|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 8:24:06   
Anonimen
 a to mi piše na vozovnici al'..? user posted image


Če imaš plan leta (ne vem, kako je to pri Easy-ju), ti piše Aircraft, ali nekaj takega, in zraven avion.

Alkohol ni priporočljiv, ker višina samo povečuje njegov učinek.

In, če greš prvič, uživaj v poletu, ne pa da se zadevaš z ne vem čim.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 8:25:39   
Kerensa*
Nobenega napisa "Aircraft" ne vidim na vozovnici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 8:27:28   
Anonimen
Potem ti pa ne piše..Saj druge variante kot A. 320 ali Boeing 737 skoraj ni, pač srednje velik avion.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 8:27:56   
Kerensa*
Tega pa ne vem, katera letala ima EasyJet. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 9:18:43   
Nenya
Med sept 2009 in avgustom 2010 večkrat letela z Easyjetom na tej relaciji (Benetke - Pariz), v glavnem slabe izkušnje!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 9:21:11   
Kerensa*
Jaz bom šla sicer z Brnika, ampak vseeno... kaj pa je bilo?

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 9:58:23   
Nenya
Letela 8x, VEDNO zamuda min 1,5 ure.
Če je kaj (npr vreme itd) jih vedno najprej skenslajo.
Stevard na prvem letu nesramen. Ker sem bila sama s tamalima sem ju hotela peljati lulat, stevard mi je zagrozil, da grem lahko noter samo z eno, tudi če bi pustila vrata odprta, grozil mi je tudi da bom morala k pilotu na zagovor
Zadnji let domov s Charles de Gaulla odpovedan po več kot 2 urni zamudi pri čakanju na vkrcanje, nadomestni let šele čez 4 dni, če se vama to zgodi naj gre eden od vaju takoj na check-in da si zrihtata nadomestni let. Nam so ga dali šele čez 4 dni,ker sva šla najprej po prtljago, čeprav sem bila noseča in z dvema otrokoma pod 5 let (starost potnikov in special needs majo napisano v passenger manifestu ampak ji boli qurac zate). Na njihovem šaltarju na letališču nesposobne babe, nobene čakalne liste, ničesar. Niso mi niti pogledale če je kakšen let prej z Orly-a, sem si zrihtala sama let, odleteti bi morala ob 8.20, zamuda do 14. ure, ni bilo njihovega predstavnika, da bi kaj pojasnil, do zadnjega nismo vedeli ali sploh let bo, eni so meli transferje naprej pa jim niso čisto nič pomagali čeprav so imeli še en let isti dan.
Speedy boarding - folk plača da gre kao prej na avion, pol smo na koncu vsi na busu in ni kaj velike razlike.

Kot potnica v letalu (naj bi imeli tako floto kot Adria) so bili leti ok, nobenih pretresov, vse ostalo pa poden. Upravičeni do odškodnine za odpovedan let, se izvijajo, na netu potniki s podobnimi izkušnjami pišejo, da se brez tožbe ne da dobiti ničesar.

Vama želim več sreče, za nas je bilo kot zakleto, na koncu sem že verjela, da nas je nekdo preklel, uročil itd.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 10:02:08   
Kerensa*
Če odštejem vreme in terorizem, naj leta ne bi odpovedali. Če ga pa že bodo (mislim tega s CdG nazaj v LJ), bo pa štala, ja. Midva odletiva 12-ega in priletiva 15-ega, kajti 16-ega morava biti že v službi. In ker greva na popolnoma low-budget varianto (se pravi EasyJet in hostel), to pomeni tudi, da denarja za dodatne 4 dni najbrž ne bova imela. No, očitno bi bilo pametno urediti, da vsaj za hostel imava. Čakaj, saj tam v linku pri Klemy piše, da ti morajo oni najti hotel. Najti že, ja - ampak a ti ga tudi plačajo?

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 10:25:00   
Nenya
ja, 'hotel' so plačali oni, dobiš tam en pildek in ga daš na recepciji, probita zatežit za kakšnega blizu letališča. Morali bi ti tudi dati dva telefonska klica in dostop do neta. Jaz sem že en klic težko izsilila v 'hotelu' ker pravijo da pol EJ noče kriti stroškov, čeprav ti to pripada. Pri nas ni bilo vreme, naj bi bila tehnična napaka na letalu in posledično je bila posadka predolgo v službi in niso smeli več leteti. Zdaj seveda trdijo, da je šlo za višjo silo, da jim ne bi bilo treba plačat kompenzacije, ki potnikom pripada po EU regulativi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 10:41:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

Stevard na prvem letu nesramen. Ker sem bila sama s tamalima sem ju hotela peljati lulat, stevard mi je zagrozil, da grem lahko noter samo z eno, tudi če bi pustila vrata odprta, grozil mi je tudi da bom morala k pilotu na zagovor
Zadnji let domov s Charles de Gaulla odpovedan po več kot 2 urni zamudi pri čakanju na vkrcanje, nadomestni let šele čez 4 dni, če se vama to zgodi naj gre eden od vaju takoj na check-in da si zrihtata nadomestni let. Nam so ga dali šele čez 4 dni,ker sva šla najprej po prtljago, čeprav sem bila noseča in z dvema otrokoma pod 5 let (starost potnikov in special needs majo napisano v passenger manifestu ampak ji boli qurac zate). Na njihovem šaltarju na letališču nesposobne babe, nobene čakalne liste, ničesar. Niso mi niti pogledale če je kakšen let prej z Orly-a, sem si zrihtala sama let, odleteti bi morala ob 8.20, zamuda do 14. ure, ni bilo njihovega predstavnika, da bi kaj pojasnil, do zadnjega nismo vedeli ali sploh let bo, eni so meli transferje naprej pa jim niso čisto nič pomagali čeprav so imeli še en let isti dan.
Speedy boarding - folk plača da gre kao prej na avion, pol smo na koncu vsi na busu in ni kaj velike razlike.

Kot potnica v letalu (naj bi imeli tako floto kot Adria) so bili leti ok, nobenih pretresov, vse ostalo pa poden. Upravičeni do odškodnine za odpovedan let, se izvijajo, na netu potniki s podobnimi izkušnjami pišejo, da se brez tožbe ne da dobiti ničesar.


Kaj vse dobiš za ceno ene same karte user posted image .

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 10:52:20   
Colt
Hja, sej zadeva je preprosta. Tudi v restavraciji si ne moreš za 5 evrov privoščiti vrhunskega slow fooda z devetimi hodi user posted image SIcer pa par fotk EasyJet-a user posted image iz LJLJ:

http://www.airliners.net/search/photo.search?aircraft_genericsearch=&airlinesearch=%3A%28%22easyjet+airline%22+OR+%22%28easyjet+airline%29%22%29&countrysearch=-+Ljubljana+%28-+Brnik%29+%28LJU+%2F+LJLJ%29&specialsearch=&daterange=&keywords=&range=&sort_order=photo_id+desc&page_limit=120&thumbnails=noinfo


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 10:59:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Tudi v restavraciji si ne moreš za 5 evrov privoščiti vrhunskega slow fooda z devetimi hodi user posted image


Lahko imaš pa enega s special effects user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Easy Jet kveščn
9.1.2011 23:52:53   
KT
A pa lahko nehate strašit človeka še predno je dal spodke v kufer?

Kerensa, relax and enjoy your second honeymoon! You deserve it!

Jaz osebno nimam slabih izkušenj z EasyJet-om, niso pa res neke perle kar se tiče prihaznosti in ustrežljivosti, ampak saj veste kako pravijo "what you give is what you get". Vsekakor pa mislim, da za denar, ki ga plačaš, dobiš zadostne storitve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Easy Jet kveščn
10.1.2011 8:12:10   
Kerensa*
No, ja - meni se znesek, ki sva ga plačala za dve povratni vozovnici, res ne zdi visok, glede na to, da gre za Pariz, tako, da tukaj se kaj hudo veliko ne bi sekirala niti, če ta denar izpuhti, jaz pa ostanem doma. Pač nekaj rizika, kakor pri večini stvari v življenju.

Ampak čisto resno pa razmišljam o oporoki. nMogoče se pa BinLaden spomni zbombardirati Eifflov stolp ravno na Valentinovo. user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Easy Jet kveščn
10.1.2011 9:20:29   
katipi
Ne boj se, potovati z letalom je prijetno. Uživala boš. Želim ti lepo potovanje! user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Easy Jet kveščn
10.1.2011 12:13:36   
Tanja55
Letim precej, veliko vecino z Easyjetom in se vedno je blo vse v redu. Do sedaj so tud bli vedno prijazni. Mam veliko slabse izkusnje z Ryanairom...tist pa ni za nikamor. Z Easyjetom do sedaj samo enkrat res orng zamuda, ker ni blo pilota :) pac, se zgodi, nas, ki bi nas moral peljat je zbolel z gripo in drugi pilot je moral prit iz enega letalisca na drugega, pol se je pa revez se ful opraviceval. Hja nc ne mores, dobil smo zastonj pijaco, pa mal smo se naklepetal pa je blo...

Brez panike, ne rabs nobene oporoke user posted image jst letim blazno rada, se vsakega poleta ful veselim, ga pa ne jemljem kot nekaj spesl, grem na avion enako kot na vlak al pa avtobus. Pariz ma pa enako stopnjo nevarnosti terorizma kot London...pa ti povem, da v Londonu zivimo cist obicajno, vse kar nam grozi zadnje case je gripa in se ta ni ne vem kaj, sm jo ravn prebolela.

Take it easy & enjoy.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Easy Jet kveščn
10.1.2011 16:00:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
Z Easyjetom do sedaj samo enkrat res orng zamuda, ker ni blo pilota :)

Upam, da to ni bilo pred nekaj leti, ko je eden od mojih taxistov zaspal in pozabil prevzeti nekega angleškega gospoda v nekem hotelu v Kranju. Z zamudo je taxist sicer prišel ponj in se mu na veliko opravičeval ter celo ponujal plačilo letalske vozovnice za naslednji let, če bo gospod zamudil svojega. No, pa ga je le ta potolažil, da avion ne bo šel nikamor brez njega... ker je on pilot. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Zaupate medicini?
willma



popolnoma (31%)

delno (60%)

ne (9%)


Število vseh glasov: 136

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!