|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 222 223 [224]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
31.1.2012 22:05:17   
vijolica2
Ana.nunez-Nam je bilo rečeno, da ga čez dan naj zbujamo na 3 ure, ponoči pa ni nobene potrebe. Tako da ga mi nikoli ne zbujamo.Se zgodi da tudi spi 4-5 urc skupaj. Tako, da jaz ga na tvojem mestu nebi zbujala.

Moj pa jutri odhaja v službo :(. Tudi mojem je velikokrat uspelo uspavati malega ko ga meni ni uspelo, oz. sem jaz obupala. In je mali ful navezan na njega, tako da upam da nebo jutri cel dan jok ko ga nebo.

(odgovor članu ana.nunez25)
Neposredna povezava do sporočila: 5576
   RE: Januar 2012
31.1.2012 22:17:05   
ana.nunez25
tut mami mi je rekla da nj ga kr pustim.
ceprou je tut cez dan priden zaspancek, je ocitno ugotovu da ga ponoc noben ne budi(tko k ga morm cez dan hihii) in pol iskorist tiste urce in pac spiuser posted image

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5577
   RE: Januar 2012
1.2.2012 1:16:49   
Roberta69
Danes končno dobila nazaj sušilec (se mi je zdelo, da živimo v pralnici - čist skos štenderji, pa stroj zalaufan user posted image ) in zvečer oprala, posušila zlozila dva stroja ta malih rozastih cunjic, tako da ima punčka kaj za obleči user posted image . Oprati moram še oblogo in posteljinino za zibko, zimsko vrečo za lupinico in voziček sem že... Do petka izgleda uspem vse lepo prištimat user posted image .

Imam pa še ta starejšega doma, je čist prehlajen in prov tak revček user posted image . Tok mu iz nosa teče, da ni za verjet in ima že vse rdeče, ampak nimam kaj narest. Je pa smotano, ker moramo cel dan not čepet, ker je zunaj res premrzlo in se dan kar vleče.

Sem kar malo vznemirjena in nič zaspana, bi vseeno rada tele malenkosti porohtala, da bo med mojo odsotnosjo in prihodom čimbolj vsakdanje/normalno. Tele dni gre kar zares, sploh ne morem verjet, da bo zdaj, zdaj en dan še eno sončece tu
user posted image .

V Ikei sem med drugim kupila tisti vrteči stol, so ga velikokrat hvalili, pa se mi je zdel predrag, zdaj me je pa mami prepričala, da ga vzamem in mi ni žal, ker oba res ful uživata v njem in bi se skos vrtela user posted image , se mi zdi pa stanovanje vsak dan manjše user posted image .

Jaz sem obema dajala Oleovit kapljice, ta malemu jih dajem še vedno. Kako pa to, da jih že dajete? A se jih ne začne dajati kasneje?




_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5578
   RE: Januar 2012
1.2.2012 9:11:20   
Kasija
sem preselila odgovore na novo temo user posted image

< Sporočilo je popravil Kasija -- 1.2.2012 9:14:52 >

(odgovor članu ana.nunez25)
Neposredna povezava do sporočila: 5579
   RE: Januar 2012
1.2.2012 9:11:31   
lily32
Ker je večina izrazila željo, da preselimo klepetanje sem si drznila odpreti novo temo Januarčki 2012, ki je dostopna tu:

http://www.ringaraja.net/forum/Januar%C4%8Dki_2012/m_5872475/tm.htm


< Sporočilo je popravil lily32 -- 1.2.2012 9:16:36 >

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5580
   RE: Januar 2012
1.2.2012 10:14:36   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: miami10

Hej mamice...in tiste ki to še boste...
jst mam vprašanje glede podiranja kupčka:
-koliko časa podirate kupčke po hranjenju?
-vam zadostuje 1 kupček ali se časovno "omejite"?
Sprasujem namreč zato, ker mi podiramo kupček 10-15min, pa podre vsaj 3 kupčke...ampak se zgodi kar velikokrat, da že aspi in potem podre kupček v posteljici in se zbudi oz. se ji začne kolcat...pa nisem več pametna...kakšen nasve vedno pride prav user posted image

MISTICA-tudi naša mala večino dneva prebedi-jst sm že čist crknjena...ampak ne vem kako jo nej uspavam, če gleda ko sova...jo previjem, jo podojim, podremo kupča...potem naj bi prišel čas za spanje...pri nas pride čas za nošenje, ležanje v posteljici, petje pesmic, poslušanje cd-jev...vse samo spanja je bolj malo...kar pa ne pomeni da ponoči spi...imamo vsaj 1tremin nespanja (med dojenji)...tko da nimam nasveta, samo toliko da veš da nisi sama ;)



Pri nam je odvisno ... včasih čakamo tudi po pou ure, pa k ga podre začne tud takoj kolcati user posted image  naši se res kr dost kouca pri teh podiranjih kupčkov ... user posted image

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 5581
   RE: Januar 2012
1.2.2012 10:16:08   
coca cola
No jaz sem še skos tukaj v enem kosu user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 5582
   RE: Januar 2012
1.2.2012 10:48:51   
beti 1
*dina* kar preseli se z nami.

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5583
   RE: Januar 2012
1.2.2012 12:53:08   
coca cola
Ne vem če bi......ja sm zdej februarka user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5584
   RE: Januar 2012
1.2.2012 12:56:20   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

Ne vem če bi......ja sm zdej februarka user posted image


Pa kaj potem, jaz sem pa majčica, pa se imam vseeno dobro v vaši družbi. user posted image

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5585
   RE: Januar 2012
1.2.2012 21:21:19   
Mincaa
Živjo od talanske februarke :) Rada bi vas samo opozorila na DOPUST ZA NEGO IN VARSTVO OTROKA (DNVO), da se vam ne bo zgodilo isto kot meni - propad 10 dni letnega dopusta.

Porodniško sem nastopila 8.1.2011 in pred tem sem koristila stari dopust, ker se mi jeDNVO iztekel januarja 2012 v letu 2011 nisem imela možnosti koristiti dopusta. DNVO sem želela prekiniti decembra in izkoristiti dopust, da mi ne bi propadel, pa ni bilo mogoče, ker bi to morala označiti že na vlogi, ki sem jo oddala pred porodom - no lahko bi tudi po 3 mesecih, ampak sem vlogi za "porodniško" oddala istočasno (!). Halooo mislim jaz se na to res nisem spomnila, niti me nihče ni opozoril.

Nauk: na vlogi morate označit, da boste 75 dni DNVO prenesle!

Imajo pa tako "smolo" le tisti v konec januarja in v začetku februarja ko se pač nikakor ne izide 10dni dopusta v kosu v koledarskem letu.

No če kateri ni kaj jasno bom kasneje še kaj bolj poskusila pojasniti user posted image

Pa čestitke vsem mamicam user posted image , otročkom in očkom!

_____________________________

Pomagajte pri PETICIJI za nove prostore Razvojne ambulante na www.teledelo.com do 10.februarja 2012!

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 5586
Stran:   <<   < Prejšnja stran  220 221 222 223 [224]
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 222 223 [224]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?