|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 10:16:48   
mala06
andreja83 mogoče pa je še kanček upanja, da nama na krvnem kaj pokaže. Sam pri men po dveh totalnih minusih, ni več upanja. Ti pa boš šla lahko po zamrznjenčke, ki sta ti ostala. Držim pest, da še zate ni vse izgubljeno! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 10:32:36   
srečica17
športnicauser posted image .....ne...res ni pravice na tem svetu.........upam, da uspe naslednjič......čimpreje

mala in andreja.......še vedno držim pestiuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 12:41:03   
Cameleon
Aha vidim, da je nova tema.
Evo, da se še jaz vpišem na seznamček.

 2ICSI MB., špikam se z gonalom, jutri imam prvi UZ.

Objem za vse, katerim ni uspelouser posted image
Pesti za tiste, ki smo v postopku. Vsem nam pa želim user posted image user posted image in user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 13:24:21   
Buska
sportnica in mala06user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri meni pa danes lije user posted image , vceraj je bilo bolj malo - zato sem sklepala, da so kake hormonske motnje ... in sva se odlocila, da greva jutri kar do Resa, pove, kako in kaj, pa ce bo vse ok, jutri startamo 4xmenopur, ce bo pa rekel, da ni ok, bomo pa pocakali naslednjo


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 20:30:11   
mala06
Da še tuki mal pojamram. Popoldan sem dobila mal rjavega izcedka in me je tudi začel šraufat kot za user posted image ampak, zdaj je izcedek izginil. Ni pa to v moji navadi, ko se vlije se vlije tko kot je treba. Jutri vam bom uradno sporočila o končanju moje prve zgodbe s slabim koncem. Kaj čemo, bo naslednji boljši!!!!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 21:19:49   
andreja83
Mala držim pesti za te jutri, drži se mi, mogoč pa se še nama nasmehne sreča in ti jutr povedo da se je prijelo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za jutrišnji test



(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 22:00:55   
Buska

   
 
AKTUALNO


Torek, 03.05.
Tecnobica - Punkcija
Buska - Prevzem zdravil
latka - UZ
Cameleon - UZ

Sreda, 04.05.
tisa116 - Prevzem zdravil

 Četrtek, 05.05.
 ***


Petek, 06.05.
***
 
OBJEMČKI 
 
user posted image user posted image sportnica, user posted image user posted image
 
 
user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
mala06 greje user posted image test 3.5.
AjdaJakob greje user posted image ali  user posted image user posted image test 4.5.
andreja83 greje user posted image user posted image test 5.5.
sportnica greje user posted image test 6.5.
ananaska78 greje user posted image ali user posted image user posted image  test 8.5.
mihika greje user posted image user posted image test 16.5.





  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image     

  • mala06 (1. IVF, MB))
  • AjdaJakob ()
  • andreja83 (1. IVF, MB)
  • sportnica (3. ICSI, MB)
  • Latka (, MB)
  • Tecnobica (, LJ)
  • Buska (4. ICSI, PO, dr. Res)
  • mihika ()
  • ananaska78 ()
  • tisa 116 (1. IVF, LJ)
  • Cameleon (2. ICSI, MB)

  • user posted image   KANDIDATKE  ZA  POSTOPEK   user posted image           


  • lucka 25 (?. IVF, PO, dr. Res) 
  • sportnica (4. ICSI, MB)


 user posted image user posted image user posted image
 
ime, 

   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01/ 23 23 048
Naročanje v MB: 02/ 321 24 62 (za posvet)


 
 
  NOVE NOSEČKE MAJ/JUNIJ 
 



 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/.



_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
2.5.2011 23:12:35   
tisa116
Mala.......držim pesti za jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tisauser posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 7:38:11   
Buska
     Torek, 03.05.
Tecnobica - Punkcija
Buska - Prevzem zdravil
latka - UZ
Cameleon - UZ

Tecnobica - naj mine s cim manj bolecine in kvalitetnimi celicami
latka & Cameleon -
kako rastejo ?
mala06 - je ?


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu tisa116)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 10:51:49   
sabsa
Tudi jaz od včeraj grejem 1 zamrznjenčka. Držim pesti za vse, ki ste v pričakovanju +, da se ta tudi prikaže.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 10:57:52   
*zabica*
Pozdravljene borke!

Končno mi je uspelo priklicati sestro Tatjano in se dogovorit za postopek...to bo moj prvi IVF postopek (po 2 neuspesnih IUI) in sicer dolgi protokol, prevzem zdravil imam 12.05.2011.
Me je pa neskončno strah postopka in vseh inekcij, sam sej vem, da bom zmogla :)
Drzim pesti za vse nas user posted image

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 11:05:09   
tisa116
Saj bo šlo.....
No, upam...ti povemjutri ko jih jaz prevzamem, ha ha
Tudi jaz dolg postopek..
lp

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 11:06:09   
*sanela*
Pozdravljene!
Eko še ena ki čaka na prvi IVF postopek, danes sem imela drugi UZ, mam veliko foliklov ki so 10,11 endometrij 7, sploh nevem, če je to dobro al ne user posted image . Dobila še Menopura za dva dni x 3 ampule.  V četrtek ponoven UZ, upam, da bodo folikli dovolj zrasli, da bom šla lahko na punkcijo!
Kolk sploh morajo bit veliki folikli?

Srečica 17 medve se pa poznave z mame, a ne?

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 12:57:43   
tecnobica
Punkcija za mano. Samo eno celico smo našli. Na žalost. Upam, da pridem do ET, ki naj bi bil v nedeljo. So mi pa delali v živo, brez injekcij, ker sem imela samo dva folikla.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 13:10:51   
*zabica*
Bo pa ta zmagovalna Tečnobica user posted image
A na femari si pa dobro reagirala?

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 13:14:41   
tecnobica
Na femari sem imel prvič enega, drugič pa tri, od tega enega vodilnega. Koliko je bilo pa celic not takrat pa ne vem. Zgleda da nič, če ni bilo rezultatov.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 13:16:32   
mihika
tecnobica...dovolj je ena....in potem +++++ !pri meni je bilo tako pred šestimi leti...žal se je potem končalo s SS...

ne vem, kakšni občutki me dajejo...5.dan po ET...ne vem,kot da bi hotla vsak čas prit menstruacija....drugače me je vedno pričelo matrat tam okrog 7.dne po ET...v tem postopku pa že kar drugi dan...nimam pojma kaj se dogaja...upam samo, da je tako prav....!pa naj že mine teh 14 dni...tri punkcije bi dala skoz na živo raje, kot da čakam teh pošastnih 14 dni..., samo da nam rata....!
.....! pozitivne pa mormo bit...!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 13:47:30   
sabsa
Mihika držim pesti, da so znaki pravi za +. Kdaj si pa imela transfer? Jaz včeraj. Pa zaenkrat niti enega znaka. Nič. Me je kar groza.

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 14:09:25   
mausikaa
evo še ena za seznam:
sreda 11.05. prevzem zdravil
3 ICSI MB
 
držim pestke za vse trepetalke,
Sabsa razmišljaj pozitivno, za znake takšne ali drugačne je pa itak še čist prezgodaj...


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 14:47:40   
mihika
sabsa...imela sem ga 29.04....ja tudi tebi želim en velik +++++
sicer je že moj peti transfer...vendar moram povedat, da sem se po vsakem ET-ju počutla drugače...takrat, ko sem bila 1000%, da sem zanosla, ker sem imela vse znake, ni bilo nič...tokrat je počutje spet povsem drugačno...tudi sama sem zmedena, ne pomaga nič drugega kot čakat in ga dočakat........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 14:52:48   
mala06
Živijo!

Hvala vam za lepe želje in pestka ampak, moja zgodba se tuki konča s slabim koncem. Grem pa polna energije in pozitive v poletje in nato v nov postopek, ki bo uspešen!! user posted image Sem se kar tako odločla in želim imeti user posted image , ki bo rojen poleti, da se  bom lahko sprehajala z njim user posted image Imam dober plan, a ne!!!

Držim pesti za vse, ki trepetate in za vse, ki ste v postopku.

VELIKO SREČE!

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 15:39:37   
Cameleon
Evo me z UZ-ja. Endometrij 3(imam še vednouser posted image ), sem pa bolj slabo valila, v enem 2 folikla 8in9, v drugem pa en 7, v petek imam spet UZ, upam, da se še kakšen najde in tile revčki zrastejouser posted image

Mala06 žal mi je, držim pesti za naslednji postopek, naberi si moči čez poletjeuser posted image
Tečnobica držim pesti, da bo ta pravi!
sabsa navijam, da ostane pri tebi!

Latka kako je bilo?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 15:52:49   
andreja83
Mala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 17:05:54   
latka
mala06user posted image user posted image user posted image !

Cameleon, držim pesti, da do petka že fajn zrastejo!

Pri meni so se komaj zdaj začeli prebujati:levo je vodilni 14 mm, pa še dva manjša 11, 10, pa še manjši, desno večji 12, pa še mislim da tudi nekje dva, po 10 mm in majši, endometrij je enak, to me najbolj skrbi, ker je debel, ne vem kako,saj sem pa 6 dni imelauser posted image , 3 dni kar konkretno, ampak mi niso nič posebej to omenjali!Zaenkrat imam še danes 112,5 enot, jutri spet UZ, pa bomo videli za naprej!Sem razočarana!user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 17:22:06   
curkica
Pozdravljene! Pa se še jaz malo oglasim, čeprav sem tako ŽALOSTNA, da je kr groza. Za tiste, ki ne veste, prejšnji mesec sem imela ET zamrznjenčka, pa ni ratalo. Danes sem v trgovini vidla eno tako luštkano malo bebiko... user posted image , pa še tako sladko se mi je nasmejala... skoraj sem se kar tam razjokala.

U glavnem, tiste ki niste dočakale svojih user posted image , globoko sočustvujem z vami in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image  za naprej. Tiste ki še čakate na testke, veliko potrpljenja in user posted image user posted image user posted image ... ter enako ostalim v postopku.

Če bo vse po sreči, se vam pridružim v maju. Sem pa danes celo dopoldne in potem še popoldne klicarila v Mb, da bi se dogovorila za naprej, pa je bil cel dan telefon zaseden. Kot da je nekdo nalašč snel slušalko... ne vem, če so imeli tako gužvo, al kaj... Že prejšnji četrtek je bla taka zmešnjava tam, da sem mislila, da bom kar živčni zlom dobila. user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?