|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 9:38:53   
Kerensa*
Za znesek, ki bi mi omogočil spodobno življenje brez dela... ja, bi se prodala (če temu sploh lahko tako rečem). Moj g. Mož bi temu rekel, da sem hipotetična kur*a. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 9:40:43   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Saj pravzaprav sta perfect couple: eden drugemu dajeta to, kar rabita - ona je lepa in posledično on dobi to, kar rabi, torej lep dodatek k svojemu uspehu. On ima moč in bogastvo, s tem pa ona dobi, kar rabi, brezskrbnost, preskrbljenost, status in denar.
Pač imamo ljudje različne potrebe v življenju, eni rabimo to, drugi pa drugo, sreča in ljubezen sta relativna pojma. Trump ne bi bil srečen z eno povprečno slovensko cankarjevsko žensko, na srečo pa je za 3/4 slovenskih moških točno to, kar rabijo user posted image .


podpis

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 9:53:19   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Sicer pa si živo predstavljam vse, ki se zgražajo nad Donijevo grdoto, ki bi bile z njegove strani deležne nespodobnega povabila ala Robert Redford-Demi Moore, kako še čez 20-30-40 let opevajo svojo ljubezen do tega lepotca. 


Prosim te no.....katera bi pa priznala, da bi šla z Robertom Redfordom za milijon USD.......ljubezen pa te stvari......in ni je take tu, ki bi priznala, da bi šla z Donaldom za dva milijona USD......


ma če bi mi en like Trump ponudu 1 mio EUR, da za eno noč ga mal zabavam, sori... je tolk dnara, da je lahko moje življenje od tistega nakazila naprej zelo lagodno, zakaj le ne bi... priznam javno, jaz bi. itak je pa tko... takim Trumpom itak tko hitr pride, da je vsega lahko zlo hitr konc... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 9:53:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Za znesek, ki bi mi omogočil spodobno življenje brez dela... ja, bi se prodala (če temu sploh lahko tako rečem). Moj g. Mož bi temu rekel, da sem hipotetična kur*a. user posted image


Kako pa bi drugače temu rekla.....da si šla iz usmiljenja.......user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 9:58:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Za znesek, ki bi mi omogočil spodobno življenje brez dela... ja, bi se prodala (če temu sploh lahko tako rečem). Moj g. Mož bi temu rekel, da sem hipotetična kur*a. user posted image

Kako pa bi drugače temu rekla.....da si šla iz usmiljenja.......user posted image

Da sem si v eni noči zagotovila lagodno življenje. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 9:59:34   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Za znesek, ki bi mi omogočil spodobno življenje brez dela... ja, bi se prodala (če temu sploh lahko tako rečem). Moj g. Mož bi temu rekel, da sem hipotetična kur*a. user posted image

Kako pa bi drugače temu rekla.....da si šla iz usmiljenja.......user posted image

Da sem si v eni noči zagotovila lagodno življenje. user posted image


mislem, da bi marsikateri tip, ki ma kolikor toliko v glavi razpucan, preživel, da bi žena šla za en mio, če bi potem lahko oba normalno in spodobno živela.... ker to bi bil samo in izključno le seks

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:05:49   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


mislem, da bi marsikateri tip, ki ma kolikor toliko v glavi razpucan, preživel, da bi žena šla za en mio, če bi potem lahko oba normalno in spodobno živela.... ker to bi bil samo in izključno le seks




he???user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:08:08   
Kerensa*
Moj g. Mož je sicer totalno staromoden čefur, ampak če bi pa pred njega postavila nekaj milijonov dolarjev v gotovini... mislim, da bi znal postati tudi moderen Slovenec. user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:10:03   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

bi znal postati tudi moderen Slovenec. user posted image



haaaaa?????user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:11:24   
Kerensa*
Ha - what? user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:35:53   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dva milijona $ je prenizek znesek za to, da bi šla jaz seksat z Donaldom Trumpom


vendar verjetno ravno dovolj visok, da bi ti...

...omogočil spodobno življenje brez dela...


iz česar bi lahko sledilo...

ja, bi se prodala ...




Ajde bre Kerensa, koga ti zavitlavaš?



Interesantno, ko govorimo o "prodaji" se sploh ne zavedamo, koliko smo pravzaprav kurbe v vsakodnevnem življenju. Izobrazimo se, došolamo, pa potem iščemo primeren poklic, pa se butnemo na trg dela, kjer operiramo s cenami, podpišemo pogodbo z delodajalcem ali odpremo svoje podjetje in že smo potrošna roba. Damo sebe, svoje sposobnosti, vrline, znanje, za določen znesek. Vendar to ni isto, prepričani smo, da za razliko od dam s sumljivo moralo mi svoje človeško dostojanstvo vsaj ohranimo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:40:20   
Kerensa*
Zabluzil si, Bakfark... user posted image

Dva milijona dolarjev mi ne bi omogočila življenja (upam, da imam še cca. 30 let pred sabo), kakršnega jaz smatram kot lagodno.

Poleg tega je, za moje pojme, Donald Trump hudičevo grd... kar dvigne ceno, za katero bi se mu jaz prodala za eno noč. user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:48:00   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zabluzil si, Bakfark... user posted image

Dva milijona dolarjev mi ne bi omogočila življenja (upam, da imam še cca. 30 let pred sabo), kakršnega jaz smatram kot lagodno.

Poleg tega je, za moje pojme, Donald Trump hudičevo grd... kar dvigne ceno, za katero bi se mu jaz prodala za eno noč. user posted image




Joj daj ne seri, a ti si mi mnogo lepa user posted image  kaj boš te ti dvigovala ceno trampu jebote.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:48:25   
Kerensa*
Nisi prebrala vsega, kajne, "draga"? user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:50:21   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zabluzil si, Bakfark... user posted image

Dva milijona dolarjev mi ne bi omogočila življenja (upam, da imam še cca. 30 let pred sabo), kakršnega jaz smatram kot lagodno.

Poleg tega je, za moje pojme, Donald Trump hudičevo grd... kar dvigne ceno, za katero bi se mu jaz prodala za eno noč. user posted image



Roko na srce.....i ti nisi baš Malanija......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:51:38   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zabluzil si, Bakfark... user posted image

Dva milijona dolarjev mi ne bi omogočila življenja (upam, da imam še cca. 30 let pred sabo), kakršnega jaz smatram kot lagodno.

Poleg tega je, za moje pojme, Donald Trump hudičevo grd... kar dvigne ceno, za katero bi se mu jaz prodala za eno noč. user posted image



Roko na srce.....i ti nisi baš Malanija......



Čeprav je enkrat želala bit, pa magari samo z nickom.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:52:13   
Kerensa*
Absolutno nisem! Če smo že pri tem, bi bila raje podobna kateri drugi, kakor njej (čeprav je za moje pojme ona lepa). Ampak sem vsaj fer - dopuščam, da ima vsakdo svoj okus.

Aja, ssevin - komentar(ček) na tistile tvoj "a ti si mi mnogo lepa".

Ti si, za moje pojme, ena lepših RR-ovk, kar sem jih kdaj videla. In istočaso živ dokaz, da ti to prav nič ne pomaga.

Rezultat? Sem kar zadovoljna, da sem takšna, kakršna sem, veš? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:53:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Čeprav je enkrat želala bit, pa magari samo z nickom.

Jaz žensko občudujem (če je to sploh pravi izraz, no) zaradi nečesa popolnoma drugega - ne zaradi videza ali poroke z Donaldom.

Tisti nick pa sploh ni bil moja ideja.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 10:55:39   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Absolutno nisem! Če smo že pri tem, bi bila raje podobna kateri drugi, kakor njej (čeprav je za moje pojme ona lepa). Ampak sem vsaj fer - dopuščam, da ima vsakdo svoj okus.

Aja, ssevin - komentar(ček) na tistile tvoj "a ti si mi mnogo lepa".

Ti si, za moje pojme, ena lepših RR-ovk, kar sem jih kdaj videla. In istočaso živ dokaz, da ti to prav nič ne pomaga.

Rezultat? Sem kar zadovoljna, da sem takšna, kakršna sem, veš? user posted image




Ma daj nehaj kaj sem lepa k u rac, zdaj sem debela, tečna, noseča in nadrkana. Pa ne seri, da ne bi šla f ukat za dva milijončka z njim. Samo priznaj, pa ti dam mir. Jaz bi, itak.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 11:00:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Pa ne seri, da ne bi šla f ukat za dva milijončka z njim. Samo priznaj, pa ti dam mir.

Za dva milijona dolarjev ne bi šla.

Bi pa Wentworthu Millerju ali Jensenu Acklesu dala zastonj. Anytime. user posted image

In nočem, da mi daš mir. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 11:01:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
sem tečna in nadrkana

Sorry, ampak jaz te drugačne, kot take, sploh ne poznam. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 11:02:17   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Pa ne seri, da ne bi šla f ukat za dva milijončka z njim. Samo priznaj, pa ti dam mir.

Za dva milijona dolarjev ne bi šla.

Bi pa Wentworthu Millerju ali Jensenu Acklesu dala zastonj. Anytime. user posted image

In nočem, da mi daš mir. user posted image



Pa kaj si ti normalna, toti je ja peder.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 11:06:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Pa ne seri, da ne bi šla f ukat za dva milijončka z njim. Samo priznaj, pa ti dam mir.

Za dva milijona dolarjev ne bi šla.

Bi pa Wentworthu Millerju ali Jensenu Acklesu dala zastonj. Anytime. user posted image

In nočem, da mi daš mir. user posted image

Pa kaj si ti normalna, toti je ja peder.

Sem slišala, da naj bi bil, ja... user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 11:14:57   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Pa ne seri, da ne bi šla f ukat za dva milijončka z njim. Samo priznaj, pa ti dam mir.

Za dva milijona dolarjev ne bi šla.

Bi pa Wentworthu Millerju ali Jensenu Acklesu dala zastonj. Anytime. user posted image

In nočem, da mi daš mir. user posted image

Pa kaj si ti normalna, toti je ja peder.

Sem slišala, da naj bi bil, ja... user posted image




Ampak ti ga boš že porihtala ne

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 11:16:18   
Kerensa*
O, definitivno bi poskusila, ja. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?