|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 14:09:22   
cebela2
seveda se lahko preidružiš

ker si že bolj 'izkušena'  nam lahko napišeš še kašno idejo za kosilo :)

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ločevalna dieta
15.3.2011 20:11:31   
kajalin*
http://90dnevnadieta.com/,tole,vsake 4 dni mi bodo poslali novo rundouser posted image Za moja dva bom kej dodala pa bo,...
Eno vprašanje moje soborke,a solata se lahko je vsak dan,ker brez solate mi živeti ni,hehehehe.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 8:59:21   
cebela2
seveda solato lahko vsaki dan

jaz bom danes rdečo peso in piščančjo nogico (bom šla v Merkator med malico)

men te strani ne odpre. . a te smse je treba plačat. . . ker jaz imam služben tel. pa nebi glih da se vidi kaj počnem user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 11:15:53   
kajalin*
to ti pošljejo po mailu,in ni plačljivo.
Jaz sem pojedla 2 kivija,skuhala sm si veliko šalco čaja,za kosilo pa piščančjo obaro,po tem receptu.Bom pa skuhala za vse enako,tak da dans ne bo problema.pa kako solatko,če bom lačna,sej lahk a ne?zeleno solat?
Kaj boste druge jedle za kosilo?


(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 12:17:59   
m_aja
jaz sem misla za kosilo skuhano govedino malo popečt in naredit zravn smetanovo omako sam ne vem če jo lahko na beljakovinski dan jem :S pa polno zelenjave pa zupico na koncu  popit in pred kosilom se deci donata

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 12:24:51   
cebela2
mislim da jo lahko samo danes ješ. . smetanovo omako  . . a niso mlečni izdelki - beljakovine . .  a se motim?

jaz sem pa ravno kar iz malce-kosila . . rdeča pesa in piščančje prsi, povrh pa voda. . ker juhe žal v službi nimam
zdej sem si pa še kavico privoščla. . brezkofeinsko user posted image

za večerjo bom pa samo jogurt, ker sem se odvadla zvečer jest

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 13:11:59   
kajalin*
js sm se tud napapcala :) piščančje prsi kao paprikaš z malo vode,pa solatka :)za zvečer pa istouser posted image piše da isto brez kruha pol manj,kar mi sploh ni všeč ne jem rada iste stvari dvakrat...

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 13:47:12   
m_aja
tudi jaz sem se napapcala :D zvečer bom jedla ob 18.00 zadje tak da upam da bom zdržala do jutra ;) zanima me če bomo mele kaki seznam glede kil pa to  

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 13:59:21   
kajalin*
ja sem tudi jaz že razmišljala o tem,da bi bilo fajn :)
Sem pa danes hotela stopiti na vago pa ugotovila,da je baterij zmanjkalo,heheheheuser posted image
Jaz bom jedla večerjo okol 19h,k prej ne gre...Pa itak,da bom še lačna razen če se takoj spakiram spat,rada jem,zelouser posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 14:22:21   
m_aja
tudi jaz rada jem sploh sladkarije pred televizijo tam do 10 ure se vedno basem ampak sem si rekla NE in tak bo upam :D   glede na to da mam 76 kg  pa sem vlka 155 cm ves kaka morem zgledat ko zogica hehe 

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 16:11:58   
kajalin*
No sej se nismo spravile hujšat,ker smo suhiceuser posted image
Js ko sm lačna pozabm na vse odvečne kg,heheheuser posted image
To bo moje prvo hujšanje in upam,da mi rata!
Kaj pa hoja,šport?Js bom pol psa pelala na polurni sprehod hitre hoje-v hrib,pa bo tud neki...

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 19:12:55   
zlatolaska
o pridneuser posted image ste se vse danes držale? Superca, no jaz tudi za kosilo sva imela pečenega brancina en kupček brokolija ter endivjo s paradižnikom

Je pa tako vsaj kot berem po drugih forumih da mora biti večerja iste vrste kot kosilo torej če so za kosilo mesne beljakovine naj bodo tudi za večerjo in ne potem za večerjo jajčka, ali pa mlečnih izdelkov, sem še jaz cincala kje naj dobim ribo za večerjo potem sem pa eno žlico tune vrgla v solato in upam da nisem zgrešila. Pa še en kiks ki sem ga jaz do zdaj delala banane naj se ne bi jedlo...jaz jih do zdaj sem, vsake toliko za zajtrk eno. Jaz se teh jedilnikov po mailu težko držim ker mož ne je veliko teh stvari tako da se moram prilagajati njemu ki hodi domov na kosilo.

No to sem se še spomnila da naj pol ure po obroku ne bi pil, jaz se kar držim in počakam.

kajalin* saj je še boljš, če nimaš tehtnice, boš bolj vesela ko boš čez 10 dni vidla efekt...jaz si ne morem pomagat da ne bi vsako jutro najprej na vago letela, pa je to slabo ker itak da ne more bit dnevnega učinka user posted image

jutri pa škrob, do zdaj sem vedno jedla krompir jutri si bom skuhala rižoto z zelenjavo, seveda poleg solato verjetno iz kumar

Naj vam hitro mineta še ta dva dneva do OH večerje user posted image user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ločevalna dieta
16.3.2011 19:43:59   
cebela2
čer,

vem da bi blo treba jest za večerjo isto kot za kosilo, ampak jaz večerje ne jem in se tud nebom sila jest. . no razen pri OH user posted image  čeprav od sladkega, ampak pomoje bo pasalo. . .uuuu. . sm se spomnila da v petek (OH dan) praznujejo v službi 3 sodelavke in bodo pice naročile, sicer bom mal grešila ker bo zelenjavna z sirom, bom pa manj pojedla.

Za jutri sem si pa naredila super solatko, kitajsko zelje, ječmen, gobice, olive, pečena paprika. . pa z limono, mal oljčka od pečenih paprik in mal kisa ob oliv user posted image user posted image user posted image

katera bo pa seznamček naredila. . če počakate do petka ga lahko jaz, prej ga pa žal nemorem

zdej grem pa ležečki

aja. . miganje. . enkrat na tedn odbojka 2h, enkrat na tedn pilates 1h, in vsaki dan ponovitev vaj doma (no ne čist vsaki dan user posted image )

lep večer sotrpinke

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ločevalna dieta
17.3.2011 10:03:22   
mausilein
Ojla, punce, vidim, da ste pridno štartale s hujšanjem. pridne. user posted image
mi pa smo včeraj jedli piščančji paprikaš, jaz seveda brez dodatkov user posted image , pa celo skledo solate.
za danes pa imam kuhan pasulj. v službi pa si bom naredila eno zelenjavno juhico iz vrečke - 2dcl, da ni take krize.

komaj čakam jutrišnji dan, da so končno spet na vrsti sladkarije. user posted image user posted image user posted image
lepo bodite in čimmanj kriznih trenutkov. user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ločevalna dieta
17.3.2011 13:11:54   
m_aja
eto kosilo je za mano rižota z gobicami in solatka njami njami  moram pa popodne v trgovino da nakupim malo sadja ker mam samo banane doma zdaj pa vsko jutro pa še za malco pa jih ne morem jest  in kaj boste jutri skuhale??

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ločevalna dieta
18.3.2011 12:07:30   
kajalin*
js sporočam,da sm zatupila user posted image vas bom poskusila ulovit.Pa opazla sem,da se nič kaj ne piše več,hmmmmm?Se vse držite?

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ločevalna dieta
18.3.2011 19:08:58   
moteco
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

No sej se nismo spravile hujšat,ker smo suhiceuser posted image
Js ko sm lačna pozabm na vse odvečne kg,heheheuser posted image
To bo moje prvo hujšanje in upam,da mi rata!
Kaj pa hoja,šport?Js bom pol psa pelala na polurni sprehod hitre hoje-v hrib,pa bo tud neki...



Točno to, hujšamo, ker smo suhice, zakaj bi hujšale, če nismo debele.user posted image Kar se tiče hoje in rekreacije, pa mislim, da si bom mogla tudi sama enga psa kupit, ker se nikakor ne morem sprevit na sprehod. Zmeri se mi zdi, da hodm kar tko za brez veze, dolgčas mi je, pa še, če bi mela psa bi več hodila, kokr tko, k nardim samo kilometer na dan - seveda če mam dober dan.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ločevalna dieta
19.3.2011 21:10:18   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

to sem dobila na enem drugem forumu

BELJAKOVINSKI DAN: meso, sir, ribe, jajca, mleko, tofu, rdeča pesa

ŠKROBNI DAN: krompir, riž, koruza, grah, leča,čičerika

OH DAN: kruh, testenine, njoki, večerja: - sladkarije

NEVTRALNO: zelenjava razen tiste, ki spada pod škrob, torej: paradižnik, solata, špinača, korenje, peteršilj, bučke, malancane, kumare, čebula, česen, cvetača, brokoli, regrat, rukola, motovilec, zelišča in začimbe.

Nevtralen je tudi ketchup, pa ajvar, gorčica.





Ojla, samo, če lahko nekaj pripomnim na dieto..
Hrana, ki jo boste jedle med ločevalno dieto vam more postati stil življenja za vse večne čase, če ne bodo šle kile nazaj gor+še kakšna dodatna.
Treba je gledati z zdravo mero vsega..
recimo Montignac ima dobro zasnovo kar se tiče sladkorja in ogljikovih hidratov.
Sladkorja nič, bele moke nič (kakšni njoki tle absolutno odpadejo),krompirja nič, belega riža, testenin, pizz itd.
Vsa hrana bi morala biti polnovredna.
Za hujšanje naj bi bile fajn beljakovine.. veliko beljakovin vsebuje leča, čičerika, ajdova kaša. Lahko tudi meso, vendar ne preveč ane.
Tako, veliko sadja, zelenjave, oreškov.
Siri pa mleko pa itak redijo.
To vam mora postati način življenja, ker ko boste šle kuro skoz, bo šlo vse nazaj gor.
lp

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ločevalna dieta
21.3.2011 7:25:00   
cebela2
Dobro jutro punce

jaz sem imela vikend brez računalnika user posted image
pa tud mejčkn sm grešila, ampak nič hudega  . . se ne sekiram preveč
Kaj boste danes jedle,. . . jaz ravno kar zajtrkujem - jabolko (2), za kosilo imam s sabo kitajsko zelje . . kašna ideja kaj naj zdravn

aja. . obljubla sem tabelo. . do zdej nisem imela časa. . bi vas prosila za podatke, obarvajte oz odebelite, da bom imela lažji pregled
rabim pa trenutno težo oz začetno težo in koliko želite shujšati

nap.; cebela2   91kg . . . -15kg

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ločevalna dieta
21.3.2011 10:48:48   
Aisha86
Hello punce!
Evo, še ena "ločevalka"...in sicer mi je od poroda ostalo praktično vse. user posted image Začela sem 14.2. s 85kg. Prvi vodni dan je bilo -5,5kg, sam meni so itak pomembnejši centimetri tko da lahko (ponosno) povem, da sm do današnjega dne, ki je 36.dan šla -8cm v trebuh, -4cm v stegna in -2cm v roke, kilov pa mam trenutno 78. user posted image user posted image user posted image Pregrešila sem se samo enx in še to s koščkom pice na večer pred vodnim dnem. user posted image

Za evidenco začetna 85,5kg/165cm (mislm, da je pomemben podatek to, kolk je človk velik!)...1.vodni dan: - 5,5kg...cilj: 70kguser posted image

Se pa podpišem pod Kamilijo! Po končani dieti je to šele začetek...moj načrt je, da se tax začnem (k bo tud lepše vreme) bolj aktivno rekreirat. Hitra hoja min 1h na dan. Priznam, zdej nism lih neki ful aktivna! user posted image


< Sporočilo je popravil Aisha86 -- 21.3.2011 10:58:03 >

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ločevalna dieta
21.3.2011 12:38:37   
cebela2
točno tud višino rabimo :)

Aisha pridna. .. lepi rezultati. .

kateri dan lahko jem polento?

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ločevalna dieta
21.3.2011 19:34:36   
cebela2
ja kaj pa zdej. . . a ni več nobene tu gor user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ločevalna dieta
22.3.2011 11:27:09   
Aisha86
Ja, sj sm tela tud jst rečt...na začetku so vse neki glasne pol pa kr volja mine. Nikol nism bla na nobeni dieti, tko da to mi je tud treniranje vztrajnosti. user posted image Sicer sem več al manj na www.mojplanet.si, ker od tam dobim največ uporabnih informacij...


polenta je na OH dan (lahko z gobovo omako ;)), jst sm pa danes na sadnem dnevu in na začetku sm redno vsaki dve uri jedla sadje, ker sm bla zelo lačna. Zdej pa zjutrej, kukr vsak dan do 12h, stisnjene pomaranče, opoldne zelenjavna juha in potem naprej pa sam kšne suhe slive, oreščki al pa če je ornk lakota banana.



(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ločevalna dieta
22.3.2011 14:43:07   
m_aja
eto mene sem misla da nebo nobena vec hujsala pa sem nehala spremljat forum
moji podatki višina: 155 cm, teža: 76 kg, želena teža: 55 kg

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ločevalna dieta
22.3.2011 14:51:53   
cebela2
NICK         Višina/teža       Cilj

cebela2    170cm/91kg     75kg

Aisha86    165cm/70kg     70kg

m_aja       155cm/76kg     55kg

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?