|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:55:29   
TomTaylor
Malo laično razmišljam - a v ČM ne bi bilo mogoče storiti česa takšnega, da bi se "urok" nekako odbil od tebe in se kot bumerang vrnil k tistemu, ki ga je ustvaril/izrekel/izumil...Recimo v principu kakor se svetloba odbije od stekla, zvok od stene, žarek od ogledala,...?




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 11:06:39   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94


 
mir je bil 3 tedne, dokler nisem pozabila na to kar ne bi smela. Niti potegnilo mi ni. zadnja dva tedna vsak večer in včeraj je bilo najhuje. Itak ne morem verjet, da je vse to res, ampak ko sama naredim zaščito je takoj mir. Včeraj sva z možem hotela razumezi kaj govori in nisem takoj 'pregnala' in je total popizdil, da sem se ustrašila-prvič. takoj ko sem naredila zaščito je izginil.



jao....meni bi se zmesalo


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 11:11:54   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Malo laično razmišljam - a v ČM ne bi bilo mogoče storiti česa takšnega, da bi se "urok" nekako odbil od tebe in se kot bumerang vrnil k tistemu, ki ga je ustvaril/izrekel/izumil...Recimo v principu kakor se svetloba odbije od stekla, zvok od stene, žarek od ogledala,...?





Ja, se da in se tud je. Prvi šus je dobila nazaj. Spet ne morem povedati kako vem. Takoj ga je dobila ko sem bila na 'čiščenju'.
Glej itak ne morem verjet, da o tem pišem, pa bom vseeno....demon, ki ga nekdo pošlje rabi svojo žrtev....če ne dobi tistega, kateremu je bil poslan, se vrne po naročnika. Ampak, jaz sem zaj...ker sem pozabila na zaščito in se je spet vrnil. premalo časa je preteklo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 11:13:13   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
CB-jke so tisti "voki tokiji po katerih se pogovarjajo gasilci, policaji, kamionarji itd itd....

To, kar ti omenjaš, so UKV postaje. CB postaje pa so tiste za t.i. domače radioamaterje.
Baby-phone lahko lovi frekvence obojih - odvisno, katerim frekvencam (UKV ali CB) je bližje in odvisno od oddaljenosti (UKV "nese" bistveno dalj, kakor CB).


Obe mešata jabolka in hruške. Da razjasnimo nekaj pojmov:

CB: Ne rabiš izpita, ne rabiš ničesar razen izmišljen ''callsign''. Doseg je precej kratek, popularne so bile samo oz predvsem med kamionarji in mularijo.

Amaterske UKV: Rabiš izpit, dobiš uraden callsign (v Sloveniji je to S56-plus tri črke) domet je odvisen od moči oddajnika in sistema anten. Lahko tudi par tisoč km, sploh če delaš s pomočjo odboja Lune. Moj rekord je cca par 100 km. Njega dni seveda user posted image

Profi UKV: Strogo za profi uporabo iz strani pooblaščenih oseb. To so gasilci, policaji, piloti, reševalci itd...se pa modeli postaj močno razlikujejo, odvisno od potreb in zahtev določenih služb. Vse so načeloma kodirane, se pa da fajn prisluškovat. Oz vsaj včasih se je dalo. Kakršnokoli vmešavanje je seveda strogo kaznivo in sankcionirano.

Torej...če je tu kak pravi hamspiritist, 73 od Sierra Five Six, Siera Lima Kilo 88 user posted image

Še avtorici teme. Sicer se mi zdi da vem kdo si, ampak saj ni važno. Mal pretiravaš s temi zadevami in se mi zdi da kr sama sebe hraniš s tako ''prenapihnjenimi'' fintami. Jaz bi rekel da so glasovi samo posledica takšne in drugačne statike, ker realno gledano....okoli nas je na tisoče signalov, takšne in drugačne narave in če kje kaj zaprasketa in zaropota, je nesmiselno na prvo žogo ciljat na ''zle sile'' in klicat eksorciste.

Zgolj moje mnenje!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 11:25:30   
muco
Po moje je bil... BAV BAV

user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 11:49:02   
Ištar94
 
Še avtorici teme. Sicer se mi zdi da vem kdo si, ampak saj ni važno. Mal pretiravaš s temi zadevami in se mi zdi da kr sama sebe hraniš s tako ''''prenapihnjenimi'''' fintami. Jaz bi rekel da so glasovi samo posledica takšne in drugačne statike, ker realno gledano....okoli nas je na tisoče signalov, takšne in drugačne narave in če kje kaj zaprasketa in zaropota, je nesmiselno na prvo žogo ciljat na ''''zle sile'''' in klicat eksorciste.


cOLT, A VEŠ KOLIKOKRAT ...sorry črke...sem se vprašala če se mi slučajno malce meša...o čem raziskujem po netu...itd.  Našla sem eno spletno stran kjer dejansko prodajajo pripomočkeuser posted image  in to kakšneuser posted image ...bodala, kotle za kuhanjeuser posted image

evo to: http://trgovinaxtreme.com/index.php?main_page=index&cPath=16


Tule pišem samo o babyphonu, o drugih zadevah ne morem. In to ni prišlo z danes na jutri. V to sranje nikoli nisem verjela in koliko vem, traja  že dve leti. Sej sem hotla logično razlago in ne potrdilo o bav bavih kot je napisal mucouser posted image .

Čeprav ni važno, mislim da ne veš kdo sem, ker se pod svojim pravim nickom ne bi niti v sanjah razkrinkala....o ničemer podobnem nisem nikoli pisala. sicer smo pred nekaj leti imeli podobno debato tu gor, pa sama v ČM nisem verjela. Sem zasledila, da ste tudi kasneje debatirali (ne vem če si bil zraven) pa nisem nič pisala.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 11:58:09   
madela
Ne verjamem v črno magijo...kaj to sploh jeuser posted image
Mislim,da je pametno opustit branje o teh zadevah,ker najverjetneje premočno vplivajo na psiho in ko se to zgodi,vidiš,občutiš,sliš stvari,ki jih ni...
Verjamem v naključja in verjamem,da se slabe stvari dogajajo,ampak to še ni črna magija,vsaj zame ne.
Če pogledam svoje živeljenje...potem sem že od rojstva zakleta al kako se temu reče user posted image
Pa če sem tudi v redu...me ne zanima,me ne interesira in dokler sem jaz jaz,mi neka energija ne more nič,lahko mi škodi samo živo bitje in to z dejanji ne s kuhanjem neke čorbe,da me začara user posted image

In se opravičujem,ni mišljeno kot napad,ampak morda bi se za nekaj časa odpovedala branju takih zadev,če te motnje na BF motijo ga odstrani in poskusi živeti normalno,brez opazovanja kdaj se bo kaj čudnega pripetilo...slabe stvari pa se žal dogajajo vsem na tem svetu...pa nismo vsi začarani!
Iskreno ti želim srečo in mir user posted image

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:07:33   
madela
Zanimivo..ko sem napisala zgornji post,sem na hitro vtipkala črna magija v iskalnik in prva stvar,ki sem jo odprla je bila tale...zelo podobno temu,kar sem jaz pisala user posted image
Preberi si,morda ti bo pomagalo user posted image

http://duhovnost.atspace.com/magija.htm

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:08:18   
Ištar94
In se opravičujem,ni mišljeno kot napad,ampak morda bi se za nekaj časa odpovedala branju takih zadev,če te motnje na BF motijo ga odstrani in poskusi živeti normalno,brez opazovanja kdaj se bo kaj čudnega pripetilo...slabe stvari pa se žal dogajajo vsem na tem svetu...pa nismo vsi začarani!
Iskreno ti želim srečo in mir

Hvalauser posted image
BF je še najmanj kar se je zgodilo. Ne mislit, da za vsak padec krivim ČM...niti slučajno. O tem sem prebrala pred kratkim, ko sem izvedela, ker kot sem napisala nisem verjela niti o tem vedela nič. Pa niti zdaj se ne zatekam k temu, da bi za vse za nazaj krivila ČM ali pa da bi padla v to not in ...niti nočem več vedet. Zato sem hotla normalno razlago. ma sej je vseeno. Če bi verjela v to, ne bi trajalo dve leti preden sem se zavedla, kje sem se znašla.  Tud temu bo zdaj konecuser posted image .

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:10:29   
madela
Ištar,me veseli,da boš naredila temu konec user posted image  Preberi si zgornji članek na to temo,morda ti bo odprl kakšno novo pot in ti dal zagona,da se boriš zase in svojo družino user posted image

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:10:56   
Colt
Ja prav Ištar user posted image Saj jaz sem ti del logične razlage podal. Svet je prepreden z signali, frekvencami, oddajami, mrežami....jaz sem pač mnenja da ni takoj (na prvo žogo) kak Legija, Lucifer ali Thor tisti ki se ti oglaša na BF.

In več kot boš brala o teh črnih magijah mumbojumbo stuff, bolj boš obsedena s tem. To je spirala iz katere težko najdeš pot ven. Tudi te ''zaščite'' in ne vem kaj še vse so dokaj čiračara poceni triki za naivne.

Če pa si trdno prepričana da gre za kaj resnega, me kontaktiraj na ZS pa ti dam ime človeka, kateremu bi (vsaj jaz) zaupal problem.

Sicer pa sem prepričan da gre pri teh fintah v 99% za neko samodestruktivno obnašanje in iskanje bavbava v vseh možnih pojavih. No, ker pa je ta svet vseeno bolj globok in velikokrat mnogo kompleksnejši od našega (relativno) skromnega razumevanja, pa še vedno ostane tisti 1%. Samo tukaj tista ''samozaščita'' brez strokovnega vodstva ne pomaga nič.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:15:59   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Zanimivo..ko sem napisala zgornji post,sem na hitro vtipkala črna magija v iskalnik in prva stvar,ki sem jo odprla je bila tale...zelo podobno temu,kar sem jaz pisala user posted image
Preberi si,morda ti bo pomagalo user posted image

http://duhovnost.atspace.com/magija.htm


Med ostalim sem tudi to prebralauser posted image . stvar je pa v tem, da dokler te ne doleti, ne moreš vedet, kako vioko si na duhovnem nivoju, da ti ne more nič. Zaradi takšnih in podobnih člankov me ni bilo 'strah' in zato vem, da je vse odvisno od nas samih. Ampak kdo pa je na tako viokem duhovnem nivoju...zelo malo ljudi, žal. Šele življenske izkušnje, pa nene mislim s tem ČM, te pripeljejo tako visoko....ali pa če odraščaš v okolju, kjer je duhovnost zelo prisotna.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:18:58   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Colt



In več kot boš brala o teh črnih magijah mumbojumbo stuff, bolj boš obsedena s tem. To je spirala iz katere težko najdeš pot ven. Tudi te ''zaščite'' in ne vem kaj še vse so dokaj čiračara poceni triki za naivne.

Brala sem samo na začetku, da sem sploh vedela zakaj gre. zdaj ne več....

Če pa si trdno prepričana da gre za kaj resnega, me kontaktiraj na ZS pa ti dam ime človeka, kateremu bi (vsaj jaz) zaupal problem.

Sicer pa sem prepričan da gre pri teh fintah v 99% za neko samodestruktivno obnašanje in iskanje bavbava v vseh možnih pojavih. No, ker pa je ta svet vseeno bolj globok in velikokrat mnogo kompleksnejši od našega (relativno) skromnega razumevanja, pa še vedno ostane tisti 1%. Samo tukaj tista ''samozaščita'' brez strokovnega vodstva ne pomaga nič.

G
Hvala. Če bo potrebno, bomuser posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:19:25   
*miska.mcc*
colt in madela...vse lepo in prav. in vsec mi je vajina razlaga.
ampak, ko pa ene parkrat na 1 meter in pol opazujes z očmi. in se tepes po glavi in mižikaš in sama sebi pripovedujes, da se ti to vse samo zdi, in kar ne neha in ne neha.... in pol vidis, da se resnicno dogaja...

pol pa zacnes malenkost drugace razmisljat.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:32:07   
Colt
Miš, zato sem pa pustil tisti 1% frej, štekaš? Orenk preberi moj zgornji post user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:33:16   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

colt in madela...vse lepo in prav. in vsec mi je vajina razlaga.
ampak, ko pa ene parkrat na 1 meter in pol opazujes z očmi. in se tepes po glavi in mižikaš in sama sebi pripovedujes, da se ti to vse samo zdi, in kar ne neha in ne neha.... in pol vidis, da se resnicno dogaja...

pol pa zacnes malenkost drugace razmisljat.



Nekako tako jauser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:33:37   
madela
Miška,zakaj pa na en meter in pol??? Če bi jaz nekaj videla,kar se bi mi zdelo nemogoče bi šla bliže in se prepričala za kaj se gre. Morda bi potem videla drugo sliko user posted image

In sem zdaj malo brskala...tam piše,da človek pade v depresijo,da razmišlja o samomoru,o raznih hudih boleznih...ja pa ....a ni to nekaj popolnoma normalnega...mislim tako,da se to vsako dnevno pojavlja? Recimo oba s sinom sva zelo bolana,prihodnjost ni nujno lepa...ampak to je le en del mojega življenja. Poznam ljudi,ki so bili v depresiji,poznam ljudi,ki so ostali brez službe,brez strehe nad glavo,boleče ločitve parnerjev...in te stvari NISO črna magija,kot sem sedaj prebirala,te stvari se enostavno dogajajo,žal!

Največkrat so naši možgani izvor te črne magije! Pa ne da ne verjamem v popolnoma nič nadnaravnega...o ja verjamem,da obstajajo stvari,ki jih zaenkrat še ne vemo razložit,ampak dokler ne govorimo o popolnoma nadnaravnam,nerazložljivem dogajanju je tudi pogovor o črni magiji odveč!

Torej a je govora o čem takem,ki je nerazložljivo,ki je totalno brez smisla,brez pomena?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:36:34   
*miska.mcc*
ma ne... pri meni ni slo za crno magijo. po mojem je v hisi ostal nek mali duhec. to je to.

šlo se je pa za peč. tisto sobno. sem ze 1x pisala o tem. blizje pa nisem mogla, ker bi me speklo.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:41:10   
madela
Miš,zgleda da nisem brala user posted image
Razmišljam kaj bi se meni osebno zdelo res nekaj bav bav?? Recimo,da mi postelja vošči dobro jutro,pa še takrat bi jo prej pretepla,kako si to dovoli user posted image Ok,šalo na stran.

Želim samo povedat,da nadnaravne sile,delajo nadnaravne stvari,ne zemeljske in čisto gladko razložljive,kot je kratek stik,motnje na BF,bolezni,ki nas doletijo...in še bi lahko naštevala!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 12:41:59   
abc100
V duhove verjamem, v črno magijo pa ne. sem enkrat govorila z eno punco, ki se ukvarja z regresijo, angeli,... in pravi, da to ne obstaja. Da ne obstaja negativna energija. Energija je, ali pa je ni. Tako da si vse delamo sami, oziroma se prepričamo, da je to kar se nam dogaja nekdo pripeljal k nam. Če pa ima kdo kakšne drugačne izkušnje, jih pa z veseljem preberem in mogoče spremenim mišljenje. Če ne morete tukaj pisati, lahko tudi na ZS.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 18:46:00   
mamamajča
evo, spet ne bom spala tri tedne! In pol je moj cel živčen, ko mora ponoči z mano na wc... kaj mi je treba tega bratuser posted image

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 20:09:23   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

evo, spet ne bom spala tri tedne! In pol je moj cel živčen, ko mora ponoči z mano na wc... kaj mi je treba tega bratuser posted image


user posted image user posted image enako...še dobr, da ponoč ne hodim na wc user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 20:31:44   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

evo, spet ne bom spala tri tedne! In pol je moj cel živčen, ko mora ponoči z mano na wc... kaj mi je treba tega bratuser posted image


user posted image user posted image enako...še dobr, da ponoč ne hodim na wc user posted image user posted image



user posted image  Eh, če mene ni strah it na ponoči WC, pol tud vas ne rabi bituser posted image .

Colt glede dometa signala praviš, da lahko vleče zelo daleč. Vleče pa najbrž na eni  frekvenci. Naš BF ima 4 kanale, se pravi 4 frekvence in ko jih prestavim  isto stoka in jamra in šumi. No, danes več ne bi smelouser posted image ...... pa da vidimo..... ponavadi začne po 21 ali 22i uri.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 22:30:16   
*miska.mcc*
a je kaj?
se lahko razpises. je moj dragi 20 cm od mene.... bo še vesel, ce se bom stiskalauser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 23:07:10   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a je kaj?
se lahko razpises. je moj dragi 20 cm od mene.... bo še vesel, ce se bom stiskalauser posted image



Niti BUuser posted image ...ne res....nič ni. Po dveh tednih končno miruser posted image ...
še en klinčev dokaz, da je res user posted image . Bomo vidli kako bo naslednje noči. Verjetno je pa pri stvoru, ki to sranje pošilja pestrouser posted image

Lepo spiteuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?