|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:37:55   
FLASK_A
Joj, ko našadva kašljata ko norca (beri:sploh ne spita ponoči ker samo nabijata) je mene kar groza to poslušat. Pomagat jima pa ne znamuser posted image Takrat smo ponavadi kakšna dva ali tri dni doma, da se kašelj umiri do te stopnje da lahko vsaj spita kolikor toliko normalno.

Ne pomaga nič drugega, samo da sta tistih nekaj dni doma in ne norita toliko kot bi sicer v varstvu.

(odgovor članu vseved)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:41:32   
ledenaa
Ker si tako vseved bi lahko vedel ,da je  kašelj  obrambni mehanizem.
Bom ti še kopirala:

Kašelj je obrambni mehanizem dihal, ki pomaga odstranjevati vnetno sluz iz dihal, zato odsvetujemo, da bi ga preprečevali, saj ima podobno vlogo kot usekovanje nosu.

(odgovor članu vseved)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:42:10   
ledenaa
flaska dobro je tudi da jima daš piti topel čaj,ker tekočina redči sluz user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:47:13   
vseved
aha se prav če sm vseved moram vse vedeti al kaj...???

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:51:46   
ledenaa
ITAAAAAKKKKKKK user posted image

(odgovor članu vseved)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:55:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
flaska dobro je tudi da jima daš piti topel čaj,ker tekočina redči sluz user posted image


Ja, jima prav skos porivam topel čaj pod nos.
Tamala mi ga je že zavračat začela, pa še ne ne zna rečt. Samo maje z glavo ko me vidi s flašouser posted image

No, zdej trkam, smo ravno ven iz tega. Upam da bo čimdlje trajalo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 20:57:02   
ledenaa
verjamem user posted image user posted image   No,najmlajši je enak,potem pa mu dam topel termofor. Poskusi;)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 21:14:06   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
verjamem user posted image user posted image   No,najmlajši je enak,potem pa mu dam topel termofor. Poskusi;)


user posted image

bom šla kupit.
tega pa res še nimam.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kateri sirup
31.10.2010 21:17:51   
Zofy
jaz zdravim kašelj z inhalacijami fiziološke raztopine (ultrazvočni inhalator), mažem po prsih s kremo od Justa materina dušica in dajem pit karamelno mleko z žajbljem. In še tapkanje po hrbtu po pljučih pomaga, da se sluz lažje odtrga in jo pol otrok lažje izkašlja. To delam mojemu skoraj 9 mesečniku. Pa Operil sem tudi jaz dala parkrat, sicer nerazredčenega pred spanjem po 1x v vsako nosnico. Sem pa samo 2 večera to počela. Pri taveliki, ki ima skoraj 3 leta, pa dajem Operil do 4 dni, pol par dni pavze in pol spet, če je treba.
Kar se kašlja tiče, pravijo pediatri, da sirupi ne pomagajo dokazano nič, najboljše je vlažit prostor in dajat inhalacije. ZA starejše otroke mogoče pred spanjem med, ker zavira kašelj in pol otrok lažje spi.
Trenutno sem se kašljanja nalezla tudi jaz,. tako da pijem Apisirup od Medexa, ki je v bistvu med s propolisom, materino dušico in slezom. Mojo tamali je pomagal, pa upam, da bo še meni...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kateri sirup
1.11.2010 7:25:09   
Anonimen
Včeraj je imela malo povišano temperaturo ni imala veliko 37,5 bom videla kako bo danes,če se ji temperatura še digne bova se jutri šle pokazati P,da nebi jo bolela ušesa,ker mi je včeraj kazala s prstkom na uho in rekla,da buba.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kateri sirup
1.11.2010 8:23:27   
ledenaa
če vidiš da jo boli ne čakaj do jutri. Pojdi kar danes. Za vneta ušesa ni potrebna vročina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kateri sirup
1.11.2010 13:08:59   
Anonimen
Danes zgleda,da jo ne boli sem jo tudi vprašala,če jo kaj boli pa reče da ne.Tako,da sama ne vem kaj bi ji pa spet malo temperatura narasla za sedaj res čist mal 37,1,tako da bom videla kako bo do jutri,če ji bo do večera naraščala bom jutri poklica P,dopoldne pa ni imela nič temperature.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?