|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 13:48:05   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Če dodaš kis, perilo 1000 % ne bo smrdelo po kisu (samo dat ga je treba v boben, ne v kak predalček za mehčalec - ker od tam stroj vzame proti koncu pranja), bo pa mehkejše, boljše oprano in bolj dišeče, ker kis zmehča vodo in zato prašek lahko prodre globlje v perilo in je tako učinkovitejši. Preizkušeno - jaz perem tako zdaj kake pol leta.

Aja - pa če dodajaš kis, lahko količino praška zmanjšaš. Jaz dajem cca. 50 ml tekočega praška + 1 dl kisa v dozirno posodico, ki jo dam v stroj med perilo.


zmajaz.....hvala na informaciji, bom naslednjič poskušala s kisom.....

Nisem imela pojma, da se s kisom da prati......



Za to foro sem zvedela od EKOGREEN tu na RR.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Skrivnosti dišečega perila
14.2.2011 14:24:31   
HuAnita
Softlan - iz Muellerja, pri meni ta zmaga user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Skrivnosti dišečega perila
15.2.2011 15:56:18   
pizmek
Kateri kis pa to uporabljate?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Skrivnosti dišečega perila
15.2.2011 16:10:44   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Tudi jaz uporabljam kis namesto mehčalca. Uporabljam pa tekoči frosch-aloe vera. Pisano ne diši, belo na 60 st. tudi ne-bolj vonj po čistem in opranem....brisače pa perem na 95 in sušim v sušilcu in prav lepo dišijo.


Isto. Za enkrat še bolj preizkušam, kateri prašek najbolj diši in tale Frosch je kar dober, pa Ariel tudi, naslednji je na vrsti roza Rex. Delam pa kot zmajaz; 50ml praška in deci kisa.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Skrivnosti dišečega perila
15.2.2011 17:40:55   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: pizmek

Kateri kis pa to uporabljate?



mene tudi to zanima.. alkoholni.. jabolčni ???? (nikoli nisem probala pa nebi rada kaj posračkala)


torej kis v boben, pralni prašek v predalček... mehčalec ni potreben ?

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu pizmek)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Skrivnosti dišečega perila
15.2.2011 18:51:55   
zmajaz
Lahko je načeloma katerikoli kis - najboljše pa alkoholni oz. Vegis, kis za vlaganje (tuš znamka) v 3l kanglici je najcenejši in super za pranje in čiščenje.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Skrivnosti dišečega perila
15.2.2011 19:22:05   
Najaa
Alkoholni kis. Jaz ne bi jabolčnega dajala. user posted image
Dam pa v posodico skupaj prašek in kis, pa direkt v boben. Nič ne dajem v predalčke.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Skrivnosti dišečega perila
15.2.2011 21:38:16   
elevitka
Aha! Super in hvala obema !

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Skrivnosti dišečega perila
15.2.2011 22:33:55   
ronja
Kaj pa tiste ki ne uporabljate mehčalca in perete s kisom? Jaz nikakor ne morem najti praška po katerem bi mi cunje dišale. So kar nekako brez vonja, pa ne vem zakaj ???? Zdaj imam Persil in ga bo zmanjkalo, in res ne vem katerega naj kupim, da bojo vsaj malo dišale

Če pereš s pralnimi oreški in daš kis za mehčanje, lahko v predalček za mehčalec dodaš poleg kisa še kako kapljico eteričnega olja (vonj po izbiri). Ali pa daš v sušilec (če pozimi tam sušiš cunje) vrečko, napolnjeno s sivko (iz dovolj močne tkanine in dobro zašito, da se ne strga) ali pa volnene krogle, na katere kapneš kako kapljico eteričnega olja.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Skrivnosti dišečega perila
16.2.2011 10:18:18   
zvezdica_1
ronja

jaz kisa ne dajem v predalček za mehčalec, ampak kar v posodico za tekoči prašek ( gel) in direkt v boben...
trenutno še imam nekaj ariela, ampak razmišljam o dashu... saj ariel lepo diši, ampak sem se že malo naveličala vonja. mehčalec uporabljam samo za volno in občutljivo perilo, kakih 30 ml dam noter, trenutno je silan almond milk ( diši pa božansko)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Skrivnosti dišečega perila
16.2.2011 22:18:26   
anckabancka
Jaz tudi perem s kisom in z Dashem. Perilo mi lepo diši, porabim veliko manj pralnega praška pa še bolj EKO se obnašam user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Skrivnosti dišečega perila
17.2.2011 7:28:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Lahko je načeloma katerikoli kis


balzamični?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Skrivnosti dišečega perila
17.2.2011 7:49:18   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Lahko je načeloma katerikoli kis


balzamični?



are you kidding me?:) alkoholni seveda...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Skrivnosti dišečega perila
17.2.2011 9:17:23   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Lahko je načeloma katerikoli kis


balzamični?



are you kidding me?:) alkoholni seveda...



balzamični s česnom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Skrivnosti dišečega perila
17.2.2011 21:39:40   
Dadi
Pri nas peremo načeloma z Dash-em ali s Persilom-tekoči praški. Mehčalce pa mal menjam, dam jih le redko, ker mam sušilca in že sam Dash ima tak lep vonj.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Skrivnosti dišečega perila
17.2.2011 22:43:43   
aknela123
Rumeni Duel - sem šla v vrtcu pogledat v pralnico kaj uporabljajo ko perejo slinčke, ker so potem mojim čebelam še doma tako lepo dišale majčke od teh slinčkov. 

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?