|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
13.5.2011 18:51:46   
alenkica
Sem vesela za Majo in za Slovenijo, da smo prišli naprej.
Glas ima Maja odličen, pesem mi ni všeč, enostavno ne gre in ne gre v uho.
Back vokalistke so pa bile grozno oblečene. Ona v neki sexy oblekici, spremljevalke, pa kot da so prišle iz trgovine - pa zelo grdo so se premikale, kar neki.
Pa sploh jih ne bi dala na oder, ker se jih sploh ne sliši. Bi bili Maestro kot spremljevalci bolj zanimivi.
Ostale pesmi pa so letos skoraj vse za user posted image . Razen par izjem.


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
14.5.2011 9:36:20   
mamamajča
člblblgll
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Bravo Maja!!!!!!

Men je bila pa ful všeč reakcija komentatorja (Andreja), ko so povedali da gre maja naprej...tolk je dobro in iskreno odreagiral...user posted image


jaaauser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
14.5.2011 18:33:56   
ribica.
kr neki no. Saj ne rečem, da ima dečva glas, sam ni to glih za eurosong, sori. Bravo za pogum in dobro odpeto pesem, ki mi ne potegne. Se pa že veselim današnjega nastopa in razpleta. Go Finska, go Finska!!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
14.5.2011 20:56:04   
mamamajča
Ja očitno pa je za eurosong, če je šla naprej :)

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
14.5.2011 21:00:13   
marta82
Dajmo Maja in ekipa!user posted image

Pesem mi še vedno ni ne vem kako všeč, ampak jo Maja s svojim glasom in simpatičnostjo rešuje...Bravo!

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
14.5.2011 21:20:18   
Kerensa*
Kaj se je pa Dinu Merlinu zgodilo, da takole cvili? user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
14.5.2011 21:33:28   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kaj se je pa Dinu Merlinu zgodilo, da takole cvili? user posted image

Joj, meni sploh ne potegne ta neki stil.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
15.5.2011 19:25:22   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

kr neki no. Saj ne rečem, da ima dečva glas, sam ni to glih za eurosong, sori. Bravo za pogum in dobro odpeto pesem, ki mi ne potegne. Se pa že veselim današnjega nastopa in razpleta. Go Finska, go Finska!!




Sem se kar malo nasmejala.A,da ni za Eurosong?Mislim,da njeno tretje mesto v predizboru in kasnejše 13 mesto v finalu(političnem kotlju)govori ravno o nasprotnem.
Pesem mi na začetku ni bila nevem kako všeč,z raznimi popravki in v angleški verziji pa mi je prav všečna.Sicer pa vsak ima svoj okus,kar je nekomu všeč,drugemu ni.Živ dokaz je Italija.Njihova pesem mi je totalno mimo,vendar glede na rezultat,ki so ga dosegli,je očitno nekaj posebnega.
Sicer pa vse čestitke Maji,ki je res odlično zastopala Slovenijo.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
16.5.2011 10:59:18   
Freya88
Js ne razumem teh evrovizijskih pesmi (verjetno zato ker vecina ni moj stil), ker mi ne potegne kako lahko uspejo taksne pesmi, ki...? Mah... raje ne bom rekla nic:)

Moji favoriti so bili: Gruzija (itak), Danska in Ukrajina.

Aja, prvega predfinala (al kako se je imenovalo) nisem gledala, tako da vseh pesmi ne poznam..

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
16.5.2011 14:51:18   
mateyka
sem zdaj na hitro poyoutubala - matr mi je lepa ta francoska pesmca, pa še lepga desca majo, Amaury Vassili olala - Plestenjak se lahk skrije za prvo kanto. ful lepa operna izvedba, ful dober glas. škoda ker ni evrovizijski stil..

baje je madžarska mela (neizvoljeno) zmagovalno pesem - kakšna se vam je zdela? ni tok slaba kot so ble kakšne druge imho.. angleži so mel eno "boy group" skupino - funny user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
16.5.2011 15:15:30   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sem zdaj na hitro poyoutubala - matr mi je lepa ta francoska pesmca, pa še lepga desca majo, Amaury Vassili


Kaj ti to resno? Tipo je tako fušal, da je kar bolelo. Lepota je pa itak subjektivna - jaz sem doma komentirala, da so nekega nikakvega šmrkavca poslaliuser posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
16.5.2011 15:17:13   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

angleži so mel eno "boy group" skupino - funny user posted image


BLUE - ki je bila svoje čase precej znana. Na Evroviziji pa so bili katastrofalni - totalno brez glasovnih sposobnosti. še dobro, da so imeli tistega "čokoladnega" zraven, da se jih je dalo vsaj gledat, če že ne poslušatuser posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
16.5.2011 15:41:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sem zdaj na hitro poyoutubala - matr mi je lepa ta francoska pesmca, pa še lepga desca majo, Amaury Vassili


Kaj ti to resno? Tipo je tako fušal, da je kar bolelo. Lepota je pa itak subjektivna - jaz sem doma komentirala, da so nekega nikakvega šmrkavca poslaliuser posted image .



ja. samo jaz sem gledala na youtubu uno bbc one predtsvitev (kjer se sliši res super) in ne v živo - http://www.youtube.com/watch?v=PwhMsJQl2ps
v živo se pa ne dobi posnetka (sem probala) - a da je blo tok slabo da ga ni niti na youtubu gor? user posted image user posted image user posted image


p.s. moj mož prai da je ful razlika v studio in v živo, tako da - ehhh, škoda.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 16.5.2011 15:42:31 >

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
16.5.2011 15:53:00   
mateyka
ok zdajle sva z možem našla orig. evrovizijski posnetek - niti pod razno ni fušal in ful lepo je zapel. ful pro zapel pravi mož (on je glasbenik in pravi da je bil najboljši od vseh tam) in NIČ fušanja. poba obvlada user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
16.5.2011 18:50:27   
mateyka
oh, nisem vedla, samo se pa ne čudim user posted image   
- Amaury Vassili (born 8 June 1989 in Rouen, Upper Normandy) is a French singer and the youngest professional tenor in the world.
http://en.wikipedia.org/wiki/Amaury_Vassili

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 9:39:55   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok zdajle sva z možem našla orig. evrovizijski posnetek - niti pod razno ni fušal in ful lepo je zapel. ful pro zapel pravi mož (on je glasbenik in pravi da je bil najboljši od vseh tam) in NIČ fušanja. poba obvlada user posted image


Sta vidva ziher pravi posnetek poslušala? Ker na Evroviziji je bil cel prvi del pesmi  malo prenizek. Za kakšne pol tona. Naprej pa nisem poslušala, ker mi že pesem nekako ne potegne, potem pa še to fušanje in ni šlo več. Glede kvalitete pesmi imajo pa tudi muzičarji zelo različna mnenjauser posted image .


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 10:12:16   
mamamajča
Kje sploh vidite ta posnetek, ko bi on pel v živo? Jaz ga ne najdem. Kar je pa v studiu obdelano, pa itak ni pristno.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 10:36:11   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Kje sploh vidite ta posnetek, ko bi on pel v živo? Jaz ga ne najdem. Kar je pa v studiu obdelano, pa itak ni pristno.

http://www.youtube.com/watch?v=fHGUGNHmRTo

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 10:57:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Sta vidva ziher pravi posnetek poslušala? Ker na Evroviziji je bil cel prvi del pesmi  malo prenizek. Za kakšne pol tona. Naprej pa nisem poslušala, ker mi že pesem nekako ne potegne, potem pa še to fušanje in ni šlo več. Glede kvalitete pesmi imajo pa tudi muzičarji zelo različna mnenjauser posted image .


sva sva user posted image  če poje (pravilno) v nižjem ključu, še ne pomeni da fuša user posted image  in on to zna, ker je šolan klasični pevec.
hej, se čisto strinjam glede zadnjega stavka, samo dober glas je pač dober glas - nisem zdaj kak hud ljubitelj opere ali kaj takega user posted image  cenim pa talent in znanje. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Kje sploh vidite ta posnetek, ko bi on pel v živo? Jaz ga ne najdem. Kar je pa v studiu obdelano, pa itak ni pristno.


http://www.youtube.com/watch?v=NL78hPsiCkA

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.5.2011 10:59:05 >

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 11:09:40   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*


Sta vidva ziher pravi posnetek poslušala? Ker na Evroviziji je bil cel prvi del pesmi  malo prenizek. Za kakšne pol tona. Naprej pa nisem poslušala, ker mi že pesem nekako ne potegne, potem pa še to fušanje in ni šlo več. Glede kvalitete pesmi imajo pa tudi muzičarji zelo različna mnenjauser posted image .





Kaj si nor kak je fušal, jaz ne vem zakaj so ga sploh tja spustili. Mislim profi, ki fuša. Vidim, da se ful spoznaš na opero. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 11:16:03   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Sta vidva ziher pravi posnetek poslušala? Ker na Evroviziji je bil cel prvi del pesmi  malo prenizek. Za kakšne pol tona. Naprej pa nisem poslušala, ker mi že pesem nekako ne potegne, potem pa še to fušanje in ni šlo več. Glede kvalitete pesmi imajo pa tudi muzičarji zelo različna mnenjauser posted image .


sva sva user posted image  če poje (pravilno) v nižjem ključu, še ne pomeni da fuša user posted image  in on to zna, ker je šolan klasični pevec.
hej, se čisto strinjam glede zadnjega stavka, samo dober glas je pač dober glas - nisem zdaj kak hud ljubitelj opere ali kaj takega user posted image  cenim pa talent in znanje. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Kje sploh vidite ta posnetek, ko bi on pel v živo? Jaz ga ne najdem. Kar je pa v studiu obdelano, pa itak ni pristno.


http://www.youtube.com/watch?v=NL78hPsiCkA


To si pa zdaj tak mimo povedala. Šolan al ne šolan- zdaj sem poslušala  in ti povem, tudi šolana, da je pa tako mimo odpel. Če bi pel terco nižje, bi razumela. Tole je bilo mimo. Jaz verjamem da je šolan in da v originalu v nulo poje in upam, da ga je ukaj samo trema tako zdelala. Niti približno ni res, kar govoriš.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 13:02:37   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Klarita

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*


Sta vidva ziher pravi posnetek poslušala? Ker na Evroviziji je bil cel prvi del pesmi  malo prenizek. Za kakšne pol tona. Naprej pa nisem poslušala, ker mi že pesem nekako ne potegne, potem pa še to fušanje in ni šlo več. Glede kvalitete pesmi imajo pa tudi muzičarji zelo različna mnenjauser posted image .





Kaj si nor kak je fušal, jaz ne vem zakaj so ga sploh tja spustili. Mislim profi, ki fuša. Vidim, da se ful spoznaš na opero. user posted image



O operi nimam pojma, imam pa posluh. To zadošča, da lahko ocenim, če  nekdo fuša ali ne.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 18:36:26   
mateyka
mamamajča, posluh ima vsak v nekem rangu, popoln posluh (aka perfect pitch - ko znaš zaigrat kar si slišal) pa ne vsak. Mozart ga je mel in ljudje, ki ga imajo, slišijo note in ti lahko povejo kaj se sliši in kaj je res (ker lahko to tudi zaigrajo oz. zapišejo). moj mož ima perfect pitch in zna te stvari ko jih sliši tudi zaigrat. no in sem se malo v detalje spustila (ker me zdaj res zanima vse skupaj user posted image ) in mojega moža bolj podrobno zahopsala glede teh dveh posnetkov in "fušanja". je preposlušal in pokomentiral. da ne bom prevajala cele zadeve, jo kopiram (sorry ker je v angleščini):


he doesn''t do any mistakes, but it''s more spunky in the oriignal version and the original is also about 1 full-note (whole-step / whole-note) higher which gives it a bit more spunk and is probably for him also easier to sing. In the live version it also somehow sounds like something is lacking or due to the transposing down in combination with the "live" capture it''s simply hard to properly hear how the whole harmony is supposed to ring together because the "bass / rythm" section is very vague and weak and not very clear so only his voice is the leading thing and since it''s likely harder (probably intended to be easier but it apparently wasn''t) in this darker, lower pitch to really ''crank it'' with his voice as fluently as he does on the original. So, live the ''ring'' of the harmonies together (voice = lead melody + bass / rythm = strings & piccolo strings which cre_ates specific chords and melody that moves around in conjunction together) doesn''t come out properly as opposed to how it comes out better and more full in the original, where it''s clearer and more apparent. When transposing this is always a problem because when a person comes out of his or her range, the voice just dies and you can''t do what you can within your range. This guy has a very good range is obviously professional. I don''t see anything wrong except that it''s a bit less spunky and of course not "studio" quality live :)

The chord / melody progression though is text-book material ^^ :)
 
torej, model ne "fuša", je pa res da mu ta aranžma (brez vklučenih določenih glasbil, nižji kluč/transposing down..) ni pisan na kožo in da bi bilo lahko bolje sestavljeno za koncert v živo.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.5.2011 18:37:15 >

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 18:54:08   
Klarita
Toliko o fušanju...hvala mateyka za izčrpno razlago, se popolnoma strinjam, ampak se v to nisem spuščala, ker sem laik in to priznam. Rečem lahko le to, da mi je pesem všeč ali pa mi ni všeč, vse ostalo prepustim ljudem, ki se spoznajo na glasbo, note in fušanje... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
17.5.2011 19:13:16   
mamamajča
mateyka- mene ni treba učit, kaj pomeni 100% posluhuser posted image

Torej, pisano na kožo mu ni, kar pomeni, da ne odpoje v redu.  In kot je zapisal tvoj mož, vse skupaj ne pride ven tako, kot bi moralo. Torej v celoti ni ok. Pesem ne zveni ok. Ni tu znanstvene fantastike.


(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?