|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dolžina...
14.1.2011 14:45:53   
picola1
Bom kar tole izjavo vzela za izhodišče (iz teme o črncih):
moški hočjo velike joške, ženske pa velika moška orodja, that´s it ...

A velja tut za vas?
Meni osebno ni glih prijetno seksat z moškim, ki ima velikega...prevelikega...(ok, zdej je to spet čist stvar posameznika, kaj je veliko, majhno, preveliko...) Boli. In če boli pač ne vidim glih užitka v tem. Tako, da če ta stereotip o črncih velja, potem oni niso zame...user posted image


< Sporočilo je popravil picola1 -- 14.1.2011 14:46:48 >


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dolžina...
14.1.2011 14:51:40   
Ira_
Odvisno, kaj je zate preveliko user posted image tja do 25 je kar v redu. Do zdaj sem bila zadovoljna z orodji, ki so ga imeli moji partnerji, merila pa res nisem nobenegauser posted image
Če si dovolj vzburjen - navlažen, potem ne bi smelo biti problemov. Saj malo boli, ampak sladkouser posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dolžina...
14.1.2011 14:52:01   
Anonimen
jaz se sploh ne obremenjujem ali ima moški velikega ali ne in nikoli ne rzamišljam o tem

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dolžina...
14.1.2011 14:53:56   
Anonimen
Sploh ne vem, kako naj komentiram user posted image .

Nekaj vmesnega, ne preveč in ne premalo? Tako nekak.

Kar se tiče ženskih prsi, pa zase lahko rečem, da sem si vizuelno veliko bolj všeč z manjšimi kot pa z velikimi. Bolj udobno se počutim v svojem telesu.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dolžina...
14.1.2011 22:53:41   
Greenie
Zlata sredina je najboljša. Verjetno kar za oba spola.
Meni pri tiču sploh ni tok važna dolžina kot je važena veličina - obseg. Nekaj najgršega kar sem doživela je bil doooolg in čisto suhcan tič, pismu tak kot palca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dolžina...
14.1.2011 23:15:44   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


Kar se tiče ženskih prsi, pa zase lahko rečem, da sem si vizuelno veliko bolj všeč z manjšimi kot pa z velikimi. Bolj udobno se počutim v svojem telesu.
 

se pravi, da kadar si v filingu, si velike nataknes....tko za vsak dan, pa manjse nosis, al kako?user posted image



soryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!! ampak sem morala!

glede pimpekov pa.....
sem 1x v mladih letih imela enega z crnskimi dimenzijamo po mojem.
in....... sem ga pustila. pa še ful nakurjen je bil non stop. a-a no way!

bi rekla od oka tam.....17-22 cm. ....ko ata na mamo!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dolžina...
14.1.2011 23:18:14   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Zlata sredina je najboljša. Verjetno kar za oba spola.
Meni pri tiču sploh ni tok važna dolžina kot je važena veličina - obseg. Nekaj najgršega kar sem doživela je bil doooolg in čisto suhcan tič, pismu tak kot palca user posted image
 



podpis!
 


 odebeljeno pa sem ze dozivela ja! tukaj pa res nobena tehnika ne pomaga!
vse pogorijo po celi crti!


aja, ja pa tega sem tud pustilauser posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 14.1.2011 23:19:54 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dolžina...
15.1.2011 7:56:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
sem 1x v mladih letih imela enega z crnskimi dimenzijamo po mojem.
in....... sem ga pustila. pa še ful nakurjen je bil non stop. a-a no way!


user posted image  user posted image  a resno si ga pustila , zarad tega??????

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
bi rekla od oka tam.....17-22 cm. ....ko ata na mamo!


uuuuut o bi jst!
kaj men pomaga od mojga, kaj čm rečt, tm od oka cca 13 cm, ok sej če hoče, da mu ornk stoji, je pol tud debelina občutna .... sam vseen, zarad prevelkega pa neb jst pustila tipa, a-a, no way!
itak da je važna dolžina, debelina pa še bolj

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Kar se tiče ženskih prsi, pa zase lahko rečem, da sem si vizuelno veliko bolj všeč z manjšimi kot pa z velikimi. Bolj udobno se počutim v svojem telesu.


sj ti se lahko, deci se ne user posted image
sej se itak sprejemamo takšni, kot smo, pa se morš pač v svojmu telesu sobr počutit, kaj pa drugega ostane ... sam dej no res, deci nonstop same joškarce gledajo pa sam šlatal bi
sj pol k majo doma eno povprečno al pa še z mal manjšimi, so pa čist tih user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dolžina...
15.1.2011 10:33:43   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
sem 1x v mladih letih imela enega z crnskimi dimenzijamo po mojem.
in....... sem ga pustila. pa še ful nakurjen je bil non stop. a-a no way!
 

user posted image  user posted image  a resno si ga pustila , zarad tega??????

lahko bi rekla, da je bila to pika na i. user posted image



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dolžina...
15.1.2011 14:09:32   
Anonimen
jes sem mela enkrat nekoga z res čisto malim, ma ko mo je stal je bil res samo ene 10 cm. tko da nisn vedla al ga je dal not al ne...user posted image   ma res premajhen.  zlata sredina od 15-21 je super.   aja, no, pol sem mela še nekoga z tudi ne takooo velikim, recimo okol 15, samo pri njemu uuuuuuu, tehnika punce, tehnika je bla zakon. tko, da od njega naprej, se mi zdi da je res važna tehnika in ne veličina. No, manj kot 12  res ne nouser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dolžina...
15.1.2011 15:39:34   
skuštrana
Jaz sem se pa vedno spraševala če ima kdo res tiča velikega 12 cm ali pa še manj ali je to samo zezancija. In sedaj vidim da je res. Ma, ne vem no, meni je to full majhno, sicer še nisem probala tako da ne bom sodila...Vsaj kakašne 20 bi moral bit, no...user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dolžina...
15.1.2011 16:26:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


Kar se tiče ženskih prsi, pa zase lahko rečem, da sem si vizuelno veliko bolj všeč z manjšimi kot pa z velikimi. Bolj udobno se počutim v svojem telesu.
 

se pravi, da kadar si v filingu, si velike nataknes....tko za vsak dan, pa manjse nosis, al kako?user posted image



soryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!! ampak sem morala!




user posted image user posted image user posted image  imaš ideje, ej... to bi morala patentirat, instant varianta user posted image

saj veš, nosečnost in dojenje, pa je obseg večji. Sam meni so bile bolj všeč pred nosečnostjo in so mi bolj všeč odkar so zlezle nazaj (in navzdol user posted image )

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dolžina...
15.1.2011 16:33:37   
Anonimen
moški hočjo velike joške, ženske pa velika moška orodja, that´s it ...

A velja tut za vas?


Ja, pašejo mi ravno prav veliki, in to velja za oboje.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dolžina...
17.1.2011 15:32:18   
Bakfark
Izvirno sporočilo: picola1
Bom kar tole izjavo vzela za izhodišče (iz teme o črncih):
moški hočjo velike joške, ženske pa velika moška orodja,


Otrpilike si človek poišče tolikšno garažo, da je dovolj za avto.

Oni dan me je en tekst spomnil na to, da med nami obstajajo patološki narcisi. Skript je približno takšen: običajno je njihova predstava o sebi tako mogočna, grandiozna, veličastna, da se ta samopodoba projicira v druge željene stvari katerim težijo, so jih potrebni, na ta način, da so prav tako ogromne, enormne. Skratka, podobno kot finančno dobro preskrbljeni moški, ki so na svojem položaju zaradi določenih osebnostnih lastnosti uživajo ugled, so klasični vodje, težijo velikim stvarem (avti, ladje, hiše, joške,...), tako tudi ženske podobne stavijo na ogromne qrce.

Serem, valjda.

Že v Kamasutri imate moške in ženske glede na velikosti svojih orodij spredalčkane v različne "živalce". Če se ne motim, moški zato po velikosti svojega premoženja uvrščajo med ... naj mi nekdo pomaga, nekaj se mi svita o konjih, slonih, pri ženskah so to neke srnice, krave upam, da sem pomešal z nečim drugim, da ne bi izpadlo, da ženske smatram za govedo... Torej, kot sem začel, kolikor globoko gre, toliko naj se potisne. Medvedka boš težko stlačil v zajčkov brlog, zajček pa se bo v medvedkovem verjetno počutil pusto, prazno, osamljeno.

Nauk te basni je - svaka ptica svome jatu leti... ali vsako tele ma svoje vesel`e... ali... v gozd nikoli ne hodi v rdeči kapi.

Kar se tiče velikih jošk... Ne vem, razmišljati o tem v smislu "določen del ženske je ključni faktor pri presojanju ali je utrezna ali ne", se mi zdi poskus zreduciranja osebe na njen posamični del, joško, komolec, gleženj, notranje sramne ustnice, ali kakšen drugi fetiš. Daleč od tega, da pri meni umanjka ta fokus na posamični del, skoraj prepričan pa sem, da to ni najpomembnejša stvar. Ženska naj bo kompletna, in čeprav ima določene "pomankljivosti" dokler le ima s čim skompenzirat na tisti "manko" verjetno ne bom niti pozoren. Sicer pa je stvar estetike, kdo pravi, da male stvari ne morejo biti prav tako lepe, skladne, ovo, ono...???

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 17.1.2011 15:34:08 >

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dolžina...
18.1.2011 10:34:46   
liliana
Sicer pa je stvar estetike, kdo pravi, da male stvari ne morejo biti prav tako lepe, skladne, ovo, ono...???


Mene je že babica učila, da moram vedno ceniti male stvari......

Vendar se velikih tudi ne branim.......

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dolžina...
18.1.2011 12:20:35   
mojamura
torej, svoje mnenje bom strnila:
obseg je važnejši od velikosti. Tehnika je važnejša od velikosti. Važno je da je debel in, da je tehničar!

je pa res, da še nisem mela partnerja, ki bil mel manjšega od 15-17 cm


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dolžina...
18.1.2011 21:18:18   
Anonimen
Kako ga pa merite user posted image
Od spodaj ali od zgoraj?user posted image
To je velka razlika.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dolžina...
19.1.2011 9:42:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako ga pa merite user posted image
Od spodaj ali od zgoraj?user posted image
To je velka razlika.



In za to vprašanje moraš biti Anonimen....user posted image

Merimo ga pa običajno, ko je oseba v ležečem položaju, ker je takrat objekt, ki je predmet spotike, lažje dostopen.......priporočamo uporabo upogljivega ravnila (tistega iz mehkejše mase, barva ni tako zelo pomembna), da se oseba ne poškoduje.....še najboljši pa je šiviljski merilini trak, ker se da lepo nategniti skupaj s predmetom spotike.......možnost merjenja od spodaj ali od zgoraj pa je prepuščena vaši iznajdljivosti in ročnim spretnostim.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dolžina...
19.1.2011 9:48:38   
Anonimen
enkrat sem imela enega z zelo majhnim..hmmm najprej sem od šoka skor dol padla, potem, ko sem pa dol padla sem pa skor zaspala, ker ga nisem čutilauser posted image user posted image
prav tako sem enkrat imela enega s tankim in dolgim , no temu pa niti blizu nisem pustila, si še nisem opomogla od prejšnega razočaranja, bi lahko še kako frustracijo fasala user posted image

zdajšnji partner pa je ravno pravšnji- ga nisem še merila, ravno prav dolg, da ne boli in ravno prav debel, pa še tehničar je, tko, da ga ne dam user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dolžina...
19.1.2011 16:05:40   
Anonimen
No moj ima cca 10-12 cm, pa lahko rečem, da je zame čist dovolj, no ja včasih še prevečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dolžina...
28.1.2011 19:38:32   
Wolfina
8,5 cm je natanko dovolj. Vseeno, al je Mastercard al Visa user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dolžina...
7.2.2011 21:07:36   
bugimajstr
še jst......moški..ne maramo velikih jošk.......niso uporabne.....so res sam za gledat.....važno da so občutljive..da se našpičijo ko jih oblizneš..:) za orodje pa.....usaka cev ma svoj kalibr....:)

(odgovor članu Wolfina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dolžina...
7.2.2011 22:28:52   
K_a_t_i
user posted image  sem mislila, da si ga je meril samo Jadran Krt... Po tej temi se mi pa zdi, da vas ima večina meter v torbici user posted image   Če bi bila jst dec in bi mi ena rekla, da bi mi ga rada izmerila, bi jo nekam poslala... No, mogoče bi tolerirala v najstniških letih, kasneje pa... Nope!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dolžina...
10.2.2011 19:24:58   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Izvirno sporočilo: picola1
Bom kar tole izjavo vzela za izhodišče (iz teme o črncih):
moški hočjo velike joške, ženske pa velika moška orodja,


Otrpilike si človek poišče tolikšno garažo, da je dovolj za avto.

Oni dan me je en tekst spomnil na to, da med nami obstajajo patološki narcisi. Skript je približno takšen: običajno je njihova predstava o sebi tako mogočna, grandiozna, veličastna, da se ta samopodoba projicira v druge željene stvari katerim težijo, so jih potrebni, na ta način, da so prav tako ogromne, enormne. Skratka, podobno kot finančno dobro preskrbljeni moški, ki so na svojem položaju zaradi določenih osebnostnih lastnosti uživajo ugled, so klasični vodje, težijo velikim stvarem (avti, ladje, hiše, joške,...), tako tudi ženske podobne stavijo na ogromne qrce.

Serem, valjda.

Že v Kamasutri imate moške in ženske glede na velikosti svojih orodij spredalčkane v različne "živalce". Če se ne motim, moški zato po velikosti svojega premoženja uvrščajo med ... naj mi nekdo pomaga, nekaj se mi svita o konjih, slonih, pri ženskah so to neke srnice, krave upam, da sem pomešal z nečim drugim, da ne bi izpadlo, da ženske smatram za govedo... Torej, kot sem začel, kolikor globoko gre, toliko naj se potisne. Medvedka boš težko stlačil v zajčkov brlog, zajček pa se bo v medvedkovem verjetno počutil pusto, prazno, osamljeno.

Nauk te basni je - svaka ptica svome jatu leti... ali vsako tele ma svoje vesel`e... ali... v gozd nikoli ne hodi v rdeči kapi.

Kar se tiče velikih jošk... Ne vem, razmišljati o tem v smislu "določen del ženske je ključni faktor pri presojanju ali je utrezna ali ne", se mi zdi poskus zreduciranja osebe na njen posamični del, joško, komolec, gleženj, notranje sramne ustnice, ali kakšen drugi fetiš. Daleč od tega, da pri meni umanjka ta fokus na posamični del, skoraj prepričan pa sem, da to ni najpomembnejša stvar. Ženska naj bo kompletna, in čeprav ima določene "pomankljivosti" dokler le ima s čim skompenzirat na tisti "manko" verjetno ne bom niti pozoren. Sicer pa je stvar estetike, kdo pravi, da male stvari ne morejo biti prav tako lepe, skladne, ovo, ono...???


Po dolgem času sem se do solz nasmejala...ful dobro napisano user posted image
Glede na to, da imam "konjske" možnost videt vsak dan, verjemi, da si pa takega ne more zaželet nobena ženska, čeprav bojda obstajajo filmiuser posted image . Pri meni osebno, ko sem bolj med malimi, bi pogledal ven pri možganih (seveda, če ne bi imela lobanje).

Vidim pa, da sem imela edina možnost "spoznati" 6cm-terskega...user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dolžina...
12.2.2011 20:04:12   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78



Vidim pa, da sem imela edina možnost "spoznati" 6cm-terskega...user posted image


Taddy, ne vem ali prav razumem in definitivno ne vem koliko izkušenj maš, ampak stvar pri teh "cm-terskih" je takšna, da ga moraš najprej dvignit... pa potem merit.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?