|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 8:57:55   
Teni_
Nika po naslednji teden doma, potem bo julija v vrtcu, da vse pripravimo doma za prihod user posted image , potem pa bo avgusta doma, septembra pa v šolo. Zelo rada hodi v vrtec in vem, da bi ji bilo težko bit 2 meseca doma. 

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 8:59:16   
Teni_
user posted image  
PDP, nick, starost, zap.user posted image , št. user posted image , pregled, kraj, user posted image ali user posted image  

1.9.
ANDMIL, 26, 1user posted image , 0user posted image , 28.06., Ravne na Koroškem, user posted image
ninalars, 25, 1user posted image , 0user posted image , 28.06., Ravne na Koroškem, user posted image
pomarančika, 23, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Slov. Konjice, user posted image
anastazia, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?.,  Štajerskauser posted image
lily81, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?
., Ljubljana, user posted image
barbara85, 26, 1user posted image , 0user posted image , 27.06.,  Oplotnica
mamicabiba, 31, 2user posted image , 1user posted image , ?, okolica Maribora, user posted image
2.9.

tinci1, 27, 4 user posted image , 1user posted image ,
?., Domžale, user posted image
MojkaUA, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., ?, user posted image
Jessy82, 29, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Savinjska,
user posted image
panja, 29, 2user posted image , 1user posted image , 27.06.,  Savinjska,
user posted image
delfinkica, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?
Sunny_Dream, 29, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
vintage, 25, 1user posted image , 0user posted image , 01.07., okolica Kopra, user posted image
3.9.

sonce81, 30, 1user posted image , 0user posted image ,
?, Ljubljana
jaznoseca, 38, 5user posted image , 1user posted image , 01.07., Maribor, user posted image
4.9.
Teni RR, 27,4 user posted image ,2user posted image , 06.07., Ruše, user posted image
nepremagljiva, 37, 7user posted image ,2user posted image , ?., ?
URSY33, 33, 4user posted image , 1user posted image , 23.06., Litija, user posted image
lorelei82, 28, 2user posted image , 0 user posted image , ?., Maribor, user posted image
5.9.
bucka2, 26, 1user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
jejhata, ?, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., ?, user posted image
ivanjščica, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?
6.9.

Nincica1, ?, 2user posted image , 1 user posted image ,
?, ?

7.9.
plouse, 31, 2user posted image , 1user posted image
?,
Reby, 36, 2user posted image ,1user posted image , ?., Ljubljana

vrtnica83, 28, 3 user posted image , 1user posted image ,
?.,  okol. Domžal, 
user posted image
8.9.
Norica, 30, 2user posted image ,1user posted image ,  ?., ?
strelkica, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?., ?, user posted image

9.9.
Pigy, 28, 1 user posted image , 0 user posted image , 29.06., Ljubljana, user posted image
srecka84, 27, 1user posted image , 0user posted image , 08.07.,  Postojna, user posted image
josephine27, 29, 2user posted image , 1user posted image , 
?, Ajdovščina, user posted image
10.9.

karin82, 28, 2 user posted image , 1user posted image ,
?., ?

TiaŽan, 25, 2user posted image ,1user posted image , ?,  Podčetrtek
rainbow, 36, 3user posted image , 2user posted image , ?, Maribor, user posted image
Pelija, 36, 4user posted image , 3user posted image , 04.07., Gorenjska
nosečka*, 25, 3user posted image , 1user posted image , ?., dolenjska, user posted image
11.9.

agha , 32, 2user posted image , 1user posted image ,
12.07., Kranj
modrimedo, 32, ?user posted image , ? user posted image , 01.07., Ljubljana, user posted image
Anonimna, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
Ancicici, ?, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana

TDiemat, 25, 2user posted image , 0user posted image , 05.07.,  okolica Maribor, user posted image
Krysia, 34, 4user posted image , 1user posted image , 30.06.,  Ljubljana, user posted image

eltea333, 30, 2user posted image , 1user posted image , 22.06., ?, user posted image
12.9.

Lannna, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Maribor
13.9.

anabanana1981, 29, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
leaa, 30, 3user posted image , 1user posted image , 27.06., Zagorje ob Savi, user posted image
klavdija27, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., Zreče, user posted image , user posted image
14.9

olana, 28, 2 user posted image , 0user posted image , ?., ?
Cebelica2, 30, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
NAHRIN, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?
Hulaqalula, 36, 3user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
15.9.

*žurerka*, 26, 3user posted image ,1user posted image , ?., ?, user posted image
dory,32, 2 user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
16.9.
*tedy*, 40, 4 user posted image , 3user posted image , ?., Ljubljana
D.anna 76, 34, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana
issa, 24, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., Maribor,user posted image
*AnaL*, 31, 3user posted image , 2 user posted image , 27.06., ?,  user posted image
PikaPokaZBusijem, ?, 1 user posted image , 0user posted image , ?., Domžale
17.9.

kristi07, 28, 1 user posted image , 0user posted image , 14.07., Zapuže, user posted image
KAHLO, 32, 3user posted image , 1user posted image , 23.06., Ljubljana, user posted image
Evvva, 30, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
*alja*, 26, 2user posted image , 1user posted image ,
?., Prekmurje
, user posted image
18.9.
19.9.
rihtarca, 31, 3user posted image , 2user posted image , ?., ?, user posted image
vlazag, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Velenje
Shamsia, 30, 2user posted image , 1user posted image , 18.07., okolica Postojne, user posted image
Ajda_, 24, 1user posted image , 0 user posted image ,
?., okolica Ptuja, user posted image

nana13, 27, 2user posted image , 1user posted image , ?., Strunjan, user posted image
daka, 36, 3user posted image , 2user posted image ,
23.06.,  Maribor,
user posted image
izola05, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?., okolica Kopra
20.9.

21.9.
Dorianna, 32, 2user posted image , 1user posted image , ?., okol. Ljubljane
mala mala, 25, 2user posted image , 0user posted image , 30.06., Prlekija
22.9.

Tanejci, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?., ?
Septembrovka, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Ljubljana, user posted image
23.9.

carly, 28, 4 user posted image , 1user posted image , 12.07., okolica Jesenic, user posted image
24.9.
Tajska, 33, 2user posted image , 1user posted image , ?., Trbovlje
NM, 34, 3user posted image , 1user posted image ,
28.06., Postojna, user posted image
25.9.

SSheila, ?, 3user posted image , 1user posted image ,  ?., ?
anonimnauser posted image ,?, 5user posted image , 1user posted image , ?., Mengeš
matejkaantolin@gmai, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?, ?

mate0ja, 29, 2user posted image , 1user posted image ,
19.07.,
Ljubljana, user posted image
26.9.

anschk, 25, 2user posted image , 1user posted image , 24.06., ?
27.9.
bimba7277, 39, 2user posted image , 0user posted image , 15.07., user posted image
san, 33, 5user posted image , 4user posted image ?., Ljubljana, user posted image
28.9.

29.9.

bela zvezdica, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?, Štajerska
pumpkin23, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
2.2., ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?, user posted image
moniketna, 22, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Ravne na Koroškem
Princess1, 30, 3user posted image , 0user posted image , 08.07., Ljubljana, user posted image

pomar*ANČA*, 26, 2user posted image , 1user posted image , ?., okolica Domžal
mojcyka, 24, 1user posted image , 0user posted image , ?, okolica Ptuja
30.9.

Majcii, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Medvode
anabanana, 22, 1user posted image ,0user posted image , 13.07., Ljubljana user posted image
Neja 007, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?., Kamnik, user posted image
anchy_, 27, 1user posted image , 0user posted image , 11.07., Novo mesto
wifi, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?., Stranice

SKUPAJ NAS JE: 96
NOSEČKE Z DVEMA
: klavdija27
Z NAMI SO POT ZAČELE:user posted image
sashy,SILVA,anonimna , Arabella1, Norica, lunax, anonimna3, mucixxx, Dream

user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 9:35:40   
mate0ja
vintage prvič sem bila noseča pri 26 in še vedno živela v garsonjerici, v "študentski" hiši. Bili smo osem let kot rit in srajica, skos žurali, si vse zaupali, z mojo nosečnostjo  pa smo se totalno odtujili, potem ko sem se pa selila pe še bolj. Tko da zdaj vsake kvarte kako na FB rečemo, dobimo se pa praktično ne. user posted image Poleg tega smo se vse kolegice razkropile po SLO in tako v LJ ostajam sama in včasih grozno osamljena. Sicer mi družina zapolni ves prosti čas, vendar bi blo tko fajn kak večer namesto pred televizijo sedet na pijački ob Ljubljanici, mal poklepetat in se še na drug način sprostit.
Tko da vintage, srečka, anabanana in ostale če še katero kdaj zagrabi sem takoj za, da se dobimo.

Vrtec - naša bo še en mesec v vrtcu, pol ima pa pri babici počitnice pol sm pa itak jaz doma. Septembra pa v nov vrtec.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 9:45:43   
srecka84
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

vintage prvič sem bila noseča pri 26 in še vedno živela v garsonjerici, v "študentski" hiši. Bili smo osem let kot rit in srajica, skos žurali, si vse zaupali, z mojo nosečnostjo  pa smo se totalno odtujili, potem ko sem se pa selila pe še bolj. Tko da zdaj vsake kvarte kako na FB rečemo, dobimo se pa praktično ne. user posted image Poleg tega smo se vse kolegice razkropile po SLO in tako v LJ ostajam sama in včasih grozno osamljena. Sicer mi družina zapolni ves prosti čas, vendar bi blo tko fajn kak večer namesto pred televizijo sedet na pijački ob Ljubljanici, mal poklepetat in se še na drug način sprostit.
Tko da vintage, srečka, anabanana in ostale če še katero kdaj zagrabi sem takoj za, da se dobimo.

Vrtec - naša bo še en mesec v vrtcu, pol ima pa pri babici počitnice pol sm pa itak jaz doma. Septembra pa v nov vrtec.



Men ni treba 2x reč, sam zmenit bi se mogle datum uro in kraj, jaz sem takoj za, da se kje dobimo.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 9:47:48   
modrimedo
če je katera z kavo drugi petek v ljubljani dopodne naj pove :D
kar se prijateljic tiče
mi je poznano ,jaz sem si čez leta našla čisto nov krog prijateljev
2 najboljši prek interneta na enem forumu kakih 6-7 let nazaj :)
tako da nikoli ne veš kje te čaka "sorodna duša" :D

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 9:50:57   
srecka84
Jaz bi lahko. Tako, da če je še katera za naj se javi. user posted image user posted image

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 9:51:49   
lily81
Jutro! Dan!

Sem že lak nekaj postorila- vsa vso fasngo nabavla za morčka, sedaj pa na trersi pijem kavico ( že spet mi je zapasala- pa cigaterki mi manjkajo....)bomo že ane?

Naš mali je samo še do četrtka v vrtcu potem pa bo do konca julija doma- avgusta bomo pa še videli kako in kaj..

doma imamo bazen,trampolin, vsa igrala.. vmes bo imel skos družbo, tako da bo kar doma užival na polnouser posted image user posted image

Še trikrat spat pa na morjee-juhuhuuu, komaj čakam.. Gremo s šotorom in so skoraj vi začudeni kako si to predstavljam.. Potem pa vsem razložim, da je šotor velik kot prikolica ni un mali iglu s katerega bi komaj prilezlauser posted image user posted image

Uživajte v tem lepem dnevu!



(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 10:02:49   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

Jaz bi lahko. Tako, da če je še katera za naj se javi. user posted image user posted image
super dve sva že :)
men bi najbolj odgovarjalo okoli 11 (imam ob 9 v leonišču g pa ne vem do kdaj se mi bo zavleklo) recimo na rudniku ,kjer je lušno za parkirat

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 10:08:07   
srecka84
IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo

IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

Jaz bi lahko. Tako, da če je še katera za naj se javi. user posted image user posted image
super dve sva že :)
men bi najbolj odgovarjalo okoli 11 (imam ob 9 v leonišču g pa ne vem do kdaj se mi bo zavleklo) recimo na rudniku ,kjer je lušno za parkirat


Meni ustreza. Pred katero nakup. stavbo na rudniku???

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 10:15:28   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo

IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

Jaz bi lahko. Tako, da če je še katera za naj se javi. user posted image user posted image
super dve sva že :)
men bi najbolj odgovarjalo okoli 11 (imam ob 9 v leonišču g pa ne vem do kdaj se mi bo zavleklo) recimo na rudniku ,kjer je lušno za parkirat


Meni ustreza. Pred katero nakup. stavbo na rudniku???

v kratofilu zunaj na vrtui ...jaz sem vedno tam na kavi ,ko grem v ljubljano user posted image

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 10:25:03   
mate0ja
2 najboljši prek interneta na enem forumu kakih 6-7 let nazaj :)
IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo

če je katera z kavo drugi petek v ljubljani dopodne naj pove :D
kar se prijateljic tiče
mi je poznano ,jaz sem si čez leta našla čisto nov krog prijateljev
2 najboljši prek interneta na enem forumu kakih 6-7 let nazaj :)
tako da nikoli ne veš kje te čaka "sorodna duša" :D


To se pravi prvega. Bom direktorja obvestila, da me par ur ne bo. Sm zraven user posted image


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 10:44:05   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

2 najboljši prek interneta na enem forumu kakih 6-7 let nazaj :)
IZVIRNO SPOROČILO: modrimedo

če je katera z kavo drugi petek v ljubljani dopodne naj pove :D
kar se prijateljic tiče
mi je poznano ,jaz sem si čez leta našla čisto nov krog prijateljev
2 najboljši prek interneta na enem forumu kakih 6-7 let nazaj :)
tako da nikoli ne veš kje te čaka "sorodna duša" :D


To se pravi prvega. Bom direktorja obvestila, da me par ur ne bo. Sm zraven user posted image

user posted image user posted image  super :)

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 10:44:08   
srecka84
Ok torej, če želi še katera naj se javi ali pa naj kar pride na kavico

V PETEK 1.7.2011 ob 11 uri na Rudniku v Kratofilu na vrtu..

za zdaj smo trije:

modrimedo, mate0ja, srecka84user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil srecka84 -- 21.6.2011 10:45:04 >

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 14:16:23   
Sunny_Dream
IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

Ok torej, če želi še katera naj se javi ali pa naj kar pride na kavico

V PETEK 1.7.2011 ob 11 uri na Rudniku v Kratofilu na vrtu..

za zdaj smo trije:

modrimedo, mate0ja, srecka84user posted image user posted image


Js tut, js tut!!!! Se bom ful potrudla da mi bo zneslo, ker tut men manjka ene primerne ženske družbe! Juhuhu! Se že veselim! user posted image

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 14:24:03   
Pigy
test za sladkor je za mano. Ne vem kaj ga vsi kritizirajo, meni je bil fajn za spit, nam je vsem po vrsti mešala limono notri.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj pa noge  držim v zraku da mal k sebi pridem, sem čist zmatrana, sve s kolegico šle na pico in kavico.user posted image user posted image user posted image

Dobila mail, da sem bila izžrebana tuki v nagradni igri za frutkeuser posted image user posted image user posted image , res je lep dan.

IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

Ok torej, če želi še katera naj se javi ali pa naj kar pride na kavico

V PETEK 1.7.2011 ob 11 uri na Rudniku v Kratofilu na vrtu..

za zdaj smo trije:

modrimedo, mate0ja, srecka84user posted image user posted image


če lahko se vam še jaz pridružim.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 14:33:53   
olana
Hej,hoj!

Evo mene iz pregleda, pa da takoj poročam. Maternični vrat zaprt, plodovnica ne uhaja, imam bakterije v urinu, sem morala še 1x v laboratorij dat urin, sladkorne nimam, pa železa mi primanjkuje, tko da sem dobila sirupa za izvoz. Sem vprašala kdaj bova šla na UZ, pa je reku , da je danes UZ na popravilu, ker se pregreva, user posted image super imam pa tud srečo. Zgleda, da res do konca ne bom zvedla spolauser posted image user posted image .

Lepo se imejte, uživajte na sončku, jaz grem pa malo počit, sem se zmatrala.user posted image

(odgovor članu Sunny_Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 14:46:37   
san
hu, ste se nahitro zmenileuser posted image user posted image
mogoče pa uspe tudi meni... bom mamo aktivirala za varuško, če bo imela čas. jaz imam vse otročke od tega petka naprej doma čez poletje, to bo akcijauser posted image . sicer gre ta tretji zelo rad v vrtec, ampak se mi ne da potem samo njega vozit in iskat hodit, pa mi je lažje, da bo doma, ker itak bosta doma oba šolarja in najmlajši. no, rezervacijo sem vzela do 16. 8., za vsak slučaj.

glede družbe, osamljenosti... meni se je zgodilo podobno, ko sem bila prvič noseča, pa je kar nekaj časa trajalo, v bistvu do tretje nosečnosti, da sem spoznala eno mamico, sedaj res dobro prijateljico (je mamica sošolca moje najstarejše in imava zaenkrat isto št. otrok, pa tudi po letih sva si na istem). drugače pa imam še ene par kolegic, s katerimi se dobim res na vsake kvatre. morm priznat, da včasih pogrešam to druženje, je pa res, da me otroci in partner tako okupirajo, da imam zelo malo časa. pa še na srečo je moj dragi zelo rad z nami kadar ni v službi, tako da potem niti ne občutim toliko tega.

zatekanje se je pri meni umirilo. en mesec nazaj sem kakšen teden ali dva zatekala, od takrat pa čisto nič. ampak itak nosim samo japanke - mojo najljubšo obutev. mi pa trebuh raste kot za stavouser posted image . čeprav drugi pravijo, da ni tako opazen, ampak meni se pa zdiuser posted image . ovira me sicer še ne pretirano, ampak včasih pa. pa težavo imam z oblačili, ker imam vse hlače od prej zimske. no, kavbojke imam tudi, ampak mi je v njih prevroče. ene in edine, sicer nenosečnisške, ampak sem jih vseeno lahko nosila in so bile res fine, so mi pa razpadleuser posted image . ampak so bile res že precej zdelane, sem jih skoz nosila.

aja, hotela sem vprašt, če je še katera tečna? men se zdi, da sem na trenutke tako zoprna, da je joj in še bolj grozno je to, da mi gre na živce vsak dotikuser posted image . to se mi ni še nikoli zgodilo. prav trudit se moram, da prenesem objeme in božanje. sploh ne vem kaj mi je, da me to tako nervira.

no, zdej morm pa končat, ker je že prišel mali napadat žičke.

lep poletni dan vam želim

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 17:09:24   
2.2.
zdaj nekaj razmišljam glede teh poletnih rezervacij. npr. jaz sem mojo vpisala, da bo hodila cela dva meseca no razen če zboli in mogoče kakšen teden dva bi bila doma kdaj točno še ne vem, ker morja nimamo rezerviranega...zdaj pa ali moram točno navest tiste dva tedna ki naj bi bila odsotna in ali se potem normalno obračunava odsotnost ali je polna cena vrtca? imam letos prvič to situaicijo. sicer sem prijavnico že oddala samo če je potrebno bom spremenila.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 18:40:32   
2.2.
pozabila sem napisat da se gre za vrtec med počitnicami

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 19:21:27   
srecka84
No, no kar tako naprej...se že veča število za srečanje iz 3 na 6 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

modrimedo,
san,
Pigy,
Sunny_Dream,
Mate0ja,
srecka84

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 20:23:33   
agha
Ojla!

Sem vas prebrala in sem vesela za vse, ki ste fajn pa držim pesti za druge, da se bodo stvari uredile. Jaz sem danes bolj slabe volje. user posted image Sem namreč dobila spet odločbo od zavoda in od jutri naprej (dali so mi pa 1 teden bolniše, od torka do danes) sem kao sposobna delat kljub vsem popadkom in celo poslanem CTG izvidu, na katerem so izrisani popadki... Ne morem verjet! Zgrožena sem v nulo. Kakorkoli, s šefico sem se dogovorila, da sem od zdaj naprej na dopustu, se moram pa sama odločit ali sem na plačanem ali neplačanem. V glavnem vam povem, da je tole katastrofa kar počne komisija v KR. Ne vem kaj bi radi? Splav? Nedonošenčka? Ne vem,... sem se pa odločila, da se bom pritožila. Govorila sem s svojim osebnim zdravnikom in pravi, da traja od 3-4 tedne, da odgovorijo, odobrijo pa nekje 20%. Ampak nimam kaj izgubit.

Vintage
- jaz sem sicer bolj odprte sorte. Ti pa lahko povem, da sem v nosečnosti, sploh pa po porodu, čisto zamenjala garnituro kolegic in dobila tudi eno ful dobro prijateljico, cimro iz porodnišnico. Ne obremenjuj se, ker potem, ko dobiš otroka, se stvari spremenijo, jaz nisem imela več časa za vse.user posted image Sploh potem ko so otroci stari kako leto in se eden za drugega začnejo zanimat ali pa vsaj za igrače drugih, se krog kolegov in znancev začenja širit. Enostavno se začneš družit z ljudmi, ki imajo otroke in je super. Ti pa še vedno ostanejo forumi in pisanje na njih, ki so še posebej primerni za bolj ljudi bolj zaprte sami vase.

Super, da se boste dobile punce iz LJ, mi smo se s prejšnjimi tudi dobivale v KR, tudi po porodu in še danes se. user posted image Fajn je, ker imamo enako stare otročke in ker se lahko marsikaj pomenimo.

Imejte se fajn in uživajte dokler je sonček...pa trebuščke božajte. Ne morete verjeti kako človek pogreša brce v trebuhu po porodu.user posted image user posted image

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 20:36:11   
Pigy
Vintage- jaz sem komplet svojo družbo zamenjala, ko sem spoznala svojega. Čez noč sem izgubila vse, to pa samo zato, ker ni bil domačin. Takrat me je to full prizadelo, ampak če zdej pogledam nazaj, se samo še nasmehnem.
Spoznala sem nove prijatelje ko sem se preselila v Ljubljano, ni mi žal. Sedaj vsi uživajo ko gledajo kako mi trebušček raste, sicer pa bom vidla kako bo po porodu. Za zdaj se itak vsi ponujajo za varstvo user posted image user posted image user posted image user posted image

agha- ne morem verjet, pa tile na komisiji so čist ****jeni user posted image user posted image

Upam, da se nam še kdo pridruži user posted image

Nana- če bo lepo vreme in šlo vse kokr treba prideva z mojim v soboto zjutri dol . Moj bi šel mal plavat, jaz pa bom namočila noge, kr v kopalke se ne spravim  večuser posted image user posted image user posted image user posted image .




< Sporočilo je popravil Pigy -- 21.6.2011 20:37:58 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu agha)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 21:48:23   
modrimedo
agha
jaz sem ležala v bolnici ,pa mi niso odobrili bolniške :D
ker sem takrat delala v kc ,sem se s šefico menila da pridem dopoldne v službo ,spat pa v porodnišnico :D,seveda v hecu

drugače pa iz zdravstvenega vidika nimaš pravih popadkov ampak lažne
ker pravi te odpirajo ,ne minejo in sigurno pristaneš v bolnici ,da ti ustavljajo porod ,bla tud že na tem
tele komislije do nore ,jaz ti predlagam da greš sedaj za par dni na dopust ,potem naj ti pa osebni zdravnik odpre bolniško pod drugo diagnozo ,da ti vsaj ne bo treba koristit brezplačnega dopusta .

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 21:50:03   
modrimedo
drugače se pa vseselim da se drug petek vidimo :)

jaz sem ravno odprla next ,bo treba kmalu kaj naročit ,če slučajno kaj nimajo včasih traja tud več kot en mesec da dobiš
mimgrede kolekcija za male punčke je sladka za pojest :)sam v takih trenutkih mi je žal da ne vem spola :)

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 22:14:28   
agha
Modrimedo - vem, da so to lažni popadki, mi je povedal G in pravi tudi, da se nikoli ne ve kdaj se ti lažni spremenijo v prave, potem bo pa žurka... Sem lani, v prejšnji nosečnosti, bila 2x hospitalizirana zaradi tega  tudi jaz, dobila injekcije za razvoj pljučk pa obliže za mehčanje trebuha,...in potem ležala doma 3 mesece, da sem prišla do 40.tedna. Zaradi vsega tega me je še malo bolj strah, da se kaj ne bi začelo že zdaj dogajat, ker se kar hitro lahko...

Kaj si to odprla? Kakšen page ali kako?

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?