|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:53:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
Očitno je spet presenetilo tovornjakarje... user posted image
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:56:38   
zlatolaska
saj ti privatniki oz. zimska služba nasploh niso odvisni samo od svoje odločitve, no vsaj pri nas je tako...ko telefon zazvoni pa gre plužit, prej pa ne, ker tisti ki obveščajo smatrajo da ni potrebno. Pa če bi se vozili gor in dol s plugi in posipalci tudi ne vem kdo bi financiral vso to sol in pesek...pri nas ima občina denar za zimsko službo, ki se ga skoraj vedno prekorači potem so pa problemi in neplačila...

Mi smo na hribu, ene 4 kilometre klancev in ovinkov in pač ni druge kot da sem se naučila dat gor ketne, avto ima ESP, dobre gume in gasssa - vedno pridem domov in to vsa vesela ker mi je uspelo...polna adrenalinauser posted image pa verjemte da je na 700 m malo več snega kot na celovški. Aja pa stara sem 22 tako da nisem ravno pretirano izkušena pa greuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 8:59:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma ni jih. Tamle pred Grosupljem je tabla za izločanje, na Barju je tabla, sam kaj ko jih tričetrt veselo goni dalje. Pol se pa zaglavijo na Višnjegorcu. Sam boli njih.


Saj vem, da jih ni. user posted image  Tole sneženje je bilo namreč napovedano že v nedeljo. In tisto v petek tudi že nekaj dni prej. user posted image

Ravno berem, da se je že na Vrhniki vse zabilo zaradi njih. user posted image  Kdaj jih bomo spravili na vlake, tako kot v Avstriji? user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 10:05:07   
noranate
Ahh, ko bi samo snežilo, dežuje tud leden dež in je živi špegel na cesti, drevesa pokajo,.... Pri nas so glasni problem (zraven tovornjakov) drevesa. Ga ni dneva, da se kaj ne poruši na cesto user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 12:06:29   
Čebel@
v  Domžalah tudi pada leden dežuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 12:47:11   
Dadi
Preden nas odkopljejo lahko že kar doma rodimuser posted image , no ja glavno pa da bo Vogel od sobote naprej odprt, do takrat bo pa tut že spluženo.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: SNEEEŽIIIIIIIIII
1.12.2010 12:53:23   
ZARA
A ti si že tako na koncu?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 132
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?