|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TRETJIČ MAMICA?????????
19.8.2005 20:39:31   
vika1
Meli232 zakaj pa si ti ne premislila,ko si se spuščala v to?:zmeden:

Pa zakaj bi kaznovala ostale tri otroke?

Meli halo? Kdo me napeljuje?Punce?

Veš,zelo me šokiralo tvoje sporočilo,škoda časa ....

Mislim samo da ti nisi kos svojim problemam.....

Pa daj pojdi na NV in tam napiši tole sr....,tam je dosti punc katere imajo več kot 3 otroke.


(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   TRETJIČ MAMICA?????????
19.8.2005 22:30:12   
urbancek
Meli 232, se vidi da je luna in upam, da je vplivala tudi na tvoje pisanje. Sicer je pa to popolnoma tvoj problem, če ne znaš skalkulirati, kako s štirimi otroki. Tudi jaz imam tri otroke, pa nobeden od njih še ni zamenjal moje vloge. Res, da mi sedaj, ko sem četrtič noseča malo več pomagajo pri gospodinjskih opravilih ampak skrb za njih je moja. Naš ta mali je star leto in pol pa z možem skrbiva sama zanj, pa tudi za obe hčeri. Zato ne govori, da je četrti otrok preveč. Poznam družine, ki imajo tudi pet otrok, pa krasno živijo. Pač je potrebno materialne dobrine razdeliti na več kupčkov ampak kaj je to v primerjavi s tem, koliko lepega taki otroci doživijo. Pa ne obsojam tistih staršev, ki imajo le enega otroka. Imajo pač svoje razloge za svojo odločitev.
Zato tudi ti pusti, da se vsak odloča po svojem srcu in samo žal mi je, da je tvoje mnenje takšno kot je - ubogi tvoji otroci, če že sedaj misliš, da imaš enega otroka preveč. Ne izzivaj usode, ker se le ta zelo rada poigra z nami.

Pa kljub temu lep pozdrav

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   TRETJIČ MAMICA?????????
19.8.2005 23:44:37   
meli232
:bravo:

Res bravo!

priznam , zlagala sem se !
Nimam 4 otrok in jih nikoli ne bom imela ker razmišljam ko 95% Slovencev (1-2) in od teh 95% družin jih komaj 40% živi neko normalno življenje!

ostalih 5% ima 3 ali več otrok in od tega jih je 95% na robu propada.

Seveda , da bodo pač te punce , ki so v isti kaši kot ti na tvoji strani in te vzpodbujale k takim "primitivnim dejanjem".

Za 4 otroke se ponavadi odločajo (po statistiki) Romkinje, osebe ki mislijo da bodo namesto v službi zaslužile pri otroških dodatkih, .....

Če se boš šla pozanimat v zato namenjene ustanove, ti bodo tako NOROST vsi odsvetovali.

Z druge strani pa ti moram povedat ,da te poznam in skoraj ne morem verjet , kako ti je uspelo skozi čas najti tako ogromno privrženk. Najprej sem te spoznala po imenu ,potem pa še po tvojem albumu.

Si povedala da te tvoj mož (ki, je sicer tudi poglavje zase) vozi po gostilnah , da ti ni treba doma kuhat?
Si povedala, da še nimaš enega dneva delovne dobe???
..........

Ti lahko imaš 10 otrok, pa ti bo čisto vseeno, saj bo že nekdo delal namesto tebe.

Taščo in tasta si v nekem postu napisala - sovražiš??

Zakaj, ker vaju "filata" z denarjem, da pol lahko uživata. Ne vem če "tvoj" lahko zasluži toliko , koliko ti zapraviš???

Videla sem ,da imate tudi nov avto???
Čujem,da kupujeta hišo???
Pa še enega otroka bosta imela???

:bravo: Bravo, res vama je za :bravo: zaploskat!

Vem tudi za posel , ki ga dela tvoj- danes si -jutri te ni, vprašaj ga!

Punca, zbudi se pa ne sanjaj in bodi hvaležna, da nisem napisala vsega kar vem!

Sicer, pa sem sigurna , da tvoj sploh ne ve kaj mu pripravljaš.

LP

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   TRETJIČ MAMICA?????????
20.8.2005 0:14:55   
vika1
Ej, meli,pazi ka gučiš,slabo si obveščena:

1.Moj mož-poglavje zase????
pa nisi,slučajno njegova ljubica in te malo žre......

2.Kosila,hm zakaj pa ne,če imamo denar,lahko!Eni pač idejo k staršim na kosilo,midva pa takole se znašla.

3.Joj delovno dobo imam kar precej,vidiš ne poznaš dobro,popravi napako in se pozanimaj.

4.Z taščo in tastem ne govorim(sploh) že 3leta,pa vse ka imamo je samo naše,nobena tašča in tast nič nista dala.Slabo šnofaš....

5.Zasluži precej,vprašaj ga sama.

6.Pa avto imamo nov,ja 3000000 stane.

7.Pa res,hišo iščeva,ja

8.Pa otroka bom imela,ha-ha-ha

Ka pa ti????? Ti si revica.:(



9.Nora si,zato tak boga,smiliš se mi.

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   TRETJIČ MAMICA?????????
20.8.2005 0:19:51   
vika1
Aja,zdaj pa še gremo na:morje:,lepo se imej,pa napiši še kaj,res,sem vesela da mi zavidaš!!!!!!!!!!!

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   TRETJIČ MAMICA?????????
20.8.2005 0:33:02   
meli232
Bom počakala da se vrneš!

ljubica tvojega moža JAZ???

Raje se ubijem!


LP

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   TRETJIČ MAMICA?????????
22.8.2005 16:47:58   
SRCE
HELLO VIKA1.

MOREM REČT DA IMA TISTA MELI RES MOČNE....:zmeden:
NE SE SEKIRAT, MISLIM DA JO JE SAMA ŽLEHTNOBA.
ČE IMAŠ LAHKO 4 OTROČKE ZAKAJ PA NE...
KAKO SPLOH LAHKO PIŠE KAJ TAKEGA..

LP IN UŽIVAJ NA :morje:

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   TRETJIČ MAMICA?????????
22.8.2005 16:57:40   
Anonimen
Meli232... kaj ne bi mogoče malo premislila kaj govoriš?
kaj se tebe tiče življenje drugih ljudi?

Mislim, da je tole direkt za brisanje.:zmeden2:

(odgovor članu SRCE)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?