|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 11:33:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 12:25:38   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Dva milijona $ je prenizek znesek za to, da bi šla jaz seksat z Donaldom Trumpom. Ob primerno povišanem znesku bi pa šla - in ne vidim niti enega razloga, zakaj tega ne bi priznala.

Mogoče res, je pa izziv zato velik. 2 mio baksov v naravi ni malo. user posted image Klinc gleda ego.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: melanija trump na oprah
10.2.2011 15:24:20   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mogoče res, je pa izziv zato velik. 2 mio baksov v naravi ni malo. user posted image Klinc gleda ego.


Če bi pa blo to v "naravi"...pol mora pa več skasirat!user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 12:47:10   
rogljicek
user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 13:27:56   
alda
ma jaz tudi na teh slikah ne vidam nič lepga!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 15:47:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: alda
ma jaz tudi na teh slikah ne vidam nič lepga!


Jst pa vidim da ima že 40 let istega frizerja.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 16:03:05   
alda
al pa tupe user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 16:05:07   
Kerensa*
www.celebritysmackblog.com/2010/12/16/donald-trump-roast-on-comedy-central/ 

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 17:12:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zabluzil si, Bakfark... user posted image

Dva milijona dolarjev mi ne bi omogočila življenja (upam, da imam še cca. 30 let pred sabo), kakršnega jaz smatram kot lagodno.

Poleg tega je, za moje pojme, Donald Trump hudičevo grd... kar dvigne ceno, za katero bi se mu jaz prodala za eno noč. user posted image



Roko na srce.....i ti nisi baš Malanija......

user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 21:28:15   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Daleč od tega, da bi bila ljubomornica- dejstvo, da ji je uspel podvig, kot uspe redko kateri. Razglabljanje o tem, ali je Trump lep ali grd je tudi brezpremetno, ker (nas) je precej osebkov, ki v svoji neposredni bližini nimamo ravno tipov a''la Pierce Brosnan, pa jih imamo vseeno zelo rade... Bežen pogled naokoli pokaže, da se po svetu sprehaja precej "Trumpov", ki verjetno niso samski in ob verjetno precej tanjši denarnici.
Pri njej me moti le to, da se rada izda za nekoga, ki v resnici ni. Kot npr. ta, da je končala študij oblikovanja na FA, pa čepraj je bila tam samo 1 semester, ali pa tista, kjer je na veliko razglabljala, da je iz Avstrije in avstrijskem očetu, pa čeprav je bil oče v bistvu navadem "šlosar" iz zaselka pred Sevnico.
Glede plastike - katera user posted image je pa še sploh natural? Je ni.



Se strinjam s tem.
Strinjam se pa tut s tisto, ki je napisala, da sta najbrž oba zadovoljna...On z lepotico, ki paše njegovemu imenu, ona pa z denarjem oz. občutkom varnosti in udobja, ki ji ga ta denar daje. Pa z občutkom, da ima ob sebi človeka, ki ima power.
Jaz osebno menim, da so takšnim ženskam takšni moški dejansko lahko privlačni ravno zaradi zgoraj omenjenih stvari. Lahko so jim privlačni tudi zaradi njihove osebnosti. Sej imaš čisto navadne pare, ki majo veliko starpstno razliko pa se nobena ne sprašuje al je ta ženska z njimi zarad keša al ne. Se pa vedno to vprašamo, če slučajno moški keš ima, to pa ja. In ponavadi zaključimo, da nič drugega ne more bit kot keš. Pa je lahko še tako fajn človek in se je ženska vanj dejansko zaljubila zarad tega...sam ne, on ma keš, ona je keš ****.
Ne izključujem pa možnosti, da dejansko tako tut je, oz. verjkame, da tako tut je pri nekaterih. Samo ne pri vseh in ni na meni, da jst sodim, kdo paše v katero od teh skupin. Ker v nasprotnem primeru so to navadni predsodki.


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: melanija trump na oprah
11.2.2011 21:52:05   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*



Bi pa Wentworthu Millerju ali Jensenu Acklesu dala zastonj. Anytime. user posted image




Bi mogla dat ti njemu kak evrček, ker je gej, ne vem, če bi ga zanimala zastonj :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: melanija trump na oprah
12.2.2011 13:54:17   
nadaklemen
http://www.youtube.com/watch?v=92QNc74HvA0&feature=related


_____________________________

buči

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: melanija trump na oprah
12.2.2011 13:58:45   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zabluzil si, Bakfark... user posted image

Dva milijona dolarjev mi ne bi omogočila življenja (upam, da imam še cca. 30 let pred sabo), kakršnega jaz smatram kot lagodno.

Poleg tega je, za moje pojme, Donald Trump hudičevo grd... kar dvigne ceno, za katero bi se mu jaz prodala za eno noč. user posted image



Roko na srce.....i ti nisi baš Malanija......

user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: melanija trump na oprah
12.2.2011 19:41:22   
ronja
Jaz osebno menim, da so takšnim ženskam takšni moški dejansko lahko privlačni ravno zaradi zgoraj omenjenih stvari. Lahko so jim privlačni tudi zaradi njihove osebnosti. Sej imaš čisto navadne pare, ki majo veliko starpstno razliko pa se nobena ne sprašuje al je ta ženska z njimi zarad keša al ne. Se pa vedno to vprašamo, če slučajno moški keš ima, to pa ja. In ponavadi zaključimo, da nič drugega ne more bit kot keš. Pa je lahko še tako fajn človek in se je ženska vanj dejansko zaljubila zarad tega...sam ne, on ma keš, ona je keš ****.

hvala picola, da se lahko samo podpišem - sem točno to hotela napisat. Tudi Gerard Deparieu ima baje neko lepotico, pa ni ravno maneken, pa se nihče ne sprašuje, če je z njim zaradi denarja (verjetno ne, ker je tudi ona baje uspešna igralka).

Da človek postane milionar, verjetno mora imet še kako drugo dobro lastnost kot to, da je zdaj bogat - ker nekako je moral do tega prit - vsaj vztrajnost, predanost, strast do svojega dela,... In ne vidim razloga, da se ne bi mogla punca zatreskat v nekoga, ki je meni lahko neprivlačen, njej pa je privlačen.
Saj verjetno tudi lubi ni vsem tako seksi kot meni, niti nisem jaz všeč vsem moškim, pa njemu sem. Pač se najdemo med sabo. kerenski 130 kilski fantje niso najbolj seksi, veliko  punc tu se je pa oglasilo, da so njihovi možjie točno taki in so jim seveda zelo privlačni. Različne okuse imamo.

Tudi mislim, da če je bila ona prej model, potem je očitno uspela - sama od sebe - in če ji ni do slovenstva, je to v bistvu njena stvar. Ni to nekaj, kar bi ful spoštovala, vendar po drugi strani pa manekenke večinoma zelo zgodaj odidejo v tujino in vprašanje, če potem čutijo Slovenijo kot svoj dom. Nima pa po moje nobenih obvez do nas, da bi morala povdarjat svoje slovenstvo. Mogoče se ji tudi ne da razlagat vsakemu, kje je Slovenija, pa pač reče, da je iz Avstrije, ker jo ljudje bolj poznajo. Tudi jaz dostikrat rečem ex Jugoslavija, če se mi ne da. Pa ne tajim slovenstva. Stvari se hitro precej drugače slišijo, ko grejo iz 1 v druga usta ali na papir... in kaj bi bilo narobe s tem, da je oče "navaden šlosar"? A se je kdo vprašal, kako bi se on počutil, če bi to bral? Kot da je to kaj sramotnega? Meni se zdi to precej ponižujoče napisano...

Kar se tiče naglasov: bogvasnemara, saj verjetno imamo vsi naglase! Moja mami je diplomirala ang. pa jo ziher ugotovijo vsi angleško govoreči! Očitno se onadva vse zmenita med sabo, poleg tega je to njuna stvar. Saj on tudi ne govori slovensko. Moja svakinja tudi ne govori slovensko, čeprav je s slovencem poročena in komunicirata v ang., ki ni nikogaršnji materni jezik. Pač sta se tako zmenila - njun problem. Sama bi sicer hotela govorit jezik svojega dragega, tudi če bi govoril tujega, ampak meni se to ne zdi tak problem naučit enega jezika.

Po tistih slikicah je ona čisto luštna, on pa pač normalen starejši moški - prestar zame, da bi mi bil zanimiv v tem smislu, ampak večina vas tu pravi, da leta niso ovira in da komot špila tudi precej razlike, ne vem, zakaj torej ne bi moglo njima, samo zato, ker sta slavna.

Dvomim, da bi ženska, ki ima ipak veliko izbire, verjetno ni čisto zakompleksana in nesamostojna,... dvomim, da bi taka ženska imela otroka z nekom, s katerim ji ni za v postejo it. Verjetno ji je pač on všeč. Kaj je s tem tako narobe?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: melanija trump na oprah
12.2.2011 20:08:12   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

2 mio baksov v naravi ni malo.


To je ziher kakih 200-300 hektarjev bukovega gozda. Z enih 20-30 hektarjev nasadov gandže vmes.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: melanija trump na oprah
12.2.2011 20:28:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Verjetno ji je pač on všeč. Kaj je s tem tako narobe?


Da ima on in z njim ona preveč milijonov na svojem računu - in ne na našem. Precej tipična nevoščljivost.

Naj punca uživa, če ji je fajn user posted image .

Itak gospod vsake toliko bankrotira in se spet pobere - da ne boste preveč nevoščljivi user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: melanija trump na oprah
12.2.2011 20:29:39   
Colt
Hm...Bambiji in Flipri ki gredo ninat v pečico...so samo dodaten bonus user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: melanija trump na oprah
12.2.2011 20:30:36   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka



Itak gospod vsake toliko bankrotira in se spet pobere - da ne boste preveč nevoščljivi user posted image .


Ne reče se zastonj "za vsakim uspešnim moškim stoji - Melanija Trumpf".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: melanija trump na oprah
13.2.2011 14:11:44   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz osebno menim, da so takšnim ženskam takšni moški dejansko lahko privlačni ravno zaradi zgoraj omenjenih stvari. Lahko so jim privlačni tudi zaradi njihove osebnosti. Sej imaš čisto navadne pare, ki majo veliko starpstno razliko pa se nobena ne sprašuje al je ta ženska z njimi zarad keša al ne. Se pa vedno to vprašamo, če slučajno moški keš ima, to pa ja. In ponavadi zaključimo, da nič drugega ne more bit kot keš. Pa je lahko še tako fajn človek in se je ženska vanj dejansko zaljubila zarad tega...sam ne, on ma keš, ona je keš ****.

hvala picola, da se lahko samo podpišem - sem točno to hotela napisat. Tudi Gerard Deparieu ima baje neko lepotico, pa ni ravno maneken, pa se nihče ne sprašuje, če je z njim zaradi denarja (verjetno ne, ker je tudi ona baje uspešna igralka).

Da človek postane milionar, verjetno mora imet še kako drugo dobro lastnost kot to, da je zdaj bogat - ker nekako je moral do tega prit - vsaj vztrajnost, predanost, strast do svojega dela,... In ne vidim razloga, da se ne bi mogla punca zatreskat v nekoga, ki je meni lahko neprivlačen, njej pa je privlačen.
Saj verjetno tudi lubi ni vsem tako seksi kot meni, niti nisem jaz všeč vsem moškim, pa njemu sem. Pač se najdemo med sabo. kerenski 130 kilski fantje niso najbolj seksi, veliko  punc tu se je pa oglasilo, da so njihovi možjie točno taki in so jim seveda zelo privlačni. Različne okuse imamo.

Tudi mislim, da če je bila ona prej model, potem je očitno uspela - sama od sebe - in če ji ni do slovenstva, je to v bistvu njena stvar. Ni to nekaj, kar bi ful spoštovala, vendar po drugi strani pa manekenke večinoma zelo zgodaj odidejo v tujino in vprašanje, če potem čutijo Slovenijo kot svoj dom. Nima pa po moje nobenih obvez do nas, da bi morala povdarjat svoje slovenstvo. Mogoče se ji tudi ne da razlagat vsakemu, kje je Slovenija, pa pač reče, da je iz Avstrije, ker jo ljudje bolj poznajo. Tudi jaz dostikrat rečem ex Jugoslavija, če se mi ne da. Pa ne tajim slovenstva. Stvari se hitro precej drugače slišijo, ko grejo iz 1 v druga usta ali na papir... in kaj bi bilo narobe s tem, da je oče "navaden šlosar"? A se je kdo vprašal, kako bi se on počutil, če bi to bral? Kot da je to kaj sramotnega? Meni se zdi to precej ponižujoče napisano...

Kar se tiče naglasov: bogvasnemara, saj verjetno imamo vsi naglase! Moja mami je diplomirala ang. pa jo ziher ugotovijo vsi angleško govoreči! Očitno se onadva vse zmenita med sabo, poleg tega je to njuna stvar. Saj on tudi ne govori slovensko. Moja svakinja tudi ne govori slovensko, čeprav je s slovencem poročena in komunicirata v ang., ki ni nikogaršnji materni jezik. Pač sta se tako zmenila - njun problem. Sama bi sicer hotela govorit jezik svojega dragega, tudi če bi govoril tujega, ampak meni se to ne zdi tak problem naučit enega jezika.

Po tistih slikicah je ona čisto luštna, on pa pač normalen starejši moški - prestar zame, da bi mi bil zanimiv v tem smislu, ampak večina vas tu pravi, da leta niso ovira in da komot špila tudi precej razlike, ne vem, zakaj torej ne bi moglo njima, samo zato, ker sta slavna.

Dvomim, da bi ženska, ki ima ipak veliko izbire, verjetno ni čisto zakompleksana in nesamostojna,... dvomim, da bi taka ženska imela otroka z nekom, s katerim ji ni za v postejo it. Verjetno ji je pač on všeč. Kaj je s tem tako narobe?






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: melanija trump na oprah
13.2.2011 16:12:55   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Zakaj za vraga se ni nikoli nobena vtaknila v činčev naglas, v naglas kakega poslanca... ki ne zmorejo niti 1 stavka povedat brez narečnih naglasov. Pa so slovenci, slovenščina materni jezik in ga ne zmorejo lepo izgovarjat.

Zakaj za vraga, bi morala melania izgovarjat tuj jezik s pravilnim naglasom- čemu- zaradi vas, da je ne boste obrekovali? Ogromno igralcev ima naglase in jih ljudje sprejmejo, so nekaj posebnega, za nekoga celo seksi, nekaj eksotičnega.... nobenga američana ne moti njen naglas, samo slovenke imajo veliko povedat čez njega



to si pa super povedala...bravo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: melanija trump na oprah
13.2.2011 16:52:48   
mika
ki ne zmorejo niti 1 stavka povedat brez narečnih naglasov. Pa so slovenci, slovenščina materni jezik in ga ne zmorejo lepo izgovarjat.


to je groza za poslušat in  me resnično moti. Politična elita bi morala govoriti pravilno slovensko (naglas ni niti toliko bistven), ampak da govorijo v pogovornem jeziku vmes pa trosijo tujke, da se sliši bolj pametno je pa nesprejemljivo.  So predstavniki cele  Slovenije in ne vasi iz katere prihajajo.


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: melanija trump na oprah
13.2.2011 18:34:51   
liliana
Mene mnogo bolj kot Melanijin naglas (v bistvu, kdo ga pa nima naglasa, če govori v tujem jeziku, ki se ga je učiluser posted image ) in poleg naglasov politične elite.....še mnogo bolj motijo razni naglasi napovedovalske in estradne elite, predvsem na nacionalni televiziji.....kjer praktično slovenščine več ne slišiš......slišiš pa ogromno agleških "tujk".....in raznorazne pogovorne jezike za katere je izgleda že kar samoumevno, da se jemljejo kot slovenščina......pač, vsak napovedovalec se niti več ne trudi govoriti slovensko, ampak govori tako kot govori za šankom......

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: melanija trump na oprah
13.2.2011 18:45:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

mnogo bolj motijo razni naglasi napovedovalske in estradne elite, predvsem na nacionalni televiziji.....


Priporočam programe slovenskega nacionalnega radija, predvsem Slovenija 1 in Ars. Kultivirana lepa beseda.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: melanija trump na oprah
13.2.2011 18:48:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

mnogo bolj motijo razni naglasi napovedovalske in estradne elite, predvsem na nacionalni televiziji.....


Priporočam programe slovenskega nacionalnega radija, predvsem Slovenija 1 in Ars. Kultivirana lepa beseda.


Hvala na priporočilu.....samo včasih pa tudi sliko rada pogledam.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: melanija trump na oprah
13.2.2011 18:51:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

mnogo bolj motijo razni naglasi napovedovalske in estradne elite, predvsem na nacionalni televiziji.....


Priporočam programe slovenskega nacionalnega radija, predvsem Slovenija 1 in Ars. Kultivirana lepa beseda.


Hvala na priporočilu.....samo včasih pa tudi sliko rada pogledam.....



A da toliko zamujam user posted image ?

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?