|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
11.2.2011 22:05:24   
tanci29
sjmm-a res al kaj...user posted image ...ja mamo dober jogi...tempur...se obikuje čist po telesu tko da se posledično tudi manj premetavaš spim pa k angelček res

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
11.2.2011 22:08:30   
tanci29
mihailo.sem napisala pa me je ven vrglo...želim ti da s sonjo najdeta en fajn ritem za hranjenje in če si res želiš dojiti pol kar vztrajej, ne glede na to kok je partonažna pametna in če maš sevede filing da papca...eni so mal bolj zaspančki...pri nas je bil tak erik prve tri tedne..pol je pa šlo čist lepo naprej...tko da delaj po svojem občutku pa boš zmagala

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
11.2.2011 22:37:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanci29)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
11.2.2011 22:38:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
11.2.2011 23:43:55   
Ploha
ma res ste nore, tud jst ne sledim...

pa ful bolanih spet user posted image user posted image kaj se to dogaja nooo...upam, da pride čim prej pomlad in baj baj virusi! Za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čebela: lepa nosečka si, pa postavna, suhica ti!  Ko sem bla v drugo noseča iz principa nism nč naštimvala torbe za v P, (ker sm bla v prvo 9 dni čez rok), z namenom, da me kao preseneti...hahahha, kaj sem se uštela, 12 dni čez rok sm prav na hitro pograbla materinsko, dokumente, telefon, fotoaparat, polnilec pa dudo user posted image user posted image pa sm še živa (so mi potem nanosil hudiča pa pu)


morje:
na slo obali, en vikend. no mogoče kak dan več mal čez mejo na hrvaškem, kak apartma, hišca. Sigurn pa ne nekaj večjega...kje mamo pa cajt user posted image

vse najbolše tistim
, ki so že praznovali, veliko zdravja, super igrač in ubogljive starše! user posted image

a bi me lahko kera dala na seznam??
meta, 3580 g, 52 cm --> porodna teža...PDP (29.1., rodila 7.2.)
nekej pri 9 mescih kobacala in sedela,
shodila pri 14 m,
mere pri 6 mescih: 8270 g, 69 cm
mere pri 1 letu: 10 kg, 81 cm
mere pri 18 mescih: 13,5 kg, 91 cm



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 7:14:32   
Čebel@
jutro

user posted image

Hana še  spiuser posted image user posted image user posted image ....jaz sem se tudi naspala(sem šla ob 19.30 spatuser posted image user posted image )user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 7:22:49   
Čebel@
urša.....a veš da vsak dan nagovarjam user posted image ,da nej počaka tok da vse porihtam kar imam,pol se pa vidivauser posted image sem zmešana,a ne?user posted image

mihailo....vidve se kar pogumno dojita naprejuser posted image user posted image user posted image ......kako je Mihailo jo sprejel?....imate kakšne težave z njim?

tamika....predvidevam,da niste špilali ročnega fuzbala ampak unega,ki je nevaren za vaze in oknauser posted image user posted image user posted image

katjuša.....o morju je zaenkrat le debata....bomo itak videli kako bo s Hano in user posted image .......me pa res letos vleče v kučico.....čeprav tudi šotor še ni izključenuser posted image

petrušk.......upam,da gre zdravje le še na boljšeuser posted image user posted image user posted image ......kdaj se dobiva,da ti vrnem fredija?

sjmm...se strinjam s tanci-nujno dober jogi......midva sva vzela od Dollerja in nama je zakonuser posted image user posted image user posted image

tanci....lepo praznujteuser posted image user posted image user posted image

kolumbo........še en paket user posted image user posted image user posted image  v vaš konec

ploha....hvala za pohvaleuser posted image ......še malo pa boš gospauser posted image user posted image user posted image .....jaz kar ne upam naštimat torbe,da me res kej ne prehitiuser posted image user posted image .....te bomo dodali na seznamuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 11:54:55   
claud
Dan!

Evo ce se tuki pokasiram kak nasvet.....kako hudica prepricat otroka da pogoltne calpol..???? user posted image
V glavnem pokasirala vrocino.... vse ostalo ok...kot npr. nos.... tko da ne vem al je zarad zoba al je tud kaksna viroza sam z vrocino?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 12:55:38   
sjmm
dan!

no, pa smo spali mau bolš ...ata je v svojem biznisu...sva se včer mau spičla...bomo vidl kva bo dons...sam njemu sploh ne potegne..ma, sej je brez veze zgublat besede....sem sam hotla dons dopoldne met frej...ene 2 urci, bi me pršla kolegica iskat...mau u štacunco, pa mau za valentinčka kej kupit, pa en kofetek....seveda d ni šlo...je reku nej se u nedelo zmislim take fore...ma v nedeljo je folk z družinam...tko d sm pa pošten potrebna mau odmora od mulčkov k mi mau živčki prehitr popustijo...sm zmeri sam z njimi, sej je lušn...sam se mi zdi d bi blo za vse fajn d mamo kako urco odmora drug od drugega...no, tko pač jz mislim, moj pa zgleda drgačuser posted image

v glavnem pospravli smo, dons so mulčki ful pomagal, sva šla z Majkijem za 1 urco na luft...so svoje sobe spedenal u nulo, brisače zložil, pomivalca spraznil...sm kr debelo gledala...so očitno opazili d sm neki na tanki linijiuser posted image

v glavnem...Maj je zju3 spal do 9h, tak d dons ga sploh ne bom dala spat...pa pol zvečer mau prej...bomo vidl kako bo pol ponoč...lahk je bolš al pa slabšuser posted image ...zdej pa gremo eno korenčkovo juhco pojest z gresovimi knedli, pol okol pol4h pa sledi nadaljevanje...mulčki so si zaželeli pečen krompir iz pečice in zelenjavne polpetke...bom kr bučkine nardila, pa eno cvetačo v solati

no, to je to...lep dan vsem skupaj...pa eno pošiljko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki jih potrebujeteuser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 13:16:48   
Pikica_82
Dan. Evo, tole tortico pa Aleks časti vsem malčkom, ki ta mesec praznujejo user posted image

user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 13:18:57   
Pikica_82
Claud, jaz mu v takem primeru dam Calpol kr v čaj. Ne vem, če je to ok sicer, ampak ko se Aleks odloči, da ne bo sirupa, ga ne bo. Stisne zobke in konc.

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 13:22:46   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_82

Claud, jaz mu v takem primeru dam Calpol kr v čaj. Ne vem, če je to ok sicer, ampak ko se Aleks odloči, da ne bo sirupa, ga ne bo. Stisne zobke in konc.


hm pa ima potem kaksen ucinek?
Ker v navodilih pise da se ga ne sme redciti....

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 13:25:36   
Pikica_82
Do zdaj mu je še zmeraj pomagalo... Vsaj meni se je zdelo, da mu, čez čas je zmeraj zaspal recimo (če ga je zobek bolel na primer al pa uhica) al pa postal boljše volje. Pri vročini pa ne vem, ker še k sreči nisva imela nikoli več kot 38°C, tega pa jaz ne zbijam.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 14:08:33   
birdy
Hoj, mi mamo nov računalnik, sam pišem še na tastarga k dol še office nalagajo. Moj je seveda kupu še sesalc ki mi bo v veliko pomoč pri treh otrocih (njegove besede). K sem ga vprašala kok je stal je reku velik. sem misnla ok, ene 100eur (sva se pogovarjala o enem za 20 eur), no pa je bil precej več, ker je kupu unga k sam sesa. No, ne glčih unga ta originalnega ampak ponaredek. Juhu, bomo mel skoz posesan in to kar medtem ko bomo na sprehoduuser posted image
Sem pa tud mal v bedu. Sva se z tamalim dons cel dopoldne joškarla pa sem mu naštimala flašo in je v šusu pojedu 120mluser posted image  In mi je zdej tok hudo tko da rabim objeme. Pa prosim lepo, nobenih besed ala tud na umetnem mleku so gor zrastli ker me res ne bo potolažil to ampak v še večjo bedo spravluser posted image  Čeprov vem da bi bilo mišljen dobro.
Nč, grem zdej bi blo treba kej narest k oba spita...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 14:32:06   
Čebel@
claud....user posted image user posted image user posted image  za Larisso

sjmm.....o tto je pa grdo od tvojga da ti ni privoščil kakšne urce frejuser posted image ....vidim da rabiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pikica.....kako sta?...uživaš in počivaš k mata atija doma?

birdy......user posted image user posted image user posted image  za računalnik in sesalec-se je možek res izkazal,da te je presenetil....glede dodatka:mogoče premalo počivaš?......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate.....ne sikeraj se in lepo nadaljujta z "joškanjem"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 14:36:16   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Dan!

Evo ce se tuki pokasiram kak nasvet.....kako hudica prepricat otroka da pogoltne calpol..???? user posted image
V glavnem pokasirala vrocino.... vse ostalo ok...kot npr. nos.... tko da ne vem al je zarad zoba al je tud kaksna viroza sam z vrocino?


mi damo raje svečko...... drgugače pa s eje že zgodilo da nismo imeli sevčk doma pa smo dali calpol med johurt in je vedno pomagalo.....

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 14:38:58   
Katjusa
pospravljeno stanovanje ni boljšegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam pisalno mizo je še treba to je pa možek reku, da jo bo ko pride je šel v Dramlje še po jedilno mizo in 2 stola... čez uro in pol pa dobimo obiske no botrca od Florjana z možekom in hčerkico pride da bo Benjamin vsaj malo praznoval smo pa kupli malo tortico kr v šparu upam, da bo dobrauser posted image user posted image user posted image user posted image
Jutri pride pa moja botrca in babi, dedi bosta pa babi in dedi tortico prineslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 14:42:18   
Katjusa
birdyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam to bom rekla sem dala to skos toleži se da si vsaj dobra 2 meseca dojila jst niti to nisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja zrastejo ni panike sam mamica pa nikoli ne preboli vsaj jst nisem tak da pošiljam miljon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jokam s tabo in če rabiš kako besedo veš kje me najdeš......

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 14:43:21   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica_82

Dan. Evo, tole tortico pa Aleks časti vsem malčkom, ki ta mesec praznujejo user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 14:45:58   
Katjusa
sjmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te čist štekam mojmu tud ne potegne da sme zdej v službi in da bi kdaj prišla prav kaka pomoč vse mu morem arekovat pa še takrat ni narejeno.....user posted image bomo tud se rabli mal dol vsest pa pomenit....

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 17:19:29   
Urša08
Birdy najprej dozo objemčkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te čist zastopim kako ti je pri srčku. Ej sej veš kako sem jaz jamrala par tednov nazaj. V glavnem tud če si mu danes dodala to ne pomeni da mu boš vsak dan. Spočij si, ulež, pa veliko pij, pa obvezno ne se sedaj sekirat zaradi te flaške. Nama je dojenje spet steklo tako da ji občasno še dodam , vendar imava pa dneve ko nama čisto štima samo na joškiuser posted image user posted image user posted image . Tako da glavo pokonci , boš vidla da bo vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa res poskušaj čim več počivat. Ko jaz skoz neki delam se ful pozna na mleku.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 17:28:43   
Onasiss
Vau... že šesti del...
na hitro...
VSEM FEBRUARČKOM VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi z dopusta... vas pokomentiram kasnejje...

CLAUD... mi take težave rešimo s šprico direkt v usta... že pri Vitu je bilo tako, pri Evitti pa tudi ko je to potrebno.... sicer pa je to edini način ko moraš dat otroku sredi noči kak sirup... tako majhnega je težko prepričati, da ob enih ponioč odpre usta in spije sirup... poskusi

šibam se tipkamo kaSNEJE


_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 17:36:27   
Urša08
Claud jaz sem pri Žigu uporabljala kar svečke.

Sjmm  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti želim da tvoj pokapira da potrebuješ tud ti zase kako urco frej, da mal odklopiš vse skup. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Onasis helov user posted image Kako ste? Ste fino smučali?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 17:39:19   
Urša08
Birdy super za sesalec user posted image user posted image user posted image user posted image za takle sesalec jaz mojmu prigocarjam tko da če bo oktobra, ko damo vse dopuste čez kaj viška e ostalo si ga omislimuser posted image . Tebi pa naj dobro služi

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VI.del
12.2.2011 17:43:01   
Urša08
Midva sva šla zjutraj sama na eno tortico in kavico. Imava danes najino obletnico in sicer 11 - to. Potem smo pojedli kosilo, je še od včeraj ostala juhica in omaka za makarončke. Popoldan smo dobili pa obiske, staro mamo in ata od mojga. Je blo luštno. Sedaj se morm pa mal med cote vršt, pa kopalnico pospravit potem sem pa frej.

Pikica čudovito tortico si naredila user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša uživajte danes in lepo praznujte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?