|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija 2011
27.5.2011 9:18:12   
CariSSa10
LittleSun objemček za spodbudo user posted image user posted image zdaj v juniju pa nama more uspet! bo 4. krog bol naklonjen in boma vidle user posted image , ok?!!!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo junija 2011
27.5.2011 9:29:49   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: CariSSa10

LittleSun objemček za spodbudo user posted image user posted image zdaj v juniju pa nama more uspet! bo 4. krog bol naklonjen in boma vidle user posted image , ok?!!!!


okuser posted image zmenjenouser posted image user posted image

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo junija 2011
27.5.2011 10:36:38   
Katte
user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
3.6.
vesper (1. krog IUI)
 
4.6.
pikicaa25 (11. krog)
*Zvončica* (x. krog)
 
6.6.
zimčica (1. krog)
 
9.6.
Gulia (x. krog)
spelca82 (3. krog po HSG in LPSC)

13.6.
benji (13. krog)
alfi (12. krog)
romare (3. krog)
 
14.6.
CariSSa10 (4. krog)
SILVA (2. krog po laparo)
 
16.6.
anonimna AR (x. krog)
cina (39. krog)
 
21.6.
Katte (13. krog)
 
23.6.
missmoon (2. krog)
 
25.6.
LittleSun (4. krog)
 
x.6.
Arual (44. krog)
witch (19. krog)
mladika (4. krog po laparo)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
Skupaj nas je: 19
 
Nosečk:
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Navijačice:
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo junija 2011
28.5.2011 3:10:20   
Anonimen
Punce, pridružujem se vam na seznamu. Ravnokar sem dobila user posted image user posted image , naslednje ne pričakujem 23.6.

Je pa to najin 2. krog, doma pa imava že enega 16-mesečnega navihančka.


(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo junija 2011
28.5.2011 6:13:57   
Maat
Jaz bi se pa "prijavila" le za navijačice. Za junij sem se odločila, da ga preskočimo, za julij bomo pa še videli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo junija 2011
29.5.2011 21:35:14   
Katte
user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
3.6.
vesper (1. krog IUI)
 
4.6.
pikicaa25 (11. krog)
*Zvončica* (x. krog)
 
6.6.
zimčica (1. krog)
 
9.6.
Gulia (x. krog)
spelca82 (3. krog po HSG in LPSC)

13.6.
benji (13. krog)
alfi (12. krog)
romare (3. krog)
 
14.6.
CariSSa10 (4. krog)
SILVA (2. krog po laparo)
 
16.6.
anonimna AR (x. krog)
cina (39. krog)
 
21.6.
Katte (13. krog)
 
23.6.
missmoon (2. krog)
turquoise (2. krog)
 
25.6.
LittleSun (4. krog)
 
x.6.
Arual (44. krog)
witch (19. krog)
mladika (4. krog po laparo)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
Skupaj nas je: 20
 
Nosečk:
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Navijačice:
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo junija 2011
29.5.2011 23:52:03   
velika želja
Živjo sem nova tukaj. Tudi jaz user posted image ne pričakujem 31.5. Je pa to moj že 6. krog. Včasih se tudi midva prepirava, ker si jaz že zelo želim mojega prvegauser posted image .

Držite pesti zame, da končno na testu uvidim user posted image user posted image .

Kako je kaj s temi O testi mi jih priporočate in kaj se cenovno najbolje splača.

Da vse nas držim pesti, da bi končno postale srečke user posted image .

V desnem jajčniku me čudno špika in prav tako v desni ledvici, imam občutek, da imam notranjo vročino. Slabo mi ni, me pa malo boli glava. Ko je user posted image je na pohodu imam druge znake.

V juniju imam rojstni dan in zelo si želim, da bi bil user posted image   moje darilo.

Naj nam posije sonce!!!!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 7:35:43   
Anonimen
Anonimna majčica se preimenuje v anonimno juniko - moram odpret nov nick, tako ne bo šlo, saj bom porabila vse mesece , he, he.  
Ne pričakujem 24.6. ............miljonti krog


(odgovor članu velika želja)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 14:21:58   
štručka2503
Živjo!
Tudi jaz se selim k vam, danes je prišla user posted image . Najbrž ne potrebujem razlagati kako se počutim user posted image user posted image user posted image

user posted image  pričakujem 30.6. in držim pesti, da bo mesec junij lepši kot maj user posted image

Čakanje me ubija!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 14:35:44   
benji
štručka2503 user posted image user posted image user posted image
Kaj naj rečem,..smo vse na istem. Ampak ne bomo odnehale, a ne.

Midva sva pa dobila rezultate spermiograma in ni ravno super. Prej slab kot ne, ampak vsaj porazen ni. Glede na rezultate je po eni strani logično da nama že eno leto ne uspe, po drugi strani pa bi lahko tudi že kaj bilo (če je z mano vse uredu, kar pa se tudi še ne ve).
Tako da bova njega naročila za ponoven spermiogram, jaz pa v jeseni na laparo, če ne bo nič novega user posted image  user posted image .

Moj revček je čisto razočaran zaradi rezultata. Želi imeti naslednji izvid boljši. Tako da zdaj pridno vitaminčka, športa,... cigareti, alkohol... fuj user posted image user posted image .
Me to ful motivira za naprej. Pravi da se vsemu odpove, samo da nama uspe pridelat plusek. Še jaz nisem tako pridna,...ves čas zatrjujem da kakšno pivce full pomaga za boljše jajčece user posted image  user posted image  (sami izgovori so me).

(odgovor članu štručka2503)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 15:23:03   
Niri
Hej žal se vam bom pridružila tudi jaz...je ne pričakujem 29.6...upam, da ne bo tako zamujala kot ta mesec ko sem se ževeselila... user posted image


In ja štručka definitivno te razumem kako se počutiš, prav zares user posted image Ampak se tolažim, da je nov mesec in nov poskus!

Benji če ne drugega bo pa ful začel zdravo živet, kar je pa tudi samo plus! Upam na čim več novih plavalčkov in na uspeh!

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 15:46:28   
benji
Niri user posted image user posted image user posted image , objemčki tudi tebi. Ja pišuka, danes je pa en čuden dan,....
Bomo pa junija podirale rekorde.

Glede zdravega oz. bolj zdravega življenja se pa strinjam. Slabše verjetno ne more biti, če kaj več sadja zelenjave poješ, se odpoveš kakšni razvadi  in narediš kaj zase.

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 19:03:15   
mladika
Benji in vse tiste kateri partnerji imajo slabši spermiogram:

http://bibaleze.si/clanek/starsi/mladosten-napoj-za-star-in-utrujen-spermij-2.html

Ne vem če, res učinkuje,sam probat ni grehuser posted image


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 19:18:14   
štručka2503
Benji hvala za user posted image  te v takih trenutkih res potrebujemo. Ja odnehale ne bomo ampak včasih se sprašujem kje je pravica.
Amapk pustimo to za drugič user posted image

Glavo gor pa v nove boje user posted image user posted image user posted image

Benji držim pesti, da bo imel tvoj user posted image  naslednjič boljši spermiogram.

Niri user posted image user posted image user posted image   upam, da v naslednjem mesecu vse, ki so na seznamu in tiste, ki še bomo zagledamo user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 21:45:52   
rozi55
Jaz bi se tud šla tole z vami, če me vzamete user posted image
Bi morala biti decemberka, pa sem imela aprila ss v 6. tednu user posted image Sva počakala tečko, zdaj pa akcija, kolikor nama jo sinko dopušča user posted image
user posted image user posted image user posted image za vse, ki ste se morale preselit v nov mesec, ampak boste videle, da bo tale junij en fajn mesec user posted image
Lepo se imejte

(odgovor članu štručka2503)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo junija 2011
30.5.2011 21:54:33   
vesper
tako punce zdaj bi se vam pa prištulila še jaz.
Ker nama v prvem postopku IUI sedaj ni uspelo, se vam pridružujem ta krog in bomo probali s user posted image pridelat en velik plusek user posted image
Če bi me dale na seznam, da je ne pričakujem 29.6.

vsem pošiljam en kup user posted image za srečo, da bo ta mesec uspešen na polno user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo junija 2011
31.5.2011 8:31:08   
Wannabemommy
Evo tud jaz se vam pridružim v juniju ne pričakujem pauser posted image  27.6

Eno vprašanje za vse ki ste sprobale glino kak se to pije? med user posted image  ne al ja? Pa kak dolgo? Sam do ovulacije al še dlje?

Tnx


_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo junija 2011
31.5.2011 10:35:30   
SILVA
Glino je treba pit tri tedne vsak dan. Jaz bi začela že prvi dan menstruacije, tako, da če slučajno pride do zanositve je takrat že konec z glino.
Zvečer si daš eno žličko v dva dcl vode, zjutraj pa to popiješ na tešče.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo junija 2011
31.5.2011 11:21:13   
CariSSa10
wannabemommy user posted image za maj, pa vlko pikapoko user posted image da nam v juniju pa uspe!!!
ja tak kot je rekla SILVA, samo meni so povedali da samo do ovulacije, ker če pride do zanositve to ni dobro za plod. glina razstruplja telo, to pa ni priporočljivo v nosečnosti... jaz sem jo v tem ciklusu prvič pila, tak da zdaj res ne vem. od O dalje več nisem upalauser posted image user posted image torej jo vseeno lahko do od M potem cele 3 tedne?

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo junija 2011
31.5.2011 12:08:24   
Wannabemommy
Ok hvala za napotke, torej 3 tedne od M se pravi lahk zaj kr začnem a to morm zvečer dat glino v vodo al lahk čez dan tud in kak dolgo mora stat, aja pa sam 1x na dan? Ona v sanolaborju mi je rekla da si lahk sama iz te gline nardim obhladkeuser posted image  Sam nimam pojma kak , ta glina je namreč v prahu a ve ktera kaj več o tem????

Hvala punce res ste zakon, pa sorry kr vam gnjavim,.....user posted image

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo junija 2011
31.5.2011 15:13:23   
Anonimen
tudi mi še kar čakamo plusek....res si tako zelo želim da bi ga zagledala ta mesec... user posted image včeraj in danes me nekaj boli v jajčnikih, tako da mora biti po mojem čas O...no...saj smo bili pridni user posted image res upam na pozitiven rezultat... Sedaj nas pa čaka mučno čakanje na dan d... user posted image

Anonimna AR

(odgovor članu CariSSa10)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo junija 2011
31.5.2011 15:49:06   
mladika
midva sva pa danes opravila spermiogram,tako da čakama na rezultate....user posted image user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo junija 2011
1.6.2011 7:44:21   
Jada82
O punce, pa se je začel vaš mesec user posted image user posted image user posted image  Bom fejst fejst fejst navijala, da bo bolj roza kot maj! Res, želim vam veliko pluskov, prav iz srca!!!!! user posted image user posted image
Ta prva bo na vrsti vesper - kdaj delaš test?

Meni pa se user posted image  ravno končuje, tako da super .... bova spet lahko počasi začela user posted image . O pa pričakujem nekje 15.-19.6. Ja, jaz sem zase prepričana in odločena, da tokrat bo pa res ratalo, mah kaj vem, tak občutek imam.

Sicer pa, junij mora biti rozaaa! Če nam maj ni bil naklonjen, nam junij bo!!!! Dejmo, pridno telovadite, pa bo veliko user posted image /user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo junija 2011
1.6.2011 8:01:33   
Anonimen
Evo me spet jaz.user posted image
Nove ki ste- me ne poznate ,stare pa bodo vedele kdo sem ko sem bom razkrila,saj še želim biti dokler ne zagledam user posted image user posted image in mine prvi pregled še pod AnonimnaPu .

lahko me dodate na seznamček ,sicer sem  prvo, ki naj nebi  prišla dobila že dobila danes  -a je to šele prvi krog in navijam za vse vas ,ki je še ne pričakujete ta mesec.Ja z pa letim v mesec julij ko bo odprt;)

anonimnaPu-imam že 1-ga škratka .je pa to moj prvi krog

lpuser posted image


(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo junija 2011
1.6.2011 8:11:22   
CariSSa10
dobro jutro!!!! evo pa je že NAŠ mesec! user posted image mi2 sma bla pridna, upam da tud uspešna user posted image .. zdaj pa čakanje na dan D user posted image .. prsi me že kar močno bolijo, mislim da sem mela bol hitro O...bomo vidli...
mojuser posted image je pa toti mesec čisto zmešan.. pravi da čuti da je ratalo, pa da je že 2 x sanjo, da je sineka dobo. hehhee sem rekla da naj se ne veseli preveč, da ne boma spet razočarana user posted image .... no glejmo pozitivno...pa upam da se njegove sanje uresničijo...
držim pesti za tiste ki v začetku mesca lulate!!! dajmo začet z pluseki!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?