|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:31:22   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Matcar a daj...toliko zaradi trikotnika? Ma raje bi take haklali, ko druge ogrožajo pa nažgani vozijo ipd. user posted image
A ime za dečkota je skrivnost? Pravzaprav jaz niti za pupo ne vem, če slučajno ta lulek le ni lulek ampak popkovina.
Ja,tolko mi je napisal.60 ojrov,če plačam v 8-h dneh.
Tomi bo,če bo fantek,bomo pa za punčko tudi zbrali,za vsak slučaj.user posted image

Lušno ime. Jaz si takega rockerja predstavljam (verjetno zaradi Siddharte).user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:31:55   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Neeee!


ok...ker je malo narobe vse skupaj razumela glede tebe...sorry user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:32:44   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: katy83

čer.

no, sem vas uspela prebratuser posted image

saj za komentirat tak nimam kaj dostiuser posted image

no, glede ločitev...sem istega mnenja kot Marta, pač v vsaki vezi je kriza, ampak če je teh slabih trenutkov več kot dobrih...potem...to ni zame...rada sem srečna in zadovoljna in če tega v zvezi ne čutim, potem brezveze...pa Bambi...aja si bla poročena...no, samo da je zdaj ok...jaz imam podobno izkušnjo...8 let v vezi, ki je bila z moje strani vsaj 5 let zlagana, ko je hotel otroka sem raje naredila konec, ker sem vedela, da ne bo dolgo trajalo...no, zdaj sem srečnauser posted image   no, pa že bluzimuser posted image

no pri meni je bilo zelo podobno ... prej 7 let v vezi... zlagana tud najmanj 5 let-tud zvesta nisem bla...ene že poznate mojo zgodbo...

Matcar, fantka boste imeli? Kako mu bo ime?user posted image


moram vam še povedat, da je T začel nekaj štrajkat pri hraniuser posted image ne vem kaj se dogaja, že v hotelu je full ipiko zganjal...pa ni hotel tega pa ne onega...pa smo pač mislili, da zaradi preveč vsega na mizi...danes doma pa isto...zjutraj sploh ni hotel na žlico jest...je kazal na flašouser posted image Pa potem popoldan sem mu mislila kompot dat, pa mi je ven pljuvaluser posted image   Je možno, da zaradi tega ker ga grlo boli??? Naju namreč grlo boli. user posted image





moja prejšnja veza je tudi trajala 7 let...hm...pa zdaj sva z možem skupaj 7 let...u j....ti...vedno to 7 leto user posted image




sedmo je nevarno ja...



a te sem jaz zdaj že mimo ?

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:33:27   
matcar
Pa hvala babike za podporo.Sploh nisem tak mislila,kot je izpadlo glede spola,je pa res,da moj je,pa ni važno kaj ima med nogicami.Itak sem že vesela.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:33:54   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

a te sem jaz zdaj že mimo ?


ja tej že, če sta več kot 7 let skupaj user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:34:21   
marta82
Po raziskavah naj bi se največ parov razšlo sedmo leto. Sem tudi jaz enkrat brala, ja.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:35:15   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Neeee!


ok...ker je malo narobe vse skupaj razumela glede tebe...sorry user posted image

zakaj sory? Meni je itak vseeno,samo naj prebere vse,če že mora špijunit,pol pa naj piše in komentira.Če pa je MB-jevka,pa se nam naj pridruži,pa bo stvar rešena.Al se motim?user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:35:38   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pa hvala babike za podporo.Sploh nisem tak mislila,kot je izpadlo glede spola,je pa res,da moj je,pa ni važno kaj ima med nogicami.Itak sem že vesela.user posted image


ma ne sekiraj se, me ki te poznamo vemo kako je bilo vse skupaj rečeno in mišljeno ostali pa še bodo ali pa tudi ne razumeli...ma b....teuser posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:36:17   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

a te sem jaz zdaj že mimo ?


ja tej že, če sta več kot 7 let skupaj user posted image




ja sma ... sam se mi ne zdi da je tahujše mimo... ampak šele prihaja user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:36:22   
matcar
Ja,ime je pa začuda lepo tudi Lei in Maksu,ker sma jih vključla v izbiranje,Saš pa še ne govori,da bi lahko komentiral.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:36:23   
Sacherca
Ceer

No imam se fore glede sedmega leta,letos bo 6o,naslednje leto pa 7.te pa boljse,da pocakamo z ohcetjo do 8ga user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:36:52   
Sacherca
Meni je tudi vsec ime  Tomiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:37:03   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Neeee!


ok...ker je malo narobe vse skupaj razumela glede tebe...sorry user posted image

zakaj sory? Meni je itak vseeno,samo naj prebere vse,če že mora špijunit,pol pa naj piše in komentira.Če pa je MB-jevka,pa se nam naj pridruži,pa bo stvar rešena.Al se motim?user posted image



ja saj zato sem kar direktno vprašala če se poznata


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:37:10   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

a te sem jaz zdaj že mimo ?


ja tej že, če sta več kot 7 let skupaj user posted image




ja sma ... sam se mi ne zdi da je tahujše mimo... ampak šele prihaja user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:37:11   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pa hvala babike za podporo.Sploh nisem tak mislila,kot je izpadlo glede spola,je pa res,da moj je,pa ni važno kaj ima med nogicami.Itak sem že vesela.user posted image


ma ne sekiraj se, me ki te poznamo vemo kako je bilo vse skupaj rečeno in mišljeno ostali pa še bodo ali pa tudi ne razumeli...ma b....teuser posted image

Itak!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:38:02   
matcar
Grem film gledat,pridem nazaj....

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:38:39   
Sacherca
Matcar samo Maks pa je res pravi ded,moj skrat je pol leta starejsi od njega in ima 10kg manj user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:38:43   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pa hvala babike za podporo.Sploh nisem tak mislila,kot je izpadlo glede spola,je pa res,da moj je,pa ni važno kaj ima med nogicami.Itak sem že vesela.user posted image

Ma oprosti, mogoče sem tudi jaz narobe odreagirala, hotela sem samo povedati, da ni važen spol, samo zdravo naj bo...ko so meni na UZ v nosečnosti povedali da ima moj fantek prirojeno napako, se mi je svet podru in šele takrat sem ugotovila pomen stavka-ni važno kaj bo, samo da je zdravo! Zato sem napisala da ne biti žalostna zaradi tega ker ni pupa(bo pa petauser posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:38:44   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Po raziskavah naj bi se največ parov razšlo sedmo leto. Sem tudi jaz enkrat brala, ja.


na žalost to je resuser posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:39:02   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pa hvala babike za podporo.Sploh nisem tak mislila,kot je izpadlo glede spola,je pa res,da moj je,pa ni važno kaj ima med nogicami.Itak sem že vesela.user posted image

Me razumemo, ker te poznamo. Je pa res, da je to od človekove situacije odvisno in delno tudi to punco, ki ti je pisala razumem. Ko sem hodila v ICSI postopke so mi šli kar lasje pokoci, če se je kdo "zmišljeval" katerega spola bi raje imel otroka, ker sem si vedno mislila, da naj bodo raje veseli, da ga sploh lahko imajo in naj tega ne jemljejo samoumevno. Tako, da naj te to kar je napisala ne razjezi, ker pač vsak glesa s svojega zornega kota in tudi stvari vidi drugače, ker je prebrala samo del pogovora.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:40:15   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja,ime je pa začuda lepo tudi Lei in Maksu,ker sma jih vključla v izbiranje,Saš pa še ne govori,da bi lahko komentiral.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:40:46   
Sacherca
Botrca daj mi reci kaj sta si privoscila v Zlati srni,da si spet malo luste naredim po kitajski user posted image Pa kolk sta placala,ce ni skrivnost?
Aja pa zacel se je moj klub za iskanje zaposlitve in nas ima ena mentorica,ki me tako spominja nate,kot bi bili dvojcici...Samo,da ima ona daljse lase....Zgleda pa baba pa pol user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:41:34   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pa hvala babike za podporo.Sploh nisem tak mislila,kot je izpadlo glede spola,je pa res,da moj je,pa ni važno kaj ima med nogicami.Itak sem že vesela.user posted image

Ma oprosti, mogoče sem tudi jaz narobe odreagirala, hotela sem samo povedati, da ni važen spol, samo zdravo naj bo...ko so meni na UZ v nosečnosti povedali da ima moj fantek prirojeno napako, se mi je svet podru in šele takrat sem ugotovila pomen stavka-ni važno kaj bo, samo da je zdravo! Zato sem napisala da ne biti žalostna zaradi tega ker ni pupa(bo pa petauser posted image user posted image user posted image user posted image )



kakšno pa?


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:42:04   
botrca
Ej babike, kaj vam kaže da nisem prisotna? user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Mariborčanke,19.del
19.2.2011 21:43:14   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pa hvala babike za podporo.Sploh nisem tak mislila,kot je izpadlo glede spola,je pa res,da moj je,pa ni važno kaj ima med nogicami.Itak sem že vesela.user posted image

Ma oprosti, mogoče sem tudi jaz narobe odreagirala, hotela sem samo povedati, da ni važen spol, samo zdravo naj bo...ko so meni na UZ v nosečnosti povedali da ima moj fantek prirojeno napako, se mi je svet podru in šele takrat sem ugotovila pomen stavka-ni važno kaj bo, samo da je zdravo! Zato sem napisala da ne biti žalostna zaradi tega ker ni pupa(bo pa petauser posted image user posted image user posted image user posted image )



kakšno pa?



Na ledvički

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?