|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pariz
20.1.2011 12:51:38   
Anonimen
Barve glej, barve, ne črte. Modra je naša user posted image .

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 20.1.2011 12:52:01 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pariz
20.1.2011 12:52:11   
Kerensa*
Ahaaa... sorry - blond. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pariz
20.1.2011 12:55:01   
Kerensa*
Čak'... a dve uri bom u luftu? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pariz
20.1.2011 14:12:52   
Vesna27
Živjo!

Če ni skrivnost, v katerem hotelu pa boš?

Tudi jaz grem v Pariz, ampak šele spomladi, pa ravno gledam za kakšen fajn hotel.

Imaš kakšen namig? :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pariz
20.1.2011 14:20:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Čak'... a dve uri bom u luftu? user posted image


Pa ne samo to... kaj če se zavleče, letalo zamuja in si 5 ur na Brniku v čakalnici, kjer ne smeš kadit?! Pa na letalu tudi ne smeš...

Vesna27, moja znanka je bila v Parizu nedolgo nazaj v eni garsonjerici, ki jo oddajajo turistom, blizu centra in je bila zelo zadovoljna. Če želiš, jo bom vprašala za naslov, menda je pa na internetu ocenjena z 9.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pariz
20.1.2011 14:33:44   
Vesna27
Ankica.


Lepo prosim! En hotel imam sicer ogledan, nisem pa še rezervirala, tako da mi vsak namig pride prav!

Če ne želiš tu pisati kontakta oz. podrobnosti, mi prosim sporoči na mail: vesna.vk7@gmail.com

Najlepša hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pariz
20.1.2011 14:34:42   
Nika v službi
Vedno in vsi časi pri poletih so lokalni časi. Sicer pa - Kerensa, relax. V luftu boš toliko, kot bo potrebno, da prideš do Pariza. Ne želi si, da bi bilo kaj krajše.... user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pariz
20.1.2011 14:49:15   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Čak'... a dve uri bom u luftu? user posted image


Pa ne samo to... kaj če se zavleče, letalo zamuja in si 5 ur na Brniku v čakalnici, kjer ne smeš kadit?! Pa na letalu tudi ne smeš...

Vesna27, moja znanka je bila v Parizu nedolgo nazaj v eni garsonjerici, ki jo oddajajo turistom, blizu centra in je bila zelo zadovoljna. Če želiš, jo bom vprašala za naslov, menda je pa na internetu ocenjena z 9.


Na brniku je kadilnica - akvarijuser posted image

Drgač pa jaz nism šla nobenih muzejev ipd. gledat. Sva bla pa podaljšan vikend. Najboljš del je bil sladoled pa ležanje na plažiuser posted image . Sam februarja to ne bo šlouser posted image
Pa palačinke itak....
Drgač pa midva sva se na kavico vsedla pa ljudi opazovala.....pa pol mal šetnje po mestu....pa spet kavica....uiziuser posted image , sej pariz ne bo nikamor zginu, bo čez par let še zmer tam pa ga lahko mal bl detajlno prečekirašuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pariz
20.1.2011 17:35:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Vzlet z Brnika je ob 13:30 po našem času, pristanek na Charles de Gaulle pa ob 15:30 - po čigavem času? user posted image

Po našem in njihovem. Slo in Fr. sta v istem časovnem pasu.

A ni 1 uro razlike? user posted image



Keresna*, ti ne rabiš potovanj, samo načrte user posted image user posted image , že tu dovolj kompliciraš user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pariz
20.1.2011 17:53:06   
HHH
Pariza mi še ni bilo dano videti, zato ti ne morem nič pametovati. Želim ti pa en kraaaAAAaaasen dopust!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pariz
20.1.2011 17:55:05   
Anonimen
pa spet kavica....uiziuser posted image , sej pariz ne bo nikamor zginu, bo čez par let še zmer tam pa ga lahko mal bl detajlno prečekirašuser posted image .


Točno to - uživajta!

Znamenitosti počakajo - preverjeno user posted image .

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pariz
20.1.2011 19:29:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Vesna27
Če ni skrivnost, v katerem hotelu pa boš?

Grand hotel Nouvel Opera.
Soba s francosko posteljo, za dve osebi, tri nočitve z zajtrkom (malenkost doplačila), 162€. Meni se zdi full poceni. Cena je pravzaprav enaka, kakor sva plačala v BiH (pa ne vem, če sta drugače Mostar in Pariz ravno cenovno primerljiva). user posted image

(odgovor članu Vesna27)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pariz
20.1.2011 21:27:12   
Vesna27
Kerensa, najlepša hvala za odgovor! Bom pogledala kje je ta hotel.

Lepo se imej v Parizu!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pariz
21.1.2011 13:42:52   
m_o_i
tam pri Ritzu je Fayedova veleblagovnica(puzabla, kak se ji rece)-treba videt. cen pa ne glej user posted image ...samo arhitekturo in materiale zgradbe znotraj

aja, in ne pricakuj kakih pepelnikov na mizi kafica; ce bos prosla zanjga, bos cista cudakinja(prinesejo ti ga pa). na pijaco obvezno z drobizem, da bos pustila denar na kroznicku in ne ga dajala natakarju/ici. ciki se mecejo na tla(jep, od finih gospodov do dam v krznenih plascih so packi.ni pa NIKOLI umazano, ker je ogromno stricev, ki cistijo)

kadis lahko ko hodis-tam ni to nic nenavadnegauser posted image  men je oke ven vrglo, ko sem gledala francoske DAME s ciki v gobckih v tisti gneci
user posted image
priporocam eno dolgo voznjo z metrojem, da zacutis utrip(nekateri recitirajo, eni igrajo harmoniko, drugi na glas berejo knjige).

za zejo med pohajkovanjem imej vodo s sabo; v straniscih(vecinoma so placljivi!!! tudi v kaficih) tece samo topla voda. voda je svinjsko draga v trgovini-natoci si jo v hotelu...
kava je 5 ali vec evrov(v louvru je na kavnem avtomatu 3,5)...

na elizejskih poljanah je Virgin-ova trgovina, kamor lahko gres brat stripe al pa kak CD kupit. aja, pa ena disney-eva je tudi...

drugace pa-znamenitosti glej, ktere pac "moras", za vse ostalo pa-kr za nosom. dolg cas ti ne bouser posted image



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Vesna27)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pariz
21.1.2011 13:56:20   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

aja, in ne pricakuj kakih pepelnikov na mizi kafica; ce bos prosla zanjga, bos cista cudakinja(prinesejo ti ga pa). na pijaco obvezno z drobizem, da bos pustila denar na kroznicku in ne ga dajala natakarju/ici. ciki se mecejo na tla(jep, od finih gospodov do dam v krznenih plascih so packi.ni pa NIKOLI umazano, ker je ogromno stricev, ki cistijo)



In ker so Francozi tako neotesani, da čike mečejo po tleh, naj se turisti spustimo na njihov nivo, da ne izpademo čudaki?!user posted image
Aja, ker itak je dovolj "črnčkov", ki pospravljajo za nami? Tako nekako? Ostanem brez besed.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pariz
21.1.2011 14:53:05   
ronja
nika, ja, a ni boljše smetit kot pa izpast čudak?user posted image user posted image No, zdaj mi je jasno, zakaj so mene tolikokrat imeli za čudakinjo (čeprav ne kadim in nisem spraševala za pepelnike)

Sicer se pa splača it v kako slaščičarno, to so ti itak že predlagale. Pa kako malo odprto tržnico je fajn pogledat, nekatere sploh ne prodajajo sadja in zelenjave, ampak polno okraskov in podobnih reči - po moje bi ti tam uživala.

Z ladjico po Seni, to že veš - je res romantično (in če to rečem jaz, ki ne dam toliko na romantiko, pol je ziheruser posted image ) In na metro se vsekakor splača it - ne moreš verjet, da so te zadeve res tako točne! jaz sem bila čisto paf, ko ti odšteva sekunde in na 0 je vlak dejansko tam! Uvau!

Imam pa ful lepe spomine na Pariz, najin skupni zadnji izlet pred otroci (sem bila pa že krepko noseča)... Sem se čisto zasanjalauser posted image ...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pariz
21.1.2011 15:26:40   
Kerensa*
No, grem stavit'', da bo to takrat, ko bom jaz tam! user posted image

www.24ur.com/novice/svet/bin-laden-zahteva-umik-francije.html


< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 21.1.2011 15:27:04 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pariz
21.1.2011 17:44:42   
m_o_i
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

aja, in ne pricakuj kakih pepelnikov na mizi kafica; ce bos prosla zanjga, bos cista cudakinja(prinesejo ti ga pa). na pijaco obvezno z drobizem, da bos pustila denar na kroznicku in ne ga dajala natakarju/ici. ciki se mecejo na tla(jep, od finih gospodov do dam v krznenih plascih so packi.ni pa NIKOLI umazano, ker je ogromno stricev, ki cistijo)



In ker so Francozi tako neotesani, da čike mečejo po tleh, naj se turisti spustimo na njihov nivo, da ne izpademo čudaki?!user posted image
Aja, ker itak je dovolj "črnčkov", ki pospravljajo za nami? Tako nekako? Ostanem brez besed.


in kje je napisano, da mora ona metat cike po tleh?!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pariz
21.1.2011 17:47:04   
Kerensa*
Če bom imela pred sabo pepelnik (oz. če mi ga bodo prinesli), potem bom čik ugasnila v njem. Če ga ne bo oz. če ga ne bom dobila, bo šel pa čik na tla. Tako delam v SLO in bom tudi v FRA.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pariz
7.2.2011 9:40:20   
Kerensa*
Še 5 dni... in zdaj me je pa res zagrabila panika. Še malo, pa bom prodala letalski vozovnici. user posted image

Ne, resno... učinkovit recept proti strahu pred letenjem, prosim.

www.youtube.com/watch?v=L0DZt-Y2NgA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pariz
7.2.2011 10:28:09   
pikica*
Čim manj razmišljaj o samem letu in se raje osredotoči na dogodivščine, ki vaju čakajo v Parizu.

Pa tebi bi se potem na kakšnem daljšem letu čisto utrgalouser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
7.2.2011 10:48:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pariz
7.2.2011 18:56:06   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Vesna27

Če ne želiš tu pisati kontakta oz. podrobnosti, mi prosim sporoči na mail: vesna.vk7@gmail.com

Najlepša hvala!


A lahko še meni ena pošlje tale kontakt, prosim? Tkanks' user posted image !

rozicamak@gmail.com


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Vesna27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pariz
7.2.2011 19:01:07   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Še 5 dni... in zdaj me je pa res zagrabila panika. Še malo, pa bom prodala letalski vozovnici. user posted image

Ne, resno... učinkovit recept proti strahu pred letenjem, prosim.

www.youtube.com/watch?v=L0DZt-Y2NgA



jest tiste ki jih poznam in ne marajo letet (ne vem če je koga glih ornk strah, ker večina teh redno leti) se namamilajo - bodisi močna pomirjevala bodisi kej bolj... naravnega user posted image ne vem kako pa to deluje na tok kratkih letih user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pariz
7.2.2011 19:01:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ne, resno... učinkovit recept proti strahu pred letenjem, prosim.

En đoint zakur. Ko šljivi letalske prevoznike. Leti sama.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?