|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:50:36   
Oceania
Sibil, v mislih ti pošiljam moč, držite se. Sama se trudim ne jokat ob vaši izgubi, pa vas sploh ne poznam. Pred kratkim sem zvedela za primer smrti 6 letne punčke, ki je umrla zaradi možganske kapi. Nepošteno, nepredstavljivo.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:50:47   
Gwendolen
Sibil, ne poznam vas, ampak iskreno sožalje tudi od mene... Ni pošteno, to se ne bi smelo dogajati...user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:52:19   
Tanja55
Sibil, sem brez besed, kar jokam. V mislih sem z vami. Iskreno sozalje.user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:53:00   
Natka23
moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:54:32   
kjava.
O moj Bog! Sibil iskreno sožalje. Grozno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 9:55:56   
MC09
Že drugi dan jočem z vami, ne morem razumeti, zakaj se zgodi kaj tak krutega. Njemu je dobro, kako je vam, si ne želim niti predstavljati user posted image user posted image user posted image .

Iskreno sožalje!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:05:08   
Sa.Ka
Nikoli ne bom vedela kako trpijo starši, ki so jim umrli otroci, žalujem pa z vsemi.user posted image user posted image user posted image  
Iskreno sožalje vsem tvojim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:05:12   
čebelca25
Sibil, izrečem lahko le iskrene sožalje tebi in tvoji družini. Resnično ne najdem besed za kaj tako groznega. Angelčku Patriku pa velik objemček!!

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:06:14   
neanja duo
moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:13:04   
baby_08
user posted image user posted image iskreno sožaljeuser posted image user posted image Kako kruto je  življenje.....user posted image user posted image
Počivaj v miru mali angelčekuser posted image user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:14:37   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Hvala vsem za sožalje, jih z možem bereva in jokava zraven.

Patrik je bil čisto zdrav fantek, v torek je v šoli šel po en košček kruha, ko je ugriznil kruh se mu je košček zaletel in šel v sapnik. Ob prehodu mimo glasilk se je košček kruha dotaknil enega živca, ki nadzira srce in srce je ponorelo, šlo v zelo hitro bitje. Srce se hitro utrudi in to bitje ga je preveč utrudilo, tako da ga niso mogli več povrniti na naravem ritem.user posted image

Če bi samo kos kruha šel v sapnik bi ga lahko izkašljal ali pa imel sedaj pljučnico, tako  pa je usoda očitno hotela, da gre k angelčkom.

Ne morem razumeti, res ne. tako živahen je bil, tako zdrav, tako lep, moj zlati sonček.user posted image user posted image user posted image user posted image

In jutri ga bomo pokopali......sploh ne vem kako zdržat.




Oh Sibil...ne poznam tebe in ne tvoje družine, ampak...ne znam, ne upam si predstavljati kako se počutite....user posted image user posted image odkar imam sama otroka me takšne novice tako zadanejo, da...sem ves čas v mislih z vami..... Kako je lahko življenje tako kruto? Saj človek ne more verjeti dojeti, verjeti....da...ah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:20:48   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Hvala vsem za sožalje, jih z možem bereva in jokava zraven.

Patrik je bil čisto zdrav fantek, v torek je v šoli šel po en košček kruha, ko je ugriznil kruh se mu je košček zaletel in šel v sapnik. Ob prehodu mimo glasilk se je košček kruha dotaknil enega živca, ki nadzira srce in srce je ponorelo, šlo v zelo hitro bitje. Srce se hitro utrudi in to bitje ga je preveč utrudilo, tako da ga niso mogli več povrniti na naravem ritem.user posted image

Če bi samo kos kruha šel v sapnik bi ga lahko izkašljal ali pa imel sedaj pljučnico, tako  pa je usoda očitno hotela, da gre k angelčkom.

Ne morem razumeti, res ne. tako živahen je bil, tako zdrav, tako lep, moj zlati sonček.user posted image user posted image user posted image user posted image

In jutri ga bomo pokopali......sploh ne vem kako zdržat.




user posted image user posted image user posted image user posted image  pa kako je možno, da se kaj takšnega zgodiuser posted image user posted image user posted image .

Sibiluser posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:33:38   
Azzurra
Tudi mi smo z mislimi pri vas. Vest me je izredno prizadela. Nikoli ne bom pozabila prvega srečanja s tvojo družino in trenutka, ko sem prvič videla Patrika in še danes se spominjam, da sem takoj pomislila kako izredno lep fantek je. Žal mi je, zelo mi je hudo za vas. user posted image user posted image user posted image
Naše misli so pri vaju in pri Patrikovem bratcu.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:36:46   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Hvala vsem za sožalje, jih z možem bereva in jokava zraven.

Patrik je bil čisto zdrav fantek, v torek je v šoli šel po en košček kruha, ko je ugriznil kruh se mu je košček zaletel in šel v sapnik. Ob prehodu mimo glasilk se je košček kruha dotaknil enega živca, ki nadzira srce in srce je ponorelo, šlo v zelo hitro bitje. Srce se hitro utrudi in to bitje ga je preveč utrudilo, tako da ga niso mogli več povrniti na naravem ritem.user posted image

Če bi samo kos kruha šel v sapnik bi ga lahko izkašljal ali pa imel sedaj pljučnico, tako  pa je usoda očitno hotela, da gre k angelčkom.

Ne morem razumeti, res ne. tako živahen je bil, tako zdrav, tako lep, moj zlati sonček.user posted image user posted image user posted image user posted image

In jutri ga bomo pokopali......sploh ne vem kako zdržat.




Sibil user posted image ne znam si predstavljati kaj doživljaš ti in tvoji najbljižji. Res ni pravice na tem svetu, da se kaj takšnega sploh zgodi. Čeprav te ne poznam osebno ti že dva dni pošiljam pozitivno energijo, da zdržiš nekaj kar ne bi smela doživeti nobena mama. Tvoj mlajši sin te potrebuje vendar tudi on bo razumel, da si ti moraš vzeti čas za žalovanje.
Vsak trenutek nas je tu cel kup, ki ti bomo poskušale stati ob strani v tistih najtežjih trenutkih in te bomo poslušale- brale .
Prav tako so moje misli pri očetu, malemu bratcu in vsej ožji družini- zato še enkrat vsem skupaj iskreno sožalje.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:49:35   
SANEK1
Iskreno sožalje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:49:54   
Alfabeta
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image Tega res ne bi smel izkusiti noben starš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:55:07   
madela
Kako kruto,kako nedoumljivo user posted image user posted image user posted image
Vsem,ki ste ga imeli radi izrekam globoko,iskreno sožalje user posted image user posted image

Patrik,naj ti bo lepo med angelčki user posted image user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:55:26   
Lenca78
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJA 10.09.2010 ob 19:29
rojstvo: 4180g 54cm
1 mesec: 57,5cm in 5060g
2 meseca: 60cm in 5500g
3 meseci: 64,5cm in 6200g
4 meseci: 68cm in 6850g
5. mesecev: 70,5cm in 7380g

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:56:25   
DannyS
Sibil iskreno sožalje.

Žalostno in nerazumljivo res...user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:59:43   
lumpa6
iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 10:59:55   
nejanejc
sozalje, iskreno... brez besed.. hudo mi je res, ni prav, da se je tako koncalo. Naj pociva v miru.


(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 11:05:17   
Klemy82
Iskreno sožalje tudi od mene.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 11:21:35   
cita
Neštetokrat se vprašamo zakaj je živlenje tko kruto zakaj vzame vedno tisto ki imamo najraje zakaj in zakaj...ko sem tole prebrala me je močno prizadelo pa vas osebno ne poznam ampak vam pošiljam objemčke vsem ki ste ga imeli najraje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Patrik vas bo opazoval vedno bo nekje nad vami odšel je in postal najlepši angelček...iskrene sožalje Patrik počivaj v miru...mamici atiju bratcu pa veliko moči...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 11:34:24   
žab*ca
Samo jokam.Bodite močni.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Patrik - za vedno naš
7.4.2011 11:48:16   
Nika v službi
Kako tanka je ločnica med življenjem in smrtjo! Nepredstavljivo, nedoumljivo. Jokam, jokam tudi jaz že od včeraj. Za vas vse, ki ste ga imeli radi, za malega Patrika in še posebej zate, za mamico, ki je to malo kepico nosila pod srcem in tako kruto izgubila. Prezgodaj, mnogo prezgodaj.

Z vami v mislih in molitvah.....


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?