|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
3.11.2010 20:20:14   
m_o_i
ze omenjeno: vazelin ali ognjiceva krema (iz DMa) zvecer na deeebeeelo namazat, nataknit bele rokavicke(dobijo se tudi v lekarni) in pustit cez noc user posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
3.11.2010 22:06:04   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: kiss 4 me

imam zelo suhe roke (dlani, prsti)
postalo je že tako ekstremno da mi poka koža na prstih (kot da bi se vrezala)


jaz imam na prstih tako suho kožo, da ne morem nosit najlonk in sofšela, ker se mi zatika
poleti zaradi brkljanja po vrtu, seveda brez rokavic; pozimi pa začnem nosit rokavice, ko imam že vso kožo na vrhu dlani polno malih ranic.

prisegam na malo bolj naravno kozmetiko. za pisarniško delo uporabljam LAVERO, ker se hitro posuši in ne pušča mastnega odtisa na papirju. doma pa imam PROAPIN MAZILO od MEDEXA. res nisem še videla bolj grde in neopazne embalaže za kremo, kot je ta. krema je zelo mastna, se fajn da vmasirat in meni zelo pomaga.

za same ranice pa uporabljam propolis, se hitreje zaceli. če je huje dam na gazo kremo zmešano s propolisom in zavežem čez noč na prst.

izogibaj se tekočim milom za roke, raje uporabljaj kvalitetna trda mila. ne izsušijo toliko kože, pa še tekoče milo rado ostane na koži, ker ga običajno ne izperemo dovolj dobro.

ena od krem, ki tud pomaga, saj celi rane je BEPANTEN, vendar je meni PROAPIN MAZILO boljše in se mi tudi zdi bolj naravno.

http://www.lekarnar.com/izdelki/proapin-mazilo

user posted image

< Sporočilo je popravil jar -- 3.11.2010 22:08:08 >

(odgovor članu kiss 4 me)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
13.11.2010 18:28:24   
malania
Jaz pa imam težavo zaradi alergij, saj se mi po teh dišečih kremah (ki jih sicer imam rada) več ali manj naredijo izpuščaji. Preden grem spat si roke namažem s hladilnim mazilom, saj se mi zdi da ima notri še najmanj teh raznih dodatkov. Pa vazelin je tudi ok. Sicer pa moram poudariti da nimam ful hudo suhih rok.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
15.11.2010 13:56:27   
KIKI****
VetaSeptal user posted image
Vetaseptal®, mazilo za nego vimena in rok

Vetaseptal daje koži mehkobo, jo vlaži in ščiti pred izsušitvijo. Ima blag antiseptičen in hladilen učinek.

Z Vetaseptalom mažemo roke po potrebi, lahko večkrat dnevno, vime pa po vsaki molži.

Vetaseptal vsebuje rožmarinovo, kamilično in lovorjevo olje, kafro, mentol ter tokoferol (vit E).

Podlaga Vetaseptala® poskrbi za primerno mastnost in mazavost ter na koži tvori tanek zaščitni sloj.
Dobi se ga tudi v lekarni! Super je tudi za mazanje ustnic in nosu v obdobjih smrkanja ko imamo zelo občutljivo

kožo okrog nosu.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
15.11.2010 14:36:03   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

VetaSeptal user posted image
Vetaseptal®,


Lekaseptal je tista ki jo uporablja moja tašča, za to še nisem slišala, je pa tista v podobni škatli kot tale na levo

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
15.11.2010 16:37:27   
Felicita
a je mogoče kera že probala Gloves in a bottle in a zadeva funkcionira? 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
15.11.2010 16:41:33   
noranate
Melem, za roke, noge, tud otroško ritko,.... super user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
19.11.2010 22:11:02   
missi
Tudi jaz imam probleme s suho kožo na rokah in nasploh po telesu. Uporabljam pa kremo iz DM - Alverde maslo za telo oreh makadamije, karitejevo maslo. Se mi je stanje močno izboljšalo, pa še mastnih sledi ne pušča, ker se hitro vpije.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
19.11.2010 22:36:32   
Peli
Mene poleg razpokane kože na rokah - do krvi mučijo še alergije na kreme, kar pomeni da če mi krema ne odgovarja imam potem še rdeče in napihnjene, vse peče..., tako sm poskusila že vse živo, za čez noč si roke namažem z Advantanom, ki mi ga je dala zdravnica na recept, čez dan pa uporabljam - kremo za roke od Eucerina obnovitvena krema za roke s 5%ureo, ali Bepanthen kremo ali od La Roche-posay - Lipikar Xerand; vse naštete kreme se super vpijejo, tako da po uporabi nimaš vse namaščeno od kreme.

(odgovor članu missi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
29.11.2010 14:21:57   
maca81
Jaz čez dan po potrebi uporabljam Alverde ognjič, se hitro vpije in meni pomaga. Če je huje si roke zvečer namažem z ognjičevim mazilom(balea), tudi z Riboderminom. Če je pa koža dalj časa suha, razpokana, pomeni da si dehidriran- je treba več piti! Pozna se tudi na obrazu, suha in rdeča koža.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
21.3.2011 13:39:56   
Aisha86
Cera di Cupra - italjanska krema k se jodobi v DMjih...zakon! Res edina k meni pomaga. Ful je mastna ma se hitro upije tko da ni panike...

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
22.3.2011 9:31:47   
sakuL
katerokoli imam pri roki, pa namažem s jih ene 5x na dan sigurno, če večkrat pomijem posodo, si jih še večkrat.

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
14.3.2016 16:37:23   
shally7
Jaz sem vedno prej uporabljala Schellerjeve kreme, potem mi je pa kolegica priporočila Leo und Lilo kremo za roke in je odlična, lepo se vpije, nahrani kožo na rokah in ima zelo prijeten, malce močan, vendar nevsiljiv vonj. Ima pa še BDIH certifikat. Tukaj jo kupujem http://puranatura.si/

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
14.3.2016 20:21:47   
madjanca
Vsako zimo imam tezave s suho kozo. Odluscijo se mi ve blazinice, iz vseh clenkov mi fino tece kri, obnohtna kozica pa se kar cufa...

Odkar mazem z atrixom ali pa kremo 48, so te tezave vsaj za 80% milejse. Glede na to, da sem zacela z delom v sluzbi kjer si perem roke vsakih 10-15 minut, pa je stanje sploh odlicno.

Imela pa sem pred leti, ko je bilo stanje res nevzdrzno (nisem mogla premikati prstov), neko kremo ki je bla po televiziji reklama pa se ne morem spomnit. Mislim da neka eucerin prav za pozimi ali pa je bla neutrogena.. spomnim se, da je bila drazja, ampak v dveh dneh so bile roke spet uporabne..

(odgovor članu shally7)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: suhe roke - katero kremo uporabljate
14.3.2016 20:51:01   
matkica
od Justa kamilično kremo

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?