|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 9:29:56   
Cybelle
ajej,
kdo bi si mislil, da je težko zanosit, da sem petnajstletnica ki prvič sexa prez zaščite bi zihr zanosila, zdaj se moraš pa mantrat. jbg

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 9:31:32   
LittleSun
moje user posted image sicer še ni na vidiku, nekako me zvija tako da možno, da se danes prikaže. naj bo čimprej če že mora, da lahko čimprej gremo v akcijo. bova z user posted image en teden sama doma, ker gre škrat na morje z babi in dedijem, tako da bo pokalouser posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 9:42:04   
LittleSun
evo jo...se že pripravlja, rahel izcedek tako da popoldan že pričakujem potokeuser posted image če je že mogla prit, super da je prišla takoj! spet na 27 dan.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 10:45:40   
krisv
Tudi jaz se bom najverjetneje preselila v julij. Sicer user posted image  še ni, ampak jo že čutim, kako se pripravlja. BT vztrajno pada. Ampak sem seveda morala danes zjutraj ponucati tisti testek, ki sem ga imela doma, čeprav sem si rekla, da če bo BT nižja kot 36.6, da ga ne bom delala. Ampak nisem zdržala user posted image . Seveda, negativno. A smo babe nore, s temi testi. user posted image  Jih ne moremo neponucane imeti doma, kot da bi nas hipnotizirali... Ampak nisem user posted image , moj user posted image  pa je že prejšnji mesec rekel, da bo ratalo v juliju. Zdaj, ko so nam povedali, da je še vedno verjetnost za zanositev po naravni poti, se veselim nove možnosti.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 11:18:36   
lluna
Ne, ni šans, da kakšen neponucan test ostane v predalu, res smo smotke! user posted image Jah nič, user posted image je prišla, je vsak konec tega izcedkanja, čeprav zdaj ne vem od kdaj šteti prvi dan, najbrž kar od danes??
Vsem, ki ste še upale en velik user posted image in pogumno naprej!

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 12:19:10   
mojamura
vsakih toliko pokukam sem....in se veselim vsake nove user posted image ....

vsem ki user posted image ne pričakujete držim pesti ostalim user posted image  pa pošiljam objeme user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 13:00:25   
Jada82
Oh ja, punce moje drage ... nič kaj ni več naklonjen tale junij user posted image
Katte, Witch, Little Sun .... user posted image user posted image user posted image  Navijam za vas v juliju, se mi boste pridružile .... user posted image user posted image  Pa bo že ratalo no, mora, zdaj je pa že čas, hudiča!!!

Jaz imam še 12 dni do testa, hahah user posted image  Ampak tokrat pa bom res počakala do 5.7. in ga točno tisti dan naredila, če se ne bo ulila user posted image ! Ne bom delala prej! Zaenkrat znakov nobenih kaj drugačnih ... mal me zvija .... ampak to me je že ves čas zadnje 3 mesece, tako da .... to ni nič.
Nič, za tiste, ki še čakate, navijam!!!!

Drugač pa, neki se mi odpira v službi ... končno, tako da, tudi če ne bo takoj user posted image , bomo preživeli user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 14:40:51   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj bo uspešno poletje, bova drugo leto skupaj vozičkali user posted image



Da se ti besede pozlatijouser posted image  al kak rečejo iz tvojih ust v božja ušesauser posted image  Kdaj pričakuješ tiuser posted image ?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijaaaaaaaaaaaaaaaaaamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 14:47:30   
Anonimen
Punce saj ne morem, da ne bi izklepetala...user posted image user posted image user posted image user posted image Sicer sem na vrsti ju3, pa sem vseeno tooooooooooooooooooooolk firbčna.



Zjutraj ob 5 sem luuuulala in ... user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čisto sem zadeta od sreče, sploh ne morem verjet, samo vsako uro bolj me skrbi, da bo ja vse vredu, da.... aja test je bil pa digitalen, tako da ne vem, ali je močna,šibka črtica. Sam oreng +user posted image user posted image user posted image

Se ju3 oglasim, danes imam še tolk službenih obveznosti, da bom iztirila user posted image user posted image user posted image
Ampak pokam od energije, zjutraj sem od sreče user posted image kot dež, zdaj pa me je mož poklical in mi že povedal, da po kitajskem pričakujemo user posted image user posted image se mi sam smeji....


Držte se punce,močno močno stiskam pestke in verjamem, da bo sedaj nastala invazija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

anonimnauser posted image

Ju3 zjutraj grem dat kri, pa upam tud na UZuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 14:50:14   
LittleSun
anonimna user posted image ČESTIKE!!!!!!!!!!!!!!juhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu kako sem vesela zate. uživaj v user posted image !!!

UZ pa dvomim da bodo delali, saj pred 5 tednom raje ne delajo, koliko vem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 15:05:22   
miamama
Čestitke anonimna! Jaz je nisem pričakovala šele v ponedeljek, 27.6., pa je šrišla že danes user posted image . Kljub temu da bi  bilo čisto neplanirano sem bila že skoraj prepričana da je ratalo, timing je bil pravi. Bo pa naslednjič. Zdaj sva kar rekla, ko bo bo, tako da morda pa že prihodnji mesec :)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 15:08:34   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

anonimna user posted image ČESTIKE!!!!!!!!!!!!!!juhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu kako sem vesela zate. uživaj v user posted image !!!

hvala user posted image

UZ pa dvomim da bodo delali, saj pred 5 tednom raje ne delajo, koliko vem
nam je uspelo po ovinkih user posted image user posted image user posted image sem se zdravila v ambulanti za neplodnost in če bo ju3 beta vredu,mi pripada še UZuser posted image


(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 15:27:11   
Anonimen
Anonimna bravo user posted image user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke za plusek!!! user posted image user posted image user posted image

Ful se veselim z vsako user posted image  posebej! In za vse nas, ki pričakujemo, navijam sto na uro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz imam znake kot pred user posted image , vsak čas čakam, da se bo ulilo.
Sem pa tudi narobe izračunala in bi jo mogla dobiti jutri ali pojutrijšnjem.

Tako da če je slučajno ne bo, potem delam testek v nedeljo zjutraj.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 17:18:09   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce saj ne morem, da ne bi izklepetala...user posted image user posted image user posted image user posted image Sicer sem na vrsti ju3, pa sem vseeno tooooooooooooooooooooolk firbčna.



Zjutraj ob 5 sem luuuulala in ... user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čisto sem zadeta od sreče, sploh ne morem verjet, samo vsako uro bolj me skrbi, da bo ja vse vredu, da.... aja test je bil pa digitalen, tako da ne vem, ali je močna,šibka črtica. Sam oreng +user posted image user posted image user posted image

Se ju3 oglasim, danes imam še tolk službenih obveznosti, da bom iztirila user posted image user posted image user posted image
Ampak pokam od energije, zjutraj sem od sreče user posted image kot dež, zdaj pa me je mož poklical in mi že povedal, da po kitajskem pričakujemo user posted image user posted image se mi sam smeji....


Držte se punce,močno močno stiskam pestke in verjamem, da bo sedaj nastala invazija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

anonimnauser posted image

Ju3 zjutraj grem dat kri, pa upam tud na UZuser posted image



ja pa končno spet enauser posted image iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa eno navihanouser posted image , pa itak lepo nosečnost, da te nebo preveč mantralo.
To mi delaj si mi kr polepšala danuser posted image ful sem vesela ko se ktera nova javi, kr si lahk predstavljam kak ste vuser posted image , jaz sem bla prvič čist paf, sploh glede na to da so mi rekli da nebo spontano, pol pa glej ga zlomkauser posted image  po naravni poti. Itak sem bla najbolj happy user posted image .
Srečnih 8 mesecev še dalje.

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 20:31:26   
krisv
anonimnauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image čestitke! Uživaj v user posted image !

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 21:04:20   
rozi55
Ueeeeee, user posted image  je prišla user posted image user posted image user posted image  Sem si dala malo več časa, ker nisem vedela, kako bo zmešan ritem po ss, pa ker mi je parkrat zjutraj ratalo noro slabo, sem seveda včeraj delala test (ja ja, vse smo iste user posted image user posted image user posted image ), pa je bil -, ampak hm, verjetno je bilo prezgodaj, na, dans je pa teta pršla. Beda.
Ste pisale o kandidi. Jaz jo pridno redim, ker sem pojedla milijon antibiotikov, cukr imam pa tudi rada. Nisem imela nekih problemov z vnetji downstairs, mi pa totalno imunski sistem sesuva. In sem šla na bioresonanco in strogo dieto in takoj zanosila. Letos sem ponovila in spet zanosila, ampak se je žal končalo s ss. Zdaj pa ne vem, a naj grem kar k uni tetki, al bova z možem to zrihtala user posted image  Sama dieta mi pa ni dovolj, sva tudi probala. No, kakorkoli, bliža se dopust, bo pa bolj aktiven user posted image
user posted image user posted image user posted image  za vse soborke, se vidimo v juliju in user posted image user posted image  za novo nosečko. Lepo nosečnost in zdravega otročička ti želim.

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 21:46:18   
Anonimen
jeeeeeeeeeeeeee pa jo imamo še eno nosečko ,kako sem vesela zate ,sedaj pa srečnih ,veselih polnih nasmeha še 8muser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp,Apu

(odgovor članu krisv)
  Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo junija 2011
23.6.2011 21:59:20   
Anonimen
Srečno vsem, ki še upate ta mesec... meni ni uspelo... user posted image

(odgovor članu Cybelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo junija 2011
24.6.2011 8:03:03   
Anonimen
Mene špika in rahlo zvija, čakam user posted image , pomoje bo vsak čas prišla. Ampak upanje umre zadnje, ne obupam, preden se ne vlije user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo junija 2011
24.6.2011 8:03:31   
Anonimen
Držim pestke za vse, ki še upamo ta mesec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo junija 2011
24.6.2011 9:18:27   
urssi
Čestitke anonimna!!! Držim pesti za vse tiste, ki še čakate! Jaz se selim v julij, je prišla točna kot ura na 28. dan! ah, pa saj sem jo pričakovala! V času, ko ne bomuser posted image  pričakovala pa bomo ravno na morju! V juliju bom malo manj sodelovala na forumu, saj bomo skoraj tri tedne na dopustu! Komaj čakam!!! Upam, da se nobena več ne seli v julij!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo junija 2011
24.6.2011 11:45:44   
Katte
Čestitke, anonimnauser posted image !!! user posted image  user posted image  user posted image
Uživaj v zasluženem user posted image , čez 8 mesecev pa stisni k sebi najlepšega otroka na svetu.
LittleSun, urssi, rozi55 in miamama, vam pa user posted image user posted image user posted image user posted image za junij in cel travnik user posted image za julij.
Za ostale pa - ne obupajte, dokler ne pride user posted image . Držim pesti, da ne pride kako leto.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo junija 2011
24.6.2011 11:45:59   
Katte
user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
1.6.
anonimnaPu (1. krog)user posted image
 
3.6.
vesper (1. krog IUI)
 
4.6.
pikicaa25 (11. krog)user posted image
*Zvončica* (x. krog) user posted image  user posted image
 
6.6.
zimčica (1. krog)
 
9.6.
Gulia (x. krog)user posted image
spelca82 (3. krog po HSG in LPSC)
 
13.6.
benji (13. krog)user posted image
alfi (12. krog)user posted image
romare (3. krog) user posted image  user posted image
 @uror@ (1. krog) user posted image  user posted image
 
14.6.
CariSSa10 (4. krog) user posted image  user posted image
SILVA (2. krog po laparo)user posted image
 
16.6.
anonimna AR (x. krog)user posted image
anonimna user posted image  (x. krog)user posted image
 
21.6.
Katte (13. krog)user posted image
Iluna (x. krog)user posted image
 
23.6.
missmoon (2. krog)user posted image
turquoise (2. krog)
 
24.6.
Cybelle (x. krog)
urssi (1. krog)user posted image
 
25.6.
LittleSun (4. krog)user posted image
velika želja (x. krog)
anonimnauser posted image  (2. krog) user posted image user posted image
 
27.6.
Wannabemommy (x. krog)
 
28.6.
rozi55 (1. krog)user posted image
 
29.6.
Niri (4. krog)
vesper (2. krog IUI)
 
30.6.
štručka2503 (x. krog)
 
x.6.
Arual (44. krog)
witch (19. krog)user posted image
mladika (4. krog po laparo)user posted image
anonimna user posted image  (x. krog)
RedSonja (x. krog)user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
Skupaj nas je: 34
 
Nosečk: 4
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Navijačice:
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina, *Zvončica*,
candi,


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo junija 2011
24.6.2011 12:15:25   
LittleSun
user posted image
 
       pričakujemo:
 
                 
 
1.6.
anonimnaPu (1. krog)
 
3.6.
vesper (1. krog IUI)
 
4.6.
pikicaa25 (11. krog)
*Zvončica* (x. krog)  
 
6.6.
zimčica (1. krog)
 
9.6.
Gulia (x. krog)
spelca82 (3. krog po HSG in LPSC)
 
13.6.
benji (13. krog)
alfi (12. krog)
romare (3. krog)  
 @uror@ (1. krog)  
 
14.6.
CariSSa10 (4. krog)  
SILVA (2. krog po laparo)
 
16.6.
anonimna AR (x. krog)
anonimna   (x. krog)
 
21.6.
Katte (13. krog)
Iluna (x. krog)
 
23.6.
missmoon (2. krog)
turquoise (2. krog)
 
24.6.
Cybelle (x. krog)
urssi (1. krog)
 
25.6.
LittleSun (4. krog)
velika želja (x. krog)
anonimna  (2. krog)
 
27.6.
Wannabemommy (x. krog)
 
28.6.
rozi55 (1. krog)
 
29.6.
Niri (4. krog)
vesper (2. krog IUI)
 
30.6.
štručka2503 (x. krog)
 
x.6.
Arual (44. krog)
witch (19. krog)
mladika (4. krog po laparo)
anonimna  (x. krog)
RedSonja (x. krog)
 
                 
 
Skupaj nas je: 34
 
Nosečk: 5
               
 
Navijačice:
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina, *Zvončica*,
candi,

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo junija 2011
24.6.2011 12:15:58   
LittleSun
samo število nosečk sem popravila user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?