|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nočna debata...
14.8.2005 2:23:24   
nikitta
maščevanje je znak šibkost, maščevanje ni tvoje. To ti lahko tudi razložim, saj kakor si ugotavljala par dni nazaj, da je svet krivičen in celo si zanikala da obstaja Stvarnik, trenutno ne moreš vedet, zakaj nekdo mirno čaka...in dočaka, brez, da bi posegal v življenje drugega.

veliko bi ti o temu pisala in nekaj primerov navedla iz svojih izkušenj, katere so mi dale jasno na znanje, da nisem opičjak, pa ti tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   Nočna debata...
14.8.2005 2:23:26   
pika**
tko je prav
:angel: pika :angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   Nočna debata...
14.8.2005 2:25:03   
Anonimen
No, pa reciva, da se strinjam s tabo, Nikitta. Ampak kako naj potem temu bedaku jaz vrnem milo za drago? Nisem ravno človek, ki bi čakal, da se mu nekaj slučajno zgodi. Bi rajši jaz ustvarila ta slučaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   Nočna debata...
14.8.2005 2:43:03   
Anonimen
Nikitta, a te je pobral'? :ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   Nočna debata...
14.8.2005 3:00:55   
nikitta
ej, prvo sem si:kava:skuhala, nato en post napisala in ugotovila, da mi wireless (brezžična povezava) otišla v maloro.

Skratka, kar sem ti napisala a nisem objavila:

maščevanje je šibkost, kadar se ga človek loti. Prevsem izhaja iz nemoči, da bi situacijo spremenil in seveda, ne razumevajoč, da si nakoplje nemir...

namreč, moraš dat to iz misli stran, saj ta oseba prebiva v tvojem srcu in to čutiš tudi kot krivico.
O pravičnosti smo govorili nekaj večerov nazaj, a razumem in upoštevam, da si ne moreš odgovorit na marsikatero vprašanje. To je tećava vseh nas. Zakaj veliko, res veliko ljudi ne maščuje nepravičnost, ki jo čutijo? Zakaj potrpežljivo čakajo, ne da bi se sami upletli v dogajanje, pa vendar so mirni?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   Nočna debata...
14.8.2005 3:02:42   
Anonimen
Tudi jaz sem si šla po :kava: na avtomat, ja...

Kaj se ti ne zdi pravično, da plača za to, kar je naredil?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   Nočna debata...
14.8.2005 3:08:18   
nikitta
res, človek, bi se moral preiskovati in včasih biti pošten do zaključkov, ki vedno znova in znova prihajajo. To niso stvari, ki bi se zgodile v neki nameri, če me razumeš?
Predvsem, vidim težavo, da ne verjameš v veličasno in natančno predvidljive stvar, kater človek ni zmožen ustvarjat. Hvala Bogu, imaš razum, da si lahko marsikaj razlagaš in celo dojameš, da npr. maščevanje ni tvoje, da ljubezen nisi ti ustvarila, ampak se lahko pretaka skozi tebe, seveda, če jo ne mažeš z maščevanjem.

Jaz sem prepričana, da noben nobenemu ne ostane dolžan. Kako se dolg poravna, pa ni moja stvar, v to verjamem!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   Nočna debata...
14.8.2005 3:12:07   
Anonimen
6 let razmišljam o tem, Nikitta. In v 6-ih letih sem prišla samo do tega zaključka, da ne sme ostati nekaznovan. Kar je naredil, je naredil z namenom. In ta namen ni bil pošten že od samega začetka. Taki "tiči" se hitro izmažejo, če kdo ne poskrbi zanje. Če bi mu bilo vsaj malo žal, bi vsaj enkrat obiskal njen grob. Misliš, da ga je?

Kje nama je uspelo izgubiti mojo naslovnico? :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   Nočna debata...
14.8.2005 3:13:47   
nikitta
Gotovo nimaš ti pri tem nič, mislim na poravnavo in kakšno kazen si on zasluži.

Česa je kriv in kolikšna je njegova krivica ne veš zagotovo!

A, če misliš na njegovo "delovanje" ob dekletu, ki je bila tvoja prijateljica, pa ravno to: ona si ga je izbrala in ne zaničuj njene izbire. Res, da vse skupaj grdo izgleda, vendar kaj ti je storiti? kAJ BI SPREMENILA?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   Nočna debata...
14.8.2005 3:17:44   
Anonimen
Kaj pa bi sploh lahko?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   Nočna debata...
14.8.2005 3:17:52   
nikitta
6 let ga namreč nosiš v svojem srcu. Jaz ga ne bi.

Tvojo naslovnico sva izgubile, ker je bila prelomnica ravno ta dogodek, ki pomeni, da si čla čez vse ovire, jaz pa ti pravim, da se spotikaš 6let ob eno in isto oviro! in ne moreš naprej! skrajnji čas je bil, da si tole dala zdej ven. Lahko se pomeniva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   Nočna debata...
14.8.2005 3:18:23   
Anonimen
Delava na tem... :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   Nočna debata...
14.8.2005 3:21:29   
nikitta
tvoje vprašanje te bo pripeljalo do odgovora! Pravzaprav te je že! Nič ni narobe, če daš bes in jezo, ki se je nabirala še ko je bila Manca živa.
A na dobri poti si, da dvigneš glavo.
No, greva naprej...pogledat te ovire!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   Nočna debata...
14.8.2005 3:22:51   
Anonimen
madonca, počutim se kakor pri psihiatru... :)-:)-:)-

Pa pojdiva, je rekel Melhijad...:)-:)-:)- (al' je bil Pipi? :zmeden2:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   Nočna debata...
14.8.2005 3:27:00   
nikitta
hm, saj jaz ležim:)-

Sploh te ne analiziram, ker ni to pomembno. Rada bi se stabo pogovorila, ker je užas, kar te matra. Psihiater bo imel na tebi delo, če se boš lotila dejanj z zamegljenim umom. In ti ne bo mogel pomagat, samo anliziral te bo in.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   Nočna debata...
14.8.2005 3:28:34   
Anonimen
Pri meni bi še Rugelj znorel... :)-:)-:)- Še malo bolj, kakor je že usekan... :)-:)-:)- Sploh pa s tistim njegovim patetičnim mnenjem o ženskah... :)-:)-:)-

Zamegljen um? :ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   Nočna debata...
14.8.2005 3:34:42   
nikitta
Rugljeva izjava, da ženska, ki spi s pijanim moškim, da je ****. To se strinjam z njim.
Sicer, človek je človek.

zamegljen um, pa sproži skrajno nebrzdano dejanje, ki ga kasneje krepko obžaluješ, saj ga ne moreš spremenit v prvotno stanje. S tem nisam mislila nič drugega kot da se vprašaš ali bi drezala v nesrečo, po skrajnje nepotrebnem dejanju, misli...KAJ SE TI SPLAČA?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   Nočna debata...
14.8.2005 3:35:56   
Anonimen
Madonca, potem sem pa ****! :ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   Nočna debata...
14.8.2005 3:36:53   
nikitta
POmembno je kaj si ti misliš o sebi in kakšno sliko vidiš! Tukaj je izhodišče, tudi za naslov tvoje knjige.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   Nočna debata...
14.8.2005 3:37:53   
Anonimen
Zdaj si me pa čisto zmedla... Kaj imajo Mirhad, Rugelj in to, da sem jaz ****, z naslovnico moje avtobiografije? :ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   Nočna debata...
14.8.2005 3:38:17   
nikitta
seveda, jaz tudi po njegovi teoriji, ki mi je dala za mislit! In tako je. Bilo včasih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   Nočna debata...
14.8.2005 3:38:55   
Anonimen
A ti si bila tudi ****? :ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   Nočna debata...
14.8.2005 3:44:05   
nikitta
Ruglja si omenila, kot neki kriterij ko si napisala, češ da bi tudi on, ki je že usekan, dol padel ob tvoji, ne vem kako si će to rekla, recimo "naravnanosti". Unga Merhada, pa kot eno od ključnih oseb v tvojih preteklih 6 let!

Rada bi vedela o čem boš pisala in ne mi napisat O SEBI pa še slikice! Kako se ti vidiš v življenju, to bo zgodba...po ten te sprašujem, da najdeva naslov!

Lahko pa pišeš in na koncu daš naslov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   Nočna debata...
14.8.2005 3:45:38   
nikitta
vsaka, ki je šla s pijanim v posteljo. Tudi jaz! Priznam in ni mi nič težje zaradi te ugotovitve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   Nočna debata...
14.8.2005 3:46:19   
Anonimen
Na-a, naslov že imam - "Preko vseh ovir"...

Zdaj rabim naslovnico...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?