|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
24.3.2011 9:06:04   
Nika v službi
Metulj333, a tale Alisa naj bi bila veza na moje vprašanje o šivilji iz ŠL?

Ker jaz Aliso poznam (pa tudi Linne iz Zagorja, ki prav tako dela modrce po meri - osebno izkusila), ampak kolikor vem, dela samo perilo po meri, ne pa tudi ostalih stvari. Popravi me, če imam napačen podatek. Mene pravzaprav zanima dobra šivilja, ki bi ti naredila oblačila po meri.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 24.3.2011 9:07:16 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
24.3.2011 9:10:20   
Anonimen
Nika, tale moja iz Zgose res obvlada. Za maturanca mi je naredila telirano srajco iz robustne svile zelo lepo in zelo kvalitetno. Sicer jaz nimam kontakta, bom pa tamalo vprasala.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
24.3.2011 20:03:58   
Anonimen
V glavnem vmes ko čakam na mnenje šivilje, malo brskam po netu in se mi tale blazno dopade ... sam v tem bi bila jaz pomoje videt kot v spalni srajci user posted image

http://www.nextdirect.com/si/en/shopping/women/goingoutoccasion/13/5

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
24.3.2011 20:35:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
24.3.2011 20:47:04   
Anonimen
Jao, babe zakaj me ni nobena opozorila, da je brskanje po spletu lahko tako nevarno ... zdej sem zasledila eno spletno stran s ful odbitimi šuhi in bi NUJNO rabila enega šgardedija, da mi financira nakup vsaj 3/4 modelov user posted image user posted image user posted image

http://www.irregularchoice.com/shop/womens/view_all/

No teli so mi naravnost božanski:
http://www.irregularchoice.com/shop/womens/product/4089/flick-flack.html?offset_=60

Joj pa kaj bi dala, da bi imela kil kot ena povprečna 2-metrska fižolova prekla in potem tele čevlje gor user posted image :
http://www.irregularchoice.com/shop/womens/product/3385/longer-lashes.html?offset_=241


< Sporočilo je popravil Otika -- 24.3.2011 20:51:07 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
25.3.2011 6:55:17   
mateyka
otika, hudo odpiljeno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
25.3.2011 21:51:48   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Metulj333, a tale Alisa naj bi bila veza na moje vprašanje o šivilji iz ŠL?


jap. od bratranca draga je tam nabavila korzet po meri - pise, da jih delajo user posted image


Hvala, ampak kot rečeno, Aliso poznam. Bolj me zanimajo šivilje, ki delajo po meri obleke. S perilom, sploh modrci, sem dobro založena, sploh pa mi bolj ustreza Linne kot Alisa.

Otika, meni pa tile čevlji ne potegnejo. Pa obleka tudi ne. Tebi pa na zeleno vleče, kaj?user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
25.3.2011 22:27:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Tebi pa na zeleno vleče, kaj?user posted image

Meni??? Neeeeeee user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 16:08:19   
Anonimen
No še vedno ničesar nimam, a vstrajno brskam po trgovinah ... no sedaj sem našla 2 stvari ... prvo mi je padal v oči ena tunika (prosojna, črna z belim vzorcem, V izrez in črni kamni na ovratniku), zraven bi si pa umislila ene bele široke dolge hlače ... no potem pa ko sem šla v trgovino zaradi tunike, mi je pa v oči padla ena ful kjut oblekica (V izrez, v pasu in čez trebuh ravno prav stisnjena, lahka ko vetrc, ...) ... skratka obe zadevi sta v mojem albumu, pa mal pokomentirejte ... al čem al nej ne ... aja pa k oblekci je zraven še ena taka kratka jaknica s kratkim rokavom ... tut cort stvarca ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 16:47:16   
pety78
Glasujem za obleko. Kakšne pa je barve? Slika je bolj slaba in sem prepričana, da je v živo lepša. :)

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 17:02:43   
StrawberrY
Če že, bi izbrala obleko. Samo ti svetujem, da si glede na postavo izbereš enobarvno obleko, ki jo popestriš z dodatki. Ker veliki vzorci za močnejše ženske niso ravno plus.
Še vedno prisegam na kakršnokoli črno obleko (ki ti bo tudi kdaj kasneje prišla prav) in dodatke. A v Espirit si šla kaj pogledat? Ker jaz, ko sem si šla kupit oblekci, sem uč še mal zate vrgla, pa so imeli eno ful lepo črno oblekco, št.46. Samo glede na njihove številke, bi ti bila kakšna 44 tudi prav.

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 21.4.2011 17:04:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 17:05:05   
Anonimen
Ja itak je v živo lepša ... mam zanič fotkiča na gsm-ju user posted image ... barve je pa recimo od svetlo zlate do ene nedefinirane rjavo-črne oz. že kar temne olivno zelene in malo se posveti vse skupaj  ... pa za čes je taka svetlo zlata jaknica ... tko res nobel izpade no.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 17:07:18   
Anonimen
V espritu sem bila v Kranju v Qulandiji in je bila katastrofa ... samo eno poletno oblekico za na plažo so imeli user posted image ... grem pa jutri še v CityPark pogledat, če je tam kaj boljša izbira.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 17:09:08   
StrawberrY
Ker vidim, da ne moreš mimo zeleneuser posted image , pa poglej če imajo kakšno olivno zeleno. Skratka malo temnejšo, pa potem kombiniraš s kakšnimi bolj živimi odtenki zelene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 17:13:35   
StrawberrY
Evo tole imajo do XXL številke. Pa je meni čist luštna. Bom pa zvečer malo bolj pogledala, zdaj ni časa.

http://www.esprit.eu/?LKZ=SI

Ma da vidim, če bo zdej delal!
http://pics.esprit.de/Shop/PicProductFlatView/R24733_001.jpg

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 21.4.2011 17:14:45 >

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
21.4.2011 17:24:31   
Anonimen
Uuuu ta je pa huda ... mal se mi izrez zdi prevelik pa upam, da mi je čez kolena dolga. Ker če ni, potem je to sranje, ker kolen pa nimam za kazat (operacija meniskusa in to) ...

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
22.4.2011 21:39:07   
Anonimen
No, sem bila danes v Espritu v City Parku ... pa moram rečt, da ne vem kje si ti gledala, ker jaz sem vse po dolgem in počez prebrskala pa nisem nič pametnega našla ... nekaj koktajl oblekic je bilo, samo so bile vse prekratke in maks do 44 šteilke, pa še to sem mogoče 2 našla tako veliki user posted image ... jaz sem že čist nesrečna ... zmeri bolj se nagibam k oni tuniki ... sam kaj ko bi najbolj pasale zraven bele hlače, ki so mi pa user posted image

No sem ša šele zdejle spletno stran od esprita gledat ... no če bi bila pridna in vestna in si jo ogledala že včeraj, potem sploh šla nebi tja, ko pa nimajo niti ene obleke dolžine pod koleni user posted image ... Tako da toel je no go ... hvala Jagodka vseeno user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 22.4.2011 21:45:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
22.4.2011 22:19:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.4.2011 8:07:13   
mateyka
kaj pa kaj takega?
http://www.nextdirect.com/pt/en/shopping/women/goingoutoccasion/1/4

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.4.2011 8:30:53   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
drgac pa, a si razmislila o 2-delnem kompletu? sama sm si pred 3 leti za eno poroko kupila svileno krilo na preklop + preko ramen odprto srajcko, ki se s sirokim trakom preveze okoli pasu; ce si lahko predstavljas...


mislis ta "wrap blouse"?
user posted image

user posted image

to bi si lahko dala delat pri sivilji..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
23.4.2011 10:13:43   
mateyka
al pa wrap (na preklop mislim da se reče?) s kimono rokavi?
user posted image

pa recimo da je v kaki res lepi zeleni satenasti varianti? user posted image

tale je pa meni ful lep zgornji del, mmmmm.. user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.4.2011 10:23:56 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
25.4.2011 14:04:33   
Anonimen
Teh wrap zadev ne maram prevec, ker moram potem skoz pazit kako mi stoji (sploh okrog josk)... Imam eno tako jopco in je obupna :-(

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
25.4.2011 19:04:31   
KT
mateyka tale ta zadnji je zadetek - od kod je?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
25.4.2011 20:41:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KT)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nasvet glede obleke - pliiiiiizzzz
26.4.2011 6:34:33   
Anonimen
Kako pa potem na odkrita ramena pridejo 2cm sirike naramnice od modrca?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Katera barva Mutsy vozička
endrina

Če bi kupovali Mutsy 3Rider ali Urban Rider, katero barvo bi izbrali?

Cargo Kaki (14%)

Team Dark Kaki (6%)

Team Ocean (30%)

College Green (17%)

College Red (19%)

Team New White (13%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!