|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 10:12:43   
kiara24
user posted image user posted image bravo za 2 del....

No jaz sem že iz KR, sem imela klaro za peljat v posvetovalnico zadlje cepljenje.... Pa sem jo kar v vartsvo peljala, pa jo grem pol prej iskat, ker sem čist aut.

Mene sploh nimate na seznamu.....

Vso srečo vsem na pregledih danes.

(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 10:15:03   
suzy29
A mi prosim lahka da katera še 1x navodila za pritrjevanje slikuser posted image  Sej vem, da sem smotana, ampak sej vete da sem user posted image , a ne? user posted image . O tem sem vas namreč že 1x prej spraševala, sam sem si navodila pozabla nekam shranit user posted image .

(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 10:36:09   
vipercat
evo midva sva se že vrnila iz trgovine. mali veselo sestavlja bagerja, mami pa za računalnikom user posted image . je rekel mali po poti: mami sploh ne morem več dihat, samo še kašljam lahko user posted image


(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
27.10.2010 10:46:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vipercat)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
27.10.2010 10:47:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 10:50:05   
suzy29
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: sara1986

Dobro jutro. Danes je pa ornk mraz, brrrrrr, sm čist zmrznjena...
Kako se počutite ostale? A so pri vas brce že močne, al še vedno bolj nežne?



v sedecem polozaju so kr fletne :) ne prenezne, ne premocne. Ce pa se vlezem na hrbet pa cist ponori!! je ocitno nek sportnik na vidiku ;)




Se podpišem pod to user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
27.10.2010 10:51:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
27.10.2010 10:52:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 10:52:22   
suzy29
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Suzy29, slikico pripopaš tako da daš pred url slikice [img] in za njim [/img].



Uri?!?!?!?!? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:02:54   
tamy82
Živijo punce!

Jaz sem tudi s pregleda. No, je vse ok. user posted image Itak mi je samo trebuh pretipala in rekla, da user posted image lepo raste, sem še ok zaprta, MV ok, je pa najin user posted image bolj nizko, zato mi je odsvetovala user posted image Malo mi je težila zaradi kg, ker jih je malo preveč user posted image Ob 12h pa moram še poklicat, da vidim kako so izvidi krvi in vode, če je vse ok (se mi ni dalo čakat na to). Naslednji pregled je čez 4 tedne, torej 24.11. Pa srček smo poslušali user posted image

Ostalo pokomentiram kasneje, ko preberem vse to ... user posted image user posted image Ja, ste ble res pridne danes! user posted image
Je pa moj user posted image zdej ene 2 dni bolj miren in ne brca toliko tudi če ležim na hrbtu. Sej ga čutim vsak dan, ampak vseeno malo manj kot ponavadi. Očitno se je malo utrudil user posted image

Uživajte!

(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
27.10.2010 11:06:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:19:04   
šebela
Dan babe!!!
Tle v ljubljani pa za spremembo prav lep sonček, mislim da se bom fajn oblekla in šla na kratek sprehod. Na dolgega tako ne morem, ker čakam, da mi pridejo centralno popravit. Še dobro, da sem na bolniški, ker če ne bi znorela. Ti privatniki niso normalni, že od četrtka mi vsak dan reče da bo prišel jutri, no upam da bo današnja malo bolj ostra beseda navsezgodaj zalegla, da res pride danes, če ne bom kr znorela.... naj se la pazi nore nosečkeuser posted image user posted image
Teyla, jaz sem govorila, da pridem na pilates, pa gre čas prehitro.... sem odlašala, bila bolana in zdaj se selimo v SG.... tako da se mi več ne splača. Mam doma razmigavanje... zlagam stvari v škatle. Sicer sem si kupila knjigo Pilates and Pregnancy, ampak nimam ravno prave motivacije, pa še zoperno mi je gledat v knjigo in telovadit.....lenoba lena pač!
Aja še en info, v city parku v knjigarni novak imajo knjigo Vse o negi dojenčka in malčka znižano za 50% (stane 30 namesto 60EUR), če jo katera hoče naj pohiti do konca oktobra. jaz sem jo kr vzela, se mi zdi ok, čeprav še nisem imela časa dosti brat.
Da še jaz poročam o brcikah, moja pupa je kr aktivna, oz. ima svoja obdobja ko brca ko zmešana in potem nekaj ur mir. Brca pa vsepovsod tako, da nikakor ne morem določit kam je obrnjena, pomoje se kr obrača. Vsakič ko sem na UZ je drugače obrnjena...komaj čakam jutri da jo spet malo vidim.
Čestitke vsem za odlične nakupe user posted image user posted image user posted image Glede denarnih stvari pa se ne preveč sekirat... bo že, glavno da se imate radi!!!

(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:24:55   
Anonimen
Ste pa prave čvekice ;)

Nina33 ja pri meni se ven potegne, obstaja pa še varianta, da se samo postrani premakne penico. Sem iskala na netu, da bi ti slikico pokazala. Meni je dokaj štorasto, zato sem se odločila za to, ki se ven potegne.

Glede Jaguraja pa ja, tudi jaz sem videla, kako se prekucne :( Zato smo se potem odločili za freestyle od quinnyja ker je težji in poznam saj 6 uporabnic okoli mene vse zadovolnje in ni bilo prevračanja, je pa res da je zelo teža. Ravno teža mu pripomore, da se ne prevrne ... pomojem. Kakor se jaz na statiko spoznam user posted image Ja pa pri jaguarju me je ravno prijateljica opozorila, da zna bit problem prevažanje čez pločnike, da je dvakrat skor prevrnila svoj dete, zato zdej renta mojega. Kle po stari LJ so tako visoki po enih koncih, da je kar kriza vozit.

šebela btc city v Ljubljani imajo to knjigico?

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 27.10.2010 11:25:26 >

(odgovor članu šebela)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:29:51   
Anonimen
Moja žabica tudi brca vse povsod ;) Potem pa če dam roko gor neha in ko jo dam dol zopet :) Enako, sedaj tudi pri partnerju, tako, da je malo žalosten ker ne čuti brcik, ker se takoj umiri ko da roko gor :)

Se mi pa zdi, da ga čez celi dan čutim, vsake pol ure ma ritual razgibavanja. Edino ko stojim, ne vem ali ga ne čutim ali se pa res umiri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:31:38   
Tisia
suzy29 jaz sem tudi ri drugi imela na posteljici desko za previjanje ki sem jo kupila in je super stvar, sicer sem pa imela posteljico 140x70 tako da je bilo placa še pa šeuser posted image
tamy82 čestitke za pregleduser posted image
šebela kar lepo se znoriuser posted image  vsaj imaš razlog za touser posted image
teyla jaz že celo leto" kao" telovadim pilates, seveda cd mi nabira prah na regalu in pol ko ga brišem- telovadimuser posted image
groza sploh mi ne gre nobena telovadba razen hoje...to pa obožujemuser posted image

(odgovor članu šebela)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:36:55   
Anonimen
Glede telovadbe niste edine. Meni tudi pospravlanje pa pakiranje in polaganje še nekako gre,... se pravi opravila za hišo. Telovadba pa preprosto časa zmanjka, pa tudi nekako čim se mi napnejo trebušne in bolečina tam kjer je sramna kost, je tako močna, da jo preprosto ne morem zdržati. Potem me pa še tako tale teden krči grabijo, da prav pazim gib. Nedeljo sem dvignila 3x po 15kg, me je tako zvilo, da se zdele malo postavljam pokončno, da nisem osločena. Sem si pa zgleda krizno mišico spet vnela, ker sem bila segreta, balkonska vrata odprta, da bomo lažje prah spravli od polaganja in rezanja ploščic in me je prepihalo, me tako boli, da komaj zdržim. Protibolečinskih pa nobenih ne smemo inti nočem jemat teh kemikalij. Pa še tale gripa trebušna, no sicer je že bolje, samo švoh sem.

Bomo že zdržale user posted image Sploh, ko bomo v rokah držale user posted image

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 27.10.2010 11:37:36 >

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:51:15   
suzy29
Evo še slikice stvari, ki sva jih kupila za našega malčka:
VOZIČEK-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_4E0FD8DE_Uno$20Tropical.jpg,
LUPINICA-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_EAFAB735_PV$2DTrifix$2DTropical.jpg,
TORBA- http://soncek.si/si/peg-perego-torba-borsa-cambio-tropical-i7483.shtml

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 11:55:51   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

Evo še slikice stvari, ki sva jih kupila za našega malčka:
VOZIČEK-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_4E0FD8DE_Uno$20Tropical.jpg,
LUPINICA-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_EAFAB735_PV$2DTrifix$2DTropical.jpg,
TORBA- http://soncek.si/si/peg-perego-torba-borsa-cambio-tropical-i7483.shtml


user posted image user posted image user posted image user posted image  juhej lepe stvari :) mi2 pa letima v soboto po voz, upam, da me se caka :)

(odgovor članu suzy29)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 12:07:36   
hayabusa
Ko ste glih pri šopingu - sem našla še ene malo cenejše majčke http://www.majcke.net/component/page,shop.browse/category_id,8/option,com_virtuemart/Itemid,1/


IZVIRNO SPOROČILO: suzy29
Evo še slikice stvari, ki sva jih kupila za našega malčka...

Podoben komplet mamo tudi mi, edino košaro še mamo zraven (vaš je boljši ker se lahko ročaj spreminja)
user posted image

< Sporočilo je popravil hayabusa -- 27.10.2010 12:15:04 >

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 12:12:11   
suzy29
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

Evo še slikice stvari, ki sva jih kupila za našega malčka:
VOZIČEK-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_4E0FD8DE_Uno$20Tropical.jpg,
LUPINICA-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_EAFAB735_PV$2DTrifix$2DTropical.jpg,
TORBA- http://soncek.si/si/peg-perego-torba-borsa-cambio-tropical-i7483.shtml


user posted image user posted image user posted image user posted image  juhej lepe stvari :) mi2 pa letima v soboto po voz, upam, da me se caka :)


Tudi sama sem full vesela tega nakupa.user posted image Lahko na njega zmontiraš jajčko, lahko obračaš smer pogleda otročka naprej-nazaj, najbolj pa sem vesela, da pri tem vozičku ne rabim imeti posebaj košare. Se namreč hrbtni del čisto položi in je primeren od 0+, pa še zaprt pride fajn (nanj zmontiraš vrečo za čez noge), tako da malčka ne bo zeblouser posted image .

Potem pa v soboto le prilepi tudi ti kakšno slikico, da vidimo kaj sta kupilauser posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 12:14:16   
zasi
Naj še jaz malo poročam o našem počutju. Naša pupa tudi ful brca. Skoz cel dan jo čutim. Najraje pa ko sedim za računalnikom ali ko ležim. Se kar cel trebuh premika. Brca pa tudi če imava z možem roko na trebuhu. Včeraj je moža celo nekajkrat brcnila v glavo, ko se mi je z glavo naslonil na trebuh in ji  nekaj govoril. Kot da bi se pogovarjala z njim. Prav simpatično je blo.

Sicer pa sem v moj album dodala nekaj naših novih pridobitev. Zibko, ki gre iz roda v rod, saj sem v njej že jaz ležala, ter dve pridobitvi preko bolhe. Sva zelo ugodno kupila zložljivo previjalno mizo ter kengurujčka iz jeansa. Aja pa še koš za plenice Sangenic sva kupila preko bolhe. Takega, ki je trenutno v akciji v BC sva skupaj z 4 kasetami dobila za 15 eur.
Do zdaj moram reči, da sva z nakupi preko bolhe celo veliko prišparala in se nisva zafrknila glede slabe ohranjenosti še niti pri eni stvari.



(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 12:17:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: suzy29

Evo še slikice stvari, ki sva jih kupila za našega malčka:
VOZIČEK-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_4E0FD8DE_Uno$20Tropical.jpg,
LUPINICA-  http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_EAFAB735_PV$2DTrifix$2DTropical.jpg,
TORBA- http://soncek.si/si/peg-perego-torba-borsa-cambio-tropical-i7483.shtml


Tega sem tudi jaz gledla, samo ena reč me je motila premajhna koleščka za našo cesto :( Drugače pa fenomenalen, pa veliko dodatkov ima, to je tisto kar mi je bilo pa najbolj všeč. user posted image

(odgovor članu suzy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 12:18:39   
sara1986
PilotGirl7, ne smeš zdaj dvigovati težkih stvari, ne se hecat.. Čuvaj seuser posted image

(odgovor članu hayabusa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 12:21:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zasi

Naj še jaz malo poročam o našem počutju. Naša pupa tudi ful brca. Skoz cel dan jo čutim. Najraje pa ko sedim za računalnikom ali ko ležim. Se kar cel trebuh premika. Brca pa tudi če imava z možem roko na trebuhu. Včeraj je moža celo nekajkrat brcnila v glavo, ko se mi je z glavo naslonil na trebuh in ji  nekaj govoril. Kot da bi se pogovarjala z njim. Prav simpatično je blo.

Sicer pa sem v moj album dodala nekaj naših novih pridobitev. Zibko, ki gre iz roda v rod, saj sem v njej že jaz ležala, ter dve pridobitvi preko bolhe. Sva zelo ugodno kupila zložljivo previjalno mizo ter kengurujčka iz jeansa. Aja pa še koš za plenice Sangenic sva kupila preko bolhe. Takega, ki je trenutno v akciji v BC sva skupaj z 4 kaset_ami dobila za 15 eur.
Do zdaj moram reči, da sva z nakupi preko bolhe celo veliko prišparala in se nisva zafrknila glede slabe ohranjenosti še niti pri eni stvari.


Tudi jaz sem veliko preko bolhe vzela in res prevrčuješ. Mi ni žal, pa reči so dobesedno kot nove. Sploh košarica dreami, je kot nova dala sva pa 70€. Sem tudi za Sonic gledala, pa sem videla, da je v baby centru 15€ je zelo znižan tako, da bom verjetno tole vzela.
Edino iščem še dežno prevleko za quinnyja športni del, pa se kar ne prodaja in varuško, pa kar držijo cene. Počasi bomo vse nabavli, sem že nehala računati, vendar skoraj vsak mesec dam 100€, drugače ni šans da bi vse kupila v 2-3 mesecih.

Sem pa gledala tvojo sobice, mi je zelo lepa, če se ne motim je od ikee?

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 27.10.2010 12:22:57 >

(odgovor članu zasi)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarke 2011 II.del
27.10.2010 12:26:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sara1986

PilotGirl7, ne smeš zdaj dvigovati težkih stvari, ne se hecat.. Čuvaj seuser posted image


Popravici povedano, sem se spozabila, pa še dragi je rabil na hitro, predno sem pa poklicala mamo, bi pa trajalo. Sem hotla pomagati na hitro in sem dvignila. Sej pol sem poslišala še 3 dni naračun tega. Mama čisto znorela.

(odgovor članu sara1986)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?