|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 10:35:04   
petrušk_
hoj hoj bejbe....

sonce nažiga na polno mi pa zaprti doma....ni kej...res je ena fuc... up zimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala vam za vse odgovore o AB....se mi zdi da ji je že mal prjel, k je dala tale mal večjo dozo...pomoje je zanč le una v lekarni dozo zamešala....zj mamo 2,5 ml na 8 ur....kolk mate ve ponavadi hiconcila??

jutr gremo itak na kontrolo pa da vidmo kako in kaj?!?

dons bomo šli za ene pol urce ven...itak nima veze al čakam da je tri dni brez vročine al en dan...če ma kej se za skuhat je itak naslednji dan ko gremo ven že spet akcija....tko da sm se odločila da ne čakam več kot en dan....tud vsi dohtarji tko pravjo...sam moja famous taščica hehehhee...se strogo drži 3 dni, pa jst si po porodu ne bi smela privoščit tuša 6 tednovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tko da upam, da delam prav, oziroma vem da delam prav, ker enostavno ne mormo bit več notr....no če bi mel še vročino bi itak bli, sam tko jo pa že včeri nismo več mel, pa dons tud ne, tko da res upam, da tole zj je prjel

želim vam vsem prekrasne nedelje




_____________________________

petrušk_

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 10:46:51   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

hoj hoj bejbe....

sonce nažiga na polno mi pa zaprti doma....ni kej...res je ena fuc... up zimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala vam za vse odgovore o AB....se mi zdi da ji je že mal prjel, k je dala tale mal večjo dozo...pomoje je zanč le una v lekarni dozo zamešala....zj mamo 2,5 ml na 8 ur....kolk mate ve ponavadi hiconcila??

jutr gremo itak na kontrolo pa da vidmo kako in kaj?!?

dons bomo šli za ene pol urce ven...itak nima veze al čakam da je tri dni brez vročine al en dan...če ma kej se za skuhat je itak naslednji dan ko gremo ven že spet akcija....tko da sm se odločila da ne čakam več kot en dan....tud vsi dohtarji tko pravjo...sam moja famous taščica hehehhee...se strogo drži 3 dni, pa jst si po porodu ne bi smela privoščit tuša 6 tednovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tko da upam, da delam prav, oziroma vem da delam prav, ker enostavno ne mormo bit več notr....no če bi mel še vročino bi itak bli, sam tko jo pa že včeri nismo več mel, pa dons tud ne, tko da res upam, da tole zj je prjel

želim vam vsem prekrasne nedelje



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZA CELO FAMILY ... kako si ti??
hiconcil, če se ne motim 3/4 žličke user posted image
izkoristite sonček user posted image user posted image user posted image
danes je torek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 10:48:31   
TAMIKA3
dan user posted image

mi smo že posesali ... preoblekli postelje ... juha se kuha ... piščanec je že pečen ... še solatka in priloga ... potem pa uživanje na sončku

lep prazničen dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 11:30:24   
sjmm
dan!

mi smo mau poležavali

zdej oči skončuje ploščice v predsobi, mulčki divjajo na igrišču in dvorišču

jz imam pa mau tišine in pripravljam pito, pol pa še skončam kosilček, pa via še mau na sončka...bomo pa dons kr doma, ker ta velkim se fuuul ne da kam hodit k je ju3 šolauser posted image

tanči....uf, maš turbo dni, upam, da si najdete kej poletne robe in pol res uživate in si nafilate baterijeuser posted image user posted image

urša...a ne, kok se pozna, če kak ptič kam odfrči za kak dan...sam pol je pa še bol lušn ko pride nazajuser posted image

petrušk....naj vam sonček vlije nove volje in nafila baterije, da napodite bacile in uiživate v lepih dnehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se tipkamo zvečer!!!!

PA EN LEP DAN VSEM SKUPAJ!!!!!!!!!!!

PA SEVEDA EN KUP LEPIH ŽELJA IN KOŠ ZDRAVJA IN SMEHA ZA VSE, KI DANES PRAZNUJETE!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 12:47:51   
MIHAILO
ojla punce ...evo mi smo prisle domov v petek...Se dojimo in zaenkrat tudi ponoci lepo spimo...Nimamo problemov z dojenjem .samoo vceraj ,ko je bila patronazna smo ugotovile da se je bolj malo zredila to pa zato ,ker je samo spala in jo zdaj moram budit na 3,4h ...vceraj pa ko je patronazna se prekontrolirala koliko poje je bilo 7oml tako da je verjetno problem v spanju..JUtri spet pride in bomo vidle kako bo ,glede na to da sem jo pol od vceraj popoldan budila...Mihailo je sonjo lepo sprejel upam,da tako tudi ostane....kaj je kaj novega???
NOSECKE-kako ste kaj??? Cuvite se...



(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 12:49:58   
MIHAILO
user posted image
Evo se ena slikica moje lepotickeuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 18:18:59   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

ojla punce ...evo mi smo prisle domov v petek...Se dojimo in zaenkrat tudi ponoci lepo spimo...Nimamo problemov z dojenjem .samoo vceraj ,ko je bila patronazna smo ugotovile da se je bolj malo zredila to pa zato ,ker je samo spala in jo zdaj moram budit na 3,4h ...vceraj pa ko je patronazna se prekontrolirala koliko poje je bilo 7oml tako da je verjetno problem v spanju..JUtri spet pride in bomo vidle kako bo ,glede na to da sem jo pol od vceraj popoldan budila...Mihailo je sonjo lepo sprejel upam,da tako tudi ostane....kaj je kaj novega???
NOSECKE-kako ste kaj??? Cuvite se...






mihailo...ful lepe novičke!!!!!!!!!!!mnogo crkljanja in zdravja želimo!!!!!!

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 18:19:49   
sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

user posted image
Evo se ena slikica moje lepotickeuser posted image



IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, kaka lepotička!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image sem se kr stopila!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 18:21:36   
sjmm
Maj se že namaka....trenutno je obseden s kopanjem in tuširanjem!!

popoldne smo se potepali po marostu in se prav pasli na sončku...ko smo se vrnili pa je čakala še posoda...uf, kuhinja je končno pospravljena....pa sej ne bo dolg.....še en mau pa bo večerjauser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 19:32:04   
Čebel@
čer

tudi mi smo popoldan uživali na sprehodu po sončkuuser posted image user posted image user posted image pol sem pa jaz šibala k nečaku na RD....Hana je sedaj že pančevu-jutri gre v vrtecuser posted image ......ati je šel k kolegu čestitat za user posted image ,ki se je včeraj rodila(1 teden pred mano je imela PDP),pol ko pride greva pa še sosedu čestitat za user posted image ,ki je prav tako včeraj rodilauser posted image user posted image user posted image ...bo naš user posted image  imel kar 2 sošolki iz iste uliceuser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   [Brisano sporočilo]
8.2.2011 19:35:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4761
   [Brisano sporočilo]
8.2.2011 19:36:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4762
   [Brisano sporočilo]
8.2.2011 19:38:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 19:51:18   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

ČEBELA TEBE RABMuser posted image
reciuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 19:52:23   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

PA TAMIKA TUT OBVLADA KAKŠNE DOBRE SLIKCE NAJDT.....

pa sej sploh ne znam povedat kva iščemuser posted image ....en link k loh sliko not ustavš pa vse neki utripa user posted image
hmuser posted image ...fotoshop...to ima bolj katjuša čez

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 19:57:49   
Čebel@
kolumbo.......kje si zdej?sem samo zate "privlekla" katjušouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 19:58:51   
Čebel@
mihailo........čeruser posted image .....user posted image user posted image  že pančkata?.....joj kaka lepotička je Sonjauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 20:00:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

PA TAMIKA TUT OBVLADA KAKŠNE DOBRE SLIKCE NAJDT.....

pa sej sploh ne znam povedat kva iščemuser posted image ....en link k loh sliko not ustavš pa vse neki utripa user posted image
hmuser posted image ...fotoshop...to ima bolj katjuša čez

utripa to moreš iskat pod Gif.
drgač pa poglej na greetingcards.com

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 20:04:28   
Katjusa
Čer punce......
dopustek uspel je bilo ful fino. Benjamin je prvi dan bil tak k ponavadi sam da me ne spustiš pa se jst rad kopam.... no potem je pa kr kmalu ugotovil da ga rokavčki tok super gor držijo, da lahko celo skače iz klopce (v bazenu) v globjo vodo tak da ga nismo mogli več ustavituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Florjan je pa tud začel skakat v bazen in potem brez problema plava nazaj in ponovno.... zečel je tudi plavat pod vodo tak da je res zdej že čist tapravi plavalčekuser posted image user posted image user posted image user posted image
slikice pa mal kasneje sam da se prenesejo jih je 1600 in nekajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 20:04:50   
Čebel@
kje bi dobila kakšne takale figurice za na torto(nodi in ostali)???

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 20:06:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Čer punce......
dopustek uspel je bilo ful fino. Benjamin je prvi dan bil tak k ponavadi sam da me ne spustiš pa se jst rad kopam.... no potem je pa kr kmalu ugotovil da ga rokavčki tok super gor držijo, da lahko celo skače iz klopce (v bazenu) v globjo vodo tak da ga nismo mogli več ustavituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Florjan je pa tud začel skakat v bazen in potem brez problema plava nazaj in ponovno.... zečel je tudi plavat pod vodo tak da je res zdej že čist tapravi plavalčekuser posted image user posted image user posted image user posted image
slikice pa mal kasneje sam da se prenesejo jih je 1600 in nekajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a samo?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 20:11:54   
Katjusa
čebela te slikce so nastajele samo v bazenu hihi:)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 20:53:10   
Katjusa
https://picasaweb.google.com/bpkatja2/ZusternaKoper52822011#

evo nekaj slikic na zgornjem linku :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 21:12:36   
Katjusa
Florjan plava pod vodo:)
http://www.youtube.com/watch?v=CpmT0qqjgT8

Pa še Benjaminove mojstrovine:)
http://www.youtube.com/watch?v=yb-x_wA0BoI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: malčki palčki februarčic 09/V.del
8.2.2011 21:41:19   
sjmm
čer!

katjuša...super ste!!!!!!!! fanta sta tko lušna..punce pazite!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

no, pa je minil tale prešernov frej dan

me neki na kavč vleče, moj še psa rihta...pol pa upam, da se še poslednjega naseljenca na kavču...Jana...znebiva in imava kako minutko zase...zadnje čase se najin skupni čas odmerja v minutah in to ni ravn zdravo...tak d upam na več minut skupajuser posted image


lep večer vsem skupaj!!!

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?