|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sadje
10.12.2010 18:42:49   
izgubljena_ovcka
No, če se že tako gremo bi lahko tudi ukrepali ob temah, ki so bile objavljene že stokrat in bile predebatirane tisočkrat!?

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sadje
10.12.2010 19:32:41   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Meemee




 


A tale forum nima nobenega administratorja, ki bi osebam, ki dajejo take pripombe enostavno prepovedal sodelovanje user posted image user posted image user posted image


ima ima....ampak majo ful prevec dela na " o portalu"...


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
10.12.2010 19:36:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sadje
10.12.2010 21:04:55   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: izgubljena_ovcka

No, če se že tako gremo bi lahko tudi ukrepali ob temah, ki so bile objavljene že stokrat in bile predebatirane tisočkrat!?


Zakaj pa take teme sploh bereš in komentiraš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sadje
10.12.2010 21:21:13   
izalina
Divans jaz sem ji po dopolnjenem petem mesecu začela dajati pred sadno malico košček sadja (na začetku banano), da sem videla kaj bo. No in mala sedaj lepo je koščke sadja. Naprimer danes ni hotela jesti sadne kašice pa sem ji poskusila narezati sadje na mini koščke in je pojedla brez težav kar sem ji pripravila, le malo dolgo je trajalouser posted image . Predlagam ti, da mu/ji daš košček sadja med lica inspodnjo dlesen, tako jo bo ta košček motil in ga bo začel premetavati po ustih. Tako sem jaz začela. Jaz ti ne prporočam, da zmešaš koščke med kašico, ker to dojenčke po mojem mnenju zmede in ne vedo da je vmes večji košček. Vsaj na začetku ne.

Upam, da te nisem preveč zmedla s tem. Poskusi, da čim prej začne 'žvečit' te koščke, saj terapevti pravijo, da zvečenje ugodno vpliva na razvoj govora (z žvečenjem krepijo čeljustne mišice).  

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sadje
10.12.2010 21:26:19   
mkbk
Moj taprvi se je pa recimo še najbolj naučil žvečit ko sem mu dala kako kruhovo skorjico, samo je še zdaj včasih rad poje kako kašico (pa jaz tudi) - ki jo dojenčica pusti se kar grebe.user posted image

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sadje
11.12.2010 9:55:22   
divans1
Izalina, koliko je pa stara tvoja punčka?

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sadje
11.12.2010 20:34:53   
izalina
Stara je 6 mesecev in pol.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sadje
13.12.2010 9:35:23   
Aninchy
Jp, s kruhovo skorjico se lepo naučiuser posted image Pa lahko mu daš najprej kr skorjo, pa če vidiš, da bo lepo žveču, mu pa daj en košček sredice, pa boš vidla če bo tud to prežveču... Jst mu tud prav "nastavim" v usta, ampak kr na sprednje dlesni, da misli, da odgrizneuser posted image in pol žveči kot da ima ne vem kok zateglo meso v ustihuser posted image user posted image
Pa ko mu boš dala kruh, bod skos zraven njega, namreč hitro se zmehča zarad sline in naš si hoče pol kr cel kos v usta porintuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?