|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka?Da ali ne?
4.2.2011 11:56:27   
lananai
Ja, vsekakor. Bova midva čez par let na istem. Mogoče celo s tremi tamalimi. user posted image Pa mi marsikdo reče, da mora bit na poroki konkretna žurka - da se mora plesat do jutra! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poroka?Da ali ne?
11.2.2011 15:45:34   
Zoja Lara
Lepše je že, če si prej poročen pa maš pol otrokece. Ni pa nujen taki vrstni red.

Men pa se zdi lepo, da imata že pri dveh otrokih tako željo.

Imejta se rada in lepo poroko vama želim.user posted image


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poroka?Da ali ne?
12.2.2011 22:44:05   
princeska29
midva imava 3 otroke in upam da se nekega dne poročiva!!imela pa bom belo obleko in mi ni mar kaj bodo rekle tete in strici da mi le starši stojijo ob strani

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poroka?Da ali ne?
16.2.2011 11:26:53   
Anonimen
No mi se  bomo letos poročili meseca maja.Mojemu je ta verjanta všeč poroka na skrivaj,to je mišljeno samo starši in priče.No meni za to ni,mora biti fešta ,da imaš za spomin tisti dan.

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poroka?Da ali ne?
16.2.2011 11:41:56   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

No mi se  bomo letos poročili meseca maja.Mojemu je ta verjanta všeč poroka na skrivaj,to je mišljeno samo starši in priče.No meni za to ni,mora biti fešta ,da imaš za spomin tisti dan.


Jaz imam tudi spomin na tisti dan, pa ni bilo "fešte". Meni bi bila fešta odveč, mojemu tudi. Ljudje smo rzalični in imamo različne želje. Kakor komu paše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poroka?Da ali ne?
16.2.2011 22:38:24   
deveta
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

No mi se  bomo letos poročili meseca maja.Mojemu je ta verjanta všeč poroka na skrivaj,to je mišljeno samo starši in priče.No meni za to ni,mora biti fešta ,da imaš za spomin tisti dan.


Jaz imam tudi spomin na tisti dan, pa ni bilo "fešte". Meni bi bila fešta odveč, mojemu tudi. Ljudje smo rzalični in imamo različne želje. Kakor komu paše.


Isto, nobene fešta. Starši priče in po poroki kosilo. Bilo pa je vse kot je treba. predporočno noč sem spala doma, na poročni dan me je prišel iskat, prijateljice so mi naredile lok z bršljana... Bilo je super

Aja, pri nas ni bilo nič na skrito. Vsi so vedeli (bližnja žlahta), da se poročiva in da ne bo fešte. Nihče ni imel nič proti in nihče ni bil negativno nastrojen zaradi tega. Vsi so nam česitali in lepo sprejeli najino odločitev.

V kolikor je nebi, pa bi to bil njihov problem, midva sva pratnerja in midva zase odločava. Če naju spoštujejo in nama zaupajo to ne bi smel bit problem. Najbrž je res bilo tako in nasprotovanj ni bilo zaznati pri nikomuruser posted image .

Ne razumem zakaj se nekateri starši ali pa celo kaka druga žlahta sploh vtika v take odločitve.  Sploh, če imata vse urejeno in ni nikakršnega dvoma o tem, da je to kaka brezglava odločitev (zaljubljenost na prvi pogled in poroka čez par mesecev, ali kaj podobnega).

Avtorica teme: želim vama lep in nepozaben dan. Brez skrbi kako bo, če si vidva to res želita  bosta ne glede na vse, to speljala. In tistim , ki so bili v dilemi, bo žal, da so tako mislili. Čeprav morda ne bodo želeli tega priznatiuser posted image . Srečno.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poroka?Da ali ne?
17.2.2011 20:50:40   
dp007
No midva z mojo sva skupaj 12 let in glede na to da imam 76 bratrancev in sestričen pa ona še ene 10....sva rekla dost teh pritiskov. Pa sem jo zaprosil na letalu na 12km višine pred 500 ljudmi na poti na Bali in tam poročil. V glavnem poroka je bila samo za naju in nobenih staršev... Enkratno !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?