|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pomanjkanje seksa
24.3.2011 12:37:14   
mojamura
Anonimna avtorica teme:
-- tudi mene je najprej prešinila misel, da se boji, da ti ponovno zanosiš in se nosečnost nesrečno konča
-- lahko, da sam sebe preveč obremenjuje okrog splava....spolni nagon očitno še ima....če ne se ne bo samozadovoljeval
--lahko da se je v teh dveh letih tako zablokiral in zabubil vase, da boš ga samo s pregovorom težko pripravila do ''odprtja''

po moje mu moraš rečt takole: "Dragi kakor koli te imam rada, ne morem več čakati, da bi ti bil intimen z mano. Varati te ne mislim, ker te imam preveč rada. Zato sem se odločila, da te zapustim oz., da izstopam iz te zveze!"

....reakciji sta lahko dve:
- ali se bo zlomil in bosta rešila probleme
- ali pa te bo gladko malo pustil oditi


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pomanjkanje seksa
24.3.2011 13:38:28   
Anonimen
točno tako mojamura. zavedam se da so potrebni koraki in čas je da stopim iz vloge žrtve. Dala mu bom še ta vikend priložnost in če ne mu v nedeljo to povem. Ne glede na posledice. Mi pa solze kar zalijejo oči ko pomislim samo verjetno je najbolj pametno, da rešim sebe.

Upam, da bom imela dovolj moči in odločnosti!

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pomanjkanje seksa
24.3.2011 14:44:50   
mojamura
Anonimna držim pesti - da boš zmogla, pa javi kakšna je bila njegova reakcija.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pomanjkanje seksa
28.3.2011 13:42:18   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Mislim, da je skoda nehati z človekom, če samo sexsa ni in je vse ostalo O.K.

Ni samo sex. Seks - spolnost je podaljšek ljubezni, ne pa razgibavanje za sprostitev. Zato so težave v spolnosti odraz težav v odnosu.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Mi pa solze kar zalijejo oči ko pomislim samo verjetno je najbolj pametno, da rešim sebe.
Upam, da bom imela dovolj moči in odločnosti!

Ne vem če je to pravi čas. Pravi čas je ko nočeš več ker ne moreš več. Ker imaš dovolj. Ker se ti upre in je konec.

Sprejemanje odločitev v času čustvene stiske nikoli ni modro. Pride pa čas ko čustva dohitijo razum in obratno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pomanjkanje seksa
29.3.2011 12:03:19   
emalina
Če se v času res nisi zmotila, bo bolj držalo to, da sta zašla oba skupaj malo v slepo ulico. Nekaj je krivde na njemu in nekaj na tebi in nevem zakaj vališ vso krivdo nanj? Najprej moraš sprejeti dejstvo, da imaš ti ravno toliko razlogov, da se ne dajeta dol, kot on, šele potem ga boš začela razumevat in on tebe in znašla se bosta pod rjuhami ;-) Čeprav osebno mislim, da je zelo verjetno spoznal drugo, ti pa tega nočeš niti zaznati, ker ga, kot praviš še vedno ljubiš.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pomanjkanje seksa
1.4.2011 12:14:19   
Anonimen
Kako sta rešila z partnerjem?

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pomanjkanje seksa
1.4.2011 13:21:04   
Anonimen
takole je bilo: v nedeljo sem mu povedala, da je vse skupaj eno samo mešanje megle in da tako nočem več živeti in na ta način ne vidim prihodnosti. Rekel je da ve, da se mu je zgodila ravno tista stvar ki se jo je  vse življenje bal da se mu bo zgodila t.j ali da ne bo mogel imeti otrok oz. v najinem primeru splav. Rekel je da tako res ne gre več naprej in da morava začeti takoj. no potem sem dobila pa takoj menstruacijouser posted image tako da čakam ta vikend kaj in kako. Bojim se da so bile spet le obljube, če so bile se bo itak kmalu videlo in mi preostane samo še odhod. Težko mi bo ker se imava res super in rada. tudi zelo nežna sva en do drugega in ne nima druge ženske kot je napisala neka uporabnica. Sigurno sem tudi sama kaj pripomogla k njegovemu zapiranju vase s tem ko sem ravnala po svojih vzorcih iz mladosti, tu se ne slepim. Verjamem da vsak doživlja stvari po svoje glede na vzorce iz mladosti in on ima pač ta strah, ki ga je ugonobil. Verjamem da ni ničesar drugega vmes. Ampak to niti ni važno. važno je dejstvo, da sem jaz tako nesrečna in je morda bojevanje z njegovimi strahovi enako kot bojevanje z mlini na veter.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pomanjkanje seksa
1.4.2011 13:32:40   
ronja
Čestitam, da sta se začela pogovarjat, to je gotovo prvi korak. Ni treba čakat do konca m., da se pogovarjata dalje, da se odpreta en drugemu. Da on predela svoje strahove in da es tudi ti njemu odpreš - skupaj je lažje prebolevat izgubo. Fantje dostikrat nočejo pokazat prizadetosti, kadar vidjo, da smo me prizadete (in pri ss je to dokaj normalno za oba), ker imajo občutek, da morajo bit oni tista skala, ki nas bo držala pokonci. In potem se nekateri včasih delajo, kot da nič ni in je ženskam še bolj hudo. Zato je fajn, da mu poveš, da rabiš to bližino, povezanost, da veš, kako njega kaj prizadane in on, ko tebe, da o tem lahko govorita, skupaj jokata, karkoli (kakor se pač izražata, nima veze, samo da se odpreta).

In da skupaj upata. SS se dogajajo in jih je več kot izgleda (ko se pogovarjam z ženskami, ki imajo otroke, nekatere že odrasle), jih je vsaj polovica imela kak ss! Neverjetno, ampak to res ni tako redko, samo ne govori se toliko o tem. Jaz sem imela 2 in imam 2 otroka, tako da en ss res še ne pomeni neplodnosti pri komerkoli od para. Če se zelo boji, pa lahko gresta najprej na kake teste, če bi ga to pomirilo. Saj če g. razložiš, bo verjetno napisala napotnico za spermiogram. Sicer pa lahko rečeta, da poizkušata že 1 leto, pa ni še nič in vaju bojo dali na preiskave. Če bo vedel, da ni nič narobe z njim, mu bo mogoče lažje... Odvisno, kakšen tip je, ampak s tem strahom se bo itak moral soočit, če bo otroka hotel naredit.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pomanjkanje seksa
1.4.2011 14:19:51   
notkar
Zdaj pa težav anonimne nič več ne razumem. Že dve leti ne seksata. Sparšujem se, zakaj? Ali zato, ker se partner boji, da bi se SS zgodil še enkrat. Če je samo ta strah, zakaj ne seksata z zaščito. Po taki dolgi pavzi bi ju moralo že razgnati od potrebe. Vsaj mene bi gotovo. Če pa njen partner to prenaša, pa mislim, da je nekaj zamolčano. Tako dolga abstinenca bi morala imeti že zdavnaj posledice. Namigi, da je ona delno kriva za to, so po moje upravičeni. Pa me popravite ali dopolnite. Lp Notkar.  

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pomanjkanje seksa
1.4.2011 15:28:40   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
....da tako res ne gre več naprej in da morava začeti takoj. no potem sem dobila pa takoj ...

Mislim, da ti mešanje megle odgovarja. Saj sploh ne gre za to ali seksata ali ne. Problem imata z odnosom, rešuješ ga pa z otrokom.

Pač, izgleda da moraš probat na svoji koži. Mogoče pa ti odgovarja biti žrtev. Žrtev si že dve leti, in žrtev boš na koncu ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pomanjkanje seksa
4.4.2011 13:36:15   
Anonimen
Mogoče se je pa malo umiril - pomlad pa to :)
Dej javi ko bo konc menstre ali je vse O.K.
Res držim pesti. Ful mi je žal ko se nekdo razide.
Jaz vidim pri mojem bratu, ko nikakor ne najde punce.
Res je težko v teh časih najti normalnega partnerja.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pomanjkanje seksa
25.11.2018 22:28:38   
Julijanček
Nekaj let kasneje...ker ni bilo nobenega odgovora, pa tudi mene sedaj zanima, kako se je končalo ali pa začelo na novo.
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?