|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 7:56:57   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja
Pač delata in rojevata dokler ne bo fantek 
 

user posted image  en nas kupec (Rom) je tko delal - 12. otrok je fantek user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 10:15:46   
Anonimen
tvoja ssetra oz mož nista edina ki si želita fantka oz obratno. ga skoraj ne poznam para ki si ne želi enega spola malo bolj kot drugega, posebej če ima doma že 2ali 3 punčke ali  fantke. po 3 pupah, verjamem da je želja po fantku, posebej moški pač vsaj bi rad imel enega sina. imam tudi jaz moža ki upa da bo imel kdaj sina, imava pupico sedaj,jo ima neizmerno rad in pravi da bo vedno njegova ljubica, ampak sina bi rad imel da bi z njim hodil, ga učil moška dela itd- skratka da bi imel pomoč in naslednjika. ampak če bom imela pa 3 pupice, no way, za še enkrat. že v 2 me je groza ko pomislim na porod itd...
je pa pristisk, samo če bo še v četrto imela pupico zna biti smotano, kako jo bo sprejel tata? čeprav on določa spol...user posted image . poznam primer ko je v trtje imela pupico in mož ni hotel iti po njo v bol.- pri meni ne bi preživel......

SKRATKA UPAM, DA JIM BO USPELO. MI BOMO TUDI NASLEDNJIČ, OB OVULACIJI- BOMO VIDELI LAI DRŽI DA BO POTEM FANTEK

(odgovor članu tetkazima)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 10:26:48   
butt3rfly
jst pa ne razumem tega forsiranja, ki ga eni izvajajo na svojega partnerja glede spola otroka. otrok je otrok, puža al fant, sej ni važn. vsak bi mogu bit hvaležen, da ima zdrave otroke, da jim nič ne manjka, da so živahni, veseli in da se imajo radi med sabo. tisto o dedovanju imena na sina, o moških igrah, o stvareh, ki jih oče lahko počne samo s sinom, spada v fevdalne čase ne pa v 21. stoletje. danes lahko punce počnejo skoraj vse, kar lahko tudi fantje, zato je meni čisto vseeno, kakšnega spola bodo moji otroki. doma imamo enga fanta, za drugega otroka spola še ne vem. men je popolnoma ravno, želim si le zdravega deteca, moj je pa ži kar nor, da bo pa zdej ziher punca in da komaj čakauser posted image včasih ga morm res kar mal bremzat, nej ne bo preveč prepričan v punčko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 13:43:06   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

jst pa ne razumem tega forsiranja, ki ga eni izvajajo na svojega partnerja glede spola otroka. otrok je otrok, puža al fant, sej ni važn. vsak bi mogu bit hvaležen, da ima zdrave otroke, da jim nič ne manjka, da so živahni, veseli in da se imajo radi med sabo. tisto o dedovanju imena na sina, o moških igrah, o stvareh, ki jih oče lahko počne samo s sinom, spada v fevdalne čase ne pa v 21. stoletje. danes lahko punce počnejo skoraj vse, kar lahko tudi fantje, zato je meni čisto vseeno, kakšnega spola bodo moji otroki. doma imamo enga fanta, za drugega otroka spola še ne vem. men je popolnoma ravno, želim si le zdravega deteca, moj je pa ži kar nor, da bo pa zdej ziher punca in da komaj čakauser posted image včasih ga morm res kar mal bremzat, nej ne bo preveč prepričan v punčko.



Se podpišem pod touser posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa si moški dandanes pogosteje želijo punčk, vsaj ti, ki jih jaz poznam, so bolj moderni očitnouser posted image user posted image
Moj je rekel, da če bi izbiral, da bi mogoče malo rajši, da bi prvi otrok bil fantek. No, pa sva dobila punčko, pa je tak navdušen, da bi še kar eno imeluser posted image Ampak načeloma je seveda obema vseeno. Zdravje je definitivno na prvem mestu in jaz takih pritiskov glede spola ne bi prenašala!! Če ne zna cenit tega, kar ima, lahko spakira in gre ...


(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 14:43:13   
bibistar
IZVIRNO SPOROČILO: tetkazima

Zanima me čisto resno, kako priti do fantka. Namreč, po treh deklicah si moja sestra zelo želi dobiti še fantka. To je tudi vzrok, da se bi odložila z možem še za 4. otroka. A ve mogoče katera za kakšno preverjeno, zaneslijivo metodo, da dobijo fantka?


Draga tetazima,

zdaj pa čisto zares ;)
Lani je en čebelar načel debato o spolu pri čebelah. On je popolnoma prepričan, da matica sama določi, kakšnega spola bo čebela - trot ali čebelca, torej.
In g. Fredi pravi, da tudi ženske same določamo, katerega spola bodo naši otroci. Po njegovem kar do 8 tedna po spočetju bebice lahko določamo njen spol. LE in SAMO močno moramo misliti in si želeti punčko/fantka!!!
Tvoja sestra bo torej morala biti zelo pridna, saj je verjetno kar navajena, da misli na punčke user posted image Nič roza, nič barbik, kitk, krilc - ampak traktorji, gormiti, fantovska imena že od vsega začetka in take misli.

No, jaz sem lani septembra močno mislila na nekaj, zdaj mislim na že nekaj drugega, kaj pa je v resnici tam notri, pa baje nočeva vedeti. Zaenkrat ;)

bodi fejst in pozdravi mamico
(o možu pa sploh ne bomo zgubljali besed user posted image In opogumi sestro, naj se mu malo bolj po robu postavi. Girls Rules!!!!)

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 14:45:24   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sexat v škornjih, po možnosti umazanihuser posted image user posted image Preverjenouser posted image


Mhm, ali pa z daljincem v roki. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 14:49:59   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: bibistar

In g. Fredi pravi, da tudi ženske same določamo, katerega spola bodo naši otroci. Po njegovem kar do 8 tedna po spočetju bebice lahko določamo njen spol. LE in SAMO močno moramo misliti in si želeti punčko/fantka!!!



Jaooooooooooooooooooo
Spol določa MOŠKI.
Spol je določen isto sekundo, ko spermij prodre v jajce!!!!
Ampak še vedno lahko LE in SAMO misli in želi.

(odgovor članu bibistar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 15:03:04   
bibistar
Ja, seveda, medicina tako pravi in proti njenim dognanjem se ne gre boriti.

Ampak stric čebelar ima svojo teorijo o moči želje in misli, in če sestra od tetezime postavlja že takšna nadrealna vprašanja, nimaš kaj - morda velja prisluhniti tudi Frediju čebelarju, ki ima čisto mimogrede že 3 punčke user posted image user posted image user posted image

Očitno si nikoli ni želel fantinota user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 15:56:35   
Lantea
Atiju pa hlače dol, pa po nagi ritiuser posted image ! Kaj se to pravi izvajat pritisk, da hoče fanta....kot že rečeno je čist sam  kriv, da ma tri punčke. Če me pa kaj razkuri so pa tipi, ki mislijo, da je ženska kriva, kateri spol je....in na žalost ima marsikatera ženska potem celo slabo vestuser posted image .

(odgovor članu bibistar)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 16:22:16   
Udb



IZVIRNO SPOROČILO: Lantea

Atiju pa hlače dol, pa po nagi ritiuser posted image ! Kaj se to pravi izvajat pritisk, da hoče fanta....kot že rečeno je čist sam  kriv, da ma tri punčke. Če me pa kaj razkuri so pa tipi, ki mislijo, da je ženska kriva, kateri spol je....in na žalost ima marsikatera ženska potem celo slabo vestuser posted image .
 Očitno vsi spijo pri biologiji v OŠ...

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 16:23:18   
Udb


IZVIRNO SPOROČILO: bibistar

In g. Fredi pravi, da tudi ženske same določamo, katerega spola bodo naši otroci. Po njegovem kar do 8 tedna po spočetju bebice lahko določamo njen spol. LE in SAMO močno moramo misliti in si želeti punčko/fantka!!!
 

Ja, moč misli zmore spremeniti kromosom iz X v Y...hahahahhahaha

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 17:43:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tetkazima

Vidim, da mojega vprašanja niste vzele zares. Vam se morda zdi smešno, ampak moja sestra in  njen mož bi pa čist vse naredila, da bi prišla do fantka. Svoje 3 deklice imata zelo rada, želja po fantku pa ostaja vse od 2. nosečnosti. Moja sestra je zaradi tega precej depresivna, pa tud njen mož izvaja precej hud pritisk, da morajo nujno imeti fantka in tako je sestra pristala še na to, da bi četrtič zanosila. Najbrž pa tukaj na forumu ne bom naletela na kakšno resno, ki bi lahko kaj svetovala.


Sam to je pa zelo podobno kot tista "prigoda" mojega dedka, ko se je šel po rojstvu tretje hčere h sosedom napit zaradi žalosti, ker ima tako nesposobno ženo in nesrečo v življenju. Matr, bi ga zbrcala, če bi bil še živ, tri tako krasne hčerke, njemu je pa več pomenilo, da bi imel sina. Potem so te tri sestre dobile svoje otroke, najprej smo bile 4 punčke, potem pa sem jaz dobila bratca in smo bili kar naenkrat oh in sploh user posted image .

Resno pa je takole s temi xx in x y spermiji: moški so bolj hitri, a hitreje odmrejo, ženski pa počasnejši a dlje preživijo v ženskem telesu (do 5 dni). Zato je v teoriji tako, da če seksaš na dan ovulacije, bo do jajčeca prišlo več moških  spermijev, če pa nekaj dni pred ovulacijo, bo okoli jajčeca več ženskih. So pa še zmerom prisotni tudi drugi, tako da garancije ni. 100% je edino, če bi plačala umetno oploditev, pri čemer bi jajčece oplodili s semenčecem, ki bi bil x y. Samo ne vem, če je to pri nas sploh možno, predvidevam, da ne.


< Sporočilo je popravil Ankica. -- 10.2.2011 17:50:21 >

(odgovor članu tetkazima)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 17:59:58   
Barbara_L
tetkazima, tvojo sestro fejst h sebi stisni, pa reci da je fejst ženska. Rodila je tri zdrave otroke, glede spola pa nima ona vpliva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 18:05:27   
juhica
Matruser posted image  sem vedela da nisem dovolj mislila in si želela user posted image user posted image  - tkole je pa tretji fantek na potiuser posted image .

Mislim sej zastopim željo, sva si tudi midva tokrat zelo želela punčko (želja že iz prve nosečnosti), ampak delaš otroka, ne pa želeni spol, ker na to pa res nimaš vpliva. Da bi pa ob treh otrocih, ki so ti dani, bil depresivenuser posted image  oz. bi nek pritisk izvajal, to je pa res mal mim, glede na to koliko se eni pari trudijo, da bi sploh otroka dobili...

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 18:17:06   
Taddy78
Misionarski položaj dokler ne zanosi user posted image . Ampak čisto zares!
Ali pa sex po tisti kitajski razpredelnici.
Naša računovodkinja, žal že pokojna, je pri 6 pubecu odnehala delat punčko :)


(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 18:23:27   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tetkazima

A ve mogoče katera za kakšno preverjeno, zaneslijivo metodo, da dobijo fantka?

Posvojitev.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kako priti do fantka?
10.2.2011 18:28:28   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: tetkazima

A ve mogoče katera za kakšno preverjeno, zaneslijivo metodo, da dobijo fantka?

Posvojitev.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kako priti do fantka?
12.2.2011 12:48:53   
metulj23
IZVIRNO SPOROČILO: tetkazima

Zanima me čisto resno, kako priti do fantka. Namreč, po treh deklicah si moja sestra zelo želi dobiti še fantka. To je tudi vzrok, da se bi odložila z možem še za 4. otroka. A ve mogoče katera za kakšno preverjeno, zaneslijivo metodo, da dobijo fantka?


mogoč morjo pa poštarja zamenat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kako priti do fantka?
12.2.2011 15:54:34   
deveta
S spermiji je baje tako kot piše Ankica.  Tisti ki nosijo gen za fantka (torej Y) naj bi bili hitrejši ampak "brez kondicije", tisti ki nosijo gen za punčko (X) pa bolj počasni in vztrajni. Zenska ima v jajčecu zmeraj X, moški spermiji pa X ali Y. Kateri bo prišu do jajčeca in ga oplodil pa je svar, ki je mi ne moremo ravno kontrolirat. Zato so najbrž med "vrhuncem" ovulacije pogostejši fantki, saj imajo moški spermiji lepo podmazano pot in pripravljeno jajčece. Sicer odmrejo in za njimi pridejo punčke in stvar zaključijo.user posted image  
Zaradi tega, nekateri tudi na neke specifične položaje računajo. Torej če gre globlje bo krajša pot in bodo spermiji prišli prej, če se daš v položaj, ko je penis manj globoko, bo pot daljša in se bodo nekateri spermiji prej utrudili. Kaj pa vem, dosti tega sem že slišala, prakticirala pa ne.
Tako kot je tudi v kasnejšem življenju, če bi bilo vse po moško, bi bilo večkrat samo na pol narejenouser posted image user posted image user posted image user posted image  malo heca.

Je pa treba pomislit še na eno pomembno stvar. Moški ni nujno, da ima enako kolicino x in y spermijev. Lahko se zgodi da Y spermijev sploh nima, ali pa so tej zelo slabo aktivni in ne bo nikoli mogel spočeti fantka.
V sosednji vasi ima ena družina 6 fantkov in oče teh fantov je imel 4 brate. Torej je čisto možno, da sploh nima zasnove za punčko, oz. ima tako malo x spermijev. Pa oni nimajo toliko ottrok, ker si želijo punčko ampak ker so neka verna družina in vzamejo kar bog dauser posted image user posted image .

Kako se bo tvoja sestra odločila je njena osebna odločitev, pomembno je, da bo otrok zaželen ne glede na spol. Vse drugo je nepomembno. Garancije pa žal po naravni poti ni. Mogoče se kje v tujini (pri nas je prepovedano), da to naredit z umetno oploditvjo, seveda če partner ima zdrave aktivne spermije z Y genom. Samo za to moraš bit pa že malo obseden (moje mnenje).
Pa srečno

Pa še tisto o čebelicah. Tudi to sem že slišala, samo dolgo nazaj, pa ne vem več natančno kako je s tem. Ampak matica baje izleže jajčeca v katerih so delavke (to niso ne samci ne samice). Pol pa nekako z nečim (neko tekočino al kaj) vpliva na to al se bo s kakega jačeca izlegla nova matica ali pa trot. Če pride do kake napake in se začne razvijat preveč matic pa jih že pred rojstvom ubijejo. Sicer pa pustijo da zraste in tako nova matica začne ustvarjat svojo družino v novem panju. Če je panj prepoln, čebele rojijo in nekaj čebel gre lahko z novo matico drugam... Ah zdaj že blodim, nekaj sem o tem slišala nisem pa prepričana če je ravno tako. Ampak nekaj v tem smislu.

(odgovor članu metulj23)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kako priti do fantka?
12.2.2011 19:59:55   
maktub
ja jaz tvojo sestro na nek način razumem....razumem da si nekdo zeli določen spol..tudi sama sem si že s prvim  otrokom zelo ampak zelo zelela punčko.. jaz sem čutila da bo punčka..vsi so govorili da bo punčka.. jaz pa obozujemm roza nasploh punčke in sem bla 100% prepričana da bo..in pač ni bila...dobili smoo prečudovitega fantka katzerega nebi sedaj zamenjala za nobeno punčko na svetu ampak morem rečt da me je kr malo sokiralo..pa ne da sem bila zalostna ampak jaz nisem mogla verjet.. no pol sem kr hitro sprejelo to in superr.,.uzivamo in uzivam v fantku...
sedaj sem 2.noseča in mi je nekako vseeno...mi more bit..kajti v prvo sem tako sanjala in  sanjala...gleala te oblekice in sedaj sloh si ne upam več o tem sanjat....res imam pa takoo zeljo po punčki da vam ne morem  povedat...nevem zakaj...
kdaj pa kdaj se prav grdo počutim  ker se mi zdi da nebi smela tako razmiljat in da bi mi moglo bit čisto vseeno...ampak si ne delam nekih idej v glavi ker je boljse tako...no kar bo pač bo sam  da je zivo in zdravo...

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 20:04:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kako priti do fantka?
12.2.2011 20:15:35   
mišk
Meni se je dvakrat izpolnila želja, če bom pa še kdaj v tretje noseča, mi je pa vseeno za spol, oziroma tko bom rekla: prav nič ne bi imela proti še eni bejbiki!!user posted image user posted image  Sem pač "tip za punčke"...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kako priti do fantka?
13.2.2011 9:15:16   
mamamajča
Kaj so potem te tri punce, spodletelo bitje, ki bi moglo bit fantek al kak? Kolk pa meni to dvigne pritisk....

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kako priti do fantka?
13.2.2011 9:17:23   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


Ali pa sex po tisti kitajski razpredelnici.




Bi mi mogli met dve babi, pa mamo dva pubeca :)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kako priti do fantka?
13.2.2011 10:35:43   
Zamima
boljše, da to temo ne bere katera iz tebe o umetni oploditvi in križih in težavah, ki jih imajo s tem, da probajo SPLOH zanosit in jim NE rata, da ne govorim o tistih, ki se jim rodijo bolni otroci, otroci z raznoraznimi sindromi, oprosti, meni je to žalostno user posted image , otroci niso igračke, da jih bomo pa zdaj zbirali user posted image , no pa probajmo še enkrat mogoče bo pa zdaj fantek in to tja do ... ne vem številke 8? user posted image .

Srečna sta lahko, da imata 3 zdrave otroke! sicer pa, kdo enkrat ne doživi česa takega, kar sem zgoraj napisala itak ne more vedet kako sploh je, če ne moreš zanosit, ali imaš pa kake druge težave! - nočem moralizirat, ker sem sama zanosila kot bi rekel keks, imam pa prijateljico, ki je daleč od te sreče in ji je popolnoma in čisto vseeno kaj bo, ko enkrat bo, samo, da bi imela enega otročka.

ehh, nimam komentarjev na to temo, res ne user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?