|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011
21.6.2011 22:30:58   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: agha

Modrimedo - vem, da so to lažni popadki, mi je povedal G in pravi tudi, da se nikoli ne ve kdaj se ti lažni spremenijo v prave, potem bo pa žurka... Sem lani, v prejšnji nosečnosti, bila 2x hospitalizirana zaradi tega  tudi jaz, dobila injekcije za razvoj pljučk pa obliže za mehčanje trebuha,...in potem ležala doma 3 mesece, da sem prišla do 40.tedna. Zaradi vsega tega me je še malo bolj strah, da se kaj ne bi začelo že zdaj dogajat, ker se kar hitro lahko...

Kaj si to odprla? Kakšen page ali kako?

meni ne pomaga ne ležanje ,ne obliži ,nič ...
začnem se odpirat pred 30 tednom in v vsaj  36 tednu pristanem v porodni neglede na vse,ali sem v bolnici ali v službi
tako da jaz sedaj namensko ignoriram vse popadke ,in bolečine v materničnem vratu,ker v hotel porodnišnica ne grem več ,če ne bo res nujno potrebno
v zadnji nosečnosti se je ta teorija izkazala še za najbolj praktično ;)



hehe ja odprla sem next stan   ,sedaj se že pasem na ebayu in sem našla nekaj res krasnih unisex stvari :)

< Sporočilo je popravil modrimedo -- 21.6.2011 22:34:43 >

(odgovor članu agha)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Septembrke 2011
22.6.2011 0:00:04   
vintage
IZVIRNO SPOROČILO: srecka84

Vintage

Sama sem bila tudi taka, zdaj imam par kolegic, ki so čist vredi ampak žal nimajo vsak dan časa se družit, tako da kak dan mine tudi brez se slišat. Ampak bolj poredko.

No glede na to da si blizu mene pridi kdaj k meni pa si bova kako rekle. user posted image



Weila,
komot se lahko zmenimo, ampak enkrat v začetku julija saj sem zdaj polna izpitov (hvala bogu bo kmalu vsega konec) user posted image
1.7. pa se vam žal ne morem pridružit, ker mam lih takrat pregleduser posted image

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Septembrke 2011
22.6.2011 6:36:01   
modrimedo
dobro jutro
jaz sem že kako uro pokonci ,sedaj se poštimamo in delat
danes bo po moje zelo vroče ,ker že sedaj sonce konkretno sije

(odgovor članu vintage)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Septembrke 2011
22.6.2011 7:05:00   
Teni_
Dobro jutro. Ker smo na 200. strani, sem odprla novo temo:
http://www.ringaraja.net/forum/m_5731967/mpage_1/key_/tm.htm#5731967

(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Septembrke 2011
18.12.2011 9:49:54   
Anonimen
Mene pa zanima za vložke, znamke Tena. Ali jih prodajajo samo v trgovini TENA ? Zakaj jih nimajo tudi v drugih trgovinah ? A se trgovina TENA nahaja samo v Ljubljani ali tudi v Mariboru (in kje natačno se nahaja) ?? Hvala :)

(odgovor članu modrimedo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4980
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?