|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
19.2.2011 22:08:29   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

No, da vam povem na kako fajn rojstnodnevni fešti smo mi bli... smo šli od tam direkt k dežurnemu user posted image user posted image tam se je začela ful za uho šlatat tako da sem takoj vedela da nekaj ne štima, potem pa kar naenkrat v jok: mami, buba user posted image user posted image ima začetek vnetja, je dobla kapljice (ne vem kako se jim že reče), eno dozo kar tam v uho.... da se je ful jokala verjetno ne rabim poudarjat user posted image user posted image doma pa še eno žličko Calpola... zdaj spi, pa upam, da se bo vsaj malo odpočila...
Aja, Tasa, žal tudi vaša čagica jutri odpade user posted image



Ojoj, user posted image user posted image user posted image za Marušo!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
19.2.2011 22:14:01   
Tulipan12
Da se še jaz potožim: celo noč nismo spali, Lia se je zbujala na pol urce do urco, nič mi ni bilo jasno, sem obtoževala polno luno. Ker ona vedno smrči in težko diha skozi nos, nisem na nič pomislila, zjutraj pa vidim totalno poln nos, konkreten prehlad, sem vsakič cel aspirator napolnila, ko sem ji ga čistila.user posted image
Prišli pa so naši Avstralciuser posted image  in mi ogreli srček.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
19.2.2011 22:17:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Da se še jaz potožim: celo noč nismo spali, Lia se je zbujala na pol urce do urco, nič mi ni bilo jasno, sem obtoževala polno luno. Ker ona vedno smrči in težko diha skozi nos, nisem na nič pomislila, zjutraj pa vidim totalno poln nos, konkreten prehlad, sem vsakič cel aspirator napolnila, ko sem ji ga čistila.user posted image
Prišli pa so naši Avstralciuser posted image  in mi ogreli srček.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in super za vaše. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
19.2.2011 22:20:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

No, da vam povem na kako fajn rojstnodnevni fešti smo mi bli... smo šli od tam direkt k dežurnemu user posted image user posted image tam se je začela ful za uho šlatat tako da sem takoj vedela da nekaj ne štima, potem pa kar naenkrat v jok: mami, buba user posted image user posted image ima začetek vnetja, je dobla kapljice (ne vem kako se jim že reče), eno dozo kar tam v uho.... da se je ful jokala verjetno ne rabim poudarjat user posted image user posted image doma pa še eno žličko Calpola... zdaj spi, pa upam, da se bo vsaj malo odpočila...
Aja, Tasa, žal tudi vaša čagica jutri odpade user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Mačika, samo pzdravite se. Rojstnih dnevov še bo veliko... user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
19.2.2011 22:21:01   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jernej je samski??? user posted image A ni ravno dobil otroka?

Halo punce, kako ste kaj?
tasa super, da si odprla nov del. user posted image

Jaz sem totalno utrujena, čakam zdej da moji trije vagabundi pridejo domov pa da gremo spat. user posted image



Čula po radiju ta teden, da je samski po dolgoletni zvezi, ti pa ne znam kaj drugega povedat, ker se nikoli nisem poglabljala v njegov življenjepis, sem imela preveč dela s svojim zadnja leta.user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
19.2.2011 22:22:24   
tasa_m
Pa dober večer.
Danes smo imeli praznovanje za babice in dedije. Uspelo v nulo user posted image , čeprav Lija ni spala pooldan je vzdržala do 20,30, pol pa padla v posteljo brez ugovarjanja. Kak je to fajn user posted image user posted image
Zda pa grem slikice dat na računalnik, pa mogoče katero pripopam gor user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
19.2.2011 23:13:26   
tasa_m
Evo, pa dam še kako slikico oz. slikice od našega praznovanja user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
20.2.2011 8:26:19   
trezika
tasa super za praznovanjeuser posted image user posted image user posted image upam, a boste danes tudi uživale... pa še za naju kak kos torte pojejte user posted image user posted image
no, Maruša je spala celo noč, zjutraj se je zbudila dobre volje, razigrana, niti malo ni kazala da bi jo kaj bolelo...tako da mi zdaj nič ni jasno user posted image ampak bova za vsak slučaj danes doma, da ne bi blo vseeno kaj narobe...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
20.2.2011 11:46:12   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jernej je samski??? user posted image A ni ravno dobil otroka?

Halo punce, kako ste kaj?
tasa super, da si odprla nov del. user posted image

Jaz sem totalno utrujena, čakam zdej da moji trije vagabundi pridejo domov pa da gremo spat. user posted image



Čula po radiju ta teden, da je samski po dolgoletni zvezi, ti pa ne znam kaj drugega povedat, ker se nikoli nisem poglabljala v njegov življenjepis, sem imela preveč dela s svojim zadnja leta.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image Saj jaz tud sam mimogrede sem ga vidla na eni naslovnici, kako ves srečen drži otroka v rokah in je pisalo nekaj v smislu "novoečeni očka".

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
20.2.2011 11:47:40   
Najaa
LIJA VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 7:54:46   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

Tasa, še enkrat hvala za vse! Bilo je super! Še sedaj sem sita. Na onem RD kasneje, sem samo sedala in nič jedla in pila. user posted image Lepi ste na slikicah!user posted image user posted image user posted image

Maruša, upam, da uhica več ne boli. user posted image user posted image

Danes pa je nas presenetil sneg. Saj ne vem, če se naj veselim al ne. Sigurno pa privoščim šolarjem, da ga bodo končno imeli nekaj med zimskimi počitnicami.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:21:50   
Tulipan12
Dobro jutro!
Tasa, lepe slikice! Joj, Lija se mi zdi že res full velika na slikah, le kam tako hiti ta čas??!!
trezika upam, da ste boljeuser posted image
Kokica mene je sneg tudi malo šokiral, se mi je zdelo, da sem nekje zasledila, da bo sončnouser posted image  no, ko smo bili za vikend v Ravnah, je bilo full lepo vreme, sonček in 6C, tu pa kr naprej ta nizka oblačnost in zdaj še sneg... Sicer pa, tak kot si rekla, bodo imeli otroci vsaj lepe, bele počitnice, konec koncev je še zima, naj se zdaj nasneži in nahladi, da bo težko pričakovana pomlad tista prava, s sončkom in prijaznimi temperaturami in v pričakovanju prvih spomladanskih cvetlic!user posted image  Jaz jo že tak čakam, letos še posebej zaradi prijetnega vozičkanja in še samo 3 tedne in bo končno tudi T. z nami za vikende doma!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:33:07   
KOKICA32
Maladva, dodaj še kakšno slikico Nastje, če želiš, da jo dodamo v seznam!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:34:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Kokica mene je sneg tudi malo šokiral, se mi je zdelo, da sem nekje zasledila, da bo sončnouser posted image  no, ko smo bili za vikend v Ravnah, je bilo full lepo vreme, sonček in 6C, tu pa kr naprej ta nizka oblačnost in zdaj še sneg... Sicer pa, tak kot si rekla, bodo imeli otroci vsaj lepe, bele počitnice, konec koncev je še zima, naj se zdaj nasneži in nahladi, da bo težko pričakovana pomlad tista prava, s sončkom in prijaznimi temperaturami in v pričakovanju prvih spomladanskih cvetlic!user posted image  Jaz jo že tak čakam, letos še posebej zaradi prijetnega vozičkanja in še samo 3 tedne in bo končno tudi T. z nami za vikende doma!!!user posted image user posted image user posted image


A ti povem, da smo mi v soboto že občudovali prve zvončke. user posted image user posted image user posted image Znanilci pomladi!user posted image user posted image user posted image Drugače pa kot opisuješ, še vedno je zima in prav je tako.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:35:56   
Tulipan12
Lia smrka na polno, prav lije ji iz nosa, ji čistim non-stop, ker sploh ne more dihat, posledično nima apetita, še Operil ji dajem, moram preverit koliko dni ji ga lahko dajem, se spomnim, da je zadnjič ena o nekih omejitvah govorila. Samo upam, da se do nedelje to konča, ker šibamo na smučanje. Aja, rokavčkov nisem našla ne v BC ne v Pikapolonici, bom zgleda morala v kak Interspar al pa kam drugam.user posted image

Da vas še malo nasmejim, kot sem že omenila, so končno prispeli sorodniki iz A. in smo bili vsi pri babici v Ravnah, bilo nas je vsega skupaj 22, od tega 7 malih otrok, noro, vam rečem! Je rekel T., da ko je nekaj časa sedel v dnevni sobi, je vsak, ki je prišel mimo ali nekoga ali nekaj iskaluser posted image user posted image user posted image , mi je bilo kar jasno kak so lahko pozabili Kevina v Home Alone!user posted image user posted image user posted image  Je pa lušno, taka velika družina, ki se zbere, je pravi balzam za vse probleme, ker v tistih trenutkih vse izgine in je pomembno samo, da prideš na vrsto, da lahko z vsakim malo poklepetašuser posted image  

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:37:40   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Kokica mene je sneg tudi malo šokiral, se mi je zdelo, da sem nekje zasledila, da bo sončnouser posted image  no, ko smo bili za vikend v Ravnah, je bilo full lepo vreme, sonček in 6C, tu pa kr naprej ta nizka oblačnost in zdaj še sneg... Sicer pa, tak kot si rekla, bodo imeli otroci vsaj lepe, bele počitnice, konec koncev je še zima, naj se zdaj nasneži in nahladi, da bo težko pričakovana pomlad tista prava, s sončkom in prijaznimi temperaturami in v pričakovanju prvih spomladanskih cvetlic!user posted image  Jaz jo že tak čakam, letos še posebej zaradi prijetnega vozičkanja in še samo 3 tedne in bo končno tudi T. z nami za vikende doma!!!user posted image user posted image user posted image


A ti povem, da smo mi v soboto že občudovali prve zvončke. user posted image user posted image user posted image Znanilci pomladi!user posted image user posted image user posted image Drugače pa kot opisuješ, še vedno je zima in prav je tako.



Zvončke smo mi že tudi doma na vrtu občudovali letos, čakam tulipančke, U know whyuser posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:43:44   
KOKICA32
Lia user posted image user posted image user posted image . Operil lahko daješ 5 dni, potem pa ne več, ker izsuši sluznico.user posted image

V kateri hotel greste v KG? Sem dobila neko res ugodno varianto za Bum počitnice v hotelu Lek, pa me zanima, če vi tudi greste tja?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:44:58   
KOKICA32
Rokavčki- Hervis pa taki ja. Ja, pa Interspar ali Hipermarket Mercatorjev boš ziher dobila. 

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:51:27   
Tulipan12
Tasa kaj pravi Lija na poganjalčka?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:55:16   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Lia user posted image user posted image user posted image . Operil lahko daješ 5 dni, potem pa ne več, ker izsuši sluznico.user posted image

V kateri hotel greste v KG? Sem dobila neko res ugodno varianto za Bum počitnice v hotelu Lek, pa me zanima, če vi tudi greste tja?



Mi gremo v Alpino, tudi boom počitnice, od 27.2. do 4.3. 288evrov in taksa za naju oba (otroci zastonj), polpenzion. Se mi zdi full ugodno. Kopanje in wellnes pa imamo vključen v Larixu. Pa kart za smučanje ne rabimo kupit, ker veljajo iste kot na Pohorju in ima T. itak letno, ostalo pa je zrihtal prenosne.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 8:57:54   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Rokavčki- Hervis pa taki ja. Ja, pa Interspar ali Hipermarket Mercatorjev boš ziher dobila. 


Ja, ja, bom se morala odpravit tja, ker kot kaže, bomo se več kopali kot smučali, sem gledala vremeuser posted image  sneg vse dni ko bomo tam, pred tem sonček in za tem sončekuser posted image  Tak kot sem rekla, glavno, da smo skupaj, ostalo bo že!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:00:16   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Lia user posted image user posted image user posted image . Operil lahko daješ 5 dni, potem pa ne več, ker izsuši sluznico.user posted image

V kateri hotel greste v KG? Sem dobila neko res ugodno varianto za Bum počitnice v hotelu Lek, pa me zanima, če vi tudi greste tja?



Mi gremo v Alpino, tudi boom počitnice, od 27.2. do 4.3. 288evrov in taksa za naju oba (otroci zastonj), polpenzion. Se mi zdi full ugodno. Kopanje in wellnes pa imamo vključen v Larixu. Pa kart za smučanje ne rabimo kupit, ker veljajo iste kot na Pohorju in ima T. itak letno, ostalo pa je zrihtal prenosne.


Super! Res ugodno!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem gledala tole:

http://www.hotel-lek.si/default.asp?stopId=|1|408&lang=slo&PageId=408&tipId=pst&novId=798&t=zima



BOOM počitnice! z vključenimi smuč. kartami, bazenom, polp.,. Samo ne vem, kdo bi šel poleg, ker bi moral iti nekdo, ki ima seveda čas, ne smuča, da bi lahko pazil Valentina!user posted image

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 21.2.2011 9:01:18 >

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:03:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Rokavčki- Hervis pa taki ja. Ja, pa Interspar ali Hipermarket Mercatorjev boš ziher dobila. 


Ja, ja, bom se morala odpravit tja, ker kot kaže, bomo se več kopali kot smučali, sem gledala vremeuser posted image  sneg vse dni ko bomo tam, pred tem sonček in za tem sončekuser posted image  Tak kot sem rekla, glavno, da smo skupaj, ostalo bo že!user posted image



eh, pa ne verjemi napovedim, po moje pa boste ravno vi imeli lepo vreme, ker tako veš, da se vedno prestavi vreme (ko napovedujejo lepo vreme za vikend je potem lepo glih v ponedeljek in torek), tako da. Drugače pa ja, važno je, da boste familija!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:21:45   
KOKICA32



user posted image



Tulipan, samo zate:

user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:40:34   
Najaa
Dober dan, punce.

Eh ta sneg... sej vem, da vam je fajn, ko smučate, meni pa ni... Pa ne zarad snega, ampak zarad plundre, ki ostane za njim...
Še dobro, da se nisem včeraj podala na štajersko, ker v takem vremenu se pa res nerada vozim.
Punci sta spakirani v vrtcu, možek je bolan, jaz pa grem deeeeeeelat. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?