|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
23.11.2010 17:56:27   
lananai
Ja, baje je pri Mutsyju za čakat, če zbiraš barve. Če pa nisi zbirčen, dobiš takoj. Pred novim letom se najbrž splača kaj pogledat, ker odprodajajo s popustom stare kolekcije (pač barva 2010 in ne 2011).

Naša tamala je spala ponoči v posteljici, podnevi pa v posteljici ali v vozičku. Ko je bila že bolj budna podnevi, sem jo dajala na igralno podlogo ali na ležalnik.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
23.11.2010 21:14:41   
mayci
Meni sicer taki štrirkolesniki na splošno niso preveč všeč..sem pač fenica trikolesnikov user posted image , vendar pa sem ravno danes imela priložnost svojo user posted image peljati v enem izposojenem Peg perego štirikolesniku in moram reči, da me je prav navdušil (hehe, si nisem mislila, da bom kdaj to rekla user posted image ). Tudi je imel tako košaro, kot tvoj na drugem linku in je zelo udobna, lepo se guga med vožnjo...user posted image Za na teren je super user posted image , po trgovini ga pa ne bi želela vozit...user posted image
Mogoče je najboljši oz. najbolj okreten Mutsy Urban rider user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
16.12.2010 13:52:38   
naja17
Ooootttiiiiikaaaaaa.... Zaljubila sem se v mutsy-a urban rider-ja, včeraj sva bila na ogledih in zdej bova tud s ceno nekak progurala, sam da dobim pozitivne odgovore za športni del:

- ne gre v popolnoma ležeč položaj, ampak noge pa ne bingljajo, a ne? Je dete v celoti notri? Kolk je to minus, ker se športni del ne poleže popolnoma??

- in ni mi jasno kako, ampak nisem bila pozorna kako gre športni del v sedeči položaj??? Se približa 90 stopinjam??

p.s. Tisto temo o mutsy-ih z 60. stranmi pa še predelujem... Uffffff....

Uglavnem jest hočem ta voz in rabim ++++++++ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
16.12.2010 15:33:15   
Teyla
Ne vem, če še izbiraš med Hocotovim in Hartanovim, ampak lahko podam par opazk.

pri obeh, ki si jih navedla prednja kolesa niso gibljiva. Hartan tako ali tako velja za Mercedes med vozički, tako da izgleda, da na praktičnost ne gledajo preveč. Imaš pa med Hocotovi na voljo Master L, ki pa ima prednja kolesa gibljiva. Pa še zloži se dosti na manjše kot pa Zaphir (sva videla vse v živo v avstriji). Pri Zaphiru ti športni del ostane gor, pri master L pa se vse sname in se podvozje zloži res na malo , mogoče višine 20-30 cm. Hoco in Hartan se ti splača it pogledat v graz, ker imajo več modelov na voljo, pa še dosti cenejši so. Imaš jih pa v trgovinah kot so Kika, ToysRus, Baby1one, XXXLutz. user posted image
veselo izbiranje ti želim. user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
16.12.2010 17:39:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Ooootttiiiiikaaaaaa.... Zaljubila sem se v mutsy-a urban rider-ja, včeraj sva bila na ogledih in zdej bova tud s ceno nekak progurala, sam da dobim pozitivne odgovore za športni del:

- ne gre v popolnoma ležeč položaj, ampak noge pa ne bingljajo, a ne? Je dete v celoti notri? Kolk je to minus, ker se športni del ne poleže popolnoma??

- in ni mi jasno kako, ampak nisem bila pozorna kako gre športni del v sedeči položaj??? Se približa 90 stopinjam??

p.s. Tisto temo o mutsy-ih z 60. stranmi pa še predelujem... Uffffff....

Uglavnem jest hočem ta voz in rabim ++++++++ user posted image user posted image user posted image

Naja17, saj ko boš pregurala tisto temo, ti bo vse jasno user posted image user posted image

Lej športni del od 0-4 mesece sigurno ni in rabiš košaro. Samo po 4. mesecu pa ta minimalni naklon ni več problem in otroček več kot udobno v njem spi. Športni del je ogromen in naši šle sedaj pri 2h letih, če jo dam slučajno v voziček spat (zadnjič je bila tečna pa mi jo je samo v vozičku ratalo uspavat user posted image ), noge malo čez oporo za nogice gledajo, do vrha naslona za hrbet ji pa še nekaj manjka pa ima 87cm. In ja opora za noge se da prestavljat v 3 položaje. Pa hrbtišče se da v skoraj 90° dat ... sedež je trden in se pod otrokovo težo ne vpogiba, je pa tut dovolj tapiciran, da je otroku udobno. Strehica bi lahko bila večja ... no samo to smo pri nas rešili s Pepenyjm, ki je 300x bolj uporaben od kateregakoli dežnička.

Če te pa še kaj zanima, pa v oni temi ni omenjeno pa kar vprašaj user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
16.12.2010 18:10:51   
naja17
teyla - hvala, sva bla včeraj gor in sva se zaljubila v mutsya. Hoco masterL je grd, predvsem v kolesa in popolnoma nevodljiv proti mutsyu, hoco zaphir pa itak fiksen... no, sej zdej mi je otika sam še potrdla moj nakup....

otika - HVAAAAALAAAAAA user posted image user posted image user posted image ... soooo haaaaappy za tvoj odgovor....

Bova verjetn tko naredila, da bova vzela najprej samo ogrodje + košaro, pol bova pa športni del naknadno kupla. Lupinco nama baje podarijo MC in bo treba samo adapter kupit, za zimsko vrečo bom itak vidla pol naslednje leto, šoping košaro bom na bolhi zbrskala, edino ne vem za pokrivalo za dež, al čem vzet za košaro, al rajš pol za športni del... Glede na to, da bo v košari nekje do avgusta, če bo sreča, ne vem če se splača za športni del k pol je itak zima??

Mutsy mutsy mutsy user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
16.12.2010 19:56:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
... edino ne vem za pokrivalo za dež, al čem vzet za košaro, al rajš pol za športni del... Glede na to, da bo v košari nekje do avgusta, če bo sreča, ne vem če se splača za športni del k pol je itak zima??

Naša je novembrska in je bila v košari skoraj do aprila in mi je bilo zelo žal, da poleg vozička nisem naročila še dežne prevleke za košaro ... stane 15€, zakoti pa praktično nič ... no in tako sem se ob kakih bol groznih oblakih kar bala dlje kot do konca ulice it, da naju nebi dež dobil .. pri športnem delu sem imela pa prevleko za dež pa eno tinimini zložljivo marelo skos v spodnji košari, ostalo pa v nakupovalni in sem šla kamorkoli in kdajkoli bp ven ... aja pa za športni del ne kupovat one prevleke za 45€ (al kolko je že) ... ker ogromno zakoti pa taka precej trda plastika je ... raje vzemi cenejšo različico.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
17.12.2010 8:55:34   
barni
Jaz sem imela za našo bejbo takega, kot si ga ti izbrala najprej. Sicer neko no name firmo, samo je bil tak, kot tvoj HOCO v prvem postu.

ODLIČNO se je obnesel, res pa je, da je bil golomazen in da je bil malo neokreten. JE bil pa res pravi džip. Sem imela pozneje PP Pliko P3, pa je bil res samo za mestno vožnjo o kakšni gozdni poti ni šans govoriti, živce zgubiš.

Zdaj sva s kolegico malo gledali te zadeve za njo in nekako v ožji izbor dali HOCO CHAMP S http://www.hoco.at/produkte/champ/

Ker želi, da so spredaj gibljiva kolesa, ker želi, da se ročaj enostavno samo prekucne in ker želi, da ni posebej športni del in posebej košara, temveč, da se na športni del postavi prenosna torba za dojenčka. Pač take so izkušnje, da je to fajn zadeva.

Ogledala si je tudi Hartana, ki je zelo podoben http://comfortbaby.com/index.php?id=75 topline S samo je dražji.

Malo moti edino to, da so prednja kolesa precej manjša, raje bi, da so približno enako velika.

Pri Mutsyju moti, ker moraš posebej kupiti košaro. In tudi pri urban riderju so zadnja kolesa gibljiva, ne prednja, če že pravijo punce, da je to lahko problem. Če bi že, bi 4 rider, samo me moti tale športni del, ki se ne poleže čisto in ker ne moreš dokupiti prenosne torbe. So mi pa ful všeč kolesa, ker so približno vsa enako velika in napihljiva. Čeprav moram rečt, da ko ti poči guma, pa bi raje imel nenapihljiva user posted image ...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
18.12.2010 7:57:53   
naja17
barni - jaz sem bila ful odločna, da bo Hoco Zaphir, pa se mi je zdele čist obrnilo user posted image ... Sva pa gledala tud Champ, ampak mi je grdi, ne maram unih malih koles, čeprav hoco ima res ta + da se roč obrača in da je 3 v 1, čeprav je košara mehka... Master L je tud tak k se mu obračajo kolesa, sam so taka čudna user posted image Hartana sva tud gledala, sam se nama je zdel ful ogromen, pa sva ga pol skenslala...

Otikaaaaa user posted image - jaz pa ne vem kaj bi... Dobla včeri cene pri nas in ta trenutek pridem ceneje skozi kot v Avstriji, pa še na zalogi imajo, na tisti temi sem vidla, da se zna zavlečt naročilo. Mela sva namen kupovat januarja (ta mesec so pač darila), pa še kaki popusti bi bli, sam v Avstriji nama ne morjo garantirat, da bo na ta voz popust... Jaz bi ga kupla kuj, moj prav kaj pa, če bo drug mesec ceneje.... AAAA....

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
18.12.2010 19:16:58   
Anonimen
Pomoje, da januarja skoraj ne morejo bit cenejši kot decembra ... kaj pa vem ... no jaz niti razmišljala nisem o nakupu iz tujine, ker je zaradi reklamacij ful bolj komot imet trgovca in servis skoraj pri sosedu. 

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
19.12.2010 7:07:52   
naja17
Ma sej, če se mene vpraša, bi ga jest že tu mela user posted image ... Bova vidla ta teden kaj bova skombinirala....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
19.12.2010 15:57:25   
naja17
Otika še eno vprašanje, ker sem na tisti temi šele na pol...

Penca roč, torej rider standard ali usnjen rider next? Neki ste pisale, da usnje ni lih tko vzdržljivo, ampak nobena pa ne omenja pence?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
19.12.2010 19:29:14   
Anonimen
Pri nas ni bilo dileme kater roč ... ko je moj zagledal usnjen ročaj, ga je od tam naprej od vseh barv in dodatkov zanimalo samo to, al bo imel voziček usnjen ročaj al ne ... tak da pri nas je usnje ... mi je pa prodajalec rekel, da ja usnje bolj vzdržljivo, da se pena po daljši uporabi rada kaj natrga ... 

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.12.2010 19:31:33 >

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moj izbor vozkov - vaša mnenja in izkušnje
19.12.2010 20:34:44   
honey
Jaz sem imela pri prvem otroku ABC Design voziček - 4-kolesnik s fiksnimi kolesi. Res sem ga uporabljala 1 leto na polno - od jutra do večera, res dolgi in terenski sprehodi, potem pa še kakšne 2 leti samo za vikende za daljše sprehode. Ampak zdaj, za drugega user posted image sem si izborila PP GT3 user posted image In to samo iz razloga, ker mi je ABC skoraj razpadel - dobesedno. Polomila so se mi držala za spodnjo košaro ("nakupovalno"), zlomile so se mi tiste palčke za streho, polomil se mi je ročaj... V glavnem, ABC nikoli več. Ravno zato sem hotela zdaj 3-kolesnika z gibljivim kolesom spredaj, da bom lahko vozila normalno čez vse robnike ipd. brez, da bi voziček dvigovala z ročajem - kar je pri fiksnih kolesih bilo nemogoče, tudi če je bil zelo majhen rob.

Za PP GT3 sva se pa odločila, ker ima sestra že košaro zanj, drugače bi vzela raje JANE slalom PRO. Ampak za 150 € razlike (košara), pa nisva dosti razmišljala user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?