|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2011 II.del
30.4.2011 21:55:37   
pixika
Pozdravljene!

barcolana in tesko, tudi jaz sem bila istočasno v porodnišnici ... user posted image Dobro uro po mojem zadnjem postu sem dobila popadke in nato 22. 4. ob 1h zjutraj rodila Filipa, velikega 56 cm in težkega 4110 g.

Čestitke vsem! user posted image Uživajte s svojimi zakladki!

Toliko na hitro, ker še vedno težko sedim ...

(odgovor članu tesko)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Aprilčice 2011 II.del
30.4.2011 22:30:45   
barcolana
Pixika in Tesko ter ostale, čestitam za naraščaj, očitno smo bile res skupaj v PO, jaz sem bila v sobi št. 1.

Ja, šunka in pirhi za velikonočni zajtrk ... mojega poba sicer ni nič šraufalo (ga pa zdaj toliko boljuser posted image ), je pa imela cimra s svojim sinkom zaradi tega jajca hude težave ... Tesko, žal mi je za tvojo negativno izkušnjo, tudi pri meni ni bilo rožnato, ampak podrobnosti ne bi. Hvala bogu za izurjeno in strokovno ekipo, babici sta bili super, dr. je pa šival ko tapravi krojač user posted image user posted image user posted image user posted image . HB notranji šivi ne bolijo tako zelo in lahko že sedim na riti. Sestre in snažilke so bile tudi fajn, da ne govorim o pediatru (moj pob je bil na meji za zlatenico). S porodnišnico sem bila več kot zadovoljna.

Kako se pa kaj doma ravnata s svojimi punčkami? Pri nas se počasi privajamo eden na drugega. Ampak počasi.


(odgovor članu pixika)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Aprilčice 2011 II.del
1.5.2011 12:01:25   
wessna
javljam vam, da sem 21.4. ob 15:18 dobila v naročje največji zaklad na tem svetu.. na svet je prijokala Bella, velika 49 cm in težka 3590g..

barcolana v kateri P so vam pa šunko pa pirhe dal??

(odgovor članu barcolana)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Aprilčice 2011 II.del
3.5.2011 11:06:16   
pixika
Pozdravljene!

buba1982, iskrica, Dajica, KarinaJ kako kaže? Ste ostale aprilčice ali ste pobegnile k majčicam?

wessna, čestitam!

tesko, tudi meni je žal, da si imela takšno porodno izkušnjo. Upam, da si zdaj že kaj bolje.
Vedve z barcolano sta bili v Postojni, a ne? Res zanimivo, da so vam dali šunko in jajca za zajtrk.
V LJ ni bilo ne duha ne sluha o praznični pojedini ... No, pa saj je nisem pogrešala, ker prve dni po porodu niti nisem imela apetita - sem pač jedla, ker so prinesli.

Drugače pa je bil moj porod tipičen slovenski oz. ljubljanski - britje, klistir, ležanje od prihoda v porodno sobo do poroda, predrtje mehurja, dodajanje umetnih popadkov, rezanje, pritiskanje na trebuh. Sem pa vesela, da vsaj ni predolgo trajalo - 5 ur v porodni. Marsikaj je bilo verjetno res potrebno, glede na to, kako velik fant se je rodil. user posted image

Zdaj smo že en teden doma. Malo se še lovimo in navajamo drug na drugega, ampak se mi zdi, da nam zaenkrat dobro gre. user posted image

Ste že bile na prvem sprehodu?
Mi še čakamo, da se očke do konca pozdravijo (ima malo vnete še od poroda) in da se veter umiri. Jaz že komaj čakam, da bom lahko šla na sonček preizkusit voziček. user posted image

Uživajte pa javite se še kaj.

< Sporočilo je popravil pixika -- 3.5.2011 11:07:38 >

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Aprilčice 2011 II.del
3.5.2011 16:38:54   
iskrca
hej,hej, tudi jst sem dočakala moj drugi najlepši dan user posted image ... 29.4. ob 10.24 sem rodila sinčka Žigata, težkega 3630g in velikega 51 cmuser posted image user posted image user posted image zdaj se že veselo crkljamo doma
...pa sem le dobila aprilčka user posted image

vsem novopečenim mamicam iskrene čestitkeuser posted image user posted image

_____________________________

30.1.2009 naju je razveselila najina sončica
29.4.2011 pa nas je osrečil še en sonček

(odgovor članu pixika)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Aprilčice 2011 II.del
3.5.2011 17:09:04   
pixika
user posted image iskrca, čestitam!

(odgovor članu iskrca)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Aprilčice 2011 II.del
3.5.2011 21:14:03   
buba1982
lep pozdrav še od mene! čestitke čestitke vsem, ki ste že mamice.

jaz še kar čakam in čakam user posted image , da se bo opogumil in prišel na svet... ctg imam sedaj že na dva dni. v soboto je ctg izrisal celo popadke, ki jih sicer zelo neredno in zelo blago čutim že skoraj od četrtka. babica je poslednično takoj pogledala ali se že kaj odpiram, ginekolog je pogledal količino plodovnice in ker je vse bilo kot mora biti so me poslali domov. danes sem bila ponovno na ctgju, ki pa popadkov ni zaznal. naročena ponovno v četrtek, čeprav upam, da bom že kaj prej šla na izlet v rim, ker se mi dnevi zdaj že kar malo vlečejo...

lepo bodite!
lepo cartajte!

(odgovor članu pixika)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Aprilčice 2011 II.del
3.5.2011 22:11:04   
pixika
buba1982, si znam predstavljat, kako se počutiš. Želim ti dosti potrpljenja, zdaj bo pa res kmalu. Verjetno otroček čaka, da mine tole aprilsko vreme ...user posted image

Srečno! user posted image

(odgovor članu buba1982)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Aprilčice 2011 II.del
5.5.2011 7:16:16   
ajtak
user posted image
24.4. je 14:09, na svet prijokala Kaja. Težka 4800g in velika 54cm user posted image

Wessna, tudi v Celjski porodnišnici smo dobili na veliko noč za zajtrk pirh in potico!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu pixika)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Aprilčice 2011 II.del
5.5.2011 8:37:21   
lo25
Hura za Kajo, hura za mamico, hura za očka. user posted image user posted image user posted image Joj joj, cela punca že. :-) Lepo se imejte in uživajte sto na uro. Mi imamo danes že 17 dni in smo zelo pridni. Sm pa imela sama s sabo velike težave. Šivi so me tako boleli da nisem mogla ne stat, ne sedet. Potem so se mi še vneli in začel je iztekati gnoj. Bolelo je ko 100 user posted image . Včeraj sem šla k moji ginekologinji da mi je pobrala šive. Dala mi je tudi antibiotik in danes je že malo bolje.
Uživajte s svojimi sončki. user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Aprilčice 2011 II.del
7.5.2011 7:58:46   
ajtak
A obstaja že kakšna tema z aprilčki 2011?? Je nisem našla.
Kje pa sedaj čvekate?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu pixika)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Aprilčice 2011 II.del
8.5.2011 19:31:01   
pixika
Ajtak, čestitam tudi jaz! Res punca in pol. user posted image

Jaz sem tudi že iskala temo in je nisem našla. Zgleda, da smo zdaj vse preveč zaposlene z otročki, da bi klepetale ...

Pozdravčki vsem aprilčkom in aprilčicam in mamicam, seveda! user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Aprilčice 2011 II.del
8.5.2011 20:09:33   
wessna
ena jo bo mogla odpret..ni druge..

(odgovor članu pixika)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Aprilčice 2011 II.del
9.5.2011 8:55:36   
barcolana
Iskrene čestitke vsem novopečenim mamicam! Iiii, kake velke otročke ste rodile, ma moj je bil res bolhica, 2810 g (no saj je že dobu pol kile).
Punce, sem popolnoma za, da malo predebatiramo o naših podmladkih ... da ena drugi malo pojamramo. Sploh prvorodke smo po moje na udaru. Saj smo res polno zaposlene z našimi bejbiji, ampak za kakšen čvek se pa vedno najde čas. Zdej jaz bi odprla novo temo, ampak kar se tiče računalnikov in interneta, sem tako zelo leva, da se niti ne upam lotit. Je katera bolj vešča teh stvari?

LP Barcolana

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Aprilčice 2011 II.del
9.5.2011 10:49:19   
pixika
Sem se kar jaz opogumila in naredila novo temo ... user posted image

Se beremo na Dojenček -> Starši čvekamo -> Aprilčki 2011

(odgovor članu barcolana)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Aprilčice 2011 II.del
11.5.2011 12:30:48   
pikica010
Pozdravljene!
Sporočam da smo že 1 mesec doma z malo Laro, ki se je rodila 12.4.2011 v Postojni težka 3240g in velika 50cm.

Lp


_____________________________

Lep pozdrav! Pikica

(odgovor članu pixika)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Aprilčice 2011 II.del
11.5.2011 19:35:01   
tesko
cestitam vsem novim mamicam se s konca aprila :)
super za novo temo med dojencki aprilcki..spet bravo, pixika! :) in cestitke za tazga velzga fanta!
lo25, tud pr nas je se mal tezko..mala je super, 1a, ne bi mogla bit bolje, mama je pa se mal kripl..zal se ne smem pomislt na sprehod..se ful vezejo sivi in boli busi od CR, ampak sej bo, z baby steps naprej :D

(odgovor članu pikica010)
Neposredna povezava do sporočila: 267
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?