|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 10:16:54   
loremi
Goldy čestitke! user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 10:45:18   
miklarom
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Božiček je prinesel darilo...... user posted image


čestitke še tukaj , jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 11:15:03   
Anonimen
goldyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 11:45:22   
nana7
Goldy čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 12:53:13   
Reby
Goldy - jupiiiiii, čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana7)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 13:23:33   
HANYBANY
miklarom in goldy, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 14:46:02   
špica84
Goldy čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 16:29:11   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

miklarom in goldy, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   Čestitam obema! user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 17:12:46   
araz
Goldy iskrene čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tolk sem vesela za tiste, ki ste ful dolgo matrale in sploh za tiste, ki se vam je žal prehitro končalo. 

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
22.12.2010 18:12:18   
Goldy
punce - hvala vam, RVI! user posted image Še ne dojameva čisto. Mi je pa mož prinesel vrtnico, ko je prišel domov.

Je pa uspelo še eni po ivf, ki sva bile skupaj v Lj, sem jo čisto zmešala z mojim testom, tako da je šla še ona delat. user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 8:53:36   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: nellika

Womanpolice - hvala za odgovor in za čestitke, prav tako Reby  user posted image .
 
Bomo vidli če bo jutri enako pokazalo, sicer pa moram jutri tudi poslat SMS o rezultatu in ve katera mogoče kako poteka pri Rešu potem naprej. krvni? UZ?


Potem pokličeš v Dravlje in se naročiš za UZ - čez cca. 14 dni boš dobila datum user posted image  Srečno.

(odgovor članu nellika)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 8:55:15   
Reby
Moja hiperca pojenja, prav tako tiščanje in bolečine.
Se mi zdi, pa da mi tako hitro teče čas, že čez 1 teden mam test.
Pa še kavica za dobro jutro user posted image

user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 9:37:38   
miklarom
Reby - hvala za kavico, a bo kaj prej padel testekuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 9:40:34   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

Reby - hvala za kavico, a bo kaj prej padel testekuser posted image


Mislim, da ne. Glede na to, da sem imela že 2. dan ET in 13. dan po ET-ju naj bi delala test (30.), ne bo padel prej kot 30. user posted image  Bom vztrajna user posted image  Je pa res, da mi je lažje, ker imam doma malega razgrajača in me zamoti.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 10:32:16   
nellika
Reby - hvala za odgovor! user posted image
 
Danes zjutraj uradno delala test, tokrat digitalni in je bil pozitiven. čeprav še vedno ne morem verjet da je res mogoče.

Prvi UZ 4.1.2011
 
Lp!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 10:48:38   
miklarom
Reby - aja , a se mi hočeš maščevati glede testeka in čakati do krvnega tako kot jazuser posted image user posted image user posted image

nelika - čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 10:53:13   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

Reby - aja , a se mi hočeš maščevati glede testeka in čakati do krvnega tako kot jazuser posted image user posted image user posted image



user posted image   user posted image   user posted image
Najprej bom delala CB, če bo pozitiven, grem še na krvnega user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 11:12:09   
nellika
miklarom - hvala, čestitke pa tudi tebi za user posted image .

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 18:50:41   
coala
Živio punce!

Evo mene zopet malo.Da vas malo pogledam in prečekiramuser posted image .ISKRENE čestitke vsem novim nosečkamuser posted image user posted image user posted image DRŽIM PESTI za vse trepetalke in VELIKO USPEHOV tistim ki začenjate z novim postopkom.Vsem skupaj pa LEPE BOŽIČNE IN NOVOLETNE PRAZNIKE.

Zvezdana


_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu nellika)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 21:09:58   
konina
user posted image Pozdravljene sotrpinke! Tukaj ena stara borka, ki je pred dvemi leti dobila dva navihana falota, ki mi jemljeta večino energije, res pa je, da me hkrati z njo tudi napolnita. Nekatere se me še spomnite, ostale ne. Spremljam vas še kar naprej, da vidim kako vam gre. Držim pesti in navijam za vsako, ki se bori v postopkih ivf. Oglašam se pa bolj malo, saj mi čas kar beži.

Danes pa sem vam želela voščiti ob teh praznikih in vam zaželeti najlepše leto doslej. Upam, da se vsem uresničijo tiste skrite in manj skrite želje. Srečno!

Lp, Ninauser posted image



_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 22:57:38   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: konina

user posted image Pozdravljene sotrpinke! Tukaj ena stara borka, ki je pred dvemi leti dobila dva navihana falota, ki mi jemljeta večino energije, res pa je, da me hkrati z njo tudi napolnita. Nekatere se me še spomnite, ostale ne. Spremljam vas še kar naprej, da vidim kako vam gre. Držim pesti in navijam za vsako, ki se bori v postopkih ivf. Oglašam se pa bolj malo, saj mi čas kar beži.

Danes pa sem vam želela voščiti ob teh praznikih in vam zaželeti najlepše leto doslej. Upam, da se vsem uresničijo tiste skrite in manj skrite želje. Srečno!

Lp, Ninauser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  oooooo Konina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Hvala za lepe želje,enako tudi vam user posted image

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
23.12.2010 22:58:45   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: coala

Živio punce!

Evo mene zopet malo.Da vas malo pogledam in prečekiramuser posted image .ISKRENE čestitke vsem novim nosečkamuser posted image user posted image user posted image DRŽIM PESTI za vse trepetalke in VELIKO USPEHOV tistim ki začenjate z novim postopkom.Vsem skupaj pa LEPE BOŽIČNE IN NOVOLETNE PRAZNIKE.

Zvezdana



Koalca hvala in tudi vam enako želim lepe praznike user posted image

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
24.12.2010 7:34:15   
loremi
Dobro jutro!

user posted image

coala in konina hvala za lepe želje.

Petek je, končno.
Preživit lep dan.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
24.12.2010 7:39:49   
Anonimen
Jutro.

loremi, kako si? user posted image

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: november/december 2010 - IVF/ICSI
24.12.2010 7:48:27   
loremi
oooooo skušstrana suzi user posted image  
čakam ... da gre božič mimo, letos še smrečice nisem postavila ... bo pa upam novoletni večer boljši
drugače pa ok, na srečo ne prehlajena, ko je zdej kr neki bolnih, pa komi čakam, kdaj bova z mojim šla v ljubljano na kuhano vino, kmal bo konc leta, midva pa še vedno nisva bila tam ..
kako si ti??? kje bosta preživela silvestrovo?

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?