|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
29.11.2010 16:27:28   
Colt
Bakfark, torej enostavno 42 user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
29.11.2010 19:40:50   
Anonimen
hjao kaj sovražm sneg....sj ne da bi lahko tuki v kočevju še pločnike splužli, da bi lahko človek normalnoz otrokom zuni hodu user posted image

< Sporočilo je popravil Lea_Tia -- 29.11.2010 19:41:59 >

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
30.11.2010 8:54:49   
Kerensa*
Kdaj naj bi danes spet začelo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
30.11.2010 9:37:06   
KIKI****
Pri nas je tudi včeraj proti večeru začelo snežiti, ampak ne za dolgo, bo pa baje danes začelo snežiti popoldan po 16 uri.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
30.11.2010 9:37:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****
bo pa baje danes začelo snežiti popoldan po 16 uri.

Ja pa pi*da, spet takrat, ko sem jaz v službi, no! user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 5:42:10   
ZARA
In spet ga je vsaj 10 novega.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 6:41:07   
naja17
In naše cestarje je spet presenetilo user posted image  Ceste ob 5h zjutrej niso bile nič splužene, radni narod naj pa pride v službo kot želi, a user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 7:27:30   
sončnica24
V Mariboru tudi sneži in se oprijema cest samo ni še ga dosti, gre pa taki čisto drobni.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 7:43:23   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

In naše cestarje je spet presenetilo user posted image  Ceste ob 5h zjutrej niso bile nič splužene, radni narod naj pa pride v službo kot želi, a user posted image


Pa a bi počasi že nehal kvakat traparije, ki jih trobijo vrli novinarji, cestarjev nikakor ni presenetilo? V ponedeljek so ble zjutraj ceste kopne, ker je ob polnoči nehal snežit. Ob močnem sneženju kakršno je pa danes, pa ne moraš pričakovat kopne ceste. A naj na kamione še grelce namontirajo? Že tako raztrosijo pol preveč soli. Če maš opremljen avto kot je treba, narodu nebi smel bit problem it v službo tud po snegu, je pač treba spremljat napoved in se odpravit prej od doma in seveda met normalne gume na avtu. Kako vam nekaterim osnovne stvari niso jasne, res ne vem. Deset_  let nazaj je bla obvoznica še cel dan bela, pa ni noben mel težav, danes, ko imamo pa gume za vikat (na tržišču, nekateri jih ne kupijo, so wang čang dobre) mate pa nekateri stalne težave zarad par centi snega.

Lani ista pesem. Trobili so pa trobili, kok je cestarje presenetilo, da je sneg na cesti, snežilo je pa ko za stavo pri minus deset__, ko niti sol več ne prime. Teden dni kasneje je folk vozil po kopnih cestah in taisti novinar reče...očitno je zaleglo, danes so ceste kopne.. bedak pa ni izračunal da je ena in ena dva, da je snežilo tokrat pri +3 stopinjah.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 1.12.2010 7:48:51 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 7:49:00   
blaža
nam ni panike. Smo pa non stop po poročilih. user posted image . v glavnem jaz se odpravim v ne vem kakšnem vremenu. Če je sneg na cesti mi ni panike, če je treba grem 40 na uro in to je to. Počasi se daleč pride. Kriza mi je edino, če so poledice, uno je pa štala.

Jaz vedno rečem, da če je zasnežena cesta... samo počasi. Če greš 40 na uro, ne more bit enako hudo, kot če greš 80.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 7:50:45   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

In naše cestarje je spet presenetilo user posted image  Ceste ob 5h zjutrej niso bile nič splužene, radni narod naj pa pride v službo kot želi, a user posted image


Pa a bi počasi že nehal kvakat traparije, ki jih trobijo vrli novinarji, cestarjev nikakor ni presenetilo? V ponedeljek so ble zjutraj ceste kopne, ker je ob polnoči nehal snežit. Ob močnem sneženju kakršno je pa danes, pa ne moraš pričakovat kopne ceste. A naj na kamione še grelce namontirajo? Že tako raztrosijo pol preveč soli. Če maš opremljen avto kot je treba, narodu nebi smel bit problem it v službo tud po snegu, je pač treba spremljat napoved in se odpravit prej od doma. Kako vam nekaterim osnovne stvari niso jasne, res ne vem. Deset_ let nazaj je bla obvoznica že cel dan bela, pa ni noben mel težav, danes, ko imamo pa gume za vikat (na tržišču, nekateri jih ne kupijo, so wang čang dobre) mate pa nekateri stalne težave zarad par centi snega.

Lani ista pesem. Trobili so pa trobili, kok je cestarje presenetilo, da je sneg na cesti, snežilo je pa ko za stavo pri minus deset_, ko niti sol več ne prime. Teden dni kasneje je folk vozil po kopnih cestah in taisti novinar reče...očitno je zaleglo, danes so ceste kopne.. bedak pa ni izračunal da je ena in ena dva, da je snežilo tokrat pri +3 stopinjah.


O presenečenju je blo mišljeno sarkastično... V službo sem šla prej in prav tako kot sem jaz prej zaštartala, bi tudi oni lahko začeli s pluženjem! Vem po čem sem vozila in ne vem zakaj ne bi to pucali, če je možno user posted image  In imam dobro opremljen avto!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 7:54:20   
Pilar
Pa a bi počasi že nehal kvakat traparije, ki jih trobijo vrli novinarji, cestarjev nikakor ni presenetilo? V ponedeljek so ble zjutraj ceste kopne, ker je ob polnoči nehal snežit. Ob močnem sneženju kakršno je pa danes, pa ne moraš pričakovat kopne ceste. A naj na kamione še grelce namontirajo? Že tako raztrosijo pol preveč soli. Če maš opremljen avto kot je treba, narodu nebi smel bit problem it v službo tud po snegu, je pač treba spremljat napoved in se odpravit prej od doma in seveda met normalne gume na avtu. Kako vam nekaterim osnovne stvari niso jasne, res ne vem. Deset__  let nazaj je bla obvoznica še cel dan bela, pa ni noben mel težav, danes, ko imamo pa gume za vikat (na tržišču, nekateri jih ne kupijo, so wang čang dobre) mate pa nekateri stalne težave zarad par centi snega.

Lani ista pesem. Trobili so pa trobili, kok je cestarje presenetilo, da je sneg na cesti, snežilo je pa ko za stavo pri minus deset___, ko niti sol več ne prime. Teden dni kasneje je folk vozil po kopnih cestah in taisti novinar reče...očitno je zaleglo, danes so ceste kopne.. bedak pa ni izračunal da je ena in ena dva, da je snežilo tokrat pri +3 stopinjah.


OD prve do zadnje besede se strinjam. V petek sem namreč bila na avtocesi Ljubljana- Postojna in zastoji so bili izključno samo zato. ker ima folk letne gume...adijo pamet

< Sporočilo je popravil Pilar -- 1.12.2010 7:55:09 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 7:59:35   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

O presenečenju je blo mišljeno sarkastično... V službo sem šla prej in prav tako kot sem jaz prej zaštartala, bi tudi oni lahko začeli s pluženjem! Vem po čem sem vozila in ne vem zakaj ne bi to pucali, če je možno user posted image  In imam dobro opremljen avto!


In v čem je pol težava?


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:01:47   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

O presenečenju je blo mišljeno sarkastično... V službo sem šla prej in prav tako kot sem jaz prej zaštartala, bi tudi oni lahko začeli s pluženjem! Vem po čem sem vozila in ne vem zakaj ne bi to pucali, če je možno user posted image  In imam dobro opremljen avto!


In v čem je pol težava?




V tem, da ko se peljem mimo 10 parkiranih plugov, ki bi lahko že plužili user posted image

Se pa strinjam s tem, da večino ljudi panika + nepravilno opremljeni avtomobili...

< Sporočilo je popravil naja17 -- 1.12.2010 8:07:27 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:05:55   
kalbo
Težavo v kvaliteti tvoje vožnje mislim, ne v frustracijah ob opazovanju okoliceuser posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:09:36   
kalbo
Vsak avto, ki je obut v zimske gume, ki niso starejše od treh let, ki so vsaj srednjega razreda (Eskimo S3 recimo) in ima v kokpitu povprečno usposobljenega šoferje nebi smel met s premagovanjem snega do 10 cm nikakršnih težav, pa če vidiš 1000 plugov na parkplacu.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:11:40   
ZARA
Jst sem zjutraj šla BP, sicer 40, ampak BP. Pa snega je bilo na cesti kar nekaj. Lokalno je OK spluženo, megistralne pa niso bile. Ampak se trudijo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:12:51   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Težavo v kvaliteti tvoje vožnje mislim, ne v frustracijah ob opazovanju okoliceuser posted image


Lej, mislim, da čist vredi vozim, panika me ne grabi, avto je pravilno opremljen, vseeno mislim, da bi lahko že plužili in s tem pripomogli za lažjo vožnjo meni in ostalim.

Aja, pa drgač sem pršla BP in nisem rabla vozit 40, zmoti me pa vseeno in ja vsako leto sproti...

< Sporočilo je popravil naja17 -- 1.12.2010 8:15:09 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:17:15   
kalbo
S kvaliteto nisem mislil tvojega znanja. Tud če bi šel pred tabo plug cesta nebi bla kopna, to sem mislil.

Sej te razumem, tud meni ni tole všeč, sam za to niso krivi cestarji, oziroma so še najmanj. Nekateri bi tiščali 150, ker sedijo v ogromnih terencih in ne vedo, da se je ustavit s takšnim avtom precej težko. Nekateri imajo gor čangšlang gume za par deset EUR, nekateri se furajo z letnimi, nekatere grabi panika potem je pa kaos ja. Sam to nima veze s cestarji. Fantje ga kar nasankajo, verjemi.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:21:43   
Kerensa*
Ljubljana BTC - pada k' sto mater. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:27:10   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej te razumem, tud meni ni tole všeč, sam za to niso krivi cestarji, oziroma so še najmanj. Nekateri bi tiščali 150, ker sedijo v ogromnih terencih in ne vedo, da se je ustavit s takšnim avtom precej težko. Nekateri imajo gor čangšlang gume za par deset__ EUR, nekateri se furajo z letnimi, nekatere grabi panika potem je pa kaos ja. Sam to nima veze s cestarji. Fantje ga kar nasankajo, verjemi.

Tega tudi jst ne razumem. In potem se ti nalepi na rit in histerično prehiteva ... A za zimske razmere pa še niso slišali?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:28:55   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

S kvaliteto nisem mislil tvojega znanja. Tud če bi šel pred tabo plug cesta nebi bla kopna, to sem mislil.

Sej te razumem, tud meni ni tole všeč, sam za to niso krivi cestarji, oziroma so še najmanj. Nekateri bi tiščali 150, ker sedijo v ogromnih terencih in ne vedo, da se je ustavit s takšnim avtom precej težko. Nekateri imajo gor čangšlang gume za par deset EUR, nekateri se furajo z letnimi, nekatere grabi panika potem je pa kaos ja. Sam to nima veze s cestarji. Fantje ga kar nasankajo, verjemi.


Ok, morda jim res delam krivico no user posted image ...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:30:08   
kalbo
Brane Küzmič je zadnjič rekel. Kaj mislite, zakaj so ob snegu skoraj vedno po večini naloženi Audiji Quatro na avtovlekah zbiti spredaj? Ker spelje tak avto z veliko lahkoto napram drugim, ustavi se pa enako težko.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:49:43   
Anonimen
Očitno je spet presenetilo tovornjakarje... user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:51:30   
kalbo
Ma ni jih. Tamle pred Grosupljem je tabla za izločanje, na Barju je tabla, sam kaj ko jih tričetrt veselo goni dalje. Pol se pa zaglavijo na Višnjegorcu. Sam boli njih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?