|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarske mamice 2011
25.2.2012 19:38:00   
Nina33
VSE NAJBOLJŠE MALČEK MAKS!!!
 
user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: februarske mamice 2011
25.2.2012 19:39:54   
Nina33
Čer!
Jaz se globoko opravičujem, sej pridem vsak dan pogledat (no, vsak večer user posted image ), ampak mi ne znese nč napisat.
Tole vreme je prav fajno, uživamo zunaj k pr norcih user posted image .
Letim še drugega otroka spat popokat!
Se mogoče zvečer (ponoči) kej oglasim!

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   [Brisano sporočilo]
26.2.2012 9:23:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nina33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: februarske mamice 2011
26.2.2012 11:39:50   
ina5505
Pri nas je pa samo okoli 7.zjutraj malo deževalo, sedaj je sonček user posted image in smo že z jutranjega sprehoda. Maja ima "slab" dan in ji nč ne paše.. upam,da po popoldan, ko se bo zbudila kaj bolje. Še pokrovke v kuhinji ji niso zanimive... je taka mala trmica - kot današnje vreme.. No pa saj mamo tud mi kdaj slab dan.
Zdaj pa kuhat kosilo, popoldan pa malo na bazen - če bo boljše volje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   [Brisano sporočilo]
26.2.2012 16:00:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ina5505)
  Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: februarske mamice 2011
27.2.2012 0:05:57   
Nina33
VSE NAJBOLJŠE MALČICA NEŽA!!!
 
user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: februarske mamice 2011
27.2.2012 0:06:52   
Nina33
VSE NAJBOLJŠE MALČEK JOŠT!!!
 
user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: februarske mamice 2011
27.2.2012 0:28:45   
Nina33
Čer!
Pr nas je pa samo malo rosilo dopoldan, ni bilo sile. Smo šli račke futrat (samo s starejšim sva jih, je Nande zaspal v avtu in je bil ati varuška user posted image ), nama je bilo prav fino. Poj smo šli še na kosilo k babici in dedku user posted image . Ni nam bilo hudega, čeprav starejšega neki luna meče al kaj (jo imam za izgovor tut če ni mene) in je bil na trenutke takooo siiiiten user posted image . Nande je zaenkrat še mnogo bolj staršem prijazen otrok (povdarjam zaenkrat), tak priliznjenček user posted image . Tut ko me ob petih pokonc vrže je poj tak cuker, de slaba volja kar spuhti (no, pa verjetno pomaga, de čez 15 minut - po pitju pri meni -  čist brez problema zaspi user posted image ).
Registrirana, fajn za obiske in začeto dieto (pridna user posted image user posted image user posted image ) pa upam, de je Mark bolje user posted image user posted image user posted image .
Ina5505, alpinistka, a? Naš bo kuhar in/ali štromar user posted image . Pa kr vsi zobi ji ven rinejo user posted image , bogica no. Našmu zaenkrat noben ven ne sili, vsaj vidim ne, čeprav se sliiiiini - mam občutek, de samo še slinčke perem, res, to je namočeno v parih minutah, unih navadnih sploh ne morem nucat, ker so čist bv, imam zdej une s plastiko spodi (čeprav se mi gravžajo) in enepar ornk debelih, de vsaj malo zdrži user posted image . Ga pa HB nč kej ne bolijo dlesni ipd., tko de... user posted image
Klara, teta s Krvavca jaz pravim mentruaciji user posted image . In pujsa še kr smuča (beri: je še ni "na obisk"), jaz sem pa vsa mozoljasta, napihnjena in sitna ko user posted image .  No, zgleda so moji jajčniki tut čist gorenjski in šparajo z jajčki user posted image , bi bilo pa že do okolice fer, de nehajo šparat user posted image .
Eko, tolk od mene zaenkrat, bom šla dons mal bolj zgodi spat - nekam zgodi se je začel prebujat mali poba, upam, de ga mine in de je samo zagon v rasti ali kej takega , ker zadnje dni poje kar konkretne doze user posted image  in se mi zdi, de je tut res kr lačen zjutri... al pa se mu carta user posted image  . Kaj pa vem, se je pa (vsaj po naši vagi) kar fletno zredil in naj bi imel okoli osem kil in pol user posted image .
Nč, grem v mižule.
Lahko noč in lepe sanje vsem!

< Sporočilo je popravil Nina33 -- 27.2.2012 0:29:35 >


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   [Brisano sporočilo]
27.2.2012 9:07:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nina33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4359
   [Brisano sporočilo]
27.2.2012 9:08:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4360
   [Brisano sporočilo]
27.2.2012 9:10:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4361
   [Brisano sporočilo]
27.2.2012 18:21:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: februarske mamice 2011
27.2.2012 21:15:14   
KLARA 1
punce, jaz kr ne pridem k sebi, po vseh teh neprespanih nočeh in 2 prespanih sem še vedno kot cunja...oba sta bila bolna, mala je kuhala 3 noči...sej bo, sam da je boljše...
...Nina, a ti sploh še nisi dobila tete s krvavca po porodu? A še toliko dojiš?
Lepe sanje :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   [Brisano sporočilo]
28.2.2012 7:48:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KLARA 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: februarske mamice 2011
28.2.2012 12:41:15   
ina5505
Pa smo od zobozdravniceuser posted image . Ful je bila pridna in pokazala vse kar izrašča.. in in sva res zelo hitriuser posted image . Z izraslimi in večjimi pikicami jih je zunaj že kar 14!
So se lepo postavili in zaenkrat kaže dobro - zdaj le še umivat user posted image - baje že z zobno pasto pa čim manj sladkorčka.. No čez eno leto jih pa zopet pokazat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: februarske mamice 2011
28.2.2012 12:45:45   
ina5505
No pa zdajle pikica panka... ker noč sva imele zopet skoraj v celoti prebedeno...user posted image Baje najbolj bolijo štirikice ko gredo ven... no pa naši že bodejo ene 14 dni... Trojke pa so tudi tu.

Zelo slabo tudi jemo.. Dajte povedat kolikokrat dnevno in kaj jedo vaši malčki? Mi je moramo za vsak obrok in vsako žlico animirat, pa naj bo to juhica, čežana, riž... skratka noče niti grama špehka.

(odgovor članu ina5505)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: februarske mamice 2011
28.2.2012 18:43:19   
KLARA 1
ina5505, naša je tud ful slabo jedla, sem skoz poslušala, da se premalo redi, ampak zdaj pri 1letu se je pa kar lepo zredila...in začela tudi jest...jaz ji dam na krožnik, da je sama in ful z veseljem tlči v usta..seveda je z rokicami...potem ji pa še jaz vmes kako žličko uturim..odkar je sama, ima dost večji interes za hrano...res je pol cela packarija po kuhinji, ampak vsaj je...tudi v vrtcu jo pohvalijo, da lepo je. ima pa zdaj pri 13mesecih 8.700gr

(odgovor članu ina5505)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: februarske mamice 2011
28.2.2012 19:39:24   
ina5505
Klara - hvala za vzpodbudo. Naša ima sedaj 8.450 g - sam je pa res malo... Trenutno zaradi zobkov zopet hrano pretlačim in nekaj pasiram, da vsaj nekaj poje.. Ne vem - to bi težko jedla sama (juhica, rižota,kus kus, žgančki gris, razne obare..?), kaj veliko drugega pa sedaj noče. Dam ji v roke krhelj jabolka, pomaranče ali rižev oblatek.. to malo poje potem pa bolj pobiram po celi kuhinji kot da je kaj v ustih.
Pomfri kar zdrobi v rokah - v usta ga ne da, makarončki so pa trenutno pregrobi zanjo - jim moram malo zmiksati, če si ga nese sama ga takoj izpljune pa skor ji solzica pride na oči.. tak da so res verjetno bolečine hude.. Žličko pa ima bolj za čohanje dlesni... No saj bo bolje... verjetno pa nisem edina s podobnimi težavami..

(odgovor članu KLARA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   [Brisano sporočilo]
29.2.2012 8:00:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ina5505)
  Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: februarske mamice 2011
29.2.2012 8:48:39   
Mišyka
Hvala za čestitke še tukaj. Sem bla čist prezaposlena - prejšnji teden sem mela gripo in sem cel teden preležala, še v nedeljo. V ponedeljek sem šla pa le delat, tko da so zdej dnevi vseeno čisto durgačni. Neža se ima v varstvu fajn, tko da nimam pretiranih skrbi v zvezi s tem.

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: februarske mamice 2011
29.2.2012 12:52:08   
tinca10
pozdravljene mamice! se opravičujem, ker vdiram v temo... če se še niste, se pa verjetno kmalu boste srečale s polnim noskom pri dojenčku, zato vam svetujem, da si ogledate naslednji prispevek, ki govori o različnih načinih/tehnikah čiščenja nosu s strokovnega in praktičnega vidika. pozdravček

http://s12.si/zdravo-zivljenje/razno-ostali-prispevki/1475-ienje-noska-pri-otroku.html


(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: februarske mamice 2011
1.3.2012 0:53:26   
Nina33
VSE NAJBOLJŠE MALČEK SEBASTIAN!!!
 
user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu tinca10)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: februarske mamice 2011
1.3.2012 1:19:18   
Nina33
Čer!
Mi 4je smo tu neki prehlajeni, tole pomladansko sonce (in temperature) prehitro zanesejo človeka, poj je pa takle user posted image . Moj user posted image  jo je (zaenkrat) še najboljš odnesel, je najmanj prehlajen od vseh, mene grlo praska in z nosa teče malo, starejši poba kašlja takooo, revež, je na sirupu in inhalacijah, upam, de mine kmalu... Nande ima pa nos zabasan (čeprav skoz ven teče), kašlja tudi, a HB manj ko starejši brat, a zaradi tako polnega nosa težko diha in se zbuja in... No, za nocoj še trkam, še ni bilo štale, zadnji dve noči sta bili pa obup...Oba maladva še neki prebava heca (imam dve plinarni doma user posted image ), tko de zanč ponoči res nisem vedela, kaj je večji problem: nos (spucala in dala operil), prebava (je dobil gtt proti napenjanju) ali zobki (si je skori roki pojedel user posted image , kljub homeopatskim granulam pred spanjem...sem ga še s Calgelom namazala).. Zaspal je poj v naročju...In sme malo polomljena.
Mišyka, fajn, de si zdej zdrava, pa de Neža uživa v varstvu... vse je pa čist drugače, verjamem.
Registrirana, se strinjam, važn, de so zdravi. In bolje de mal premalo pojejo (kao premalo, no), kot preveč...
Ina5505, 14 zobkov user posted image . Upam, de tisti, ki še ven rinejo, to hitro in s čimmanj bolečin naredijo. Glede teže se pa ne sekiraj, važno, da je zdrava drgač. Nande zadnje tedne je ene 6-7x na dan, od tega se 3x doji (zjutri in zvečer plus še popoldne 1x bolj za crkljanje/umiritev), poje pa še zajtrk (čokolino ipd.), kosilo, malico (sadje...) in večerjo (kak gres, kosmiči), količinsko na obrok tam ene 200, 250 ml (na uč ocenjeno glede na velikost posodice user posted image ). Kaše, juhe ipd. mu dajem jaz po žlički, koščke (meso, krompir, makarone...) dobi na krožnik in jih poj malo z rokami malo s priborom nosi v usta (ali pač nekam user posted image ). Sploh meso rad žveči in mu dam kar ornk kos v roke, sadje pa dam na krhlje zrezano. 
Po naši vagi se je za kilo zredil v zadnjem mescu (naj bi imel 8700 user posted image )
Klara, upam, de si že kaj bolj prespana user posted image user posted image user posted image . Res je najpomembneje, de sta mala dva OK, a tut nase moraš gledat...
In, ja, teta že več ko leto dni smuča user posted image . Sicer res še 3x/dan pije pri meni (Nande, ne teta user posted image ), a to niso neke doze (razen zjutraj se mi zdi, de se kr naje), zvečer ima pred tem itak večerjo, čez dan je pa res bolj za cartat se user posted image . Kaj pa vem, nekaj ima to sigurno zraven, čeprav jih poznam kar nekaj, ki so M kljub polnemu dojenju dobile v parih mescih po porodu user posted image . Mah, Gorenjka sem pa šparam user posted image .
Grem tut jaz spat, upam, de bo par ur v kosu...
Lahko noč in lepe sanje!

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   [Brisano sporočilo]
1.3.2012 13:31:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nina33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4374
   [Brisano sporočilo]
1.3.2012 13:32:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?