|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:27:30   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Zakaj bi tema Izobrazevanje kot vrednota bila problematicna, tebi celo smesna... Malo zalostno glede na tvoj nasmeh, ampak tocno o tem si debatirala...


glej, če nočeš razumet, pač nočeš. nisi neumna. mislim, da ti je že Rožica I to isto stvar povedala - to je navaden starševski forum. če želiš specializiran forum, greš tja. ne vem zakaj pričakuješ več kot izi debato.


Izi vprašanje user posted image .

Zakaj tvoj mož hodi v šolo?


glej, saj jaz ne zanikam pomena izobrazbe, niti njene vloge - ne vem od kje vam te ideje? a smo na isti temi, ste prebrale moje poste?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:32:53   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
a tale debata o izobrazbi / ne ~ se kr traja user posted image  svasta...


ma ja. sej moram počas nehat.. frodo mi noče povedat kaj bi rada od mene, je prepucavanje manj ali več, tko da grem tudi jaz počasi od tle..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:33:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

torej, imo se raje vprašam - a ima izbor mojih besed sploh še smisel v takem primeru?


Da ga nima? To, da praviš, da nekoga ne sovražiš?

Nisem jezikoslovec, da bi ti znala razložiti pomen izbire besed. Mogoče o tem povprašaš moža, ki jezike študira?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:36:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
a tale debata o izobrazbi / ne ~ se kr traja user posted image  svasta...


ma ja. sej moram počas nehat.. frodo mi noče povedat kaj bi rada od mene, je prepucavanje manj ali več, tko da grem tudi jaz počasi od tle..


Metukj333, ja. Kaj je na tem začudujočega?

Mateyka, kako to misliš - počasi greš?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 729
   [Brisano sporočilo]
15.6.2011 22:36:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:43:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
a tale debata o izobrazbi / ne ~ se kr traja user posted image  svasta...


ma ja. sej moram počas nehat.. frodo mi noče povedat kaj bi rada od mene, je prepucavanje manj ali več, tko da grem tudi jaz počasi od tle..


Metukj333, ja. Kaj je na tem začudujočega?

Mateyka, kako to misliš - počasi greš?


s te teme.

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
torej, imo se raje vprašam - a ima izbor mojih besed sploh še smisel v takem primeru?


Da ga nima? To, da praviš, da nekoga ne sovražiš?

Nisem jezikoslovec, da bi ti znala razložiti pomen izbire besed. Mogoče o tem povprašaš moža, ki jezike študira?


ni issue jezikoslovje, ampak subtilnost, miljonarka. tako kot si ti vzela tale stavek (iz sestavka) in ga zdaj razumeš izven konteksta, tako frodo ne razume post subtilnega podjebavanja od picole1 (o čemer je šel moj post in iztrgan stavek, ki ga citiraš).

ok, zdaj pa "kidam nalijevo" - se widmo ha se zahlidamo (a ne gre nekako tako) user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.6.2011 22:44:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:46:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
a tale debata o izobrazbi / ne ~ se kr traja user posted image  svasta...


ma ja. sej moram počas nehat.. frodo mi noče povedat kaj bi rada od mene, je prepucavanje manj ali več, tko da grem tudi jaz počasi od tle..


Metukj333, ja. Kaj je na tem začudujočega?

Mateyka, kako to misliš - počasi greš?


s te teme.


S te teme - to mi je jasno.

Ampak kako to misliš - počasi?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:48:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
torej, imo se raje vprašam - a ima izbor mojih besed sploh še smisel v takem primeru?


Da ga nima? To, da praviš, da nekoga ne sovražiš?

Nisem jezikoslovec, da bi ti znala razložiti pomen izbire besed. Mogoče o tem povprašaš moža, ki jezike študira?


ni issue jezikoslovje, ampak subtilnost, miljonarka.

V subtilnosti izbor besed nima smisla?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:49:54   
uškinamama
za intermezzo. Počasi, pomeni tako počasi, da te lahko še polž ujame.user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   [Brisano sporočilo]
15.6.2011 22:53:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:54:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
veš, Gandi ne bi verjetno toliko časa razpravljal in se prepucaval s frodico, da bi lahko sploh prišel v položaj da bi to lahko rekel user posted image


A si slogarca? user posted image user posted image user posted image

no no, bodimo realni. ko sem jaz to napisala se je dogajalo samo prepucavanje z enozložnicami in ni bilo nobene razprave, kar pejt pogledat nazaj.


Se slabse.

Zakaj bi tema Izobrazevanje kot vrednota bila problematicna, tebi celo smesna... Malo zalostno glede na tvoj nasmeh, ampak tocno o tem si debatirala...


glej, če nočeš razumet, pač nočeš. nisi neumna. mislim, da ti je že Rožica I to isto stvar povedala - to je navaden starševski forum. 


Morda pa ti noces razumeti, da so tudi na tem forumu starsi, ki znajo dosti vec in zmorejo pokazati dosti vec, kot ti mislis. Se pa drzijo nazaj ker se je ustvarila klima, ki se trudi tistega, ki se upa dvigniti glavo in nekaj pokazati nemudoma obglaviti. Ker ni v stadu. Ker ne spada v "navaden starsevski forum".

če želiš specializiran forum, greš tja. ne vem zakaj pričakuješ več kot izi debato.


Debata je navadna debata o druzbenem vsakdanu. nekaj kar se tice tudi nas in nasih otrok. Nase stalisce do izobrazbe in razgledanosti v zelo veliki meri direktno definira  in daje podlago za izobrazbene dosezke nasih otrok.  To je tema za starsevski forum. Vsaj za tak forum, kjer razgledanost ni problematicna, kot si trdila na zacetku.

seveda pa lahko probaš moj odgovor obrnit za 180 stopinj in ga izkrivljat v neke svoje diskreditorne namene - ker kaj drugega si ne morem mislit, ker kakor sem rekla, neumna nisi.


user posted image user posted image user posted image  ce se ne strinjam s teboj sem takoj obrnila v diskreditorne namene user posted image user posted image user posted image  Ce bi sodili po nekaj posameznikih in njihovih navedbah o povprecnih forumih, bi se dalo razumeti, da je prav RR specializiran forum user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
se čist strinjam user posted image a pol počasi končava? user posted image


Ce si gotova, da te ne zanima ali hocem kaj konkretnega od tebe user posted image user posted image user posted image


eh, če nočeš povedat - prisilit te ne morem, a ne? user posted image


Nihce ne ve kaj zmore, dokler ne proba (Pubilij Sirus)


zato mi ni treba vse probat user posted image ne maram silit ljudi, četudi nisem probala. isto velja za heroin ali npr. ocvrte kobilice.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 22:55:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

in dovolj pocasi, da se milijonarka zasteka user posted image


Ja, ne preveč hitet, jaz sem lena, se mi ne mudi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:03:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če želiš specializiran forum, greš tja. ne vem zakaj pričakuješ več kot izi debato.


Debata je navadna debata o druzbenem vsakdanu. nekaj kar se tice tudi nas in nasih otrok. Nase stalisce do izobrazbe in razgledanosti v zelo veliki meri direktno definira  in daje podlago za izobrazbene dosezke nasih otrok.  To je tema za starsevski forum. Vsaj za tak forum, kjer razgledanost ni problematicna, kot si trdila na zacetku.


Samo navaden nasmešek user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:06:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Ampak kako to misliš - počasi?


kot polž - bom kdaj pogledala, če je še kaj tematsko zanimivega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:10:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Ampak kako to misliš - počasi?


kot polž - bom kdaj pogledala, če je še kaj tematsko zanimivega user posted image



No, vsaj svoj ritem razprave si našla.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 740
   [Brisano sporočilo]
15.6.2011 23:16:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:24:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kdo je otrok v tem primeru, frodo? user posted image


Jasno - otrok, ki si mu rekla, da ga ne sovrazis. Zakaj le..??

dvomim da bi reagirala kakorkoli drugače, katerikoli način bi že izbrala.


Lahko dvomis, ves pa ne dokler ne probas - razen, ce nisi slogarca user posted image

saj je picola1 že omenjala "subtilno podjebavanje", pa se frodo ni strinjala, da to koga moti, niti da je neprimerno. torej, imo se raje vprašam - a ima izbor mojih besed sploh še smisel v takem primeru?


Izbor mojih besed je ocitno bil taksen v tem primeru, da si se pocutila  "neprimerno subtilno podjebavana". Hm.. a ima izbor besed kaksen smisel in vlogo?

BTW: Nisem se strinjala, da je potrebno na vsa usta klicat moderatorje, da brisejo temo (kot bi kdo rad skril neke svoje sramote).  C..c..c.. potem pa drugim govori o diskreditiranju in obracanju besed...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:33:48   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
a tale debata o izobrazbi / ne ~ se kr traja user posted image  svasta...


ma ja. sej moram počas nehat.. frodo mi noče povedat kaj bi rada od mene, je prepucavanje manj ali več, tko da grem tudi jaz počasi od tle..


No ajdi, ce ti bo lazje. Zal, trenutno mi nimas (na duhovni in intelektualni ravni) ponuditi nic takega, kar bi jaz rada. Kar si imela si ze ponudila in sprejela sem. Naucila sem se, preverila in potrdila; med ostalim tudi to, da se nihce ne bi smel drzati reka, ki pravi, da je molk zlato - ker so to izmislili suznji, a ne svobodni izobrazeni in dostojanstveni ljudje.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:46:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ni issue jezikoslovje, ampak subtilnost, miljonarka. tako kot si ti vzela tale stavek (iz sestavka) in ga zdaj razumeš izven konteksta, tako frodo ne razume post subtilnega podjebavanja od picole1 (o čemer je šel moj post in iztrgan stavek, ki ga citiraš).


Morda pa zgolj ti ne razumes,  da razumevanje ni samo tvoj zorni kot s tvojo sirino.
Jaz razumem, da vsaka beseda ima sovje mesto - ki ni slucajno (celo slovnicno gledano). Se bolj mi je jasno, da vsaka misel ima svoje zakaj. Kot tvoja misel, da ne sovrazis.
Morda celo Ghandija narobe razumes. Kot na primer v vezi z izobrazbo njegovih sinov in na podlagi tega sklepanje kaksno je bilo Ghandijevo stalisce o izobrazbi....

"Subtilno podjebavanje" je pravzaprav bilo vlecenje intelekta na dan. Namesto da premislis, poisces, argumentiras.. se boris za svoj intelekt si se zaprla v ego. Pametnejsi je popustil - zmagalo je ego. To te zene ze kar nekaj casa- namesto intelekta. Skoda.
Sedaj pa govoris o subtilnosti, o lastni nepomembnosti in nepomembnosti besed, ki jih izreces in predstavis svetu - ne glede na tvoje besede- bilo bi enako... Bi res?
Liliana bi tokrat imela prav - to je moje podrocje.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:47:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Ampak kako to misliš - počasi?


kot polž - bom kdaj pogledala, če je še kaj tematsko zanimivega user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: razlike med partnerjema
15.6.2011 23:55:46   
Colt
user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: razlike med partnerjema
16.6.2011 0:00:21   
mateyka
Morda celo Ghandija narobe razumes. Kot na primer v vezi z izobrazbo njegovih sinov in na podlagi tega sklepanje kaksno je bilo Ghandijevo stalisce o izobrazbi....


raje si preberi njegovo avtobiografijo (poglavje izobrazba otrok) namesto da dvakrat google klikneš. potem se pa mogoče lahko kaj na to temo pogovarjava. meni se zdi zanimiva.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: razlike med partnerjema
16.6.2011 9:15:04   
Kerensa*
Vzeto iz konteksta, pa vendar... user posted image

Ne obečavaj ništa, ja te ne tražim ništa...
Nisi ni prva, ni zadnja...
Ne pretvaraj se...
Ti si samo jedna u nizu, ne znaš mi ni broj...
Sutra je novi dan...
Čitav život do sutra, cjeli roman do jutra, pusti sad to...
Jednom netko če doči... možda baš ja - tko to sada zna?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   [Brisano sporočilo]
16.6.2011 9:51:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: razlike med partnerjema
16.6.2011 10:56:09   
liliana
"Subtilno podjebavanje" je pravzaprav bilo vlecenje intelekta na dan.


Mi smo imeli v srednji šoli eno tovarišico, ki je to počela na način, ko smo stali pred tablo:

"Dekle.....vlečem iz tebe.....vlečem iz tebe.....občutek imam, da sem ginekolog".....seveda je to še nazorno pokazala z rokami.......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?