|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Outfit za zagovor diplome
4.12.2010 19:36:03   
carbene
Ja, hlače in srajca... Kaj pa, če srajca ne pride v poštev? Kakšen zgornji del se potem še smatra za (poslovno) eleganten? Jaz na primer bi zelo rada nosila srajce, pa je (preverjeno) na žalost zame misija nemogoče v trgovinah dobiti kaj, kar bi ustrezalo moji postavi (plastičen opis: spodnji in srednji del trupa ter roke za št. 44, zgornji del pa za št. 40). Da ne omenim vsesplošnega pojava dolgih srajc in/ali empirskega sloga ipd., ki na meni izgledajo naravnost grozno (efekt izgleda nosečnice). user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Outfit za zagovor diplome
4.12.2010 22:02:43   
zvezdica_1
carbene
si že poskusila pri kaki šivilji? ti naredi srajco po meri, sicer bo ovratnik resda klasičen, a zato brezčasen. in če si zamisliš kako rdečo, sivo,črno,belo ali modro barvo, ne moreš zgrešit.... ker verjamem, da ožanje ne pride v poštev

drugače pa lahko za zgrnji del oblečeš tudi kak lep pulover, bolj finega pletenja... pa dobiš športno eleganten stil z nizkimi čevlji zraven-kjer se moja nočna mora šele začenja

mene pri srajcah v trgovini moti njihov orientalski slog. vse je dokaj prosojno, kar je še pri belih srajcah toliko bolj zoprno. povsod neki nabori, volančki. imam velike prsi, in ni nobene potrebe, da jih še poudarjam.
in da ne bo pomote, tudi jaz nisem idealnih mer. široke rame za velikost 46, trup za 42, hlače pa še večji problem, ker sme zelo visoka. je pa res, da če hočem kaj narejenega kupiti( da ne grem k šiivilji), stane kar dosti. ampak ker so te stvari tudi dosti bolj kvalitetne (ja, žal je pač tako), jih imam več let, tako da konec koncev ni slaba investicija, pač začeti vložek je večji.

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Outfit za zagovor diplome
4.12.2010 22:14:17   
Anonimen
Komot oblečeš ene črne klasične hlače ali krilo in zraven kakšen lepši pulover. Jaz imam tak stil za službo, izgled aposlovno, ni pa striktno poslovno.

(odgovor članu carbene)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Outfit za zagovor diplome
6.12.2010 12:10:59   
mišk
Tako, jst sem si dans nabavla za oblečt.user posted image
Sem kar v New Yorkerja zavila in si kupila ene temno sive čist ozke hlače (zgledajo kot pajkice), črn ozki pulover in eno dolgo volneno svetlo sivo tuniko s kratkimi rokavi. Zraven bom obula visoke črne škornje z ravnim podplatom, povrh pa živo rdeč daljši plašč. To je to - men se ne da več...user posted image
Ni neka huda eleganca (za splošno prepričanje), a zame je to maksimalna eleganca, v kateri se še počutim dobro.
Pa sem se oblekla za mal denarja. Mal študiram, če bi si dala še kej okol vrata. Kake koralde, sam ne vem v kakšni barvi?! Mami ma tega ful, pa bom mal probala, če bi kej pasalo, drugač pa bo glih tko dobr.

Zdej pa še najpomembnejše - dobro se pripravit na zagovor (z znanjem mislim user posted image ), pa bom zmagala. Držte pesti v četrtek!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Outfit za zagovor diplome
8.12.2010 21:14:04   
carbene
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

carbene
si že poskusila pri kaki šivilji? ti naredi srajco po meri, sicer bo ovratnik resda klasičen, a zato brezčasen. in če si zamisliš kako rdečo, sivo,črno,belo ali modro barvo, ne moreš zgrešit.... ker verjamem, da ožanje ne pride v poštev

drugače pa lahko za zgrnji del oblečeš tudi kak lep pulover, bolj finega pletenja... pa dobiš športno eleganten stil z nizkimi čevlji zraven-kjer se moja nočna mora šele začenja

mene pri srajcah v trgovini moti njihov orientalski slog. vse je dokaj prosojno, kar je še pri belih srajcah toliko bolj zoprno. povsod neki nabori, volančki. imam velike prsi, in ni nobene potrebe, da jih še poudarjam.
in da ne bo pomote, tudi jaz nisem idealnih mer. široke rame za velikost 46, trup za 42, hlače pa še večji problem, ker sme zelo visoka. je pa res, da če hočem kaj narejenega kupiti( da ne grem k šiivilji), stane kar dosti. ampak ker so te stvari tudi dosti bolj kvalitetne (ja, žal je pač tako), jih imam več let, tako da konec koncev ni slaba investicija, pač začeti vložek je večji.


Pri šivilji v take namene še nisem bila. Sem pač malo skeptika in raje preizkusim že narejeno oblačilo. user posted image Za dobro krojenje za osebo "izven standardov" mora biti šivilja že zelo dobra, jaz pa rabim nekaj več preizkušanja, da potem res zaupam v kvaliteto narejenega.
Zdaj sem dejansko kar na puloverjih (kupljenih v prejšnjih sezonah). Je pa ustrezni pulover mogoče res za odtenek lažje najti kot srajco.
Drugače pa v trgovinah tudi mene (poleg predimenzionirane dolžine) izjemno moti tista prosojnost, pa tudi hudi dekolteji srajc. V bistvu se moraš v teh primerih iti "plastenje," kar mi niti pod razno ne ustreza, ker spodnje plasti oblačil neprestano lezejo gor, pa še vroče ti zna biti.
Vsake toliko časa, ko mi uspe najti kaj, kar je v redu, lahko dam tudi nekaj več denarja za tisti kos oblačila. Samo kakšne hlače pa zato vseeno ne zdržijo veliko dlje. user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Outfit za zagovor diplome
8.12.2010 23:29:41   
zvezdica_1
hehe, poskusi najti elegantne čevlje ali še huje, salonarje z visoko peto za št. 42,5

še tom cruise bi obupal včasih....

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Outfit za zagovor diplome
9.12.2010 8:06:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1
hehe, poskusi najti elegantne čevlje ali še huje, salonarje z visoko peto za št. 42,5

I feel your pain user posted image  ... jaz imam 42 nogo, pa bi šla včasih rajš šeenkrat rodit, kot pa kake fensi čevlje kupit user posted image


Aja, Mišk: VSO SREČO DANES NA ZAGOVORU!!! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 9.12.2010 8:07:29 >

(odgovor članu zvezdica_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Outfit za zagovor diplome
10.12.2010 20:16:50   
carbene
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

hehe, poskusi najti elegantne čevlje ali še huje, salonarje z visoko peto za št. 42,5

še tom cruise bi obupal včasih....


Uf, to pa res ni mala malica. Velika noga pa še polovična številka... user posted image

Na ja, saj pri meni se moja manjša dimenzija noge, blagodejnejša pri izbiri čevljev v trgovinah, skompenzira na več ravneh user posted image : polovična številka (38.5), precej izrazito egipčansko stopalo s posledično zelo občutljivimi palci (noro, kaj vse me tišči...), na koncu pa še malo nenavadno oblikovana noga, tako da čevlji, ki so odprti ob zunanji strani stopala, na meni izgledajo zelo čudno. Ne vprašaj, koliko štacun sem prerešetala na misiji iskanja mojih poročnih čevljev... (mož se vedno prime za glavo, ko se spomni, koliko časa je moral takrat hoditi z mano po ogledih/nakupih user posted image ).

Aja, na razprodajah pa itak najprej zmanjka čevljev moje velikosti.
user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?