|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
19.6.2011 22:43:59   
Ribica **
Jaz imam philipsovega, satinelle ice ne vem kater model, in ne boli vec po parih depiliranjih, edino na zacetku je pa kar hudo. Samo meni se dlake ful vrascajo in to bistveno prej kot po dveh tednih, je pa problem, ker so ful tanke in jih tezko potem spravim ven. Me pa depiliranje z listici boli bistveno manj kot pa z depilatorjem, samo za cele noge 10 oz. 20 teh listicev, kot jih prodajajo, se zdalec ni dovolj. Rdece noge imam pa se nekaj ur po depilaciji ali z listici ali pa z depilatorjem.

A mogoce katera ve, ce se da kje kupit trakove, vosek in to, da traja za dlje casa in da je kaj bolj ugodno od tele eko bio variante? H kozmeticarki se mi v LJ se zdalec ne splaca hodit, ni poceni user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
22.6.2011 18:55:58   
ruby19
Jaz sem Moom kupila v Ljubljani v Sanolaborju v Cityparku.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
22.6.2011 19:06:28   
m_o_i
ce smem: vrascanje dlak nima kaj dosti skupnega z izbiro(katerekoli) tehnike. dlake se vrascajo samo in edino v SUHO KOZO.
pred odstranjevanjem dlak naredite piling, po VSAKEM tusiranju se namazete z (baby)oljem in potapkate z brisaco-ne obrisete.

20 let se ze depiliram, epiliram, mangupiramuser posted image , pa ne vem, ce mam 10 vrascenih dlakuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
22.6.2011 19:19:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

20 let se ze depiliram, epiliram, mangupiramuser posted image , pa ne vem, ce mam 10 vrascenih dlakuser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
28.6.2011 8:21:18   
dana
Meni je tle na RR ena svetovala naj si po depilaciji noge "zribam" z morsko grobo soljo. Se čudno sliši, ampak pomaga. Sicer peče pa boli ker je sol res groba, ampak z vraščanjem dlak nimam več problemov. Jaz se po tem namažem še z bepantolom in je koža zjutraj čist lepa.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
22.7.2011 22:01:41   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ce smem: vrascanje dlak nima kaj dosti skupnega z izbiro(katerekoli) tehnike. dlake se vrascajo samo in edino v SUHO KOZO.
pred odstranjevanjem dlak naredite piling, po VSAKEM tusiranju se namazete z (baby)oljem in potapkate z brisaco-ne obrisete.

20 let se ze depiliram, epiliram, mangupiramuser posted image , pa ne vem, ce mam 10 vrascenih dlakuser posted image


Točno tako.............in eto, saj sem vedla da bi tebe mogla to že zjutraj ob kavici vprašat, ampak ker nisem, bom tukaj:

Torej, mika me novi Braunov epilator silk e pil 7, ki se lahko uporablja tudi pod vodo. Ga katera ima, izkušnje, nasvet?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
9.8.2011 22:03:47   
čaki
sanella
si ga kupila? koliko stane? pa dela na baterije in elektriko? in pod tušom ti puli dlake? če res je fajn, ker manj boli.
javi

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
11.8.2011 9:50:57   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Meni je tle na RR ena svetovala naj si po depilaciji noge "zribam" z morsko grobo soljo. Se čudno sliši, ampak pomaga. Sicer peče pa boli ker je sol res groba, ampak z vraščanjem dlak nimam več problemov. Jaz se po tem namažem še z bepantolom in je koža zjutraj čist lepa.


Preizkušeno in deluje user posted image user posted image user posted image . Hvala

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
17.8.2011 16:09:35   
Nusika35
Jaz uporabljam pa kar Lidera depilacijsko kremo in sem zelo zadovoljna. Dodano ima jojobino olje ki kožo neguje. Toplo priporočam!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
17.8.2011 16:42:38   
Doll
Alex kupi si eno piling kremo ( meni je najboljša v Hoferju)  .ne vem,zakaj bi te moralo bolet pa pečt user posted image  ,ko lahko to narediš brez bolečine

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
18.8.2011 8:59:35   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Alex kupi si eno piling kremo ( meni je najboljša v Hoferju)  .ne vem,zakaj bi te moralo bolet pa pečt user posted image  ,ko lahko to narediš brez bolečine


Doll hvala za info user posted image .

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj uporabljate za depilacijo?
19.8.2011 8:37:27   
Mipka
Tudi jaz uporabljam kolekcijo Lidera. Všeč mi je ker je klinično preizkušena in le rahlo odišavljena, kar meni zelo ugaja.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?