|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 18:11:42   
tisa116
Malauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Enega ali dvauser posted image user posted image  na poletje!!!
Tak se govori!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 18:57:40   
srečica17
Curkica in mala06 .....naj bo vajin naslenji postopek USPEŠEN!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
tecnobica.........držim pesti, da bo tvoja celica zmagovalka!!!user posted image

sabsa in mihika......lepo grejta in naj bo kmalu plusekuser posted image user posted image

cameleon in latka.......naj foliklčki lepo lepo rastejo......malce piva pa kakšen jajček sigurno ne more škodovatuser posted image

tissa in mausikaa ........uspešen začetek postopka in še uspešnejši konecuser posted image

sanela..........katera pa si z mame????


Jaz sem Ok......malce bolj utrujena pridem iz službe kot ponavadi, pa popoldan bolj počivam. Moje prsi so postale zelo občutljive na dotik, trebuh imam napet in upam upam upam, da pikica lepo raste!user posted image

< Sporočilo je popravil srečica17 -- 3.5.2011 18:58:19 >

(odgovor članu tisa116)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 19:35:52   
*zabica*
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

evo še ena za seznam:
sreda 11.05. prevzem zdravil
3 ICSI MB
 
držim pestke za vse trepetalke,
Sabsa razmišljaj pozitivno, za znake takšne ali drugačne je pa itak še čist prezgodaj...



mausikaa, mi2 bova pa cist skupi trepetale, jest mam namrec prevzem zdravil 12.05.2011 v Lj, mam pa dolg protokol, tkoda se bom kar naspikala user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 20:13:11   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

sanela..........katera pa si z mame????



*sanny* user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 20:44:31   
srečica17
aha sanny.........user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 20:48:19   
Aleda
Prosim, če lahko še mene dodate na seznam: 16. 5. prevzem zdravil, 2. ICSI postopek, LJ
Imela bom pa dolgi protokol. Joj se mi ne da spet špikati skoraj cel mesec, upam da pridem sedaj vsaj do transferja. A je še katera, ki bo takrat začela s postopkom? Upam da me ne preseneti kakšnauser posted image prej.
Nisem ravno spremljala foruma, zato ne vem točno kako je s katero. Vsem skupaj želim veliko sreče v postopkih.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 20:53:23   
*zabica*
Jest začnem 13.05.2011 s suprefactom, mam tud dolg protokol v ljubljani, se bova zihr kdaj na UZ-ju srecale user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 21:17:57   
Aleda
No fino žabica, bova kar blizu. Tudi jaz začnem s suprefactom.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 21:22:45   
ananaska78
Da dopolnim seznam :)
user posted image , 1.IVF, MB
 
Imam pa še eno vprašanje. Danes 9.dan po ET sem pozabila vzeti 2 tableti utrogestana. Morala bi si jih vstaviti okoli 15.00 ure, jaz pa sem si jih ob 19.30. Sedaj ne vem ali si naj ob 23.00 (ko imam uro za tretjo dozo v dnevu) spet vsavim dve tbl ali naj uro premaknem?
Upam, da ni to prevelika panika?!?

To je moj prvi ET, pa sem bolj nevedna...

Hvala vam za odg, papa

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 21:36:32   
AjdaJakob
Pozdravljene!

Sporočam, da je test pozitiven. Kljub 10 dnevni krvavitvi, ki se po enodnevni prekinitvi nadaljuje, sem optimist. Se imam še vedno za trepetalko, kljub temu, da je bil danes srečen dan.

Mala06user posted image , uživaj poletje še za nas, ki gledamo, kako trava na vrtu raste, koliko je dela okoli nas in nič ne smemo. Drugo poletje pa z lahkotnim korakom na sprehode z vozičkom na sončku. Za vsakega posije sonček! Tudi zate bo.

Srečka17 wellcome back.

Pozdravčke vsem.

< Sporočilo je popravil AjdaJakob -- 3.5.2011 21:41:43 >

(odgovor članu ananaska78)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 22:13:04   
ninanana25
Pozdravljene,

se vam lahko pridružim v želji po pikici?
Namreč sem v 2. ICSI postopku pri Dr.Rešu.
V prvem postopku sem imela dolgi protokol pa sem prišla samo do dveh celic od katerih se nobena ni razvila,
tako da do transfera ni prišlo:(
Sedaj v drugem postopku imam kratek protokol in sem v petek 29.4. dobila prvo špiko:D
V četrtek 5.5. (8 dan cikla) imam UZ pa da vidimo ali mi nova zdravila-hormočki kej bolj ustrezajo kot prvič:D
Držite pesti da v četrtek zvem da je folikelčkov dosti in da lepo rastejo:D Tako da računam nekje drugi teden v sredo punkcija.
Za vse ki ste v mesecu ljubezni tako kot jaz v postopku držim pestke da bi bil uspešen, za vse ki pa trepetate v 14-dnevnih mukah pa držim pestke še na nogah:D

< Sporočilo je popravil ninanana25 -- 3.5.2011 22:14:29 >

(odgovor članu AjdaJakob)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.5.2011 22:15:00   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: ananaska78

Da dopolnim seznam :)
user posted image , 1.IVF, MB
 
Imam pa še eno vprašanje. Danes 9.dan po ET sem pozabila vzeti 2 tableti utrogestana. Morala bi si jih vstaviti okoli 15.00 ure, jaz pa sem si jih ob 19.30. Sedaj ne vem ali si naj ob 23.00 (ko imam uro za tretjo dozo v dnevu) spet vsavim dve tbl ali naj uro premaknem?
Upam, da ni to prevelika panika?!?

To je moj prvi ET, pa sem bolj nevedna...

Hvala vam za odg, papa


če si si pozabila vstaviti tableto, pač preskoči večerni ritual. Utrogestan je podpora nosečnosti, torej rumenemu telescu, če si 1x pozabiš vstaviti tablete, to ne bo vplivalo na rezultat trepetanja

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ananaska78)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 6:48:27   
srečica17
Ajda Jakobuser posted image user posted image user posted image user posted image .....držim pesti k nora, da bo vse OK!!!!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 6:50:02   
srečica17
ninanana25 srečno v nov postopek, naj  bo bolj uspešen!!!!!!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 6:50:44   
mihika
ajda Jakob.....čestitke....držim pesti, ti pa samo pozitivno ...! 

_____________________________

" Vsak trenutek se lahko spet rodiš.,vsak trenutek je lahko spet nov začetek. To je izbira. Odločitev je tvoja. "

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 7:56:02   
ananaska78
Srečica, imam eno vprašanje.
Si imela kakšne znake nosećnosti? Danes je moj 10.dan po ET, pa nimam čisto nič napetih prsi ali kaj podobnega.
Me pa kdaj pa kdaj po jajčnikih špika, bolj podobno predmenstrualnim znakom kot kaj drugega.
Testa še ne bom delala. Bom počakala na jutri zvečer, kot ti user posted image .

Saj vem, da smo trepetalke sitne in brezveze iščemo tisoč in en znak...ampak si ne morem pomagati user posted image .

(odgovor članu mihika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 10:53:25   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: AjdaJakob

Pozdravljene!

Sporočam, da je test pozitiven. Kljub 10 dnevni krvavitvi, ki se po enodnevni prekinitvi nadaljuje, sem optimist. Se imam še vedno za trepetalko, kljub temu, da je bil danes srečen dan.

Mala06user posted image , uživaj poletje še za nas, ki gledamo, kako trava na vrtu raste, koliko je dela okoli nas in nič ne smemo. Drugo poletje pa z lahkotnim korakom na sprehode z vozičkom na sončku. Za vsakega posije sonček! Tudi zate bo.

Srečka17 wellcome back.

Pozdravčke vsem.



user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa mirno nosečnost do konca!!!!! Ti kar lepo možeka glej, kak bo kosil travo in drž komando user posted image   Ti pa lepo počivaj in se predajaj brezdelju.

(odgovor članu AjdaJakob)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 10:55:56   
tisa116
Evo mene domov iz klinike.
Startam danes s suprefactom tako da  Aleda in zabica se bomo najbrz kar videvali....prvi UZ imam 18.5.Pa z mausiko primerjali folikle v Mb.
Srečica  in ostale hvala za lepe želje..,lepo čuvaj svojo pikico in pazi nase..
lp vsem

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 10:59:45   
srečica17
IZVIRNO SPOROČILO: ananaska78

Srečica, imam eno vprašanje.
Si imela kakšne znake nosećnosti? Danes je moj 10.dan po ET, pa nimam čisto nič napetih prsi ali kaj podobnega.
Me pa kdaj pa kdaj po jajčnikih špika, bolj podobno predmenstrualnim znakom kot kaj drugega.
Testa še ne bom delala. Bom počakala na jutri zvečer, kot ti user posted image .

Saj vem, da smo trepetalke sitne in brezveze iščemo tisoč in en znak...ampak si ne morem pomagati user posted image .

Ananaska.....če greš mal nazaj brat kaj sem pisala........prou nobenih znakov nisem mela in sem bla prepičana, da bo test negativen. Kmal po testu sem pa ratala zlo zlo napihnjena u trebuh (prav gor do želodca)........zdej sem mal manj.......pa pol čez nekaj dni po testu sem začela nabreklost joškic čutit.....Zdej mi je pa clo že mal slabo kadar sem lačna........in jaz sem vsa happy.......k mi je slabouser posted image user posted image
Lulat pa itak skoz hodim......ampak to šele zdej zadnje dni bolj pogosto.

Ananaska držim pesti, da u tebi raste en mali baby ananasekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ananaska78)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 20:14:27   
Smejka11
Haloo!!!

A se lahko dodam na tale "naš" seznam...
2. postopek v MB (prvi uspešen do 33. tedna - ovita plodovnica), jutri UZ, pol pa bomo videli, kdaj punkcija... Ali v soboto ali v nedeljo... Javim...

Lepo bodite in se tipkamo...

LP


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 20:57:34   
Aleda
Čestitke AjdaJakobuser posted image

No sej vidim, da se nas bo počasi nekaj nabralo, ki začnemo majauser posted image

(odgovor članu Smejka11)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 21:33:09   
tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Čestitke AjdaJakobuser posted image

No sej vidim, da se nas bo počasi nekaj nabralo, ki začnemo majauser posted image



Zdaj samo rabimo nekoga, ki bo popravil seznam. Buska, kje si?
No, pa če boš že popravljala, jaz sem 1. IVF. Jutri kličem gor, da mi povedo, če se sploh kaj razvija, al je odmrlo.



< Sporočilo je popravil tecnobica -- 4.5.2011 21:34:05 >

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.5.2011 21:54:13   
ninanana25
Evo da se pred jutrišnjim UZ-jem poštemplam :D Jutri bo 8 dan cikla in upam da bo dovolj lepih folikelčkov.
Lahko bi bilo glede na to da me po 6 dneh špikanja z Menopurjem že vse tišči po jajčnikih.
Tako da jutri javim kaj bo videl Reš na UZ.

pa pa

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.5.2011 5:54:42   
Buska

   
 
AKTUALNO

 Četrtek, 05.05.
 *sanela* - UZ

ninanana25 - UZ
Smejka11 - UZ

Petek, 06.05.
Cameleon - UZ
 
Sobota, 07.05.
***
 
Nedelja, 08.05.
tecnobica - ET

 Ponedeljek, 09.05.
Buska - UZ

Torek, 10.05.
***

Sreda, 11.05.
mausikaa - Prevzem zdravil


Četrtek, 12.05.
*zabica* - Prevzem zdravil
 
Petek, 13.05.
***

Sobota, 14.05.
***

Nedelja, 15.05.
***

Ponedeljek, 16.05.
Aleda - Prevzem zdravil

Torek, 17.05.
***

Sreda, 16.05.
tisa116 - UZ


 
OBJEMČKI 
 
user posted image user posted image sportnica, mala06 user posted image user posted image
 
 
user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
andreja83 greje user posted image user posted image test 5.5.
ananaska78 greje user posted image ali user posted image user posted image  test 8.5.
mihika greje user posted image user posted image test 16.5.
sabsa greje user posted image test ?



  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image     

  • andreja83 (1. IVF, MB)
  • sportnica (3. ICSI, MB)
  • Latka (, MB)
  • Tecnobica (1. IVF, LJ)
  • Buska (4. ICSI, PO, dr. Reš)
  • mihika ()
  • ananaska78 (1. IVF, MB)
  • tisa 116 (1. IVF, LJ)
  • Cameleon (2. ICSI, MB)
  • *zabica* (1. IVF, LJ)
  • *sanela* (1. IVF, ?)
  • mausikaa (3. ICSI, MB)
  • Aleda (2. ICSI, LJ)
  • ninanana25 (2. ICSI, PO, Reš)
  • Smejka11 ( 2. IVF, MB)

  • user posted image   KANDIDATKE  ZA  POSTOPEK   user posted image           


  • lucka 25 (?. IVF, PO, dr. Res) 
  • sportnica (4. ICSI, MB)
  • curkica (?, MB)
  • mala06 (2. IVF, MB)


 user posted image user posted image user posted image
 
ime, 

   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01/ 23 23 048
Naročanje v MB: 02/ 321 24 62 (za posvet)


 
 
  NOVE NOSEČKE MAJ/JUNIJ 
 
 user posted image AjdaJakob user posted image


 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/.


< Sporočilo je popravil Buska -- 5.5.2011 6:03:24 >


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.5.2011 6:01:11   
Buska
Četrtek, 05.05.
*sanela* - UZ
ninanana25 - UZ
Smejka11 - UZ

andreja83 greje user posted image user posted image test 5.5.
nalulaj veelik +

dobro opravite user posted image

tecnobica - taksno norisnicno sem imela v sluzbi, da nisem imela casa na forum user posted image user posted image , sem popravila in danes vstala ob 5., da sem vse precekirala user posted image user posted image ... drzim pesti, da te v nedeljo pocaka lepa oplojena celica! sem nadoknadila in uredila seznamcek user posted image

mala06 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

AjdaJakob -
srecno user posted image

vse ostale sotrpinke, naj nam UZ prinesejo cim vec kvalitetnih celic user posted image user posted image user posted image

mausikaa - se mi zdi, da smo bile mi2 v enem postopku skupaj, sam ne vem ali lani marca ali avg/sept

danes pa vam zelim en prekrasen soncen dan in ga max izkoristite, zdaj pa se morem spiknit in pocasi spokat v sluzbo user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Buska -- 5.5.2011 6:04:38 >


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?