|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 123 124 [125]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2011
10.9.2011 9:55:32   
Katjuska986
Živjo,

sporočam (malo pozno zaradi zapletov pri porodu) da sva 31.8. ob 15:30 postala ponosna starša mali Neji. Po predolgem matranju (v porodnišnici so porod sicer vodili samo malo čez 12 ur, čeprav so se mi popadki začeli že en večer prej tako da nisem spala več kot 36 ur) so mi naredili CR. Potem pa sem v porodnišnici dobila še visoko vročino in pa zelo zelo visok pritisk tako da sem bila 7 dni v P, potem pa sem šla na lastno željo domov kljub visoki vročini in še vedno visokem pritisku. Imam srečo, da je mala zelo pridna pa da je doma mož, ki mi pomaga pri negi.
Čeprav lahko zaključim da ko pogledam svojo princesko pozabim na vse bolečine in težave ki me pestijo.

(odgovor članu saya)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Avgustovke 2011
12.9.2011 11:31:39   
vilincek
Cestitke Katjuska,

tudi sama sem imela CR sicer brez dodatnih zapletov, a strucka vse odtehta. Moj sin je danes star 24 dni in ce bi bilo treba bi sla se enkrat. Jaz gledam na CR kot resitev, ker  bi me sicer zaradi velikosti raztrgal.

Mojega so razvadili in sedaj se noce dojiti pri meni in si vse crpam.
Tako, da ima vsaka svoje tezave, ki pa jih ob pogledu na otrocke pozabimo.
Srecno vsem!

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Avgustovke 2011
12.9.2011 17:33:23   
gerberafrau
cestitke vsem mamicam in avgustovkam !!!

Sem imela PDP na 28.8. in bi tako spadala med avgustovke. Nasa strucka pa je zamujala kar 8 dni. Tako, da smo 5.9.2011 povili naso Lano, tesko 3760g in dolgo 55cm. Porod je bil super in BP. Smo vse skupaj uredili v kar spidi dveh urah in pol. V bolnisnici smo bili 5 dni, ker sem imela prevec mleka in skoraj fasala mastitis. Je rekla dohtarca, da sem ko Pamela Anderson user posted image . No v glavnem se sedaj ze lepo navajamo na nocni jok in polno kanto plenic. Ves strah za prezgodnji porod in zaplete se je dobro zakljucil.user posted image



_____________________________

optimisticna
skupaj bova zdrzali in se kasneje igrali..
tenutno se v trebuscku bodi,
da se nam presenecenje ne zgodi :)

(odgovor članu vilincek)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Avgustovke 2011
13.9.2011 9:48:20   
tejci01
Čestitke katjuški in gerberafrau za vajine sončke.

Katjuška žal mi je da si imela težek porod, je pa res da ko pogledaš tisto štručko, ki te tako nedolžno gleda pozabiš na vse.

Pri meni pa se je babca malo ustrašila ker kar naenkrat ni zaznala več utripa naše princeske. In so me pol kar forcirali da rodim čimbolj hitro. No hvala bogu je bil to samo za en hip, pol je blo vse ok, se je pa naša Maja fejst pokakala že v maternici, da so jo mogli aspirirati in 3x ovito popkovino okoli vratu.
Dobro da je bil porod hiter, je pa tak porod tudi naporen, ker popadki ti ne pustijo niti sekunde počitka.

(odgovor članu gerberafrau)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Avgustovke 2011
13.9.2011 19:57:49   
Katjuska986

IZVIRNO SPOROČILO: vilincek

Cestitke Katjuska,

tudi sama sem imela CR sicer brez dodatnih zapletov, a strucka vse odtehta. Moj sin je danes star 24 dni in ce bi bilo treba bi sla se enkrat. Jaz gledam na CR kot resitev, ker  bi me sicer zaradi velikosti raztrgal.

Mojega so razvadili in sedaj se noce dojiti pri meni in si vse crpam.
Tako, da ima vsaka svoje tezave, ki pa jih ob pogledu na otrocke pozabimo.
Srecno vsem!


Ja tudi jaz sem mnenja da je CR odrešitev. Sploh pri tako dolgem matranju.

Zaplete imam pa še vedno saj se mi je zagnojilo pod šivi (pa ne šivi ampak med mišico in kožo). Ker se je visoka vročina vsem, razen meni in mojim domačim zdela normalni odziv na porod sem k sreči šla po drugo mnenje h kirurgu. Ta je takoj ugotovil zakaj gre in mi takoj odprl šive. Sedaj imam že par dni odprto rano in še nekaj časa jo bom imela ker moram spirati zagnojek in kri iz rane.
Imam super srečo ker je moja princeska tako pridna kot je in povsem nezahtevna. user posted image user posted image

(odgovor članu vilincek)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Avgustovke 2011
3.10.2011 21:07:28   
mariy
lp punce

Najprej bi čestitala vsem mamicam ki ste že povile svoje otročičkeuser posted image .

Kolikor sem opazla smo že vse avgustovke postale mamice in tako se sedaj pridno cartamo in privajamo na novo življenje, ki se meni zdi zelo čudovito.
Zanima me če se ta stran zaključuje ali bomo sedaj odprle debato kako napredujejo naši sončki in kaj ke počnete z njimi, skratka kako preživljate dneve.

Če lahklo na hitro povem midva s Filipom zelo pridno pridobivama na teži, saj se zelo rad doji, prav tako se zelo rad vozi v vozičku in takrat tudi čez dan naj dle spi, saj se mu ritka pridno trese in to mu zelo odgovarja.
Najbolj me razveseli s svojim nasmeškom in glasom kot bi mi želel nekaj povedat.

Malce na kratko iz moje strani, sedaj pa punce pridno pišite, da ne bo ta sran odšla v pozabo.

ALI STE SE KAM DRUGAM PRESTAVLE?





(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Avgustovke 2011
7.10.2011 20:18:35   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: mariy

lp punce

Najprej bi čestitala vsem mamicam ki ste že povile svoje otročičkeuser posted image .

Kolikor sem opazla smo že vse avgustovke postale mamice in tako se sedaj pridno cartamo in privajamo na novo življenje, ki se meni zdi zelo čudovito.
Zanima me če se ta stran zaključuje ali bomo sedaj odprle debato kako napredujejo naši sončki in kaj ke počnete z njimi, skratka kako preživljate dneve.

Če lahklo na hitro povem midva s Filipom zelo pridno pridobivama na teži, saj se zelo rad doji, prav tako se zelo rad vozi v vozičku in takrat tudi čez dan naj dle spi, saj se mu ritka pridno trese in to mu zelo odgovarja.
Najbolj me razveseli s svojim nasmeškom in glasom kot bi mi želel nekaj povedat.

Malce na kratko iz moje strani, sedaj pa punce pridno pišite, da ne bo ta sran odšla v pozabo.

ALI STE SE KAM DRUGAM PRESTAVLE?







No pa sem čisto slučajno zašla na tole stran spet....ja mariy odšle smo na facebook,kjer imamo skupino...če želiš se nam pridruži in bomo tam čvekale, saj smo tam zelo zgovorne...magari mi na ZS pošlji ime in priimek, če si na facebook in te dodam med prijatelje in potem v skupino.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 123 124 [125]
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 123 124 [125]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?