|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 12:55:07   
RAČKAPK
user posted image user posted image  sožalje mamici

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 13:04:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Počivaj v miru, deklica.

(odgovor članu RAČKAPK)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 13:10:06   
Anonimen
Jao jao jao .. sedim tukej za mizo v službi in nič od mene ... odkar sem za to novico zvedela samo apatično sedim pa solze mi tečejo dol ... nisem je poznala, ampak kako grozo je moral doživet ta ubogi nedolžni otrok user posted image user posted image user posted image

Počivaj v miru punčka draga in čuvaj svojo mamico!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 13:34:53   
Andromeda
Ubožica mala, počivaj v miru. Sožalje mamici.

Jaz sem tudi čisto paf od te novice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 13:35:11   
alda
Mala Živa bodi srečna vsaj tam med zvezdicami, ko ti že na zemlji ni bilo dano! user posted image user posted image



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 13:47:16   
mamamajča
o joj, o joj, ubogo malo dete. A vseeno, ko pomislim,,,, kaj je doživljala tiste sekunde, mogoče minute, ko je prosila očka, naj ne? Oprostite, ampak te misli mi kar same pridejo. Nikakor ji ne bi mogla želet, da se vse življenje tega spominja. Mogoče je tako boljše zanjo. A za mamico.... nimam besed...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 14:04:40   
Toja22
Sama delam v vrtcu in ko sem si zamislila 5 letno deklico, me je kar groza. Koliko življenja je v teh deklicah, stare so toliko, da dojemajo vse dogajanje okoli sebe. Ni mi jasno kako je oče lahko otroka, kljub njenim prošnjam in strahu, brezsrčno vrgel skozi okno?!?!? Predvsem pa kakšno žalostno usodo je nosila ta deklica user posted image Mami pa mislim, da si res ne bo nikoli odpustila, da je otroka tam pustila. Ampak mislim, da ni niti pomislila, ni na to, da je oče sposoben tega. Res žalostno.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 18:12:17   
BigDaddy
Prasec naj se cvre v peklu. Edino kar mi je žal, da se je tudi sam vrgel skozi okno... Ker bi mu privoščil, da bi ga rezali na drobne koščke, milimiter po milimeter.
Sicer pa ne razumem, da je mama od spodaj opazovala dogajanje v devetem nadstropju. Jaz osebno bi se do krvi in smrti boril za svojega otroka...

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 19:47:22   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: BigDaddy

Prasec naj se cvre v peklu. Edino kar mi je žal, da se je tudi sam vrgel skozi okno... Ker bi mu privoščil, da bi ga rezali na drobne koščke, milimiter po milimeter.
Sicer pa ne razumem, da je mama od spodaj opazovala dogajanje v devetem nadstropju. Jaz osebno bi se do krvi in smrti boril za svojega otroka...


podpis pod vse to.
user posted image user posted image user posted image , boga punčka, ne morem si niti predstavljat, kako bolan je človek, ki nardi kaj takega otroku user posted image .
Meni sploh ni jasno zakaj je sploh šla iz stanovanja user posted image (brez otroka) user posted image , jaz vem, da raje otroku spulim roko, kot pa jo pustim poleg človeka, ki na kakršenkoli način grozi! ne moreš verjet kaj ta svet nosi user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu BigDaddy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 20:36:38   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če si bo ta mati kdaj odpustila, da je zapustila stanovanje...

Punčka, R.I.P.



verjetno je bila navajena vsega hudega, česa takega pa verjetni le ni pričakovala, da je sposoben user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: :(((((((((((((((((((((
30.3.2011 20:57:25   
Anonimen
Iskreno sožalje mamici user posted image .

Ne vem, kako se počuti. Potem, ko je verjetno mislila, da je prestala že vse najhujše v življenju. Upam, da vsaj njej ustrezno pomagajo.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 7:56:14   
RAKICA2007
Naj počiva v miru mali angelček... user posted image
iskreno sožalje mamici...user posted image user posted image user posted image

pra*ec naj se cvre v peklu... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 8:28:24   
via_2
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


IZVIRNO SPOROČILO: BigDaddy

Prasec naj se cvre v peklu. Edino kar mi je žal, da se je tudi sam vrgel skozi okno... Ker bi mu privoščil, da bi ga rezali na drobne koščke, milimiter po milimeter.
Sicer pa ne razumem, da je mama od spodaj opazovala dogajanje v devetem nadstropju. Jaz osebno bi se do krvi in smrti boril za svojega otroka...


podpis pod vse to.
user posted image user posted image user posted image , boga punčka, ne morem si niti predstavljat, kako bolan je človek, ki nardi kaj takega otroku user posted image .
Meni sploh ni jasno zakaj je sploh šla iz stanovanja user posted image (brez otroka) user posted image , jaz vem, da raje otroku spulim roko, kot pa jo pustim poleg človeka, ki na kakršenkoli način grozi! ne moreš verjet kaj ta svet nosi user posted image user posted image



podpis. mislim, da bi vsaka mama morala znati presoditi, kdaj je njen otrok v nevarnosti. in v tej zgodbi so bile prižgane vse rdeče luči, da bi mama morala storiti vse, da zaščiti to malo deklico. mislim, da je večja odgovornost na mami kot na socialnem delavcu. in iz te zgodbe se lahko vse mame nekaj naučimo - zaščitimo svoje otroke!!! tako pa mame vztrajajo pri nasilnežih, čeprav obstajajo vsi vzvodi, da si poiščejo pomoč (varne hiše). ni mi jasno, res mi ni jasno, kako in zakaj je moralo priti do tega?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 8:39:48   
Precious
hey,zakaj morate biti vse tako prekleto pametne!!!?

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:05:50   
Sacherca
Mamici iskreno sozalje user posted image



Po bitki je lahko biti general user posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:06:30   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

hey,zakaj morate biti vse tako prekleto pametne!!!?


Take reakcije so zato, ker to človeka pretrese in prizadene, tudi če o tem samo bere ali sliši.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
31.3.2011 9:17:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu via_2)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
31.3.2011 9:18:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:19:26   
kalbo
Mene je včeraj zvečer moj nastarejši vprašal, če je res, da je oči svojo hčerko vrgel skozi okno....Kaj naj človek odgovori v takšnem primeru...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:28:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene je včeraj zvečer moj nastarejši vprašal, če je res, da je oči svojo hčerko vrgel skozi okno....Kaj naj človek odgovori v takšnem primeru...

.
Sem hotela tudi sama napisat našo prigodo, pa jo bo zdaj...

Mali je zasledil to tragedijo...In začne pogovor: Mama , veš, da tata od x , je fantka x po riti. In debatirava.... Pa mi reče, veš, meni ne bi bilo prijetno (ja take izraze ima) če bi me ti in tatek tepla. In spet razlaga...Niti beseda o mali punčki..

Čez nekaj časa sam pri sebi: Ja, eni starši ne tepete otrok, eni tatki tepejo otroke , eni pa jih vržejo čez balkon user posted image ...

No tu sem se pa zlomila.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:31:38   
mala maja
po moje se je taka situacija že zgodila in je mama vedela da se mora umaknit. Oče je hotel punčko zase in s tem ko se je umaknila je pokazala da je tudi njegova. Ni pa vedela da ga bodo v tak bes spravili policaji. Kolikor je bilo za razbrati se mu je še bolj utrgalo ko so prišli policaji. In res groza user posted image user posted image kako je lahko.....

Samo upam, da bo mama zmožna naredit korak čez to tragedijo in dokaj normalno zaživeti. Sej ne bo nikoli, ampak da bo vsaj samostojna, da bo dobila moč in se bo zjutraj oblekla, da bo sposobna it vsaj v trgovino....ker jaz ne verjamem če bi bila. Samo še za na zaprti oddelek bi bila po taki tragedijiuser posted image user posted image

Mala Živa pa naj jo čuvajo angelčkuser posted image , da bo lahko stala ob strani mamici.user posted image


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:45:19   
madela
Najprej bi rada izrekla sožalje mamici in vsem,ki so jo imeli radi.

Ne morem si predstavljati,kaj doživlja ta nesrečna mamica in ali si bo sploh lahko kdaj oprostila,da je zapustila stanovanje. Vendar pa mislim,da obsojanje in iskanje krivde pri mami te punčke ni na mestu. Naš um je narejen tako,da nas ščiti pred tako grozo oziroma si je normalen,zdrav človek,ne more niti zamislit.
Morda je mamica želela hčerko samo zaščitit,ko je odšla iz stanovanja,da ne bi bila več priča prepiru,ji pa njena zdrava pamet ni dopuščala možnosti,da bi oče uresničil svoje grožnje.

Na veliko žalost jih je uresničil user posted image  user posted image  user posted image  In ne,ne morem verjeti,da se je to res zgodilo....kam gre ta svet. user posted image
Ob vsem tem je najbolj žalostno to,da to še zdaleč ni edini primer. Statistika pravi,da po svetu 2-3 otroci na teden umrejo zaradi mučenja svojih staršev user posted image

STOP NASILJU....in prosim pomislimo tudi na nedoumljivo,če smo priča nasilju nad otroci..prijavimo,ko je še čas user posted image

Se opravičujem,sem napisala zmedeno,ampak tako je tudi moje trenutno stanjeuser posted image


< Sporočilo je popravil madela -- 31.3.2011 9:47:30 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:47:15   
via_2
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: via_2
mislim, da bi vsaka mama morala znati presoditi, kdaj je njen otrok v nevarnosti. in v tej zgodbi so bile prižgane vse rdeče luči, da bi mama morala storiti vse, da zaščiti to malo deklico. mislim, da je večja odgovornost na mami


HALO?!?!? najbolje da se mamo krizate, ker je bla ocitno cist neodgovorna, da je zapustila moza in startala postopke, potem pa po nasvetu pristojnih malo pustila, da jo je oce fliknil cez okno user posted image  user posted image

kaj je narobe z vami? a resno mislite, da ve pa ste tok pametne, da bi znale presodit, kdaj je otrok v nevarnosti? ste sigurne?


upam, da mi nikoli ne bo treba biti toliko "pametna", da sploh pridem v tako situacijo. Ampak poglej, na primer: imam nasilnega moža, ki gre celo v zapor. Že to, da dajo človeka v zapor, je verjetno dovolj. Tu mi prekipi in si rečem, zdaj pa dovolj. Varianta1: grem v varno hišo, Varianta2: prijavim policiji, CSD-ju, da me zaščiti, Varianta3: najamem gorile, da obračunajo z "očetom". Varianta 4: ne storim nič in upam, da se bo uredilo. Kaj storim?

In res sem prizadeta, žalostna, uboga mala punčka, kaj vse je morala pretrpeti. Stara je toliko kot moja tastarejša punčka... Nekateri res ne bi smeli imeti otrok!






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:51:29   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mene je včeraj zvečer moj nastarejši vprašal, če je res, da je oči svojo hčerko vrgel skozi okno....Kaj naj človek odgovori v takšnem primeru...

Ne vem Kalbo ... mene je Zara vprašala zakaj jo je vrgel. Itak sem bila brez besed. Kaj si pa ti rekel potem?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 31.3.2011 9:52:03 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 9:58:57   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene je včeraj zvečer moj nastarejši vprašal, če je res, da je oči svojo hčerko vrgel skozi okno....Kaj naj človek odgovori v takšnem primeru...


Mene je tudi moja najstarejša spraševala o tem,ker je slišala v šoli. Jaz sem se odločila,da ji povem resnico,vendar pa sem kljub svoji jezi do tega človeka,hčerki razložila brez gneva,brez hudobije...ker nima smisla sovraštva širit še k otrokom. Povedala sem ji,da se je to res zgodilo in da je bil ta oče zelo bolan in ni želel do zdravnika,da bi mu pomagal in da je bilo to zelo zelo narobe.
Nadalje sva imeli še pogovor o tem,kako je prav da poiščeš pomoč,če si v taki stiski,ko bi rad naredil nekaj za kar veš,da je narobe,bodisi starši ali kdorkoli. In pa svojim otrokom,sploh ko se med sabo kregajo,govorim,da je naše največje bogastvo,da se imamo radi .

Če sem pravilno postopala...ne vem...pač nočem širit negativne energije na otroka user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?