|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 0:21:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mah dej nehi, 1000 evrov za bicikel za po mestu user posted image ta je pa dost prehuda zame.. pa še treking je in nima blatnikov, da mam usrano rit vsakič ko pada dež al pa čez lužo zapeljem - ne hvala, ne bi user posted image
saj to govorimo za nekaj takega?
http://www.vsezasport.si/sporti-na-prostem/kolesa/gorska-kolesa/treking-kolo-wheeler-cross-6-7-l-zenski.html
zame čist x.y. scena - npr. kako pa naj namontiram gor otroški sedež zadaj? in you can call me a psychic, ampak nekak si ne predstavljam našo klasično miljonarko na tem biciklu user posted image user posted image   mislim - pardon, vem da je bolj mestni stil in rabi blatnike user posted image   user posted image


miljonarka, ne nisem še okol čekirala, ker se selimo atm in se mi že meša od teh vreč in škatel - moram prvo vse vsaj mal pospravit, da bomo mel kje spat in potem bom šla v akcijo. saj pravim, tam do konca aprila mamo čas imho, ker potem bo že fajn toplo in manj dežja baje (april pa to) user posted image


Za tebe imam na daleč ogledane ene bicikle zraven službe (no, zjutraj gledam, ko čakam semafor user posted image ), samo mi ni "uspelo" priti do njih - sonce kliče na kavo user posted image . Naslednji teden, ko bo slabše vreme.

Zase pa vem - še manj kot včeraj user posted image .

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 5:45:22   
TomTaylor
Ajaaaa, ti to za po mestu rabiš, miljonarka? (jz sem mislila, da želiš se v kolesarstvo vržt..) Ma...za do šihta, pa en večji krog do doma, je pa res 200 evrov preveč za kolo. Tukej bi si pa pol jz rajš enga ponija kupila, alpa rabljenega preko bolhe za 50 evrov.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 6:43:05   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Ma...za do šihta, pa en večji krog do doma, je pa res 200 evrov preveč za kolo. Tukej bi si pa pol jz rajš enga ponija kupila, alpa rabljenega preko bolhe za 50 evrov.


a res? user posted image nobene alternative kot drago treking kolo ali pa bolha? user posted image

ej TT, dej ti men neki povej - kakšna so, zakaj oz. kdo kupuje pa potem tale kolesa?
http://www.sportniksi.com/kolesa-in-oprema/kolesa/zensko-mestno-kolo-kettler-motion-tf.html
in
http://www.sportniksi.com/kolesa-in-oprema/kolesa/mestno-kolo-corratec-fashion-lady-2011.html

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 6:48:45   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ej TT, dej ti men neki povej - kakšna so, zakaj oz. kdo kupuje pa potem tale kolesa?
http://www.sportniksi.com/kolesa-in-oprema/kolesa/zensko-mestno-kolo-kettler-motion-tf.html
in
http://www.sportniksi.com/kolesa-in-oprema/kolesa/mestno-kolo-corratec-fashion-lady-2011.html


Ti kr js odgovorim: tisti k majo prevec denarja;)
Ima sicer Shimano menjalnike pa alu okvir kar je fajn da ni tezko kolo itd itd... ampak za voznjo sem in tja, je to za moje pojme brezveze... pa obozujem kolo, in sem na njemu po 20-30km dnevno ko je sezona...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 6:51:10   
Freya88
Evo eno kolo z BOLHE...  ni presezek kolesarstva, ampak ok:)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 6:57:58   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Evo eno kolo z BOLHE...  ni presezek kolesarstva, ampak ok:)


Freya, kolk bi pa cirka tak prišel, če bi ga kupil v trgovini?

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:13:45   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Evo eno kolo z BOLHE...  ni presezek kolesarstva, ampak ok:)


Freya, kolk bi pa cirka tak prišel, če bi ga kupil v trgovini?



Ajj... zdj si me pa nasla:)
Glede na to, da je ene sestnajste firme, da ima samo (?) 18 prestav, vec kot 150 (max.) pac ne more bit (glede na to, da v trgovinah kr nabijajo cene)... ampak lej, kar se tice cen sm mrzla...! Bi blo mogoce boljse, da vprasas TT:)
Drugace pa ker ni napisano koliko je kolo staro ipd... recimo vzmetenja ne vidim (ampak ga verjetno tudi ne rabis?)... bi rekla samo tole, kolo je treba videt, probat itd..
Kaj vem, cena je pa pac sprejemljiva, ce je seveda kolo res ohranjeno in vozno brez tezav, kar pa je treba poskusit seveda... vec ti zal ne znam povedat:)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:17:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Ajaaaa, ti to za po mestu rabiš, miljonarka? (jz sem mislila, da želiš se v kolesarstvo vržt..) Ma...za do šihta, pa en večji krog do doma, je pa res 200 evrov preveč za kolo. Tukej bi si pa pol jz rajš enga ponija kupila, alpa rabljenega preko bolhe za 50 evrov.


Ne, za vsepovsod user posted image , za po asfaltu, in za daljše kolesarjenje. Ne bom rekla ture, ker nisem zagrizen kolesar..imam pa kondicijo, in ko vozim, vozim user posted image . In imela bi novega, po trideset letih bi bil čas. Rabljenega ne, potem je še Senior v redu.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:20:08   
mateyka
ok, torej - it comes down to this: taki "izi" bajki so cca. 50€ rabljeni na Bolhi ali pa cca. 150-200€ v trgovini.

vse ostalo pa je več dineros kot zgoraj user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:23:43   
mateyka
miljonarka, zdaj maš neki tazga?
user posted image

tale ma sicer 5 prestav.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:27:22   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok, torej - it comes down to this: taki "izi" bajki so cca. 50€ rabljeni na Bolhi ali pa cca. 150-200€ v trgovini.

vse ostalo pa je več dineros kot zgoraj user posted image



Fora je, da v trgovinah tezko dobis kolo za manj kot 150€... vsaj js ga se nism vidla:) Ce pa je problem denar, pa nardis kar so naredl tebi: ukrades:D hehe
Kakorkoli... splaca se se malce pogledat, mogoce kombinirat s kaksnimi karticami (mercator pika v intersportu, hervis kartica) ko imajo kaksne dodatne popuste... pa se da tudi prit skoz ceneje...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:29:37   
Freya88
Mogoce pa kaj taksnega?

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:31:12   
Freya88
Tud tale ni slab:)

Ce je cena sprejemljiva, je tudi to ZELO vsecno kolo (kot mestno mi je zelo fajn, sicer ima veliko prestav... ampak alu pa Shimano sta meni najpomembnejsa)...:)

Upam da sem kaj pomagala:)

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 25.3.2011 7:38:17 >

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:37:12   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Kje najdem kaj cenejšega, kar bo zdržalo prihodnjih petnajst let?
In če ni nič bistveno cenejšega, kakšne so prednosti mestnega ženskega kolesa in kakšne bolj športnega?



To je nemogoč dogodek :) Minil so zlati časi seniorjev. Če hočeš met kolo, ki ti bo zdržalo vsaj 15 let, moraš dat malo več zanj. Ta roba iz hervisa je čungalunga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:43:30   
kalbo
Pa kolesa se ne kupuje zdaj, ampak jeseni, ko se morajo znebit zalog in cene kar krepko padejo.

Vsa zgoraj predlagana kolesa so za do trgovine. Zakaj bi blatnike in ostalo kramo tovoril na Gorjance. Žal v vzmetenju trekong koles ne vidim čisto nobene koristi, razen tega, da ti pobira energijo, za guncanje gor dol.

Moj predlog:
Obdrži seniorja za v trgovino in na šiht, ker teh biciklov načeloma nihče ne krade, če so zaklenjeni, za rekreacijo si pa kupi enega pametnega trekinga (znamka ni važna) z opremo (zavore, prestave) srednjega razreda. Po sezoni prideš skozi za okol 200 EUR, sam je treba mal pobrskat. Zdaj, ko so cene navite pa ne. Škoda denarja za čungalunga robo, ki nikol ne bo delala kot mora.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 25.3.2011 7:52:26 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 7:54:59   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Pa kolesa se ne kupuje zdaj, ampak jeseni, ko se morajo znebit zalog in cene kar krepko padejo.


meni je pa ful moteče kupit kolo in ga potem dat za 4-5 mesecev v kolesarnico user posted image

p.s. hvala Freya, tale kolesa so zanimivi predlogi - se pravi alu in prestave shimano?


< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.3.2011 7:56:34 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:17:06   
kalbo
Mogoče, sam 50+% popust te kar prepriča v to.

Prestave Shimano so lahko klump, lahko so pa odlične. opremo je treba vedno izbrat v srednjem razredu.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 25.3.2011 8:18:16 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:26:27   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Ma...za do šihta, pa en večji krog do doma, je pa res 200 evrov preveč za kolo. Tukej bi si pa pol jz rajš enga ponija kupila, alpa rabljenega preko bolhe za 50 evrov.


a res? user posted image nobene alternative kot drago treking kolo ali pa bolha? user posted image

ej TT, dej ti men neki povej - kakšna so, zakaj oz. kdo kupuje pa potem tale kolesa?

http://www.sportniksi.com/kolesa-in-oprema/kolesa/mestno-kolo-corratec-fashion-lady-2011.html



Tale je res hud; ima ful dobro opremo, pa tudi izgleda ne slabo user posted image A kdo kupuje taka kolesa? Npr. taki, ki recimo namesto Kawasakija kupijo Harley Davidsona, alpa npr. Beetla namest GT Turbo Polota... Pa, seveda, tisti, ki si to lahko privoščijo. Tko nekak user posted image




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:33:59   
kalbo
Prvo kar vidim na tem biciklu odveč so disk zavore in seveda vsa ostala city krama. Disk zavore uporabljajo tekmovalci v spustu, ostali po navadi še vedno stari dobri v-break. Disk zavore so za po mest navadna traparija.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:36:36   
mala maja
sicer sem samo na hitro prebrala ampak se moram vmešat.

NE kupujte koles v Leclercu, tušu...... v akciji. Ta koli ni niti do trgovine kalbouser posted image user posted image
res, jaz nisem verjela in če si vzameš čas in malo pobrskaš lahko zelo solidno kolo dobiš za že zelo ugodno ceno.

in naše izkušnje. Malemu smo prvo kolo kupili Schwinn. drag ko **** amapk je zdržal 4 otroke pa je kot nov, drugo kolo smo kupili Rog...tud ok. je sicer po dveh mulcih zamahan amapak bo šel na servis pa bo zdržal še tretjega. Če odmislim da je padel stran vijak s katerim je pritjen pedal gor je še kar. tretje kolo smo ta večjemu kupili v leclercu. je za v smeti in nikamor drugam. Res, vse zvito, vse škirplje, vse se podira. Kolo kot prvo niti ni tako sestavljeno kot bi moralo biti in tisto kolo moraš obvezno peljati na servis za vse vijake zategnejo in nastavijo (kar košta sigurno dobrih 50€) Zdej se te igre mi ne gremo več. rajši dam malo več za kolo pa vsaj vem kaj si kupil.

Mi smo nazadnje za tamelga (10 let) vzeli kolo tukej http://www.kolesarska-oprema.si/ in je bil manj kot 200€. Ok vem da iščeš kolo zase zato bo verjetno tudi malo dražji ampak saj ni treba vzeti kolo po zadnji modi, pa pač vzameš lanski ali pa predlanski model in je nekaj cenejšiuser posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:37:16   
kalbo
Drugač pa, če smo že pr kolesih :)

S temle bi šel na zmenek
http://www.veb-company.si/cestna_kolesa/ridley11/ridley-noah.php

S temle bi se pa poročil :)
http://www.maxisport.si/pinarello/prince.htm

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:38:21   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Žal v vzmetenju trekong koles ne vidim čisto nobene koristi, razen tega, da ti pobira energijo, za guncanje gor dol.




Moram komentirat, čeprav je izven teme: pri "mestnih" kolesih je vzmetenje čisto nepotrebno, se strinjam. Tudi treking kolesa, če ga uporabljaš zgolj za asfalt, ga ne potrebujejo. Ampak ko se pa furaš po makedamu, gozdnih poteh, ali z gorcem po brezpotjih, je pa vzmetenje zame pogoj (plus seveda to, da ima možnost zaklepa, ker za po ravnem ga itak "zakleneš") user posted image . Pa največkrat so proti vzmetenju tisti, ki ga sploh še niso dejansko dobro sprobali (oz. so ga, pred 10-imi leti, ko so bila na kolesih bolj ko ne za okras). Novejša kolesa imajo pa zelo dobra vzmetenja, brez katerega bi jz osebno, po 7km spustu po gozdni cesti imela od mravljincev mrtve roke.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:40:13   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Drugač pa, če smo že pr kolesih :)

S temle bi šel na zmenek
http://www.veb-company.si/cestna_kolesa/ridley11/ridley-noah.php

S temle bi se pa poročil :)
http://www.maxisport.si/pinarello/prince.htm



šminkeruser posted image

...p.s.: pri "specialcih" pa amortizerji res odpadejo user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 25.3.2011 8:43:15 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:57:49   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Žal v vzmetenju trekong koles ne vidim čisto nobene koristi, razen tega, da ti pobira energijo, za guncanje gor dol.




Moram komentirat, čeprav je izven teme: pri "mestnih" kolesih je vzmetenje čisto nepotrebno, se strinjam. Tudi treking kolesa, če ga uporabljaš zgolj za asfalt, ga ne potrebujejo. Ampak ko se pa furaš po makedamu, gozdnih poteh, ali z gorcem po brezpotjih, je pa vzmetenje zame pogoj (plus seveda to, da ima možnost zaklepa, ker za po ravnem ga itak "zakleneš") user posted image . Pa največkrat so proti vzmetenju tisti, ki ga sploh še niso dejansko dobro sprobali (oz. so ga, pred 10-imi leti, ko so bila na kolesih bolj ko ne za okras). Novejša kolesa imajo pa zelo dobra vzmetenja, brez katerega bi jz osebno, po 7km spustu po gozdni cesti imela od mravljincev mrtve roke.



Seveda, zaklep je važen.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nakup kolesa
25.3.2011 8:58:41   
mateyka
pismu, kalbo - to so po nekaj tisočakov vredne "neveste" user posted image
se pravi moraš bit bogat, da se lahko "poročiš" user posted image

hm, se pravi da moram za enga mestnega v oglede na par koncev in to ne v Leclerca? TT, a mi lahko najdeš "kawasaki" verzijo unga "harley davidsona", ki je na unmu linku? user posted image namreč nimam pojma katere znamke so srednji razred in solidne.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.3.2011 9:01:11 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?