|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 17:31:48   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Micy


Ozadje te zgodbe ne poznam, ampak ko sem včeraj poslušala tistega socialnega delavca mi je šlo na bruhanje. Če je to kak socialni delavec sem jaz papež. Govoril je kot da ima pet kil špeha u gofli, brez energije, brez vsega, kako lahko tak človek sedi na takem delovnem mestu.



Jaz sem isto pomisla. Zdej lahko joka, ko je pa otroka prepustil človeku, ki je ŽE BIL V ZAPORU zaradi NASILJA!!! Takrat je bil pa sigurno pameten, kako je zdaj ta človek oh in sploh v redu...

Jaz sem tudi polubčkala in objemala svoji pupi, tak mi je bilo hudo da sem ju prav stiskala in skoraj jokala zraven. user posted image



Najlazje je sedeti po strani in po bitki bit general. 
Vsakogar od tistih, ki menijo, da je jasno, da je kriv socialni delavec bi postavila na njegovo mesto z vsemi pravili, pravilniki, pravicami, dolznostmi, ljudmi in situacijami s katerimi se dejansko vsakodnevno srecuje, da bodo konkretno in ne fiktivno pametni.
Vsaka sluzba ima svoje omejitve in vsak sistem ima svoje omejitve in slabosti. Izjemno kruto je, ko se zadeve, ki se ne bi rabile tako razplesti razpletejo na tako hud in tragicen nacin. Dejstvo pa je, da socialni delavci (ali kdorkoli drug) niso vsevedi in ne morejo vsega in vedno predvideti. Taksnega razpleta ni predvidla niti mati otroka sicer dvomim, da bi ga pustila z ocetom.
Dejstvo je, da je v tovrstnih situacijah prvi korak iskanje krivca, ki bo za vse kriv vendar to ni vedno najbolj modro in posteno.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 18:19:02   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Micy


Ozadje te zgodbe ne poznam, ampak ko sem včeraj poslušala tistega socialnega delavca mi je šlo na bruhanje. Če je to kak socialni delavec sem jaz papež. Govoril je kot da ima pet kil špeha u gofli, brez energije, brez vsega, kako lahko tak človek sedi na takem delovnem mestu.



Jaz sem isto pomisla. Zdej lahko joka, ko je pa otroka prepustil človeku, ki je ŽE BIL V ZAPORU zaradi NASILJA!!! Takrat je bil pa sigurno pameten, kako je zdaj ta človek oh in sploh v redu...

Jaz sem tudi polubčkala in objemala svoji pupi, tak mi je bilo hudo da sem ju prav stiskala in skoraj jokala zraven. user posted image



Najlazje je sedeti po strani in po bitki bit general. 
Vsakogar od tistih, ki menijo, da je jasno, da je kriv socialni delavec bi postavila na njegovo mesto z vsemi pravili, pravilniki, pravicami, dolznostmi, ljudmi in situacijami s katerimi se dejansko vsakodnevno srecuje
, da bodo konkretno in ne fiktivno pametni.
Vsaka sluzba ima svoje omejitve in vsak sistem ima svoje omejitve in slabosti. Izjemno kruto je, ko se zadeve, ki se ne bi rabile tako razplesti razpletejo na tako hud in tragicen nacin. Dejstvo pa je, da socialni delavci (ali kdorkoli drug) niso vsevedi in ne morejo vsega in vedno predvideti. Taksnega razpleta ni predvidla niti mati otroka sicer dvomim, da bi ga pustila z ocetom.
Dejstvo je, da je v tovrstnih situacijah prvi korak iskanje krivca, ki bo za vse kriv vendar to ni vedno najbolj modro in posteno.

Se strinjam. Dejstvo je, da je kriv izključno oče. Bi se pa dalo z izboljšanjem sistema kaj takega verjetno preprečiti.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 19:42:17   
Anonimen
Ozadje te zgodbe ne poznam, ampak ko sem včeraj poslušala tistega socialnega delavca mi je šlo na bruhanje. Če je to kak socialni delavec sem jaz papež. Govoril je kot da ima pet kil špeha u gofli, brez energije, brez vsega, kako lahko tak človek sedi na takem delovnem mestu.


Lahko vprašam, kaj je povedal?

Težko govori z neko posebno energijo, ob takem dogodku. Vsaj jaz, če bi bila socialni delavec, bi v takem primeru ostala na praznih tleh. Mene bi bolj skrbela prekipevajoča energija, ki zna kazati, da z obilico besed nekaj prikrivamo. No, ne vem, kaj je bilo konkretno, ker ga nisem niti poslušala. 

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 20:21:53   
ŽanaTaja
Definitivno je težko verjet, da lahko oče to naredi svojemu otroku...tudi mene je včeraj to takoo šokiralo, da še kr ne pridem k sebi. Ne morem dojet, kako lahko to narediš tako malemu bitju, ki ni čisto nič krivo za konflikte dveh odraslih. In ja tko kot je ena napisala, točno je vedu, da če bo sebi karkol naredu ji bo naredu zgolj uslugo, ko pa je vrgu to revico pa je s tem najbolj prizadel njo.. SVINJA!!!! Mogu bi ostat živ in trpet vsako sekundo svojga življenja...
Bogaa revica mala kaj se je morala dogajat v njeni glavici ko je padala...pfffff me kr mrazi...želim si, da će preživi, da bo to z minimalnimi posledicami v kar močno dvomim...

Naj jo angelčki čuvajouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 20:23:59   
ZARA
In zdaj boste secirale do nezavesti ta dogodek. Se že veselim.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 20:46:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Micy


Ozadje te zgodbe ne poznam, ampak ko sem včeraj poslušala tistega socialnega delavca mi je šlo na bruhanje. Če je to kak socialni delavec sem jaz papež. Govoril je kot da ima pet kil špeha u gofli, brez energije, brez vsega, kako lahko tak človek sedi na takem delovnem mestu.



Jaz sem isto pomisla. Zdej lahko joka, ko je pa otroka prepustil človeku, ki je ŽE BIL V ZAPORU zaradi NASILJA!!! Takrat je bil pa sigurno pameten, kako je zdaj ta človek oh in sploh v redu...

Jaz sem tudi polubčkala in objemala svoji pupi, tak mi je bilo hudo da sem ju prav stiskala in skoraj jokala zraven. user posted image



Najlazje je sedeti po strani in po bitki bit general. 
Vsakogar od tistih, ki menijo, da je jasno, da je kriv socialni delavec bi postavila na njegovo mesto z vsemi pravili, pravilniki, pravicami, dolznostmi, ljudmi in situacijami s katerimi se dejansko vsakodnevno srecuje, da bodo konkretno in ne fiktivno pametni.
Vsaka sluzba ima svoje omejitve in vsak sistem ima svoje omejitve in slabosti. Izjemno kruto je, ko se zadeve, ki se ne bi rabile tako razplesti razpletejo na tako hud in tragicen nacin. Dejstvo pa je, da socialni delavci (ali kdorkoli drug) niso vsevedi in ne morejo vsega in vedno predvideti. Taksnega razpleta ni predvidla niti mati otroka sicer dvomim, da bi ga pustila z ocetom.
Dejstvo je, da je v tovrstnih situacijah prvi korak iskanje krivca, ki bo za vse kriv vendar to ni vedno najbolj modro in posteno.


Jaz nisem noben general in se nič pametne ne delam. In ne pravim, da je delavec s CSD kriv. Pravim samo,da je imel v rokah "orožje", da prepove stike oz. lahko bi bili stiki pod nadzorom. Ta isti delavec je lahko nekemu drugemu očetu, ki bi si res zaslužil imet otroka, prepovedal vse stike, temu ki je bil v zaporu zaradi nasilja, je pa seveda dal priložnost. Ker si vsakdo zasluži še eno priložnost... user posted image
Sicer pa sploh nisem napisala nikjer, da je delavec karkoli kriv.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 22:49:57   
mojamura
user posted image  na enem forumu sem ravnokar prebrala, da baje punčko jutri odklopijo od aparatovuser posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 23:10:53   
Precious
Na forumu?? to pa je verodostojen podatek

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 23:13:07   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: Precious

Na forumu?? to pa je verodostojen podatek
 

ne ni verodostojen podatek, zato sem pa tudi to pripisala, da sem prebrala na forumu.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 8:28:26   
HuAnita
Zara, se deloma strinjam s teboj, deloma pa je mogoče smisel takega seciranja - pa včeraj v Odmevih vsa debata - da se ne bo še kdaj ponovilo, morda kak nauk...

Drugače pa držim pesti za dekletceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 8:50:04   
Blueeyes
kolegica vidla celo stvar v živo user posted image je iz istga bloka user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:10:30   
darja.mark
user posted image  Revica je danes umrla...naj počiva  miru...kako žalostno....user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:14:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

user posted image  Revica je danes umrla...naj počiva  miru...kako žalostno....user posted image user posted image



po eni strani mi je hudo, a po drugi strani mi je odleglo.user posted image Solze mi same od sebe tečejo dol... pred mano je včerajšni žurnal in na naslovnici "Očka, saj me ne boš vrgel?"...

Sožalje mamici.


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 30.3.2011 11:15:03 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:17:15   
*miska.mcc*
user posted image
v takih trenutkih si zelim, da bi pekel res obstajal!




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:18:09   
oka
O moj bog kako žalostnouser posted image .  

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
30.3.2011 11:18:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:19:02   
darja.mark
Ja, TT, pri meni je enako...sploh je ne poznam, zdaj sem v službi, ko sem prebrala....groza...solze mi same tečejo dol, boga mala punčka, kaj vse je morala prestajat, sploh si mislit ne moremo. Hudo mi je kot da bi jo poznala, ne morem verjet....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:21:14   
Pilar
Ni da bi človek govoril....user posted image .....ne morem verjet,niti dojet.
Do takih katastrof prihaja zato, ker ljudje nimamo nobene moralne vrednote, ni kriva sociala, ministrstvo ali kdo vem kaj....ljudje smo na psu z obnačanjem, z vrednotami, nič nam ni več sveto.......samo pametni bi radi bili vsi...pa vse imeli, nič delali...jooj....žalost.


< Sporočilo je popravil Pilar -- 30.3.2011 11:25:29 >

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:23:52   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

user posted image
v takih trenutkih si zelim, da bi pekel res obstajal!






Tudi jaz si želim da bi pekel res obstajal.

Tudi jaz imam pred sabo včerajšni žurnal s tem naslovom, ki žalosten do nezavesti.
Iz njega mi je razbrati, da ga je deklica imela celo rada.
Bogo dete nič krivo pa je nastradalo.
Sožalje mamici, čeprav mi nikoli ni jasno zakaj je odšla iz stanovanja.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:49:03   
HuAnita
Počivaj v miru, mala pupauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:55:19   
ZARA
Uboga punčka. Naj počiva v miru.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 11:56:05   
Kerensa*
Če si bo ta mati kdaj odpustila, da je zapustila stanovanje...

Punčka, R.I.P.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 12:04:21   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Zara, se deloma strinjam s teboj, deloma pa je mogoče smisel takega seciranja - pa včeraj v Odmevih vsa debata - da se ne bo še kdaj ponovilo, morda kak nauk...


Se strinjam, ampak skoraj nemogoče.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 12:18:27   
m_o_i
Živa (nekje sem zasledila, da je bilo puncki tako ime) - pocivaj v miruuser posted image

upam in zelim, da bo tvoja zgodba preprecila vsaj eno samo neumnost kaksnih starsev...

mah...maskara mi je spet sla v maloro...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 12:41:26   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

Živa (nekje sem zasledila, da je bilo puncki tako ime) - pocivaj v miruuser posted image




kako ironično.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?