|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011
27.12.2010 7:15:58   
Teni_
Dobro jutro.

Kot v vsaki nosečnosti imam spet probleme s spanjem, oz. jutranjim bujenjem. Zjutraj vstajam okoli 5 ali 6. ure, ko bi še lahko tako sladko spala, pa ne gre. Popoldan pa bi spalaaaa. user posted image

So se mi pa pomalem začele pojavljati slabosti. Mi je prav hecno, ker v prejšnjih treh mi je postalo slabo po 6. tednu, zdaj pa tako hitro. Ampak na srečo bruhanja zaenkrat tudi ni, slabosti pa samo zjutraj.

Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrke 2011
27.12.2010 15:38:57   
tinci1
Heej!

Pa sem mislila, da bom prva :)

No tudi nam je Božiček pod smreko pustil majhno darilce. Predvsem je preseneztilo mojega moža, ko je v zlai škatlici zagledal pozitiven ClarBlue. :)

Je pa to moja četrta nosečost - tretja v letošnjem letu. Prvi dve se na žalost nista končali tako kot bi bilo treba in tako kot pravijo v tretje gre rado, sedaj upamo na vse najboljše in najlepše. Drugače pa imamo doma že eno tri letno deklico, ki nam kravžlja živčke. :)

Na pregled se bom šla naročiti danes po službi in upam, da me glede na vse letošnje težave naročijo čim prej. Čeprav je to verjetno iluzija.

Drugače pa nimam še nobenih nosečniških znakov in zaenkrat še vse po starem. Pa ve?

Lep dan še naprej!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrke 2011
27.12.2010 18:02:24   
Teni_
Dobrodošla in čestitke.

Mene drugače tudi ne dajejo nobeni znaki, razen dva dni mi je bilo zjutraj pomalem slabo.

Jaz bom za pregled jutri zjutraj poklicala, ker danes niso delali. Upam, da niso ta teden na dopustu.



(odgovor članu tinci1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 6:00:09   
Teni_
Dobro jutro!

Upam, da se nam danes katera oglasi, da ta tema malo zaživi.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 8:10:02   
tinci1
Good morning!

Kako smo kaj
No jaz sem se zbudila sestradana danes zjutraj, kot da ne bi jedla že en teden. :) Ampak to bom prenesla, samo da mi ne bo slabo preveč. Dokler zjutraj kava še gre potem je še ok, ko pa mi začne smrdeti kava potem je pa hudo.

Drugače sem se pa včeraj ustavila pri ginekologinji in me je naročila na prvi pregled 21.1., na nuhalno svetlino pa 21.2.Tako da sedaj odštevamo do takarat, da vidimo našega malega pikca, ki mu upam da uspe pogledat na ta naš svet :)

Lepo se imejte in komaj čakam da se priduži še kakšna Septemberka 2011!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 8:30:54   
sonce81
dobro jutro,

se še jaz pofočkam med septembrke 2011. user posted image
po več kot 2 letih in pol sem na božično jutro ugledala velik plusek...user posted image ..sem nepopisno srečna, saj je za nama že en neuspešen IVF..sedaj se je pa zgodilo..tako da držim pesti in upam da bomo v septembru trije user posted image ..

to je moja prva nosečnost. znakov nimam čist nobenih...razsen izostanka menstruacije in šestih pozitivnih testov user posted image ....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

skratka se vam pridružujem v upanju in čakanju..in za vse stiskam pesti..user posted image user posted image user posted image

papa



(odgovor članu tinci1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 8:36:50   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: tinci1

No jaz sem se zbudila sestradana danes zjutraj, kot da ne bi jedla že en teden. :)



Jaz tudi. Danes mi je ž ob šestih krulilo po želodcu.

Jaz pa že celo jutro kličem ginekologinjo, pa noben ne dvigne telefona.

Dobrodošla, sonce 81. Kako so hecne. Jaz em tudi že tri teste naredila, ker sploh nisem mogla verjet, da je uspelo sedaj,ko sem že skoraj obupala.

Bi bilo pa fajn naredit kak seznam, da bomo vedele katera je vse z nami, če se strinjate.

(odgovor članu tinci1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 8:48:02   
Teni_
Sem jih uspela dobit in imam pregled 26.1. ob 14. uri, tako, da se bo še tisti dan najbolj vlekel. user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 9:27:53   
sonce81
Hoj,

Teni RR - jaz kar vsake tolko naredim test...samo, da se prepričam, da slučajno ne sanjam user posted image ...ginekologinjo bom poklicala v ponedeljek, ker so ta teden na dopustu...

v katerem tednu pa je po navadi prvi pregled?..upam, da čimprej mine do takrat..ampak glede na 2,5 leta čakanja, nebi smel bit problem še teh par tednovuser posted image ...

ne vem kako naj se otresem skrbi, da bo vse ok...saj si govorim, da ni vpliva pa kar bo pa bo...pa da je čudež že to, da je ratalo...kako se ve soočate s tem?

uživajte max!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 9:42:46   
Teni_
Čisto odvisno, ampak po navadi po 8. tednu. Jaz sem ga imela 1. in 3. v 9. tednu, 2. pa v 10. Zdaj bom pa tudi noseča 8T6D.

Je kar napeto pri nas glede strahu, ker sem v prejšnji nosečnosti imela splav pri polnih 10T, ampak se nekako prepričujem, da bo tokrat vse ok in več počivam.

(odgovor članu sonce81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrke 2011
28.12.2010 10:00:59   
Teni_
user posted image

PDP, nick, starost, zaporedna , število , pregled, NS, kraj

1.9.
Teni RR, 27,4user posted image ,2user posted image , 26.1., ?, Ruše
2.9.
3.9.
4.9.
5.9.
6.9.
7.9.
8.9.
9.9.
10.9.
11.9.
12.9.
13.9.
14.9.
15.9.
16.9.
17.9.
18.9.
19.9.
20.9.
21.9.
22.9.
23.9.
24.9.
25.9.
26.9.
27.9.
28.9.
29.9.
30.9.

 




SKUPAJ NAS JE:
NOSEČKE Z DVEMA :


user posted image

 
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    PREGLEDI           NUHALNA SVETLINA  
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           OTROČARIJE.NET  
    ŠOLA ZA STARŠE           NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    VSE O NOSEČNOSTI           MAMA.SI  
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           BABY BOOK   





  • < Sporočilo je popravil Teni RR -- 28.12.2010 10:11:17 >

    (odgovor članu Teni_)
  • Neposredna povezava do sporočila: 36
       RE: Septembrke 2011
    28.12.2010 10:12:38   
    Teni_
    Tako seznam je za silo narejen. Če katera hoče naj mi javi podatke, da jo dodam. 

    (odgovor članu Teni_)
    Neposredna povezava do sporočila: 37
       RE: Septembrke 2011
    28.12.2010 12:56:03   
    tinci1
    Sonce81 - Čestitke!!!! Naj te ne bo strah - kar je namenjno, je namenjeno. Jaz sem imela v letošnjem letu že dva splava in sicer prvega celo že na polovici nosečnosti pri 20 tednu, drugega pa pri 6. Ampak sedaj bo vse ok. Ti samo misli pozitivo.
    Je pa res se mi zdi, da se do prvega pregleda najbolj vleče. Kje je šele 21. januar, ko ga imam :) Pa saj bo, če ne drugače si bomo tukaj krajšele čas. :)

    Teni RR - Podatki za seznamček: PDP 2.9., Starost: 27, Zaporedna: 4, Število: 1, Pregled: 21.1.; NS: 21.2., Domžale



    (odgovor članu Teni_)
    Neposredna povezava do sporočila: 38
       RE: Septembrke 2011
    28.12.2010 13:40:39   
    Teni_
    user posted image

    PDP, nick, starost, zaporedna , število , pregled, NS, kraj

    1.9.
    Teni RR, 27,4user posted image ,2user posted image , 26.1., ?, Ruše
    2.9.
    tinci1, 27, 4user posted image , 1user posted image , 21.1, 21.2, Domžale
    lily81, ?, 2user posted image , 1user posted image , 24.1., ?, ?
    3.9.
    4.9.
    5.9.
    6.9.
    7.9.
    8.9.
    9.9.
    10.9.
    11.9.
    12.9.
    13.9.
    14.9.
    15.9.
    16.9.
    17.9.
    18.9.
    19.9.
    20.9.
    21.9.
    22.9.
    23.9.
    24.9.
    25.9.
    26.9.
    27.9.
    28.9.
    29.9.
    30.9.

     

    SKUPAJ NAS JE:
    NOSEČKE Z DVEMA :

    user posted image

     
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE

    www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    PREGLEDI           NUHALNA SVETLINA  
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           OTROČARIJE.NET  
    ŠOLA ZA STARŠE           NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    VSE O NOSEČNOSTI           MAMA.SI  
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           BABY BOOK   






  • < Sporočilo je popravil Teni RR -- 28.12.2010 13:50:02 >

    (odgovor članu Teni_)
  • Neposredna povezava do sporočila: 39
       RE: Septembrke 2011
    28.12.2010 14:40:31   
    lily81
    Živjo vsem puncam..

    jaz pa zaenkrat nimam nobenih nosečniških znakov..tudi v prvi nosečnosti ni bilo nobenih- tako, da upam da tako ostane.. Res pa je, da nimam niti časa razmišljat o nosečnosti, ker je mali bolan..saj veste kako izgledajo bolani dvoletnikiuser posted image user posted image .. Vidim, da imamo vse septembrke že male razgrajače doma..
    Za seznam; starost 29, kraj Ljubljana..

    Lepo se imejte veliko se smejteuser posted image ..pa vsem nosečkam z ne preveč lepo preteklostjouser posted image user posted image Držte se punce-Vse bo pod kontrolo!!

    (odgovor članu Teni_)
    Neposredna povezava do sporočila: 40
       RE: Septembrke 2011
    28.12.2010 17:55:36   
    Teni_
    Jaz zenkrat tudi nimam ravno časa razmišljat, ker imam mali2 doma na počitnicah. Teja je zdaj 2. razred in imajo počitnice, Nika pa je tudi doma ostala.

    Lily81, ti bom dodala na seznam. Naj se mali čimprej pozdravi.

    (odgovor članu lily81)
    Neposredna povezava do sporočila: 41
       RE: Septembrke 2011
    28.12.2010 17:56:39   
    Teni_
    user posted image

    PDP, nick, starost, zaporedna , število , pregled, NS, kraj

    1.9.
    Teni RR, 27,4user posted image ,2user posted image , 26.1., ?, Ruše
    2.9.
    tinci1, 27, 4user posted image , 1user posted image , 21.1, 21.2, Domžale
    lily81, 29, 2user posted image , 1user posted image , 24.1., ?, Ljubljana
    3.9.
    4.9.
    5.9.
    6.9.
    7.9.
    8.9.
    9.9.
    10.9.
    11.9.
    12.9.
    13.9.
    14.9.
    15.9.
    16.9.
    17.9.
    18.9.
    19.9.
    20.9.
    21.9.
    22.9.
    23.9.
    24.9.
    25.9.
    26.9.
    27.9.
    28.9.
    29.9.
    30.9.

     

    SKUPAJ NAS JE:
    NOSEČKE Z DVEMA :

    user posted image

     
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE

    www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    PREGLEDI           NUHALNA SVETLINA  
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           OTROČARIJE.NET  
    ŠOLA ZA STARŠE           NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    VSE O NOSEČNOSTI           MAMA.SI  
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           BABY BOOK   




  • (odgovor članu Teni_)
  • Neposredna povezava do sporočila: 42
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 6:52:30   
    Teni_
    Dobro jutro!

    Kako ste kaj danes?

    Jaz sem se ponoči zbudila, pa spat več nisem mogla, zdaj bi pa spala. Danes me je celo tamlajša zbudila, ko je morala na wc, drugače bi še kar spala.

    Ste že komu povedale za user posted image ? Mene nekako sploh preveč ne vleče, zaradi splava v prejšnji nosečnosti. Ve sicer moja mama, pa starejša hčerka, ta mlajši še en čas ne bova povedala, ker je bilo njej najhuje, ko je izvedela za splav. Ve še ena prijateljica in soseda s katerimi se družimo, ker moj zadnjič ni mogel biti tihouser posted image .



    (odgovor članu Teni_)
    Neposredna povezava do sporočila: 43
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 9:16:40   
    sonce81
    Dobro jutro,

    pošiljam podatke za seznam : 30 let, Ljubljana, 1 nosečnost, glede datumov za preglede še ne vem..glede roka, pa ugibam 10.09.2010 (zanosila sem 10.12 - glede na ovul test in BT - a prav mislim??)

    Teni in Tinci - jaz bom ful ful ful stiskala pesti za vaju da bo tokrat vse ok..pa, da bomo npr. konec avgusta jamrale o otečenih gležnih user posted image  user posted image  (tole je pač moja prva nosečnost, pa predvidevam da so otečeni gležnji stereotipni problem, ki ni preveč hud in se zgodi proti koncu nosečnosti user posted image  user posted image  )

    uživajte tale dan, pa kaj napišite kako ste kaj..

    jaz sem še vedno čisto normalno. včer sem šla zvečer malo trimčkat, pa jogo delam enkrat do dvakrat na dan...da ostanem v formi, kolikor časa se bo dalo user posted image ..

    bye



    (odgovor članu Teni_)
    Neposredna povezava do sporočila: 44
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 9:26:48   
    tinci1
    Dobro ˝mrzlo˝ jutro vsem!

    Jaz se danes počutim prav super in polna energije. Sicer zjutraj bi mogli skoraj bagar poklicat, da me dvigne iz postelje ampak potem, ko zalavfam pa ni problema :) Sicer pa saj veste kako pestro je zjutraj, ko je treba zrihtati sebe in potem še tamalo za v vrtec. Ne vem povejte prosi, če ima katere fantka doma - verjetno se ne zmišljujejo kaj bodo oblekli in podobno?! ;)
    Naša je včasih za znoret. Nič ni dobro za oblelčt, vse mora bit roza, pa kitke in ni dovolj ena ampak morata bit dve in podobne zadeve. In to še ponavadi, ko sva že tako pozni.
    Sicer bomo pa ta teden kar delavni vsi, no samo v petek bomo vsi trije doma, ker imamo zvečer tako celo gručo ljudi povabljenih in sigurno ne bomo počivali. Kje boste pa ve preživele silvestrovo?

    Lily81 - čestitke tudi tebi in tvoji družinici :)

    Sonce81 - hvala :)))

    Teni RR - miva nisva povedala še nikomur, še Zoji ne. No če bi Zoja vedla potem bi vedeli tako ali tako že vsi. Nazadnje je povedala vsem doma, pa vsem v vrtcu in so potem vzgoiteljice spraševale če je res :) No zaradi slabih izkušenj bova tokrat počakala vsaj do prvega pregleda. Čeprav sem prepričana, da bo večina odkrila že prej. Pri meni je pač tako, da takoj ko sem noseča mi ˝prijateljici˝ iz košarice B zrasteta na D in je preveč očitno, da bi lahko skrila :)



    (odgovor članu sonce81)
    Neposredna povezava do sporočila: 45
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 9:52:38   
    Teni_
      user posted image

    PDP, nick, starost, zaporedna , število , pregled, NS, kraj

    1.9.
    Teni RR, 27,4user posted image ,2user posted image , 26.1., ?, Ruše
    2.9.
    tinci1, 27, 4user posted image , 1user posted image , 21.1, 21.2, Domžale
    lily81, 29, 2user posted image , 1user posted image , 24.1., ?, Ljubljana
    3.9.
    4.9.
    5.9.
    6.9.
    7.9.
    8.9.
    9.9.
    10.9.
    sonce81, 30, 1user posted image ,0user posted image ,
    ?,?, Ljubljana
    11.9.
    12.9.
    13.9.
    14.9.
    15.9.
    16.9.
    17.9.
    18.9.
    19.9.
    20.9.
    21.9.
    22.9.
    23.9.
    24.9.
    25.9.
    26.9.
    27.9.
    28.9.
    29.9.
    30.9.

     

    SKUPAJ NAS JE:
    NOSEČKE Z DVEMA :

    user posted image

     
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO           MERE

    www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    PREGLEDI           NUHALNA SVETLINA  
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           OTROČARIJE.NET  
    ŠOLA ZA STARŠE           NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    VSE O NOSEČNOSTI           MAMA.SI  
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           BABY BOOK   







  • < Sporočilo je popravil Teni RR -- 29.12.2010 9:57:26 >

    (odgovor članu Teni_)
  • Neposredna povezava do sporočila: 46
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 10:04:42   
    Teni_
    Sonce81, ni problema glede datuma, bomo še popravili, ko boš točno vedela.
    Hvala za pestke. Upam, da nama bodo pomagale.
    Meni so noge  otekale samo v tisti največji ročini, na koncu nosečnosti pa ne. Samo glede na to, da bo konec nosečnosti ravno v času poletja, se zna zgodit ja.
    Kdaj si imela zadnjo M, pa na koliko dni, pa si lahko izračunaš tukaj na ringaraji, kdaj imaš rok.

    Pridna si glede športa. Jaz sem bolj lenauser posted image .

    Tinci1,
    ne vem kako je pri fantkih, jaz imam dve taki, ki komplicirata kaj bi oblekli. user posted image

    Ravno zato midva Niki ne poveva, ker je nazadnje tudi povsod povedala. Teja pa zna obdržat za sebe. Glede na to, da zdaj že par dni ve in ni nobenemu povedala, ker ve, da še ne sme.

    Če bi meni zrastli iz B na D, bi bilo ok, samo jaz že imam v osnovi več kot D. Upam, da ne bodo rastle. user posted image

    Kako ste pa kaj s trebuščki. Res je, da je to že moja 4. nosečnost, in da se mi je že v prejšnji pri 8. tednu poznalo, da sem noseča, ampak zdaj tudi več ne zaprem normalnih hlač. Okoli hodim v trenerki. Prehitro mi je, da bi si že zdaj šla kupovat nosečniške hlače, tako, da dokler ne rabim nikamor it, da bi morala bit bolj lepše oblečena, bo trenerka čisto ok.

    < Sporočilo je popravil Teni RR -- 29.12.2010 10:07:43 >

    (odgovor članu sonce81)
    Neposredna povezava do sporočila: 47
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 12:51:45   
    sonce81
    hey,

    Teni - jaz imam take neredne cikluse, tako da sem si zadnji dve leti merila BT, pa s testi spremljala ovulacije, sicer nikoli nebi vedela kdaj je pravi čas za vije vaje user posted image ...čim izvem rok, takoj javljam ...hehehe...

    jaz sem sicer povedala za nosečnost samo tistim za katere vem, da bi lahko delila tudi slabe novice (mami, pa 4 prijateljem)...ko sem šla na septembra, sem mela ful zdravstvenih težav in sem povedala npr. v službi (hiperstimulacija, in zato tolk velik trebuh da je blo kar grozno - in se nisem mogla nič zmislit)...sicer se s sodelavci ful dobro razumemo, ampak potem ko je vse skupaj propadlo, sem mogla vsem razlagat kako in kaj in mi je blo fuuuuul bedno. tako, da se sedaj držim in bom sporočila po UZ oz. NS...

    jaz mam sicer feeling da še doooooooolgo ne bom rabila novih oblek...user posted image ...no, se bom pustila presenetit

    (odgovor članu Teni_)
    Neposredna povezava do sporočila: 48
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 15:15:58   
    lillchy123
    ooooo, pred kakšnim tednom me je dajala nostalgija, ko sem pred enim letom tako težko čakala tisti dan in težko pričakovan plusek... zdaj pa imam doma že skoraj 4-mesečnico, septembrčico 2010, ki me uči novih pogledov na življenje.

    vsem vam želim čudovito nepozabnih devet mesecev in zdrave in zadovoljne male zakladke.

    še posebej vesela pa sem, da si temo odprla teniRR, saj sva nekaj mesecev trepetali na isti dan. tko da tebi pa res še posebej čestitke in velik velik objem.

    zaenkrat lepe pozdravčke, pa vas pridem še kaj pogledat.

    _____________________________

    moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

    (odgovor članu sonce81)
    Neposredna povezava do sporočila: 49
       RE: Septembrke 2011
    29.12.2010 15:43:16   
    Teni_
    Hvala ti, lillchy123. Potem veš kako sem šele jaz vesela. user posted image

    (odgovor članu lillchy123)
    Neposredna povezava do sporočila: 50
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?