|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
20.3.2011 19:23:17   
mateyka
tukaj majo tud pestro izbiro oblek:
http://www.overstock.com/Clothing-Shoes/Dresses/12764/subcat.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
20.3.2011 19:35:23   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Strawberry, v katerem Espritju si pa kupila? V Cityju v LJ imam obcutek, da imajo sam do 42 stevilke pa sem in tja kako 44 :-/


Ja jaz sem jo v Cityju dobila. Ni vrag, da ne bi ene dobila. Pa Esprit se mi zdi, da ima večje številke, tako, da če imaš 44, ti bi bila 42 sigurno prav.
Jaz sem si dve oblekci na unem linku, ki sem ga nalimala že izbrala dve oblekciuser posted image . Grem v sredo pogledat v Lj., če želiš lahko še malo zate pofirbcam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
20.3.2011 20:46:35   
Anonimen
Hja nazalost nosom stevilko 46. Danes sem bila v Peek&Clopenberg (alkakosezerece) in seem se v eno oblekico dobesedno zaljubila. Podobleka je zlata, cez je pa nabrana nadobleka iz olivno zelenega prosojnega blaga, pa pod prsmi stisnjena z enim takim pasom na katerem so bakreni nasitki pa ista obroba je na ovratniku. Zdaj prvi problem je, ker bom ful tezko modrc za spodi nasla (treba bi bilo dobit neki kozne barve s sirokimi prozornimi naramnicami). Drug problem je pa cena... hudic stane okol 160€ :-(
Zdej pa ne vem al nej raskiram in kupim to obleko, al naj probam dobit kje kako preprosto crno oblekico in se izzivljam z dodatki... Ah hudic...

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
20.3.2011 21:13:29   
Anonimen
Otika, če ti je obleka full full lepa, in ti dobro stoji, jo kupi. Saj je ne boš oblekla samo enkrat. In dobra obleka itak traja, leta, še več. Jaz nekatere nosim že deset_ let in so še lepe. Ni bil stran vržen denar. Bolje kot 80€ za eno, ki jo oblečeš samo enkrat.

Si mi pa full lušte naredila user posted image , dobro, da imaš fejst večje številke in si mislim, da meni itak ne bi pasale user posted image .

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 20.3.2011 21:14:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 7:20:21   
mateyka
uuu, otika, sliši se full lepa obleka - barve so "gorgeous" user posted image jaz bi šla čimprej iskat modrc user posted image

hej, zakaj pa morajo naramnice bit prozorne -  a nima obleka naramnic?

p.s. aja, pa kako fotko obleke bi rada videla - zdaj me pa res matra firbec kako zgleda user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.3.2011 7:23:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 9:10:23   
Anonimen
Ja obleka ima naramnice, sam je to v bistvu tak obroc okrog vratu na katerem so ti bakreni nasitki, nanj je pa potem spredaj in zadaj pritrjeno blago. Tako da bi rabila tak modrc, kjer se prozorne naramnice lahko po zelji nastavljajo in bi bile lahko spredaj normalno, zadaj pa prekrozane.
Ce jo bom sla danes res kupit, pripopam potem eno fotko.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 9:51:45   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Otika, če ti je obleka full full lepa, in ti dobro stoji, jo kupi. Saj je ne boš oblekla samo enkrat. In dobra obleka itak traja, leta, še več. Jaz nekatere nosim že deset_ let in so še lepe. Ni bil stran vržen denar. Bolje kot 80€ za eno, ki jo oblečeš samo enkrat.



Podpis!
Pa daj prilimaj kakšno slikco, ker tako kot si opisala obleko, mora zgledati fenomenalno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
21.3.2011 10:29:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 10:37:09   
noranate
lahko pa maš nedrček, kjer se naramnice "staknejo", ups sem mislila gredo dol. Kar nekaj kometovih nedrčkov zraven dobi tud prozorne naramnice. Imajo pa tud take, kjer gre ta reč po potrebi stran. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 12:21:41   
bayb77
Meni pa to ni lepo, če se vidijo plastične naramnice tam kjer jih nebi smelo biti. Kakor sem te jaz razumela: če boš kupila to obleko, boš imela ramena gola, okrog vratu "obroč", na to je pripeto blago, ki gre na trikotnik- poševno do podpazduhe. Pomoje bi bilo bolje, če bi imela modrc z naramnico za vratom, da se popolnoma skrije za obleko. Če se bo naramnica videla (in to še debela) to ne izgleda lepo in jaz take obleke nebi kupila. Poglej v Fellini in tudi v Nami imajo super izbiro velikih številk modrcov, tudi samostoječih, samo meni se zdijo kot oklep, sploh večje številkeuser posted image
Jaz mislim, da bo bolje če bi si omislila tako preprosto črno oblekico do kolen in V izrez (ne bo problema z modrcem) kot so ti že prilimale slike druge, potem greš pa do šivilje in ti naredi tak širok svilen pas v zažigalni barvi, doma pa samo poglej kaj imaš zraven za obut in mini torbico.

To je samo nasvet od moje malenkostiuser posted image


Pa slikico prosimuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
21.3.2011 14:16:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bayb77)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 14:30:37   
bayb77
Ja saj verjetno imaš prav, vrat bi bil preveč obremenjen da drži takšno razkošjeuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 14:43:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bayb77

Ja saj verjetno imaš prav, vrat bi bil preveč obremenjen da drži takšno razkošjeuser posted image


Hja to je pa v bistvu edino razkosje, ki se mu v trenutku odpovem ;-)

Tako da dejansko modrci brez naramnic oz. taki z naramnico okoli vraru takoj odpadejo :-(

(odgovor članu bayb77)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 14:44:29   
zaspancek1
Evo, še en glas za tisto oblekco z zelenim pasom. Izrez je tudi čisto pravi za taobdarjene...ena v podobnem stilu je tudi na strani, kjer so narejene za res curvy bejbe user posted image
Modrci brez naramnic v teh številkah oz. košaricah pa so večinoma res kot oklepi user posted image - ampak tapravi držijo res vse na mestu! Mogoče kakšen tu ali pa tu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
21.3.2011 17:10:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 17:34:01   
Anonimen
Kje pa dobim kak fin modrc brez naramnic oz. steznik za mojo velikost?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
21.3.2011 17:43:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 18:00:37   
Anonimen
Sorci ;-)
Ne sam ko imam ze z navadnim modrcom fuuuuul tezave, da ga najdem. No v bistvu grem v Felino in skos kupujem isti model, pa ze tisti stane 50€ :-(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 18:10:46   
zaspancek1
Moram še enkrat poskusit - enkrat mi bo že uspelo te prepričat, da bi kaj takega naročila prek neta. user posted image Če mi je ratalo eno sodelavko, ki je stara toliko kot moja mami, ni user posted image , da enkrat ne boš probala. user posted image

Npr. tale Panache bi lahko bil precej dober. Sicer nimam korzeta, imam pa modrc, pa je res dober in zelo udoben. Sicer pa kaj izmed tega (velikost bi najbrž bila ok kar G, mogoče največ GG, H je precej večja od H pri nas)?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 18:21:52   
bayb77
Bravo Zaspanček1user posted image  

ja punca, tole je zateuser posted image  model Elomi v črni, naramnice lahko šibaš kakor ti paše ali jih zamenjaš, pa še ceneje kot en moderc pri nas bi te prišlo. Če ne bo ok pa pošlješ nazaj, časa imaš še dovolj tako da..user posted image



_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 18:29:14   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Sorci ;-)
Ne sam ko imam ze z navadnim modrcom fuuuuul tezave, da ga najdem. No v bistvu grem v Felino in skos kupujem isti model, pa ze tisti stane 50€ :-(


Katero velikost košarice pa imaš? Ker tudi jaz imam probleme, ker me je zgoraj prevečuser posted image . Sem shujšala pa mam pri manjšem obsegu večjo košarico. Eh...

aja.. tudi meni je obleka z zelenim pasom lepa.


< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 21.3.2011 18:32:46 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.3.2011 19:44:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Sorci ;-)
Ne sam ko imam ze z navadnim modrcom fuuuuul tezave, da ga najdem. No v bistvu grem v Felino in skos kupujem isti model, pa ze tisti stane 50€ :-(


Katero velikost košarice pa imaš? Ker tudi jaz imam probleme, ker me je zgoraj prevečuser posted image . Sem shujšala pa mam pri manjšem obsegu večjo košarico. Eh...

aja.. tudi meni je obleka z zelenim pasom lepa.


80-85H :-( ... tako da definitivno ne razumem zensk ki si dajo joske povecat ;-)
Bom zgornje linke definitivno preverila... Obljubim ;-)

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 9:11:51   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Sorci ;-)
Ne sam ko imam ze z navadnim modrcom fuuuuul tezave, da ga najdem. No v bistvu grem v Felino in skos kupujem isti model, pa ze tisti stane 50€ :-(


Katero velikost košarice pa imaš? Ker tudi jaz imam probleme, ker me je zgoraj prevečuser posted image . Sem shujšala pa mam pri manjšem obsegu večjo košarico. Eh...

aja.. tudi meni je obleka z zelenim pasom lepa.


80-85H :-( ... tako da definitivno ne razumem zensk ki si dajo joske povecat ;-)
Bom zgornje linke definitivno preverila... Obljubim ;-)


Ok. Si prva pred katero se predan. Sicer te pa čisto razumem, tako glede iskanja prave "opreme" tako glede nošenja bremena, ovir.... user posted image Takoj bi zamenjala s C-D kot sem imela deset_ let nazaj.


< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 22.3.2011 9:13:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 9:35:36   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Hja nazalost nosom stevilko 46. Danes sem bila v Peek&Clopenberg (alkakosezerece) in seem se v eno oblekico dobesedno zaljubila. Podobleka je zlata, cez je pa nabrana nadobleka iz olivno zelenega prosojnega blaga, pa pod prsmi stisnjena z enim takim pasom na katerem so bakreni nasitki pa ista obroba je na ovratniku. Zdaj prvi problem je, ker bom ful tezko modrc za spodi nasla (treba bi bilo dobit neki kozne barve s sirokimi prozornimi naramnicami). Drug problem je pa cena... hudic stane okol 160€ :-(
Zdej pa ne vem al nej raskiram in kupim to obleko, al naj probam dobit kje kako preprosto crno oblekico in se izzivljam z dodatki... Ah hudic...


navijam za ta drago obleko, če ti je ful ful všeč in če ti fajn stoji, pa če najdeš ta prav modrc, go for it! ta druga, za katero navijam, je tista od mateyke, črno bi v skrajni sili, tebi rjavozeleni in taki toni res pašejo.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 9:51:10   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Sorci ;-)
Ne sam ko imam ze z navadnim modrcom fuuuuul tezave, da ga najdem. No v bistvu grem v Felino in skos kupujem isti model, pa ze tisti stane 50€ :-(


Katero velikost košarice pa imaš? Ker tudi jaz imam probleme, ker me je zgoraj prevečuser posted image . Sem shujšala pa mam pri manjšem obsegu večjo košarico. Eh...

aja.. tudi meni je obleka z zelenim pasom lepa.


80-85H :-( ... tako da definitivno ne razumem zensk ki si dajo joske povecat ;-)
Bom zgornje linke definitivno preverila... Obljubim ;-)


Jaz nosim F95 ali G90, odvisno od modela, elastičnosti. Modrčke (no, pri tej velikosti težko govorim v pomanjševalniciuser posted image ) kupujem v tujini, sem pa nedavno pri Neckermannu kupila nekaj modrcev, ki mi super ustrezajo. Poglej v njihove zadnje XXL kataloge ali pa online, imajo vse do I!



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?