|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
5.10.2011 21:28:42   
uškinamama
ja, tudi Ronja pomeni "sranje" oz. "nevihta" v italijanskem pomorskem žargonu


Joj ronja,  rogna (beri ronja) je v italijanščini (pa ne samo v pomorskem žargonu user posted image )  bolezen psov - garje . (rogna carioptica ) tu je en link http://www.cucciolofacile.it/2011/01/19/rogna-canina/ . Sicer pa se uporablja besedno zvezo brutta rogna ali che rogna za nesrečo, (pravtako ne samo v pomorskem žargonu, verjamem  pa da nevihta je za pomorščake  - rogna user posted image ) Pa to sem ti povedala , pa me nisi zgleda poslušala.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
5.10.2011 21:37:13   
ronja
Ja, to za nesrečo se spomnim, da si rekla, saj sva se pogovarjali o tem, da so lubiju njegovi it. sodelavci razlagali, kaj je to za eno sranje in nevihta in to... Za garje si pa res nisem zapomnila. No, glede na to, kaj vse lahko pomeni moje ime, je še kar okuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
5.10.2011 21:39:52   
uškinamama
user posted image  saj, jaz bi dala hčerki ime Morana user posted image , ko imajo toliko povedati o Uškinem imenu

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 9:47:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  saj, jaz bi dala hčerki ime Morana user posted image , ko imajo toliko povedati o Uškinem imenu


ampak meni Morana sploh ne zveni slabo user posted image samo ko bi bilo verjetno tako morbidno kot Belcebub..

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 9:54:41   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  saj, jaz bi dala hčerki ime Morana user posted image , ko imajo toliko povedati o Uškinem imenu


ampak meni Morana sploh ne zveni slabo user posted image samo ko bi bilo verjetno tako morbidno kot Belcebub..



Morana je lepo imeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 9:55:49   
arabela*
Pa India mi je lepo ime, pa Kaira, bi se morda tud kdo zgražal....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 11:40:23   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
, Tit ipd. Nekako si ne predstavljam resnega odraslega možakarja s tem imenom


 mi imamo enega v družini, zdaj je že odrasel moški, ki se nevarno bliža tridesetim in je zelo priden in odgovoren.... ne vem zakaj bi sodili po imenuuser posted image



Zato, ker imamo ljudje predsodke (hoteli ali ne). Sploh pa ne bi želela dat otroku ime, za katerega že takoj vem, da ima v tujem jeziku (sploh Angleščini, ki nam je večini precej domača) kak čuden pomen. Ne vem kako se tale vaš sorodnik počuti, ko je v kontaktu s kakšnimi tujciuser posted image . Ampak to je izključno moje mnenje.

Itak ima vsak človek svoj okus - tako pri imenih, kot tudi obleki, frizuri, barvah, avtomobilih, partnerjih itd. Na srečo. Ker drugače bi bili vsi enaki. Moj sin je Lovro in marsikomu to ime verjetno ni všeč (na srečo na takšne osebno še nisem naletela). Ampak meni/nama je to ime všeč, sin pa se nad njim prav tako ne pritožujeuser posted image . Prepričana sem, da da vsak starš otroku ime, ki mu je všeč, torej ga daje s pozitivno energijo. Kaj si o imenu mislijo drugi, je pa njihova stvar.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 12:42:56   
mateyka
pikica*, ampak tvoj argument ne zdrži veliko vode - če praviš:
Sploh pa ne bi želela dat otroku ime, za katerega že takoj vem, da ima v tujem jeziku (sploh Angleščini, ki nam je večini precej domača) kak čuden pomen.
potem ima Lovro zelo podoben problem - noben anglež (niti večina tujcev) ga ne bo znal izgovorit. "problem" je sicer drugačen kot "Tit" (izpeljanka od Titus afaik; Titus Flavius Caesar Vespasianus Augustus), ampak skoraj enakovredno zoprn user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 13:12:33   
ronja
Ne vem kako se tale vaš sorodnik počuti, ko je v kontaktu s kakšnimi tujci

Joj, veš, da mi do zdaj ni potegnilo, da ima Tit v ang. pomen... Ampak najt ime, ki nima v nobenem jeziku nobenega trapastega pomena, je pa že kar težko. Jaz za Ronjo (predno se je rodila) nisem vedela - ampak tudi če bi, se zato ne bi drugače odločila, ker se mi zdi lepo ime in ima lep pomen (pač po Ronji, razbojniški hčerki, ki je ena ful luštna punca:).

Prepričana sem, da da vsak starš otroku ime, ki mu je všeč, torej ga daje s pozitivno energijo.

Ima ludih i posle rata, ne boš verjela... V knjigi Odštekonomija imaš par primerov - ko se je en sodnik začel ukvarjat z imeni, ker je ugotovil, da imajo njegovi obtoženci zelo pogosto zelo nenavadna imena - in je bil primer nekoga, ki mu je bilo ime Amchur - to ime sta starša izbrala, ko sta šla v porodnišnico in je bila to kratica klinike, kamor sta se peljala - ime sta zbrala, ko sta šla skozi vrata... Eni prodajalki ljubezni je bilo ime Whore... itd... No, tam ful lepo razloži, da ne vpliva ime samo na uspeh v življenju, vplivajo pa starši - in taki, ki se jim niti za ime ni dalo malo pomislit, je večja verjetnost, da bojo tudi ostale stvari delali bolj tako-tako... skratka, da ne bojo ravno zgledni. Zato je sodnik dobil veliko kriminalcev s čudnimi imeni.
Je pa en oče, ki ga je točno to zanimalo, dal svojima sinovoma ime enemu Winner in enemu Looser (zmagovalec in poraženec), pa je bil Looser bolj uspešen in mu je baje šlo ok v življenju. Čeprav moraš bit tudi malo čauhnjen, da greš eksperimentirat pri svojih otrocih s tem... Ampak očitno kaj dosti posrat ga s samim imenom ne moreš, je bolj važno vse ostalo...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 15:30:44   
cilla
Poznam enega gospoda, ki mu je ime Tit. Je mednarodno izredno priznan strokovnjak v svoji stroki, vabijo ga po vsem svetu kot predavatelja, svetuje tujim državam na tem svojem področju,... Tip je stručnjak in pol.

Kjer koli v tujini sem naletela na to, da je bil on med vabljenimi predavatelji, še nikjer nisem doživela, da bi imeli tujci (katere koli narodnosti že) težave z izgovorjavo njegovega imena, da bi se kdo muzal, nasmihal... Ker obravnavajo človeka kot celoto. Ker tega Tita vidijo kot vsebino, ne zgolj kot ime.
Tako da... Predsodki so ena hudičevo zaj*** stvar. user posted image In če ima človek namen najt nekaj, v kar se bo lahko vtaknil, iz česar se bo lahko norca delal, bo pač vedno našel. In okusi bodo tudi vedno različni (na srečo!).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
6.10.2011 16:52:28   
november2010
Meni so ti predsodki čisto mimo.... meni je vsako ime nekaj posebnega in spoštujem izbiro imena vsakega starša in se ne obremnjujem z ničemer....
Moja dva recimo imata dokaj "običajna" imena, pa sem že n-krat slišala izjave:
Lovro: oooo, a Lovro je, in potem takoj: stlric, a si ti tud not padu?
Adam: oo, Adam, ja kje pa ma Evo? ..... :S

o skratka, nkol ni za vse prav :)

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
7.10.2011 18:30:53   
carbene
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Sploh pa ne bi želela dat otroku ime, za katerega že takoj vem, da ima v tujem jeziku (sploh Angleščini, ki nam je večini precej domača) kak čuden pomen.


Kaj pa če je v slovenščini kakšna čudna konotacija imena? Dober primer za to je ime Matilda. Meni zelo všečno, ampak vsak Slovenec bi najprej pomislil na pomen tega imena v slovenskem prostoru (baje je to edinstveno za naše okolje... user posted image ; in menda izvor te konotacije sploh ni razčiščen). Kljub temu, da je bilo v preteklosti to precej pogosto ime (izpeljanke Tilčka itd.). Jaz pa očitno najprej pomislim na Dahlovo Matildo in rahlo ekscentričnost Tilde Swinton (kot izpeljanke Matilde) in mi je zato všeč. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 0:19:25   
sunny24
Uf, kolko je meu folk za povedat čez ime našga ta malega...Dali smo mu ime Izak in so padali komentarji, da to je bosansko ime, da je ime od "unih tam dol", da je židovsko ime in da bo revež nasrkal,...Pa se nismo dali, nam dvem je blo ime všeč in mamo Izaka. Hčerka je pa Gaja-tu ni blo pripomb, edino da je kao prevč podobno imenu Kaja, k je v žlahti...So what!

Imam pa tudi jst zelo redko ime (Tejra)-mislim, da smo v SLO v dveh, pa je blo to takrat (leta 81) cela štala. Moja nona je nardila cel kažin okoli tega, sploh ni hotela folku povedat, kako mi je ime, župnik me ni hotel krstit pod nobenim pogojem, z izgovorjavo so bli problemi in sm mogla tudi po 5x ponovit kako mi je ime...Ampak s tem so se obremenjevali drugi, meni je bilo moje ime vedno všeč in ga ne menjam! user posted image Tko da bravo mama, k si mi zbrala to ime! user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 10:01:34   
petruska
Lan - po francosko osel, še dobro, da večina slopvenecev ne razume  francosko.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 10:05:36   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

potem ima Lovro zelo podoben problem - noben anglež (niti večina tujcev) ga ne bo znal izgovorit. "problem" je sicer drugačen kot "Tit" (izpeljanka od Titus afaik; Titus Flavius Caesar Vespasianus Augustus), ampak skoraj enakovredno zoprn user posted image


Se samo tu vtaknemuser posted image . Angleži, indijci, šrilančani, tajci, celo švedinja me je zadnjič presenetila.... tako lepo izgovorijo ime, brez problemov, čudnih naglasov, lomljenja jezikauser posted image . Do zdaj se je zalomilo le švicarjuuser posted image

Jaz sem razmišljala, da bi mu dali eno kratko ime (3 črke), ki je v zadnjih letih pri fantkih v sloveniji skoraj med najpogostejšimi. Pa sem šla takrat gledat kaj ime pomeni, in v vseh državah, ki poznajo to ime ali vsaj to različico imena- je ime žensko. Samo slovenija ima fantke s tem imenom. Sem si takrat rekla, bolje slovensko ime in naj se tujci lomijo, kot pa da ima fantek žensko ime. Pač vsak gleda drugače.  Se pa tudi jaz ujamem, da mi določeno ime ni všeč, ker poznam nekoga zoprnega s tem imenom.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.10.2011 10:11:40 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 10:10:01   
mateyka
ja no, al pa Juha - je pač Janez po finsko.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 10:22:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

potem ima Lovro zelo podoben problem - noben anglež (niti večina tujcev) ga ne bo znal izgovorit. "problem" je sicer drugačen kot "Tit" (izpeljanka od Titus afaik; Titus Flavius Caesar Vespasianus Augustus), ampak skoraj enakovredno zoprn user posted image


Se samo tu vtaknemuser posted image . Angleži, indijci, šrilančani, tajci, celo švedinja me je zadnjič presenetila.... tako lepo izgovorijo ime, brez problemov, čudnih naglasov, lomljenja jezikauser posted image . Do zdaj se je zalomilo le švicarjuuser posted image


jah, moj mož bi mel naglas (sem stestirala), če bi poznal/upošteval tuji spelling, bi po moje znal. samo ne znajo vsi. in če bi veliko potoval ali živel v tujini, bi ziher fasal naglase, to ti garantiram. še posebej če ime prebereš in ne slišiš (to sem tudi testirala). če ga slišiš, potem večinoma ni problema. samo velikokrat ga preberejo preden ga slišijo. ime naše tamale vsi švedi izgovarjajo drugače kot slovenci (ko ga preberejo seveda). in veš zakaj? ker je njihov široki A podoben našemu širokemu O-ju. Tako da Inara zveni Inora (O je kot pri besedi "oprosti"). in Lovro bi bil verjetno Luvru (o se bere kot u v švedščini). v angleščini ni pa nič drugače - ima drug "twist" seveda (črka R), samo ne mi pa rečt da ni naglasov. naglasi so že pri internacionalnih imenih, kaj šele pri lokalnih..

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 10:27:10   
petruska
Okusi so različni, vsakemu je všeč nekaj drugega, ni pa nič narobe s tem, da ti je nekaj bol všeč, nekaj manj. Brez razlik v mišlenju bi bilo res čist dolgočasno. A ni tako?
Sem zadnjič srečačala dva gospoda z imeni Nužej (iz Bartolomej) in Nanti (iz Fortunat), imeni sta mi bili zelo všečni, sem jih pa prvič slišala.
PS: Pa še dve legendi iz šole: Rambo in Tarzan

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 10:51:20   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Okusi so različni, vsakemu je všeč nekaj drugega, ni pa nič narobe s tem, da ti je nekaj bol všeč, nekaj manj. Brez razlik v mišlenju bi bilo res čist dolgočasno. A ni tako?
Sem zadnjič srečačala dva gospoda z imeni Nužej (iz Bartolomej) in Nanti (iz Fortunat), imeni sta mi bili zelo všečni, sem jih pa prvič slišala.
PS: Pa še dve legendi iz šole: Rambo in Tarzan


Zdaj sem se spomnila, sama delam v šoli in je lansko šolsko leto zaključil 9 razred Šerif,..

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 11:12:22   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

potem ima Lovro zelo podoben problem - noben anglež (niti večina tujcev) ga ne bo znal izgovorit. "problem" je sicer drugačen kot "Tit" (izpeljanka od Titus afaik; Titus Flavius Caesar Vespasianus Augustus), ampak skoraj enakovredno zoprn user posted image


Se samo tu vtaknemuser posted image . Angleži, indijci, šrilančani, tajci, celo švedinja me je zadnjič presenetila.... tako lepo izgovorijo ime, brez problemov, čudnih naglasov, lomljenja jezikauser posted image . Do zdaj se je zalomilo le švicarjuuser posted image


jah, moj mož bi mel naglas (sem stestirala), če bi poznal/upošteval tuji spelling, bi po moje znal. samo ne znajo vsi. in če bi veliko potoval ali živel v tujini, bi ziher fasal naglase, to ti garantiram. še posebej če ime prebereš in ne slišiš (to sem tudi testirala). če ga slišiš, potem večinoma ni problema. samo velikokrat ga preberejo preden ga slišijo. ime naše tamale vsi švedi izgovarjajo drugače kot slovenci (ko ga preberejo seveda). in veš zakaj? ker je njihov široki A podoben našemu širokemu O-ju. Tako da Inara zveni Inora (O je kot pri besedi "oprosti"). in Lovro bi bil verjetno Luvru (o se bere kot u v švedščini). v angleščini ni pa nič drugače - ima drug "twist" seveda (črka R), samo ne mi pa rečt da ni naglasov. naglasi so že pri internacionalnih imenih, kaj šele pri lokalnih..


Nisem nikjer rekla, da NI naglasov, rekla sem da ni bilo do zdaj čudnih naglasov in lomljenja jezika. Itak da naglasi so, saj že po sloveniji ali sosednji hrvaški najdeš različno naglašeno ime. Še vedno razbereš ime, še vedno je zelo podobno, NI pa neka spakedraščina, ko sploh ne veš ali so tebe poklicali ali ne. Ne rabiš bit pikolovski pri naglasih, ker je vsakemu jasno, da ne gre brez in vsakemu, ki ima tako ime je tudi jasno, da bodo lahko "problemi" pri izgovorjavi. Smo mislili, da bo zelo težavno, da bodo izgovorili tako, da ne bomo sploh vedeli, kaj so rekli.... pa smo pač bili presenečeni, četudi nismo povedali izgovorjave. npr pošlješ pisno prijavo za vrtec, ko prideš tja, pa vsi lepo izgovorijo ime. Itak da je lažje, če slišiš ime. Ampak če smo že taki picajzli, potem je večina ljudi tudi takih, ki še isto sekundo pozabi samo ime ob stisku roke. Kaj šele kak je naglasil? Pa tudi ko uteče izgovorjava, oz si z imenom vsakodnevno v stiku, bo še vedno pri komu ostal naglas. Povedala sem  pač naše izkušnje z večino tujcev, kot sme rekla do zdaj je imel le 1 težave z izgovorjavo in še zdaj ne more prav izgovorit, čeprav je že večx poskušal. In tudi taki obstajajo, ko povejo z istim naglasom kot jazuser posted image . Ima svakihuser posted image

Jaz mam čisto internacionalno ime, pa se povsod z drugim naglasom izgovori- mi je čist jasnoin ravno zato ne picajzlam

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.10.2011 11:23:32 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 11:36:24   
mateyka
glej Hope, če ti picajzlaš z razliko med "naglas" in "čudni naglas", potem se ne smeš čudit, da se nisva razumele user posted image

in koliko je "pikolovščine" v izgovorjavi (in kakor vidiš zgoraj, tudi v interpretaciji izrazovja user posted image ), je dostikrat stvar individualne percepcije. npr. meni se zdi angleški "Lourou" z angleškim R-jem kar konkreten naglas. mogoče v kaki škotski vasi celo nerazumljiv za kakega Lovrota. ampak mogoče je to zate ok. Lovro je še kar nedolžno ime napram Ožbeju, Aljažu ali Manci (tole pa sigurno noben ne prebere pravilno imo); napisano mislim user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 11:40:14   
betty.ford
ah, že Slovenci imamo težave pri naglaševanju Aleša. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 11:55:06   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

glej Hope, če ti picajzlaš z razliko med "naglas" in "čudni naglas", potem se ne smeš čudit, da se nisva razumele user posted image

in koliko je "pikolovščine" v izgovorjavi (in kakor vidiš zgoraj, tudi v interpretaciji izrazovja user posted image ), je dostikrat stvar individualne percepcije. npr. meni se zdi angleški "Lourou" z angleškim R-jem kar konkreten naglas. mogoče v kaki škotski vasi celo nerazumljiv za kakega Lovrota. ampak mogoče je to zate ok. Lovro je še kar nedolžno ime napram Ožbeju, Aljažu ali Manci (tole pa sigurno noben ne prebere pravilno imo); napisano mislim user posted image


Si vabljena k nam, pa boš lahko sama ocenila in presodlauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.10.2011 11:56:02 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 12:50:31   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: enea

IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Okusi so različni, vsakemu je všeč nekaj drugega, ni pa nič narobe s tem, da ti je nekaj bol všeč, nekaj manj. Brez razlik v mišlenju bi bilo res čist dolgočasno. A ni tako?
Sem zadnjič srečačala dva gospoda z imeni Nužej (iz Bartolomej) in Nanti (iz Fortunat), imeni sta mi bili zelo všečni, sem jih pa prvič slišala.
PS: Pa še dve legendi iz šole: Rambo in Tarzan


Zdaj sem se spomnila, sama delam v šoli in je lansko šolsko leto zaključil 9 razred Šerif,..



Moja prijateljica ima sina Tezira. Ko mi je poslala sporočilo iz porodnišnice, sem mislila, da se je zatipkala. Da ne govorim, koliko problemov sem imela, da v čestitki nisem umenila imena fantka. Mi je pa bilo nelagodno spraševati ali mu je res tako ime. Pač to ni moja stvar v katero bi se imela dovoljenje vtikati. Ko sem prišla fantka pogledati, se mi je zahvalil,ker sem bila edina, ki je nisem zasliševala zaradi imena.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ko drugi kritizirajo ime otroka
10.10.2011 13:09:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Si vabljena k nam, pa boš lahko sama ocenila in presodlauser posted image user posted image


kje pa si?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?