|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 10:14:40   
zaspancek1
Madonca, sem kar zakompleksana ratala, ko imam tako revšno (samo 75 g) user posted image
Oprosti, Otika, ker smetimuser posted image , Nika v službi, rada bi samo izvedela, kje in kakšno znamko (in modele) kupuješ. Imam znanko, ki ima eno tako velikost, pa ji iz prakse ne znam svetovati, kaj bi bilo zanjo najbolje (vsi modrci te števlke najbrž tudi niso ok). Kaj predlagaš ti?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 10:18:37   
Nika v službi
Hja, težko svetovat, ker so primerkiuser posted image res med samo zelo različni, pa čeprav je lahko velikost enaka. Jaz veliko dobim v Triumphu v Nemčiji, ki ima drugačen program kot npr. Triumph pri nas (vem zelo dobro, ker svakinja dela v SLO Triumphu). Potem pa je še cel kup "no name" modrcev, ki jih pač vidim, probam in kupim, če ustrezajo.

Recimo že omenjeni Neckermann zdaj ponuja Miss Mary of Sweden, ki je meni zelo sedel... naj pogleda, mogoče kaj ustreza, so pa modrci precej dragi....


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 11:36:54   
zaspancek1
Hvala. Ji bom predlagala, da pogleda. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 19:58:29   
Anonimen
Ok .. naj vam bo ... predvsem, ker mi ne da miru in se še vedno ne znam odločit ... obleka mi je fuuuul všeč, zdi se mi da mi paše (predvsem ker ni oprijeta), sam tole z modrcom mi ne da miru ... skratka v mojem albumu je slikica pa mi prosim po resnici povejte, če mi paše ... ps: odmislite naramnice od modrca in pa do omenjenega dokodka nameravam še mal barve pridobit, pa ta fotka je bolj švoh, ker je pri salbi luči z gsm-jem slikana, tako da v resnici so barve bolj žive pa zlata podobleka lepše do izraza pride ... skratka ... kaj mislite ...


... ja vem, shujšat pa itak mislim ...user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 22.3.2011 19:59:56 >

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 20:40:42   
Nika v službi
Otika, moje iskreno mnenje: no go. Menim, da bi ti veliko bolj pasala kakšna z V izrezom, ki bi nekako polepšal bogato oprsje. Nam, ki smo zgoraj tako razkošne, pristojajo podaljšani izrezi in ne okrogli. Meni tale nikakor ne sede in se mi res zdi, da ti ne pristoja najbolje. Absolutno glasujem za črno z zelenim pasom oz. za kakršno koli drugo, ki ima V izrez.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 20:53:55   
Anonimen
Ja saj se mi je zdelo, da bo tak odziv... Tut v sebi cutim, da bi se v taki z V izrezom bolje pocutila... sam kaj ko ta tako lepo izgleda (vsaj na obesalniku) pa ze lani sem se vanjo zagledala ko sem za eno drugo poroko obleko iskala, sam takrat ni bilo stevilke. Smorn...

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 20:54:35   
StrawberrY
Otika, ne! Po tvojem opisu sodeč je bila meni obleka všeč, ampak na tebi, iskreno ne. Se kar strinjam z Niko v službi, da raje poseži po V izrezih.

Tale je meni všeč!

http://pics.esprit.de/Shop/PicProductFlatView/Q23166_001.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 21:03:09   
Anonimen
LOL... dobro da sem se opogumila in pripopala fotko, ker v nasprotnem primeru bi vrgla stran 160€ ... sicer obleka je cudovita in od tega ne odstopam... samo moje obline so ocitno preobilne zanjo... Hvala punce za vaso "kruto" odkritost ;-)

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 21:16:08   
Anonimen
Uf, Otika, to ni to...user posted image .
Raje prva varianta črne s pasom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 21:30:44   
Anonimen
Ok slikica umaknjena, da ne bo še katera ob apatit user posted image user posted image user posted image ... sem dobila feedback, kot sem ga potrebovala in grem v lov za drugo sanjsko oblekico ... ko se pozdravim bom najprej v esprit letela potem pa še kam drugam ... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
22.3.2011 21:38:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 21:46:07   
Anonimen
Tamala je dala ravno sivat obleko za maturanca eni sivilji, ki sodeljuje s trgovino z blagom iz Zgose. Sivilja je fajna- ker je tut men pomagala pri obleki za matiranca. Tak da sem se odlocila, da grem skupaj s tamalo na naslednjo probo in bom malo siviljo zaslisala pa fotko mateykine obleke ji bom pokazala pa bpmo videli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 21:55:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Tak da sem se odlocila, da grem skupaj s tamalo na naslednjo probo in bom malo siviljo zaslisala pa fotko mateykine obleke ji bom pokazala pa bpmo videli.


Otika, čakamo izhod number two.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 22:10:31   
Anonimen
Porocam, absolutno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 22:13:01   
Anonimen
Super, držim pesti da bo naslednja tipi top user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
22.3.2011 22:23:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.3.2011 22:27:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

jz tud! in ko bomo videle koncen izdelek, morda ukradem idejo! user posted image


Ko imaš pravi broj user posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
22.3.2011 22:30:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.3.2011 11:01:56   
bayb77
Otika, jaz sem pa zamudila tvojo slikcouser posted image  jst bi tudi vidla to oblekico pliiiiz, čeprav punce pravijo da to ni to na tebi, ampak kot si jo opisala je pa oblekica božanska... prosim prosim jst tut vidlauser posted image user posted image !!

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.3.2011 12:30:22   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
so pa modrci precej dragi....


mene to precej jezi, da dober modrc vecje kosarice ful stane... user posted image

Otika - od bratranca draga mi je javila, da je ona dala korzet sivat, prav tako obleko in da se splaca pozanimat, koliko to kosta pri kaki sivilji (ce si iz blizine Skofje Loke, ti lahko posredujem kontakt): samo idejo moras imeti user posted image  in glede na to, da vse navijamo za tisto Mateykino oblekico, daj se pozanimaj, koliko bi te prisla pri sivilji. ce pomislis, tale, ki je odpadla kot knof z gat, je 160 EUR, modrc bi te prisel kakih 50 - za ta denar pa menda ze kaj dobis, a?

drgac pa se ena ideja - ko sm si sposojala porocno obleko, so tam imeli tud take svecane obleke na izposojo. ce ne drugega, lahko pogledas, kaj ti pase user posted image


Jap, metulj333, 50€ žal ne bo dovolj za modrce, ki jih omenjam. Tudi mene jezi, da so take razlike v cenah za xxl varianto, čeprav po drugi strani, pa moramo priznat, da je tudi materiala več.user posted image In dalje - same smo si krive, pa manj žrimo.user posted image user posted image user posted image

Jaz bi bila pa vesela, če bi mi sporočila kontaktne podatke (po možnosti email) od te šivilje iz ŠL. Take stvari vedno prav pridejo.... Hvala.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.3.2011 12:46:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
so pa modrci precej dragi....


mene to precej jezi, da dober modrc vecje kosarice ful stane... user posted image

Otika - od bratranca draga mi je javila, da je ona dala korzet sivat, prav tako obleko in da se splaca pozanimat, koliko to kosta pri kaki sivilji (ce si iz blizine Skofje Loke, ti lahko posredujem kontakt): samo idejo moras imeti user posted image  in glede na to, da vse navijamo za tisto Mateykino oblekico, daj se pozanimaj, koliko bi te prisla pri sivilji. ce pomislis, tale, ki je odpadla kot knof z gat, je 160 EUR, modrc bi te prisel kakih 50 - za ta denar pa menda ze kaj dobis, a?

drgac pa se ena ideja - ko sm si sposojala porocno obleko, so tam imeli tud take svecane obleke na izposojo. ce ne drugega, lahko pogledas, kaj ti pase user posted image


Jap, metulj333, 50€ žal ne bo dovolj za modrce, ki jih omenjam. Tudi mene jezi, da so take razlike v cenah za xxl varianto, čeprav po drugi strani, pa moramo priznat, da je tudi materiala več.user posted image In dalje - same smo si krive, pa manj žrimo.user posted image user posted image user posted image

Jaz bi bila pa vesela, če bi mi sporočila kontaktne podatke (po možnosti email) od te šivilje iz ŠL. Take stvari vedno prav pridejo.... Hvala.



Ja se strinjam. Jaz dam za navaden modrc neki cez 50€ :-(
Se pa ne strinam s tem, da smo di same krive, ker prevec jemo. Ze v 1. letniku gimnazije sem imela C oz. D kosarico pa cist nic kil prevec. Pol sem pa se rasla in joske se kar niso in niso hotele udtavit :-( skratka lani sem pa shujsala skoraj 10kg, stevilka kosarice se pa ni spremenila... BEDA!!!!

< Sporočilo je popravil Otika -- 23.3.2011 12:48:17 >

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.3.2011 13:30:30   
Nika v službi
Otika, C ali D je dandanes že dokaj normalna cifra, ampak tukaj govorimo o F, G, H... to pa so precej ekstremne velikosti. In po sebi sodeč gre za kombinacijo genov ter kilogramov. To je pač dejstvo, vsaj zame. Kaj čem... se zdaj trudim, -5 kg sem že sklatila.... user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
23.3.2011 13:52:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.3.2011 14:03:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Otika, C ali D je dandanes že dokaj normalna cifra, ampak tukaj govorimo o F, G, H..

Saj ravno to sem hotela povedat, da sem imela C oz. D kosarico ze kot 15 letna najstnica z normalno kilazo. Z mojim odrascanjem je slo pa vse sam se navzgor. B kosaro sem imela pa jaz kvecjem kakih 5 minut v 7. razredu OS... ;-)

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.3.2011 16:08:43   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Otika, C ali D je dandanes že dokaj normalna cifra, ampak tukaj govorimo o F, G, H..

Saj ravno to sem hotela povedat, da sem imela C oz. D kosarico ze kot 15 letna najstnica z normalno kilazo. Z mojim odrascanjem je slo pa vse sam se navzgor. B kosaro sem imela pa jaz kvecjem kakih 5 minut v 7. razredu OS... ;-)


Ojoj, pa kaj jeste ali delate da vam tako buhtijo? Jaz se to že celo življenje sprašujem, o kaki C košarici sem lahk samo sanjala, še B nisem nikoli zmogla napolnit, edino med dojenjem mi je za par mesecev uspelo živeti sanjeuser posted image . V OŠ pa sploh nisem vedela kaj so to joškeuser posted image

Otika v tejle črni oblikici z zelenim pasom bi pa zažigala, nevesta se lahk paziuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.3.2011 16:09:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?