|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.7.2011 19:52:49   
sandra_sandra
punce.. a katera ve kako naprej po neuspelem ivf postopku..jst sem morala v torek poklicat na S3oddelek, kjer so mi povedal da mam odobrem nasl.postopek in naj nadom.gin. povem  za 3 ampule menopurja..nakar sem se naročila pri gin. in sem dobila datum šele začetek oktobra!!! ja, a jst moram nazaj do ginekologinje..al kaj..ma nič mi ni jasno..
žabi a si se premislila glede postopka??
aleda..še mal pa test!!!!!user posted image

(odgovor članu spelca82)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
3.7.2011 21:41:28   
Aleda
Ojla!
No sedaj je pa že julij, se bomo mogle preselit na temo julij/avgustuser posted image , ki je že odprta.

Sandra kako si tiuser posted image ? Šele oktobra si dobila uro za ginekologa v leoniščuuser posted image To se mi zdi zelo čudno, pa če bi rekla da rabiš napotnico za IVF, mogoče bi ti potem prej dali uro. Naročiš se pri nadomestnem ginekologu, ki ga imaš v leonišču samo zato da ti da napotnico in da se pogovorita o postopku, če je potrebno povečati dozo...ali še kakšna preiskava.
Ja jaz sem pa mislila delat test v petek ali soboto, če ne bom prej dobila  user posted image . Ma ne vem, tak sem napihnjena....pa če se zlo gibljem me kar neki špika...ne vem če niso to le znaki za M.

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 8:40:51   
*zabica*
sandra-sandra: jaz sem se naročila pri gin., datum sem dobla najprej 30.08.2011, vendra imam takrat ravno eno izobraževanje, tako da smo prestavili na 20.09.2011.....Sem se odločla, da grem po novo napotnico in na posvet, potem pa vidimo kako in kaj.....V nov postopek bom šla, vendar  še ne vem kdaj....Rabim pavzo od vseh postopkov, pa tudi telo se mora odpočiti....
Aleda: Napihnjenost in špikanje je lahko tudi dober znak...ne obupaj, bodi pozitivna, še malo pa bo vse jasno user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 8:56:25   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: sandra_sandra

punce.. a katera ve kako naprej po neuspelem ivf postopku..jst sem morala v torek poklicat na S3oddelek, kjer so mi povedal da mam odobrem nasl.postopek in naj nadom.gin. povem  za 3 ampule menopurja..nakar sem se naročila pri gin. in sem dobila datum šele začetek oktobra!!! ja, a jst moram nazaj do ginekologinje..al kaj..ma nič mi ni jasno..
žabi a si se premislila glede postopka??
aleda..še mal pa test!!!!!user posted image



To je čisto ok. Itak mora telo počivat vsaj 3 mesece pred naslednjim postopkom. Ti kliči še sestro za evidenčno številko, pa boš na vrsti najbrž takoj, ko boš oktobra dobila napotnico.

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 10:05:21   
Anonimen
pozdravljene, po et je lahko koliko dni da pokaže rezultat, danes sem probala, pa ni bilo nič je pa dvanajsti dan po et, pa še tak čuden rjav nitkast izcedek se je pojaviluser posted image . Sem poklicala na kliniko pa je rekla da je to kar ponavadi tako, da se čisti? sem malo skeptična glede tega da mi ni ratalo, na žalost. Če dobim menstro, a potem grem vseeno na krvni test, ali kako je to naprej. Upam da mi bo kakšna od vas svetovala, sem še nova v teh postopkih pa ste mi že veliko pomagale punce, zlate ste

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 13:35:52   
R.Kapka
Dan,

sandra ja telo mora en cajt počivat, tri mesece pa je baje čas, da se telo očisti in je pripravljeno na naslednji postopek.

Aleda držim pesti in upam, da je napihnjenost in špikanje dober znak.

Anonimna kolikor sem jaz seznanjena, če pride M potem samo pokličeš in ne greš na krvni test.

Jaz pa sem že 4x se špiknila z menopurjem in nič ne čutim, da bi se v jajčnikih kaj dogajalo user posted image  A katera ve, kdaj se kaj čuti, ker nič se ne spomnim iz prvega postopka.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 15:06:44   
srečica17
Meni je tets pokazal 13.dan po ET ju......Reš itak samo naroči naredit test in poklicat.......tako, da ti glede krvnega ne morem svetovati.
R.Kapka jaz sem začela čutit jajčnike že 2.dan špikanja......na levi strani in res so bili tam folikli večji, kasneje so zrastli še na desni. Sem pa imela punkcijo že deveti dan špikanja.Kratek postopek!!!!!!
Mislim, da ni panike, da imaš še veliko časa, poleg tega sploh ni nujno, da boš čutila.
Srečno vsem, ki čakate!!!!!

(odgovor članu R.Kapka)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 17:01:47   
sandra_sandra
se je sandra kr znajdla..pa jim poslala mail..češ da mam konc avgusta že postopek..hahhaa, tako da sem dobila datum že ta mesec..15 ali 20! sej rabim samo napotnico.. že tko se vse skupi zavleče..ja vem da se mora telo spočit in spucat od vsega..sm potem takem bi bila na vrsti lih za novo letouser posted image ! 3 user posted image je treba počakat..kar se mi papol lih izteče!
jeeeee..žabi gre v nov postopek! kaj pa če bi si probala zrihtat vse potrebno vnaprej pa da bi bila takoj pol na vrsti..takoj mislim ko bo taprav čas!
aleda...ti pa ne razmišljaj o user posted image , ker vem da ti je ratal!!! čutim na vodi! aja pa hvala za user posted image
anonimna ti pa ne paničari..dokler se ne ulije ni user posted image in pusti te izcedke..
aja--še eno vprašanje..kako odebelim text!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 17:03:10   
sandra_sandra
r kapka..a maš kratek postopek?? kako pa moraš oz.koliko časa se špikat z menopurjem? 

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 17:05:20   
sandra_sandra
še to sem pozabila... danes na kanaluA neki pluvajo po našem drugem domuuser posted image češ mobing pa že pacientke to čutijo! men se pa ne zdi tako..vsaj kar se tiče prijaznosti..glede mobinga pa ne vem! bo treba gledat!

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 21:38:11   
Aleda
Hvala punce za vspodpudne besede, res bo kaj kmalu vse jasnouser posted image

R. Kapka jaz tudi nisem nič čutila  ko sem se pikala s puregonom, šele proti koncu malo.
Sandra_sandra upam da se tvoja napoved res uresničiuser posted image Kdaj boš potem šla v nov postopek, septembra? No sam da ti ratalo zrihtat, za tisto napotnico, jest mam zlo slabe izkušnje drgač tam na naročanju h ginekologuuser posted image , ena gospa je bla enkrat tako smotana in neprijazna, čeprav sem se čist normalno pogovarjala z njo.
Na odelku SIII pa jaz do sedaj nisem imela nikoli slabih izkušenj, vedno so bli vsi prijazni. In kaj so potem povedali na kanalu A?
Za tekst odebelit je tista B v zgornji vrstici. G

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
4.7.2011 21:41:15   
*zabica*
IZVIRNO SPOROČILO: sandra_sandra

jeeeee..žabi gre v nov postopek! kaj pa če bi si probala zrihtat vse potrebno vnaprej pa da bi bila takoj pol na vrsti..takoj mislim ko bo taprav čas!


Točno tak je moj plan...da si zrihtam vse papirje, potem pa ob pravem času akcija user posted image

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.7.2011 6:59:01   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pozdravljene, po et je lahko koliko dni da pokaže rezultat, danes sem probala, pa ni bilo nič je pa dvanajsti dan po et, pa še tak čuden rjav nitkast izcedek se je pojaviluser posted image . Sem poklicala na kliniko pa je rekla da je to kar ponavadi tako, da se čisti? sem malo skeptična glede tega da mi ni ratalo, na žalost. Če dobim menstro, a potem grem vseeno na krvni test, ali kako je to naprej. Upam da mi bo kakšna od vas svetovala, sem še nova v teh postopkih pa ste mi že veliko pomagale punce, zlate ste


12 dan bi test načeloma že moral pokazat realno stanje. Počakaj še kakšen dan in ponovi test ali pa pojdi na krvnega. Tudi če dobiš M greš konec koncev lahko na krvnega, čeprav nima smisla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.7.2011 6:59:54   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: R.Kapka

Dan,

sandra ja telo mora en cajt počivat, tri mesece pa je baje čas, da se telo očisti in je pripravljeno na naslednji postopek.

Aleda držim pesti in upam, da je napihnjenost in špikanje dober znak.

Anonimna kolikor sem jaz seznanjena, če pride M potem samo pokličeš in ne greš na krvni test.

Jaz pa sem že 4x se špiknila z menopurjem in nič ne čutim, da bi se v jajčnikih kaj dogajalo user posted image  A katera ve, kdaj se kaj čuti, ker nič se ne spomnim iz prvega postopka.

Lp



Ne sekiraj se. Jaz nikoli nisem nič čutila, tudi ko sem imela hiperstimulacijo in cca. 50 foliklov nisem čutila špikanja. Edino na koncu sem bila malo napihnjena.

(odgovor članu R.Kapka)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.7.2011 11:14:43   
R.Kapka
srečica17 hvala za info pa za lepe želje nam, ki tako al drugače čakamo.
sandra Mam dolg postopek in z menopurjem se moram zdaj 10x  ( se pravi še 5x) špiknit pol pa mam UZ pol pa ne vem kaj bodo djali user posted image
limonca hvala za tolažbo glede špikanja.
žabica user posted image  za plane glede novega postopka.
sandra user posted image  za prebrisanost in superca, da si hitro dobila datum!
Aleda kako kaj s tabo? Upam, da si ok.

Vsekakor jaz čakam na špikanje, sem si pač zamislila, da je to dober znak user posted image  
Moram pa se potožit, da sem očitno nerodna pri špikanju in mam celi plavo-črno-vijolčni trebuh. Take barvne lise user posted image . Nekaj delam pri špikanju narobe pa ne vem točno kaj, pa sama sebi sem smešna z vsemi pripravami na špikanje, pa tudi že po porezala sem se z ono kapsulo ki jo morm zmešat z menopurjem... ja kaj čem nerodna pač sem, ko bom velika pa bom vse obvladala user posted image

Tolko za zdaj, lep dan še naprej.

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.7.2011 18:12:13   
sandra_sandra
rkapka hahaha tud jst sem se in to orng porezala z uno ampulo..pol mi je pa ena na s3 povedala da jo z brisačko prelomim..drugač si pa dobra da si jih sama daješ..pomoje da ne potisneš igle dost not..
aleda datum mam zdej po tanovem nasledni teden v petek! do avgusta bojo pa itak triuser posted image mim..prov spila bom en radler da nazdravim ko zveš! aja pa hvala za inštrukcije iz worda..sej ne da ga vsak dan uporablam v službiuser posted image ampak tiste vrstice tud pod razno nisem opazila
žabi sem pa res vesela da si se tko odločila..hahaha jst sem bila ista ko ni uspelo..pa je nekak aleda kr vedla kaj mi napisat..da si premislim!
limonca a kr 50 foliklov...a jst boga une tri revšete pa še to prazne..user posted image

(odgovor članu R.Kapka)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.7.2011 19:39:31   
Aleda
Sandra user posted image No super, pa boš pa hitro v novem postopku spet... A si potem nabavla maco? Ja če bo pozitiven rezultat bom pa tut jest kešn radler spilauser posted image , enga...
R.Kapka jaz sem drgač vredu, prej popovdne sem pa zgleda imela preveč akcije ker sem kosila okrog  bajte in me je začelo kar špikat odpodaj, pa ne vem kaj (jajčniki?) potem sem pa hitro zaključila in šla počivat. 
Kaj pa ti, a ješ kaj jajčka pa pivo piješ za večje število in boljšo kvaliteto foliklov? Jaz sem kar veliko jajc pojedlauser posted image

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
5.7.2011 20:16:02   
*zabica*
@Sandra-sandra: mi2 se pomoje nisva razumela, jaz sem ti rekla, da ti ne bom delala družbe v postopkih (jeseni), vendar s tem nisem mislila, da ne grem več na IVF...sem borka in ne vržem kar tako puške v koruzo.....Si bom pa vzela malo daljšo pavzo....kdaj bom šla v nov boj še ne vem, bom pustila času čas in ko bom začutila, da je pravi čas, bom spet v pričakovanju čudeža življenja user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
6.7.2011 7:52:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: limonca*


user posted image user posted image user posted image Zanimivo. Jaz pa 11.4. pa še nisem dobila pošte. user posted image

[/quote]

Ja, tu ne štima vse kot bi moralo. Vsak mesec- konec meseca je konzilij in takrat greš na čakalno. Pri tebi so te pozabili že dvakrat.user posted image
Jaz sem bila dana na čakalno 31.5., dan po predhodnici,ki že ima pošto pa je še tudi nimam!!!user posted image

Na tvojem mestu bi se al usedla na telefonuser posted image al pa se tam naslikala in jih povprašala!!!
Bemti jim njihovov papirnato vojno in šlamparijo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
6.7.2011 10:06:56   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*


user posted image user posted image user posted image Zanimivo. Jaz pa 11.4. pa še nisem dobila pošte. user posted image



Ja, tu ne štima vse kot bi moralo. Vsak mesec- konec meseca je konzilij in takrat greš na čakalno. Pri tebi so te pozabili že dvakrat.user posted image
Jaz sem bila dana na čakalno 31.5., dan po predhodnici,ki že ima pošto pa je še tudi nimam!!!user posted image

Na tvojem mestu bi se al usedla na telefonuser posted image al pa se tam naslikala in jih povprašala!!!
Bemti jim njihovov papirnato vojno in šlamparijo!!!user posted image user posted image



Ti najbrž misliš LJ?? Jaz sem v MB, konzilij sem dala skozi že pri prejšnjem postopku, sedaj so me dali samo na čakalno vrsto. Se mi pa niti ne mudi, tako, da se ne sekiram. Ko bo pač bo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
7.7.2011 21:38:28   
*zabica*
@spelca: si bila na testu? kakšen je rezultat? Dej povej, dej povej...upam da vam je uspelo user posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
8.7.2011 8:44:59   
spelca82
Ja punce, testek je za mano, morem se pohvalit, da me lahko pobarvate roza user posted image user posted image

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
8.7.2011 9:04:43   
srečica17
ČESTITAM ŠPELCA!!!!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil srečica17 -- 8.7.2011 9:05:01 >

(odgovor članu spelca82)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
8.7.2011 9:36:50   
tecnobica
Bravo špelca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Maj/Junij 2011 IVF/ICSI
8.7.2011 13:23:59   
R.Kapka
Čestitke Špelca!user posted image

Aleda jst pa nč kej ne prakticiram jajčk pa pive, pijem pa radler, upam, da to tudi šteje :) Upam, da se ti počutiš ok in da je tam spodaj belina.

Drugače pa še vedno me nič kej preveč ne špikajo jajčniki, tu pa tam kej čutim, bom videla kaj mi bodo na UZ djali :)

Lep vikend

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?