|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pritožba na policijski zapisnik
22.10.2015 10:23:43   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Ja nekaj takega, ja. Osebno ne vem, če bi imela voljo, živce in jajca se bosti s policisti, saj imam s tem že dokaj konkretno izkušnjo in je ne bi ponavljala. Čisto po pravni poti in brez "pomagal" v obliki vez in poznanstev te nedotakljive nikoli krive angele zelo težko spraviš do položaja, da se jim dokaže krivda oz. neustrezen postopek.




ko boš naslednjič ogrožena, boš poklicala koga? mamico? ali tega nedotakljivega angela?

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 22.10.2015 10:24:40 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: pritožba na policijski zapisnik
22.10.2015 14:01:24   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


ko boš naslednjič ogrožena, boš poklicala koga? mamico? ali tega nedotakljivega angela?


...ker bedasto vprašanje zahteva bedast odgovor...verjetno bom poklicala tebe RIJA.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: pritožba na policijski zapisnik
22.10.2015 14:40:10   
RIJA*
ja kak, če pa so angeli tak zanič, praviš?

bog ne daj mene kricat....

da sploh ne začnem debate,kako primitivna je tvoja izjava....pa glede na to, da si bojda neka šolana baba....

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 22.10.2015 14:55:08 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: pritožba na policijski zapisnik
22.10.2015 15:29:27   
lili239
Lulu prvo se naj policisti sami zdispilinirajo pa potem druge. Če oni sami nebi delali prekrškov bi blo drugače. Ne pa de je on prvi naredil prekršek in potem vso krivdo zvalil na mene. Vsi smo ljudje in vsi delamo napake. Ampak kdo je pač policist ima večjo moč in vedno prav.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: pritožba na policijski zapisnik
22.10.2015 15:35:58   
lili239
Rija tukaj na forumu si zelo močna. Privoščim pa ti, da bi vsaj enkrat kaj takega izkusila na svoji koži. Sedaj je lahko čisto vsak pameten in ima toliko za povedati, kdaj pa do tega pride pa je čist drugače. V takih primerih pa bomo verjetno morali tebe poklicati za kaki zelo drober nasvet.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: pritožba na policijski zapisnik
22.10.2015 22:02:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: lili239

Ampak kdo je pač policist ima večjo moč in vedno prav.


seveda, že od nekdaj... ali si imela srečo ali pa si mlada, da si zdaj to ugotovila user posted image
Ok, ne zdaj vsak policist...

(odgovor članu lili239)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: pritožba na policijski zapisnik
22.10.2015 22:16:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
da sploh ne začnem debate,kako primitivna je tvoja izjava....pa glede na to, da si bojda neka šolana baba....


tud psihopati majo lahko šole in doktorate...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 9:37:30   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: lili239

Rija tukaj na forumu si zelo močna. Privoščim pa ti, da bi vsaj enkrat kaj takega izkusila na svoji koži. Sedaj je lahko čisto vsak pameten in ima toliko za povedati, kdaj pa do tega pride pa je čist drugače. V takih primerih pa bomo verjetno morali tebe poklicati za kaki zelo drober nasvet.


ne seri. to se je že zgodilo kdaj pa kdaj vsakemu v življenjuk, da je bilo za njega kaj nepravično. brez skrbi, tudi meni. pa zato ni konec sveta...je pa res, da malo preveč razpravljaš na javne forumu, ki ga dotični komandir tudi lahko bere user posted image

(odgovor članu lili239)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 9:59:23   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
da sploh ne začnem debate,kako primitivna je tvoja izjava....pa glede na to, da si bojda neka šolana baba....


tud psihopati majo lahko šole in doktorate...


blagor nam!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 10:01:20   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: lili239

Lulu prvo se naj policisti sami zdispilinirajo pa potem druge. Če oni sami nebi delali prekrškov bi blo drugače.


bluziš. kaj bi bilo drugače, če bi policisti ne delali prekrškov? ti in jaz bi jih verjetno še vedno....

(odgovor članu lili239)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 14:57:01   
lili239
Rija zaradi tega nikole nede konec sveta!! V bostve pa ti tukaj nekaj razravlaš pa modruješ kak neven ka. Preberi si moje prvo sporočilo. Zanimalo me je če ima kdo kakšno mnenje ali nasvet, ne pa da to že gre v neskončno. Zaradi mene lahko to čisto vsak prebere pa mi nič nemora. Nikogar nisen osebno poimenovala, ne žalila in nite ne napisala kakih laži. Tako, da mi nihče nič nemora!!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 18:01:24   
LuLu
ka? user posted image

(odgovor članu lili239)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 19:33:11   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ka? user posted image


Ka ne razmeš?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 19:34:15   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea
Še glede reakcij v šoku - tudi sama sem do sedaj, tudi že kot mlada šoferka, imela nekaj srečanj s policisti.

Kadar sem bila kriva, sem se vedno ukvarjala z vsebino svoje napake.
Ko nisem bila kriva, sem, verjetno ravno zaradi začudenja in nesprejemanja krivice, že takoj odreagirala drugače in jasno zavrnila policistove trditve na licu mesta.

Tej avtorici teme pa, če bi ne naredila prekrška, menda ja ob skupnem soočanju s policijo lahko z izjavi na zapisnik pomagala starejša sestra, ki je, kot piše, vse videla kot priča.
Ali poklicala starše po nasvet.



Veš, vsi ljudje nismo enaki in ne reagirajo tako skulirano kot ti.....eni "planejo na prvo žogo".....drugi se ustrašijo in ko jim neka uradna oseba kaj pove takoj prikimajo in vse podpišejo.....niso vsi sposobni jasno, glasno in skulirano zavrniti policistove trditve na licu mesta......zato potrebuješ kar precejšnjo mero odločnosti in poznavanja predpisov......in vsi ljudje tega nimajo.....nekateri lahko mnogo jasneje razmišljajo, ko se pomirijo, kasneje.....

In ne policist, ne učiteljica, ne referentka na CSD niso bog i batina......in se lahko zmotijo, lahko so malomarni, lahko so nepravični.....ker so samo ljudje, tako kot mi, "navadni smrtniki"........zato pa imamo za take primere možnost pritožbe oz. ugovora.....in če izkoristiš to možnost ne pomeni vedno, da hvataš krivine......ker, kot rečeno, niso uradni organi bogovi in tudi delajo napake.......


vedet moraš, katere bitke je vredno bojevat in katerih ne ...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.10.2015 20:49:37   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ka? user posted image


nič nisi zamudila user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 23.10.2015 20:50:03 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.10.2015 9:13:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ne seri. to se je že zgodilo kdaj pa kdaj vsakemu v življenjuk, da je bilo za njega kaj nepravično. brez skrbi, tudi meni. pa zato ni konec sveta...je pa res, da malo preveč razpravljaš na javne forumu, ki ga dotični komandir tudi lahko bere user posted image


Ja in.....? A živimo v Stazi sistemu...?

Drugače pa tudi ti lapaš in skačeš do stropa, ko se ti zgodi nepravičnega........

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

bluziš. kaj bi bilo drugače, če bi policisti ne delali prekrškov? ti in jaz bi jih verjetno še vedno....


Mogoče želi povedati, da policist, ki predstavlja "zakon" in kaznuje prekrškarje, ne more sam delati prekrškov in jih nekaznovano odnesti, medtem ko za isti prekršek zahteva kazen za nekoga drugega.......v bistvu gre za neke vrste "konflikt interesov".......in policija ni država v državi, za katero bi veljala druga pravila kot za druge........in predstavnik policije ne more in ne sme izkoriščati svojega položaja........če imamo normalno policijo in normalno državo.......če pa ne, potem pa je to povsem sprejemljivo.......da določeni predstavniki policije izkoriščajo svojo položaj........

IZVIRNO SPOROČILO: petea



vedet moraš, katere bitke je vredno bojevat in katerih ne ...



A ne......? Tiste, ki prinašajo zgolj materialno koristi.......druge se itak ne splačajo......saj so vedeli, zakaj so uvedli polovičko......

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

tud psihopati majo lahko šole in doktorate...


blagor nam!


Še posebno, če je ta šolan in doktoriran psihopat zaposlen na policiji......





< Sporočilo je popravil liliana -- 24.10.2015 9:19:37 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.10.2015 11:39:31   
RIJA*


Ja in.....? A živimo v Stazi sistemu...?

Drugače pa tudi ti lapaš in skačeš do stropa, ko se ti zgodi nepravičnega........


Liliana ne, na srečo v demokraciji user posted image
ampak glede na to, da se ni pritožila, je "priznala" krivdo, tu pa nabija, da dotični komandir, zaposlena, ki sta zadevo obravnavala, niso ravnali v skladu z zakonom...da so kršili zakonodajo, s tem, da so nekoga priviligirali in njo kaznovali...mogoče bi kdo znal to vzeti kot klevete?

in ne razpravljamo zdaj o mojem obnašanju....preusmerjaš pozornost...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.10.2015 16:07:12   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Liliana ne, na srečo v demokraciji user posted image


sanja svinja o kukuruzu.....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.10.2015 19:01:24   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*



Ja in.....? A živimo v Stazi sistemu...?

Drugače pa tudi ti lapaš in skačeš do stropa, ko se ti zgodi nepravičnega........


Liliana ne, na srečo v demokraciji user posted image
ampak glede na to, da se ni pritožila, je "priznala" krivdo, tu pa nabija, da dotični komandir, zaposlena, ki sta zadevo obravnavala, niso ravnali v skladu z zakonom...da so kršili zakonodajo, s tem, da so nekoga priviligirali in njo kaznovali...mogoče bi kdo znal to vzeti kot klevete?

in ne razpravljamo zdaj o mojem obnašanju....preusmerjaš pozornost...


Ne....ne. preusmerjam pozornosti......ampak pravim le, da vsi kdaj skocimo v luft, ce nas kak drzavni organ razkuri.......

Na forumih pa dostikrat klevetamo predstavnike drzavnih organov........


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.10.2015 19:28:00   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Liliana ne, na srečo v demokraciji user posted image


sanja svinja o kukuruzu.....


hehehe, za nekatere že user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.10.2015 19:29:07   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

ampak pravim le, da vsi kdaj skocimo v luft, ce nas kak drzavni organ razkuri.......

Na forumih pa dostikrat klevetamo predstavnike drzavnih organov........




ja, večinoma jih klevetamo zelo na splošno, tu pa je šla v zelo velike podrobnosti....
kako ve, da ta komandir ni recimo moj ali tvoj prijatelj....?


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.10.2015 21:39:25   
lili239
Pa kej bi mi sedaj te lahko ti ali pa komandir naredita?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: pritožba na policijski zapisnik
25.10.2015 10:10:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


kako ve, da ta komandir ni recimo moj ali tvoj prijatelj....?




A tvoji prijatelji so brezmadežni in brez napak.......?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: pritožba na policijski zapisnik
25.10.2015 17:19:36   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea
vedet moraš, katere bitke je vredno bojevat in katerih ne ...



A ne......? Tiste, ki prinašajo zgolj materialno koristi.......druge se itak ne splačajo......saj so vedeli, zakaj so uvedli polovičko......


Ne obračaj mojih besed.
Ni vse v denarju.
Nekaj je tudi v zdravju ter v vedenju, ali je v določeno bitko vredno vlagati čas, energijo in znanje v zadevo.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: pritožba na policijski zapisnik
25.10.2015 17:48:19   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Ne obračaj mojih besed.
Ni vse v denarju.
Nekaj je tudi v zdravju ter v vedenju, ali je v določeno bitko vredno vlagati čas, energijo in znanje v zadevo.




Očitno se je na policijski zapisnik že v štartu brez veze pritoževati........ker ni vredno časa, energije in znanja.......pa je potrebno izpolniti le en A4 format papirja (nekaj podobnega kot če na zavarovalnici škodo prijavljaš), potem, ko te čez nekaj mesecev pokličejo pa po pravici in resnici povedati, kaj se je zgodilo......jako tratenje časa in znanja ter energije.......


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?